PDA

Pogledaj cijelu verziju : San Andreas



S4MUR41
05-07-2006, 18:02
e imam par pitanja...

1.nigdje nemrem nac skolu za letenje... gdje je???

2. odkad me onaj policajac uhapsio, tj odkad sam uso u onaj drugi grad (San Fierro???) oni ljubicasti su zauzeli moj kvart... tam di sam prije bio sejvo... kako ponovo zauzmem svoj teritorij tj opcenito... i da ne pokazuje mi se vise onak teritoriji... nema vise boja...

:cry: :cry: HEEEEEEEEELP!!!!

antrax5
05-07-2006, 18:06
1.nigdje nemrem nac skolu za letenje... gdje je???

:cry: :cry: HEEEEEEEEELP!!!!
škola za letenje ti je među onim kanjonima, koliko se sječam :D

S4MUR41
05-07-2006, 18:06
kojim kanjonima???

antrax5
05-07-2006, 18:09
znaš tamo u pustinji gdje je vojska, tamo kraj te baze ima par kanjona i pokraj njih je pista, tam učiš letit :wink:

S4MUR41
05-07-2006, 18:17
lol... ja i dalje neznam gdje je to... jel to tam skroz sjeverno??onaj sjeverni grad?? :oops: :oops:

Worthaur
05-07-2006, 18:18
http://gta.com.ua/img/articles/sa_maps/ ... rets_L.gif (http://gta.com.ua/img/articles/sa_maps/Map_Secrets_L.gif)

Abandoned Airfield, tu ti je

S4MUR41
05-07-2006, 18:19
ty...

Daniel666
05-07-2006, 19:59
ty...

Nakon što pređeš par misija u San Firerru (ahem valjda sve) onda ćeš morati naučiti letjeti a model je najdebilniji koji sam u svojoj 18-godišnjoj egzistenciji vidio.
Razlog zakaj nisam prešo SA.

Berax0r
05-07-2006, 20:44
e imam par pitanja...

1.nigdje nemrem nac skolu za letenje... gdje je???

2. odkad me onaj policajac uhapsio, tj odkad sam uso u onaj drugi grad (San Fierro???) oni ljubicasti su zauzeli moj kvart... tam di sam prije bio sejvo... kako ponovo zauzmem svoj teritorij tj opcenito... i da ne pokazuje mi se vise onak teritoriji... nema vise boja...

:cry: :cry: HEEEEEEEEELP!!!!

2.kada napraviš dosta misija u pustinji i kod casina vratiti češ se u grad od kud si počeo i onda češ trebati zauzeti sve ljubičaste i žute dijelove mape a to je dosadno ko :boohoo:

HalF-DeaD
05-07-2006, 22:39
A da igraš misije po redu možda???

King tiger
05-07-2006, 22:49
Osvajanje teritorija ti se radi tako da ubijes 5-6 clanova enemy ganga i onda ce te oni napadat u valovima, moras se odbranit i kad se obranis osvojio si teritorij. :D :) :D

S4MUR41
06-07-2006, 12:38
3. kako igram u multyplayeru? :oops: :oops:

King tiger
06-07-2006, 12:59
Skines mod koji ti to omogucava.

Kron
06-07-2006, 21:10
Nije dosadno gang varovi su bas super. koliko se meni cini, samurai, ti nisi ni preso do skole, nije ti se ni otvorila, jel tako? Samo peglaj po misijma.

S4MUR41
06-07-2006, 21:44
u pravu si... al sad mi se otvorila... i nemrem uc u onaj avion koji uzlijece ni da me bogujes...

D.E.M.O.
06-07-2006, 21:52
samo nagari probaj nekih 100tinjak puta izbjegavaj bacve i nekim cudom ces uspjeti... ni ja neznam kako...

str33t6l0w
06-07-2006, 22:03
u pravu si... al sad mi se otvorila... i nemrem uc u onaj avion koji uzlijece ni da me bogujes...
pokusaj ici sto ravnijom linijom.. a sto manje probaj skretat... i 100% ces uspijet....

S4MUR41
07-07-2006, 08:30
al nemrem ic ravnom linijom kad mi afion izbacuje neke i to mi se nade na putu... i shebe me...

Fenrir
19-07-2006, 14:47
Čitao sam negdje da ako u burglary misijama ukradeš preko 10K $ da dobiješ neograničeni sprint. Jel to mora biti sveukupno ili samo ono što je ukradeno u jednoj večeri. Nemoguće je pobrat 10K dolara u jednoj večeri!
HELP!!!

Systematic Reverse
21-07-2006, 00:10
Odma na početku daj gasa i skreni malo ljewo sa piste i samo wozi rawno dok nedođeš do awiona. Kada dođeš do njega samo skreni u njega i to ti je to. Možeš ići rawnom linijom tak zato što tamo nema bačwa!!!

Berax0r
21-07-2006, 10:26
Neznam stvarno ali ja sa ovim djelom igre nikada nisam imao problema :rotfl:

Kron
21-07-2006, 11:07
Ni ja, mozda 2 put ponavljo, i treći put uspio

hacker
21-07-2006, 11:20
e imam par pitanja...

1.nigdje nemrem nac skolu za letenje... gdje je???

2. odkad me onaj policajac uhapsio, tj odkad sam uso u onaj drugi grad (San Fierro???) oni ljubicasti su zauzeli moj kvart... tam di sam prije bio sejvo... kako ponovo zauzmem svoj teritorij tj opcenito... i da ne pokazuje mi se vise onak teritoriji... nema vise boja...

