PDA

Pogledaj cijelu verziju : GT GotY



Xero
27-12-2009, 13:35
Sranje...
Stvarno ovo je jedan od najgroih listi koje sam ikad vidio tolko konzolaški napravljena tolko...
Dragon Age još ni u jednoj kategoriji nije pobjedio nagradu za najbolji RPG je pokupilo neko MMO sranje sa PS3, a najbolji FPS je naravno MW2 ustvari ni u jednoj kategoriji nije pobjedila PC igra (MW2 nije PC igra). Titulu igre godine će vjerovatno odnjet Uncharted 2 jer je pobjedio u pola kategorija , a od Dragon Agea ni D.
Evo pogledajte sami:
Najbolja Single Player kampanja (http://www.gametrailers.com/video/best-single-player-gt-goty/60221)
Najbolji RPG (http://www.gametrailers.com/video/best-role-playing-gt-goty/60211)
Najbolji FPS (http://www.gametrailers.com/video/best-first-person-gt-goty/60222)

Kid A
27-12-2009, 13:46
Znam,gledao sam.
Dugo sam vec na GT i posjecujem ga svaki dan.
Sto se tice te liste bas je konzolaski orijentirana,jesi primjetio da su onom filmicu gdj je pobijedio MW2 namjerno stavljali negativne ocjene.
Uglavnom,mogli su malo razmisliti o listi kad su je sastavljali.

Niko Bellic
27-12-2009, 13:54
Kak ti se da na GT svaki dan. :(

Nodakim
27-12-2009, 13:55
Realno gledano po kvaliteti MW2 je zaslužio pobjedu,jer uistinu jedina loša stvar oko cijele igre je nedostatak dedicated servera,a to ne dira konzole ni malo.
Uncharted 2 niste igrali,a Dragon Age je solidan RPG,i ništa više,totalno mu fali sadržaja i pre linearan je.

W3DR4N
27-12-2009, 14:05
Uncharted 2 je toliko dobar da bi mogao komotno odnijeti sve nagrade. :thumbs2:

Nee Joe
27-12-2009, 14:17
Uncharted 2 je toliko dobar da bi mogao komotno odnijeti sve nagrade. :thumbs2:

Slažem se sa Vedranom u vezi Uncharted dvojke. A što se tiče MW2 ne mogu se složiti sa tobom, a ne mogu ni u vezi Dragon Age-a. GameTrailers, kao i večina game site-ova ocjenjuje sve igre na svim platformama, stoga nije ni čudo što je Demon's Souls pobijedio. I moram ti reći da si u krivu u vezi Demon's Soulsa da je MMO sranje. Demon's Souls je famozna igra (igrao sam kod prijatelja na PS3-u), online podrška je nevjerojatno dobra a fore sa pomaganjem duhova, tj, drugih igrača te ostavljanja poruka na putu su zaista inovativni. Ako hoćeš baš moje iskreno mišljenje, Dragon Age me dosta razočarao u nekim segmentima, ali je još uvijek fantastična igra. Then again, MW2 je zaista trebao dobiti neku od nagrada jer je zaista sramotno da neke igre u nekim segmentima pobjeđuju MW2, iako je veoma jasno da je MW2 puno bolji u njim.

Aral
27-12-2009, 14:21
Kak ti se da na GT svaki dan. :(
Ja sam barem 5 puta dnevno tamo. A inače, u potpunosti se slažem sa izborom, takvo nešto sam i očekivao.

DA se Unchartedu nije ni mogao približit do gležnja u pogledau bilo koje stvari, tak da je to bezveze i uspoređivat. Po meni, Uncharted bi trebao pobrat barem 90% nagrada.
MW2 je fala bogu pobrao nagradu za najbolji fps, igra je čisti gušt za igrat. Također i u kategoriji RPG-a, DS je to i zaslužio.

I smiješna mi je činjenica da netko spominje PC igre...pa to ne postoji već par godina, postoje samo multiplatformski naslovi/igre.

I da, ako vaši favoriti kojim slučajem nisu pobijedili to sigurno ne znači da to nisu fenomenalne igre, nemorate odma pljuvat po dobitnicima. 12-to godišnje dijete i gamer od 30 godina sigurno nemogu imat isto mišljenje (barem u nekim stvarima).

str1k3r
27-12-2009, 14:25
Gentlemen:
Demons's Souls (http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1321-Demons-Souls)
Uncharted 2 - Among Thieves (http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1078-Uncharted-2-Among-Thieves)

Kid A
27-12-2009, 14:34
Aral,aj dodaj me na GT u listu.

Aral
27-12-2009, 15:15
Aral,aj dodaj me na GT u listu.
Imam tam profil al sam rijetko kad ulogiran, zadnji put sam bio prije par mjeseci xD

hansi
27-12-2009, 17:06
OOOOOOOOO xero, Demons Souls neko ps 3 mmo sranje? Nisi mi više frend :( . Igra je predobra, i totalno je zaslužila titulu.

Xero
27-12-2009, 18:36
Nisi mi više frend :(
:cry:
Ajd dobro nisam trebo reć da je igra sranje , ali po meni RPG s konzole se ne može mjerit s RPG na PC jednostavno RPG se nemgu igrat kako treba s gamepadom previše su kompleksni. Sljedeće će godine i najbolja strategija bit na PS3 :(








I dok ne zaboravim svi ste konzolaši.

hansi
27-12-2009, 18:43
Ma neka, zezam se ja. Samo da napomenem. Ovaj demons souls nije klasični RPG. Više se fokusira na borbu, a i dosta je težak. Ne bi vjerovali kako je udobno i lagano kontolirati igru.

str1k3r
27-12-2009, 18:44
Ma neka, zezam se ja. Samo da napomenem. Ovaj demons souls nije klasični RPG. Više se fokusira na borbu, a i dosta je težak. Ne bi vjerovali kako je udobno i lagano kontolirati igru.

