PDA

Pogledaj cijelu verziju : Windows 7 mi faila!!



Nee Joe
28-12-2009, 02:25
Ljudi, major problem! Igrao sam do maloprije kao i uvijek bez problema L4D 2... Odjednom, tijekom online igre, slika mi se smrzne. Rekoh, dobro smrzlo se ajd reset. Ali windowsi se ne žele dignuti! Dođe tamo do windows starting logo-a i smrzne se! U najboljem slučaju dođe slika desktopa ali se onda slike mali milijun puta pali i gasi pa se onda opet sistem resetira. Pojavi mi se onaj Start Up repair i napravi svaki put svoje zato što ga ostavim, ali opet ista stvar! Da li je u hardveru problem?? Ili u nečem drugom pa da moram reinstalirati windowse?? Molim vas pomozite mi, očajan sam!

Nee Joe
28-12-2009, 02:33
Uh oh, pardonček na double postu, ali digli su se! Phew! Hvala Bogu.. mislim da mi HDD ide polako prema dnu... ako netko drugi ne bude imao ovakav problem, slobodno može lock.

Niko Bellic
28-12-2009, 06:34
Moguće da ti se napravio bad sector na dijelu diska gdje imaš neki važan file od Windowsa. Odi provjeri disk i uključi opciju da ti pronađe i proba popraviti bad sectore. Koliko je star disk i o kojem se točno modelu radi?

Nee Joe
30-12-2009, 10:46
Evo ponovno se javio problem ali ovaj put je teze jer sad se nece apsolutno dici windowsi... onaj start up repair se pokrene i radi ali nista ne napravi, opet isti problem.... HDD je ja mislim HITACHI-ev (bar mislim da je, nemojte me sad kunit, ne znam napamet konfu), 160gb prostora i star oko dvije godine... Nadam se da nije u njemu problem jer sam nabio na njega puno stvari pa mi je ostalo tek nekih 20gb prostora.. Da li nakon dvije godine mogu biti kondenzatori u pitanju i slicno, ili nesto jace? Nije mi problem reinstalacija windowsa ali mi nije bas do gubljenja podataka tj brisanje particije. Javite mi molim vas tko god zna nesto ili je imao slican problem jer sam sad stvano ocajan...

fear
30-12-2009, 11:15
Isti problem je imao moj susjed, hdd je otišao u vječna lovišta

Demon Hunter
30-12-2009, 19:58
Imam i ja jedan problem sa Win7.
Btw sad kad igram...WarCraft3 i Frozen Throne,slika mi je u centru screena.

fear
30-12-2009, 20:09
Imam i ja jedan problem sa Win7.
Btw sad kad igram...WarCraft3 i Frozen Throne,slika mi je u centru screena.

Misliš kao Windowed mode ili?

Demon Hunter
30-12-2009, 20:15
Ne,kao da je Rezolucija sjebana.
Koju god da stavim isto.

Kako bi ti opiso,na sredini warcraft menu,a sa strana crno,onako 10 cm debelo.

fear
30-12-2009, 20:22
Pročitaj ovo (http://www.overclock.net/pc-games/305554-how-force-warcraft-3-display-high.html)Sili
ovo (http://warcraft.freakygaming.com/tutorials/running_warcraft_3_in_widescreen.html)
radi se o editiranju registrija i navodno je to jedino rješenje

Demon Hunter
30-12-2009, 21:10
Ty Fear.
Funkcionira. :)

fear
30-12-2009, 21:16
Glad to help 8)