PDA

Pogledaj cijelu verziju : windows xp se ruši



tome1190
28-12-2009, 14:21
Dakle,moj xp (servis pack 3) se ruši odmah nakon windows loga.Nakratko(sekundu) se pojavi plavi ekran i bez ikakvog erora ili nečeg sličnog komp se restarta.Na kompu je preko 500 gB igara,filmova,muzike i dokumenata tako da formatiranje diska nije opcija.Svaka pomoć je dobrodošla.Ako trebate više informacija slobodno pitajte.Unaprijed zahvaljujem!

Frky
28-12-2009, 14:48
Probaj repair-ati windowse! Ono, ubaciš cd xp-a i neideš na instalaciju nego na repair opciju!

Eh sad neznam hoće li ti to utjecati na tvoje podatke koje ne želiš izgubiti, tako da bi ti najbolja opcija bila da odneseš hard frendu i na njegov hard prebaciš sve podatke koje hoćeš sačuvati i kasnije svoj hard formatiraš, staviš xp, i vratiš podatke...

Ofc. ako ti nitijedan frend nema tako veliki hard da može sačuvati toliko podataka, probaj u nekom servisu!

tome1190
28-12-2009, 14:58
možeš mi objasnik kak se sa jednog na drugi hard prebacuju podatci,jer preko recovery console nisam ništa postigao,a nemam windows cd sa slipstreamanim SP2 i SP3.Hvala!

Čux
28-12-2009, 16:06
jednostavno ubodeš još jedan hard, preferabilno da ima nekakav OS gore. Njega zbootaj i sam prebaci sve kaj trebaš na taj drugi. Ili još lakša opcija da odfuraš nekom drugom svoj HDD pa isti postupak.

tome1190
29-12-2009, 11:01
it works !!! :D hvala vam