PDA

Pogledaj cijelu verziju : Alone in the Dark



Cecin
03-01-2010, 01:39
Odlucio sam da krenem sa prelazenjem ovog serijala. Skoro sam poceo da igram The New Nightmare i igrica mi se zgadila cim sam video da nema easy/normal/hard i cim sam ja nakon 10 minuta igranja poginuo. Znaci helti lete kao narkomani. Koji je po vama najbolji deo i interesuju me vasi licni komentari vezani za ovo cudo. Da li da nastavim igrati, s' kim da igram, muskarac ili zena? Hvala.

Kid A
03-01-2010, 02:18
New Nightmare i nije toliko tezak,jedino ako uzmes zensku na pocetku.
Jbg,meni je bila dobra igra dok je Sony besprekorno vladao.
Dobro mi je dosla kao predah od SH i RE dijelova.
Cujem da je ovaj zadnji za PS3 bezveze.

Arbiter of Change
03-01-2010, 10:47
Ta je igra mogla biti izvanredna da je imala još 2-3 mjeseca peglanja, ali ne, Atari je morao forsirati rani izlazak. :(
Zapravo, PS3 verzija je navodno dobra (Inferno, jel'te), ranije izdanje je loše (360 i PC).

@OP:
Nastavi igrati jer igra nije pretjerano teško, samo što su ti u biti dvije različite igre ovisno o tome s kim počneš (Carnby je više borbeni, a ženska je više za zagonetke i s njom je vjerojatno borba teža).

Nee Joe
03-01-2010, 10:48
Od bojazni za epic failure oni su pozurili u epic failure...

Cecin
03-01-2010, 13:28
Poceo sam prvo sa Carnby'jem igrao malo usao u neku kanalizaciju iskocilo neko vodeno cudoviste i pocelo da me lupa dok me nije ubilo. Sljedi slanje svega sto mi padne na pamet u tri picke materine. Uzmem zenu, ima manje cudovista, ima boljeg oruzija, ali ima tonu vrata, prolaza koridora, zagonetki, drugih karaktera. Prava zavrzlama. Glupo mi je to sto je veoma tesko izbjeci neprijatelja a da te on neudari. Znaci haos. Uzimajuci u obzir RE i SH serijale tu je trcanje sve i u tome sam bio dobar. Nista probacu jos jednom sa Carnby'jem. :kill:

Cecin
23-01-2010, 07:16
Presao sam ovo, davno. Fina igrica mada je Resident Evil bolji, mnooogo.