PDA

Pogledaj cijelu verziju : X2 The Threat me ubija



POSA
05-07-2006, 08:19
lijepo je rekao Vladimir Leutar u recenziji

ako nemate dobar joystick, jadni vi
e ja nemam dobar joystick, štoviše nemam ga uopće. jadan li sam, pa vas pitam jel tko zna za kakav patch ili mod ili nešto slično pomoću kojeg bih si ja mogao namjestiti kontrole na tipkovnici i mišu, budući da se one ne mogu mijenjati originalno. i ako postoji mogućnost da ima neki mod kojim se olakša upravljanje, pa da bude nešto kao freelancer lagano za upravljati.

jeretik
05-07-2006, 09:06
De ba okani se te igre, vidis da su njeni autori zabili glavu u svoje dupe i misle da su najpametniji na svijetu
Oko nekih stvari se jednostavno ne isplati trudit, neke od njih su X2 i X3

POSA
05-07-2006, 09:08
ne želim da ispadne da sam bezveze pare potrošio

str33t6l0w
05-07-2006, 11:28
ja sam je igrao preko 5 mjeseci! i to bes gamepada... je da je tesko za upravljat i te stvari.. ali kad se jednom naviknes... ide bez problema.....

W3DR4N
05-07-2006, 11:39
De ba okani se te igre, vidis da su njeni autori zabili glavu u svoje dupe i misle da su najpametniji na svijetu
Oko nekih stvari se jednostavno ne isplati trudit, neke od njih su X2 i X3

Totalno. Tipovi su zamislili da je grafika = igra. Ne u mojem slučaju. Da imaš joystick za 300, za 500 ili čak 1000+ kuna, upravljanje će svejedno biti očajno. Nabavi joystick, odigraj Edge of Chaos na njemu, i X2 i X3 nećeš ni pomisliti pogledati kad skužiš koliko su očajno loši.

Prince-Artas
05-07-2006, 18:49
imam igru ali mi se neda igrat upravo zbog kontrola

NightFox
21-08-2006, 00:02
De ba okani se te igre, vidis da su njeni autori zabili glavu u svoje dupe i misle da su najpametniji na svijetu
Oko nekih stvari se jednostavno ne isplati trudit, neke od njih su X2 i X3

Ako volis svemirske igre probaj DarkStar One ta igra ti poput X2, X3 i Freelancer-a (neka kombinacije te tri igre)

Doggy
21-08-2006, 11:16
bas sam sad pogledal na gamespot-u, i pise da privikavanje na kontrole traje oko 3 sata, WTF????
upravljanje nebre biti jednostavnije, zbilja... ja sam igru igral godinu dana a kontrole sam svladal u prvih sat vremena, a fora je kaj ti kroz igru sve pise kaj je za kaj... zbilja nebre biti jednostavnije...

str33t6l0w
21-08-2006, 13:43
bas sam sad pogledal na gamespot-u, i pise da privikavanje na kontrole traje oko 3 sata, WTF????
upravljanje nebre biti jednostavnije, zbilja... ja sam igru igral godinu dana a kontrole sam svladal u prvih sat vremena, a fora je kaj ti kroz igru sve pise kaj je za kaj... zbilja nebre biti jednostavnije...

tocno ali je stvarno sa joystickom puno lakse igrat.... sad igram x3 i jedno vrijeme nisam imao joystick jer sam ga posudio ali kad sam ga dobio nazad igra mi je 3 puta jednostavnija za upravljanje....

Fencing_LORD
21-08-2006, 13:45
lijepo je rekao Vladimir Leutar u recenziji

ako nemate dobar joystick, jadni vi
e ja nemam dobar joystick, štoviše nemam ga uopće. jadan li sam, pa vas pitam jel tko zna za kakav patch ili mod ili nešto slično pomoću kojeg bih si ja mogao namjestiti kontrole na tipkovnici i mišu, budući da se one ne mogu mijenjati originalno. i ako postoji mogućnost da ima neki mod kojim se olakša upravljanje, pa da bude nešto kao freelancer lagano za upravljati.

hACKERAŠU JEDAN!!

pTUJ!

ZEZAM SE.

nEMOJ SE TRUDIT OKO TE IGRE.

Doggy
21-08-2006, 14:58
bas sam sad pogledal na gamespot-u, i pise da privikavanje na kontrole traje oko 3 sata, WTF????
upravljanje nebre biti jednostavnije, zbilja... ja sam igru igral godinu dana a kontrole sam svladal u prvih sat vremena, a fora je kaj ti kroz igru sve pise kaj je za kaj... zbilja nebre biti jednostavnije...

tocno ali je stvarno sa joystickom puno lakse igrat.... sad igram x3 i jedno vrijeme nisam imao joystick jer sam ga posudio ali kad sam ga dobio nazad igra mi je 3 puta jednostavnija za upravljanje....

dal postoji x3 verzija bez sf zastite???

Jerry
21-08-2006, 17:14
ne smiješ ovdje lik o piratstvu!
ja sam zbog jedne stranice za seriale popušio bannanu na 7 dana

btw.
čitajte pravila hebemu!

str33t6l0w
21-08-2006, 22:59
fencing lord izbrisan ti je post... a izbrisan je i od nightfox-a jer je bio o gusarima.....