PDA

Pogledaj cijelu verziju : virus ili error ? pomoc please



raki1234
02-01-2010, 13:00
dobar dan svima! imam jedan problem... svaki put kad udem na youtube i idem gledati video, odjedanput u roku od sekunde pojavi se neki plavi ekran i nesto pise, i u roku od sekunde nestane i komp se resetira.... :(

dosada mi se samo desavalo na youtubeu, a moguce da se desi cim udem na internet...
jeli to virus ili sto? i pritom u kučištu neki cudni zvuk zuji..

mom prijatelju se isto to desilo dok je bio na kompu, isto mu se pojavio taj plavi ekran sa nekim tekstom i odmah se komp resetirao... ali on ga vise nije mogao upaliti pa ga je odnio na servis i dijagnosicirali su virus.. :)

pomoc molim?

bolje sprijeciti nego lijeciti :D

croat1gamer
02-01-2010, 13:11
Control Panel-> System-> Startup and Recovery-> Makni kvacicu sa Automatically restart
Zapisi kod koji izgleda kao ovaj- http://billy-oneal.com/forums/Canned%20 ... screen.png (http://billy-oneal.com/forums/Canned%20Speeches/speechimages/bluescreen/bluescreen.png)S
(Onaj podcrtani, na njega pokazuje This will be always displayed)

raki1234
02-01-2010, 13:17
ok , makao sam kvacicu , pa cu javit sto bude...

u vezi tog koda, ja ga nemogu zapisati jer taj tekst zajedno sa plavim ekranom se pojavi odjednom, i u djelicu sekunde nestane... i odmah se komp restartira....

jeli ovo mozda virus ili problem sa windowsima?

imam windows xp

fear
02-01-2010, 13:19
Neće se restartati ako napraviš ono što je croat rekao

raki1234
02-01-2010, 13:24
znam, ali i prije je bila oznacena kvacica na automatsko restartiranje pa se nikad nije restartirao....

pomoc?

croat1gamer
02-01-2010, 13:26
To je zato jer se restarta u slucaju BSOD'a, koji ti se sada dogadaju, a kad si maknuo kvacicu si onemogucio resetiranje (sada ti moras manualno resetirati)

raki1234
02-01-2010, 13:33
ok.. znaci ovo je problem bio do postavki, a ne do virusa??

p.s. sto je bsod? :DD

wavefunct
02-01-2010, 13:45
e vidiš sad si mogo otić na viki i nać sve o BSODu i ispast pametan i usput naučit nešto novo, al jebiga :(

raki1234
02-01-2010, 14:39
evo mene opet..
sad sam skuzio...
malo sam po youtubeu gledao klipove kako ubrzati rad kompjutera....
i niti jedan nije izbacio bsod nego samo ovaj: YuwbxuzNqGA

taj mi je video i jucer davao plave ekrane, bas kao i sada... pomoc?