PDA

Pogledaj cijelu verziju : transformers



Matko24
08-01-2010, 13:44
jel neko od vas igro transformers revnge of the fallen za ps2

ja sam igro nadao sam se nećem više od od ovog sranja šta napravili

trensformers the game je ako i 50 puta bolji

evo vam dokaza:
transformers the game: sbaYripo8oM
transformers revenge of the fallen: XdviETT3sRY

U jedinici imaš nekakav osjećaj slobode i razaranja,penjanje po zgradama i pad bez restartanja.
Dok u dvojci nema razaranja leveli su ogranićeni na samo jedan put, nema penjanja na zgradama
samo u nekim djelovima idete po zgradama,pad sa zgrade odmah znači restartanje.

najradije bi otišo kod izdavača i :twisted: u p....... mate....... njih i igricu

preporučam da igricu ne kupujete za manje platforme već za pc

evo vam za pc pogled na igricu za pc:
KYQnXycR2hA

osjećaj slobode transformiranje(mijenjanje oblika)po želji super grafika

sve u svemu pc rocks :ekipa:

Raz
08-01-2010, 14:15
Igrao sam samo demo jedinice... smeće, uslijedio je delete nakon 10-ak minuta. Tipična lošost koja se prodaje samo zbog imena, a jedino što valja u njoj je osjećaj uništavanja (zgrada, ljude ako se ne varam ne možete gazit xD), no da nešto takvog želim odigrao bi rađe Prototype ili neku srodnu igru.

Korpse
09-01-2010, 16:42
TO MATKO! MI GAMERI PROTIV CIJELOG SVIJETA! :ekipa:

Jopax
09-01-2010, 20:08
Jedinica je bila čisto i filtrirano sranje, užasne kontrole i kamera i još gori sustav borbe, dvojka je nešto bolja, borba je bar donekle različita sa svakim robotom, priča je isto više manje loša verzija one iz filma i grafika nije najbolja, ali dvica je definitivno bolja od jedinice(iako je za filmove obrnuto)

Nee Joe
09-01-2010, 20:18
Za mene jedine dobre igre sa tematikom na istoimeni film su Kung Fu Panda za sve platforme te Spiderman 2 za PS2.

Electromaster
06-03-2010, 14:10
Za mene jedine dobre igre sa tematikom na istoimeni film su Kung Fu Panda za sve platforme te Spiderman 2 za PS2.
Dodao bih Star Wars: Episode 1 Racer na popis. :3