PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vjerujem da sam hakiran



MasaKrisT
30-12-2009, 13:15
Radi se o poker sobi William Hill na kojoj sam imao odredjeni iznos, nebitno koji, no jucer kad sam se loginao vidio sam da je iznos sveden na 0.12$. Pregledom historya utvrdio sam da su se igrali turniri s mojim novcima.Zatrazio sam ip-ove i uz puno muke ih uspio dobiti.

Hi Karlo,

Thank you for taking the time to write us.

With regard to your concern, the IP address used on December 28th were 89.172.4.166 and 93.141.110.232 which were both in Croatia.

We trust this answers your query. But if you have any further questions, please do not hesitate in contacting us.

Kind regards,

Keira
Customer Service
William Hill Online


Kao sto vidite potvrdjeno mi je da su oba ipa iz hrv. Nikome nisam davao acc, tako da mi je sumnjivo kako mi je provaljeno bas iz hrv. Je li legalno da netko provjeri te ipove i moze li se to te mi ih poblize locira?Sumnja se na Vinkovce i Zagreb.Hvala

Viper33
30-12-2009, 13:21
cek sta si ti ti igrao s parvim parama..ili? ( hocu rec kao da s tim novcima mozes kupovat na netu i tako ...)

fear
30-12-2009, 13:21
Možda da kontaktiraš t-com jer su provider za jednu i drugu adresu pa im pokušaš objasniti svoj problem.

Viper33
30-12-2009, 13:23
Možda da kontaktiraš t-com jer su provider za jednu i drugu adresu pa im pokušaš objasniti svoj problem.

al oni resetiraju IP svaki dan..msm negde oko 2 ujutro nisam li u pravu? :oops:

fear
30-12-2009, 13:24
Možda da kontaktiraš t-com jer su provider za jednu i drugu adresu pa im pokušaš objasniti svoj problem.

al oni resetiraju IP svaki dan..msm negde oko 2 ujutro nisam li u pravu? :oops:
Možda vode nekakvu evidenciju,nije problem pitati

Nee Joe
30-12-2009, 13:25
Opet nije bitno, nece oni dati mogucnost lociranja nego ce te poslati na policiju... Mislim da legalnog nacina nema

olio
30-12-2009, 14:07
ne mora taj ip biti uopće od t-coma niti ne mora biti iz hrvatske

ako saznaš da li je carnet, t-com ili bnet možeš ga prijaviti njihovo abuse službi, ali probaj nabaviti i točno vrijeme spajanja tog IP-a

EDIT: http://www.ip2location.com/free.asp
ovo kaže da su oba t-com, ako je jedan od ta dva tvoj probaj saznat preko https://moj.t-com.hr

MAXadsl ispis spajanja možete pregledati u kategoriji "Moji računi" odabirom stavke Internet, klikom na željeno MAXadsl korisničko ime i odabirom stavke Pregled ADSL spajanja.

i onaj koji nije tvoj prijavi t-comu