PDA

Pogledaj cijelu verziju : Soul reaver 2 na laptopu



user 6.5
28-12-2009, 14:57
okey dokey... malo me primila nostalgija pa sam opet puknul soul reaver 2 na komp ali... tipovi iz eidosa su rekli da SR2 nije garantiran da bu dobro delal na laptopu...masina je dosta jaka ali sve jedno dobim slideshow kada na ekren dospiju neki određeni efekti il texture...

pa me zanima dal ima neki stos kak da se to popravi...

na netu nema bogzna kaj al sam ovo nasel pa me zanime dal bu imalo kakvog efekta...

"If you have a GeForce 4 MX or RADEON 9000 series video card and are getting "torn" graphics in Soul Reaver 2 you must make the following adjustment in the Windows Registry:



Please use Caution when editing the Windows Registry! Changes made here can affect your computer is serious ways.

Go to the Start Menu and select Run. Type in 'regedit' (no quotes) and hit OK. This will open the Registry Editor.




Click the "+" next to My Computer to expand the menus. Click the "+" next to HKEY_CURRENT_USER, then click the "+" for Software, then the "+" for Crystal Dynamics, then the "+" for Soul Reaver 2, and finally click the "+" next to 1.00.000.



In the window to the right under Name... RIGHT-CLICK on DisableVShader and select MODIFY.



Change VALUE DATA: from 0 to 1, then click OK.



Exit the Registry Editor.




You should now be able to launch Soul Reaver 2 and enjoy the game."

Forbs
28-12-2009, 15:13
Nazalost nista ti nemozes napravit...Ocigledno da je laptop pre spor a ikakvo igranje.Mozes li navesti specifikacije svog laptopa??

user 6.5
28-12-2009, 15:36
mozda bolje ne :) dosta je stari...

user 6.5
28-12-2009, 15:38
nateral sam da HL2 dela... e bogme bum i ovo!

Viper33
28-12-2009, 20:56
mozda bolje ne dosta je stari...

gle..nemas se sta tu sramit..ima dosta njih koji imaju i gore komponente..ako oces pomoc prvo nam reci komponente

Arbiter of Change
28-12-2009, 21:31
Može biti puno toga.

Daj konfiguraciju (ako ne znaš, RCLICK na My Computer pa Properties), pa reci imaš li inače kakvih hardverskih poteškoća sa laptopom, koje drivere imaš i slično. Sve što je van uobičajenog jer ako ovi preporučaju modificiranje shadera to znači da je u pitanju ili preslaba grafička (što ne bi trebalo biti ako možeš igrati HL2) ili nešto sa driverima. Također probaj i compatibility mod za igru.

user 6.5
29-12-2009, 01:20
Ajd nek vam bu...AMD Athlon XP2400+, 518mhz, 192 ram... makar mislim da to ima veze sa integriranom karicom, nekaj s tim... a i vrazje konzole, za j... pol odjicnih igri... Oblivion, bioshock i slicne bi bile pet put bolše... al lova je lova izgleda...

W3DR4N
29-12-2009, 01:22
na tome mora Soul Reaver ići ko bebica. nešto ti drugo ubija resurse

user 6.5
29-12-2009, 01:26
ma... tak ionak sam ga vec zbrisal...

hvala sve jedno...