:cry: :cry: HEEEEEEEEELP!!!!

zauzeli su kvart zato jer se Groove street raspao,a nema boja zato sto moras prelazit druge misije u san fierru

Samael
29-11-2006, 16:30
Misija je jedna od naj*ebenijih.Znam ljude koji su deinstalirali SA jer je nisu mogli prijeci.
Ja sam je presao iz prvog pokusaja, ali za vraga, kasnije nisam se makao dalje od prvih 100 m. :) :shock:

DrunkyDuck
29-11-2006, 17:43
Letenje je jednostavno kad se jednom naviknes na koristenje strelica + ostale komande za krilca. Kad skreces ti je najlakse nakrenuti (roll) avion na stranu na koju skreces i onda koristiti "pitch up" + isprekidano pritiskanje lijeve ili desne strelice (yaw). Opet, strelica koju pritisces ovisi o strani na koju zelis skrenuti.

Objasnjenje pojmova yaw, pitch i roll - vidi sliku. (http://liftoff.msfc.nasa.gov/academy/rocket_sci/shuttle/attitude/pyr.html)


Kad to savladas je pravi gust sjesti u Hydru i piciti po mapi.

Dart_Wader
29-11-2006, 20:16
hahaha ja sam prešo gta:SA 8 puta i nijedan put mi ijedna misija nije bila teška
:ekipa:

Helena
29-11-2006, 21:05
hahaha ja sam prešo gta:SA 8 puta i nijedan put mi ijedna misija nije bila teška
:ekipa:

Bravo, koja si ti faca... Care... :pray:

Kiklop
29-11-2006, 21:19
hahaha ja sam prešo gta:SA 8 puta i nijedan put mi ijedna misija nije bila teška
:ekipa:ja sam svega igro nekih 70h i preso samoko 65%igre i main quest :) ali ne vise od toga

LD
29-11-2006, 22:24
Čitao sam negdje da ako u burglary misijama ukradeš preko 10K $ da dobiješ neograničeni sprint. Jel to mora biti sveukupno ili samo ono što je ukradeno u jednoj večeri. Nemoguće je pobrat 10K dolara u jednoj večeri!
HELP!!!

Mozes ja sam upio pobrat 32k u jednoj veceri. Odes u Los Santos i odes u one dvije zgrade preko puta dvorane. Parkiraj kombi sto blize ulazu, te kad zavrsis tu kucu udi u onu preko puta, a kad nju zavrsis; gle cuda telke su opet nastale u onoj prvoj, tako da cijelu noć mozes krast samo iz te dvije kuce. Moja strategija je i da se suljas samo do predmeta a kad ga podignes onda samo trci sa njim do izlaza (uvijek uspijem pobjeć).
Uvjet je da pocnes kradu odmah na početku noći, a zavrsis na kraju.

PS: Znam da ti je Hellboy vec odg. ali ipak za extra cash vrijedi pokusati :wink:

icecoldkilla
29-11-2006, 22:41
preso sam GTA:SA oko 4 puta i jedina misija koja mi je bila teska je bila kada moras ucit vozit helikopter i unistavat ona 3 kamiona i ona 2 auta koja se micu :yuck:

Dart_Wader
30-11-2006, 13:42
za pare je nekima najbolje napisat hesoyam i gotovo ali meni je draže sam zarađivat
:killyou:

R@PTOR
30-11-2006, 14:00
preso sam GTA:SA oko 4 puta i jedina misija koja mi je bila teska je bila kada moras ucit vozit helikopter i unistavat ona 3 kamiona i ona 2 auta koja se micu :yuck:
Neznam zašto ti je to teško tako. Vjerojatno zato šta ti je u opcijama namješteno po defaultu da kad letiš upravljaš mišem. To isključiš i onda upravljaš sa tipkovnicom što je puno lakše.

icecoldkilla
30-11-2006, 19:03
preso sam GTA:SA oko 4 puta i jedina misija koja mi je bila teska je bila kada moras ucit vozit helikopter i unistavat ona 3 kamiona i ona 2 auta koja se micu :yuck:
Neznam zašto ti je to teško tako. Vjerojatno zato šta ti je u opcijama namješteno po defaultu da kad letiš upravljaš mišem. To isključiš i onda upravljaš sa tipkovnicom što je puno lakše.


aj dobro, probat cu

Zeryx
21-12-2006, 18:12
koji program trebam snimit da mogu stavljat prave aute u san andreas, imo sam ga prije ali sam zaboravio ime

Burek_fr0m_SPACE
21-12-2006, 18:21
SAMI iliti San Andreas Mod Instaler. Ili možeš koristiti IMG editor, Coll editor, TXD editor i Notepad ako baš hoćeš ručno :D

Teon
21-12-2006, 22:08
Jel to ono na motoru, mislim da je.
Uglavnom da bi dostigo avion moras odmah skrenut u sredinu, kak da ti kazem, ti startas nesto desno od piste aviona a iza njega su oni tipovi sta ti preijece prolaz, naime logicno bi bilo da juris samo ravno i skrenes iza one njihove barikade ravno na avion (time mislim bio trebao najmanje gubit na brzini) ali ne, moras odmah skrenut lijevo tako da se postavis direkt iza aviona, juris ravno, prodjes barikadu i hop uletis u avion (malo je problem moras tocno proc izmedju jer inace ne stignes, mora bit skroz ravna putanja)
To mi je bila najteza misija, i ne cete vjerovat skola letenja mi ni malo nije bila teska (i da igrao sam na tastaturi, ustvari na numerickoj tipkovnici)

OMG, pa ja vec spavam, ajme odgovorio sam na post na prvoj stranici. uopce nisam skuzio, jez, sry na nekoj vrsi spamma :|