PDA

Pogledaj cijelu verziju : Map Editori



Mirko L
10-01-2010, 14:11
Dakle, mislim da je sve jasno.
Volite li editat mape, izrađivat ih?...

Ja osobno to OBOŽAVAM.
Uvijek sam radio mape svugdje.
Zadnjih dana radim mape u fc 2 editoru, iako sam svjestan da ih neće nitko vjerojatno igrat :) (brat je čak izdržao 2 dana igrajući fc2, pa nije više...ne može nikoju MP igru sa mnom, odmah mu dosadi i odustane)

A tek kako obožavam tajna mjesta i skrivene načine da se dođe do nekih lokacija...na svakoj mapi bar nešto skrijem ili napravim takve putove...ma zakon.

Raz
10-01-2010, 14:14
HOMM 3 map editor <3

Obožavao sam u njemu radit mape... iako bi na kraju nebi bilo fora pošto sam znao svaki njen kutak, ali ipak zabavno.

Macolla
10-01-2010, 14:18
svaku igru koju sam imao i koja je imala map editor sam probao. najvise sam se zabavio na sandbox2 i w3 editorima...

ScorpiuS
10-01-2010, 14:49
Zabavio sam se ja sa map editorom u Age of Empires 3.

josip_kraš
10-01-2010, 17:34
Ja sam radio mape za World in Conflict.
Ali editor mu je malo kompliciran bojenje podloge recimo.

r0rschach
11-01-2010, 01:58
Hammer (map editor za igre bazirane na Source engineu) me zabavlja već 2 godine. JEdnostavan za korištenje i brzo se čovjek privikne, a mnogo dobre điđemiđe se daju napraviti.

croat1gamer
11-01-2010, 06:47
♥ Sauerbraten

Pozrdav zorg ako ovo citas. :)

flander
11-01-2010, 08:48
HOMM 3 map editor <3

to je možda jedina igra di sma radil mape, ovo ostalo mi je bila muka

r0rschach
11-01-2010, 09:34
♥ Sauerbraten

Pozrdav zorg ako ovo citas. :)
Zaboravih i Sauer. :3

Deadwalker
11-01-2010, 09:36
HOMM 3 map editor <3

to je možda jedina igra di sma radil mape, ovo ostalo mi je bila muka

+1

Rang€r
11-01-2010, 14:03
HOMM 3 map editor <3

to je možda jedina igra di sma radil mape, ovo ostalo mi je bila muka

+1

+1

Magekiller
11-01-2010, 19:36
Da. Bavio sam se sa dosta njih, među ostalim i s (valve) hammer editorom i ovim od farcry2 :D Počeo sam u prošlom tisučljeću sa editorom od AoE1

A kada sam već tu, evo vam nešto što će vam učiniti Far Cry 2 multiplayer stvarno zanimljivim. Vrijeme na morning i imate više sati zabave :D
http://www.speedyshare.com/files/202778 ... _final.rar (http://www.speedyshare.com/files/20277870/lavovi_napadaju_final_final.rar)

r0rschach
11-01-2010, 21:26
Nego, vi koji imate Sauerbraten instaliran, jeste za partiju coopedita? Nismo dugo.

ZorgTheBorg
15-01-2010, 12:50
Već godinu dana s frendom radim mapu za Sauera, tek smo na pola jer pokušavamo napraviti kuglu, zapravo bilo kakav sferoid :yuck:

System
11-02-2010, 23:09
Nisam odavno nista radio u blio kom editoru ali moji omlljeni editori su Warcraft 3 , HOMM 3 (mada sam u cetvrtom dijelu vise radio u editoru ). U warcraft 3 sam uradio jednu mapu savrsenu najveca povrsina mape je sve jedan grad sve sam uradio poceo triggere i scriptove malo se mucio oko njih posto mi je bilo malo teze da ih skontam i naravno kao i uvjek iskrsao je problem i mapa otisla u nepovrat.

Wishmaster
12-02-2010, 19:27
Disciples 2 je imal odličan editor. Malo kad pohvatate na kojem principu se rade kvestovi i ostali triggeri mogu se stvarati čuda.
Samo šteta kaj nikad nisam uspjel do kraja napraviti neku mapu jer bi uvijek krenul preentuzijastično s prevelikom pričom i prevelikom mapom (uvijek sam uzimal najveće).
Također TrackMania ima odličan editor i isto se svašta da iskemijat, pogotovo s blockmixanjem. A na tom pak editoru imam problem da mi se Winsi ruše nakon xx vremena tak da ako ne sejvam svakih 5 min ode dobra ideja u 3 krasne...

System
12-02-2010, 19:40
Disciples 2 je imal odličan editor. Malo kad pohvatate na kojem principu se rade kvestovi i ostali triggeri mogu se stvarati čuda.
Samo šteta kaj nikad nisam uspjel do kraja napraviti neku mapu jer bi uvijek krenul preentuzijastično s prevelikom pričom i prevelikom mapom (uvijek sam uzimal najveće).
Također TrackMania ima odličan editor i isto se svašta da iskemijat, pogotovo s blockmixanjem. A na tom pak editoru imam problem da mi se Winsi ruše nakon xx vremena tak da ako ne sejvam svakih 5 min ode dobra ideja u 3 krasne...


Jooj szaboravih track maniu odlican je i tu editor mada nema puno mudrovanja.

Wishmaster
12-02-2010, 20:02
Za TrackManiu je najvažnija ideja. Ja obično imam tonu inspiracije kad vozim po serverima pa si onda razmišljam kak ukomponirati ovo pa ono i na kraju dok otvorim editor: paf - blokada.
Nema mudrovanja u smislu da si ograničen s raznolikošću blokova ali kakve sve fix-ideje sam videl na jednom Norveškom Lol serveru i to sve kaj je jedan autor radil...
Sad me malo lovi da upalim editor. :D

GDra
16-02-2010, 13:17
Imam jedan problem, a ne znam gdje drugdje da to stavim pa ću ovdje.
Kada pokušam instalirati Sandbox 2 (map editor od Crysisa) pojavi se ovo:

Error 1310.Error writing to file: C:/Program
Files/Electronic Arts/Crytek/Crysis/Bin32/Editor.exe.
Verify that you have access to that directory.




Što da napravim?