Demons's Souls (http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1321-Demons-Souls)

hansi
27-12-2009, 18:49
?
Nekužim. Što si htio reći sa time?

str1k3r
27-12-2009, 18:51
Yahtzee je sve rekao. :)

hansi
27-12-2009, 18:54
Ni malo mi se ne sluša to .

Kid A
27-12-2009, 19:00
Jbg,i ja sam poslusao review za MGS4.
Nije sad fazon da ako ti popljuje neku igru da recenzent odmah ne valja.
Ja sam presao preko tog,trebao bi i ti.
Covjek ima svoje misljenje i takav mu je stil pisanja/komentiranja stavec...

la50
27-12-2009, 19:04
Ja ipak vjerujem da je DA:O trebao pokupit nagradu za RPG,sad,svi mi koji nismo igrali DS bi trebali nabavit PS3 i preć igru da bi mogli točno govorit...

Xero
27-12-2009, 19:07
Baš sve je to samo jedna velika reklama za PS3.

Nee Joe
28-12-2009, 00:48
Nisi mi više frend :(
:cry:
Ajd dobro nisam trebo reć da je igra sranje , ali po meni RPG s konzole se ne može mjerit s RPG na PC jednostavno RPG se nemgu igrat kako treba s gamepadom previše su kompleksni. Sljedeće će godine i najbolja strategija bit na PS3 :(







I dok ne zaboravim svi ste konzolaši.

Ja mislim da ti puuuuno griješiš kad kažeš da se RPG na konzoli ne može mjeriti sa RPG na PC-u (iako je D.A.O. jaaako zakazao na XBOX-u)...

Jopax
28-12-2009, 01:08
Čim sam vidio da je Sims 3 osvojio nagradu za RTS shvatio sam koliko je ova lista smješna
EDIT:Fail, pogrešan site, Simsi su pobjedili na GameSpotu, ova i nije toliko loša

hansi
28-12-2009, 12:50
Jbg,i ja sam poslusao review za MGS4.
Nije sad fazon da ako ti popljuje neku igru da recenzent odmah ne valja.
Ja sam presao preko tog,trebao bi i ti.
Covjek ima svoje misljenje i takav mu je stil pisanja/komentiranja stavec...
Ne, ne, ne. Krivo si me shvatio. Rekao sam da mi se ne sluša jer ovaj govori prebrzo, pol ga se ne razumije, i nije mi to smiješno. Ako je popljuvo mgs ima da mu okinem spolovilo :-x

str1k3r
28-12-2009, 12:59
Čovjek ima svoju viziju kako bi trebala igra izgledati, usput, on je kritičar; to mu je posao. Da ga citiram :"SI do point up every little thing that's bad about a game, but then I'm a critic. It'd be wierd if I didnt. If I put people's balls in my mouth for a living I'd be a prostitute, and posssibly a GameSpot employee. But I criticize so I'm a critic. And I don't belive in scores because I don't belive a complex opinion can't be represented numerically.""
Nemoj mu slati hate mailove, završiti ćeš ovako :
Mailbag Showdown (http://www.metacafe.com/watch/3903038/zero_punctuation_mailbag_showdown_eng_subs/)
Titlano je tako da možeš preslušati bez problema.
:)

Kid A
28-12-2009, 14:40
If I put people's balls in my mouth for a living I'd be a prostitute, and posssibly a GameSpot employee
:D

Kid A
01-01-2010, 00:16
Game of the Year award (http://www.gametrailers.com/video/game-of-gt-goty/60274)
Hm hm nisam zadovoljan izborom.

Xero
01-01-2010, 00:57
Ah...
I Dragon Age čak ni nije nominiran pa ljepo. Ustvari ni jedan RPG nije nominiran tolko o toj listi skoro ste me uvjerili da lista ne saka i sad ovo eh...

hansi
01-01-2010, 01:26
Zadovoljan sam.

Xero
01-01-2010, 01:28
:(

Nee Joe
01-01-2010, 14:13
If I put people's balls in my mouth for a living I'd be a prostitute, and posssibly a GameSpot employee
:D
primjetio sam puno neprijatelja gamespota na ovom forumu. Gamespot je odličan site, a po nekom pljuvat zato što nije napravio isti izbor kao ti je zaista besmisleno.

Kid A
01-01-2010, 14:22
Treba otvoriti posebnu temu za Gamespot.
O njima jednostsvno ne vrijedi raspravljati.
Za najbolji RTS ljudi izabrase Sims 3.....ono stvarno :(

Nee Joe
01-01-2010, 16:41
Treba otvoriti posebnu temu za Gamespot.
O njima jednostsvno ne vrijedi raspravljati.
Za najbolji RTS ljudi izabrase Sims 3.....ono stvarno :(

IAKO sam uz PC PLAY pobornik i Gamespot-a, moram se sloziti sa tobom da je to podosta cudan odabir igre koja uopce ne spada u taj zanr, ali mozda je to potez iz ocaja jer bas nema puno RTS-ova 2009. a po mom pamcenju ovo je jedna od gamerski najsiromasnijih godina koje sam ikad dozivio. Ali opet ne vrijedi popljuvati medjunarodno priznati site zbog jedne krive odluke.

Kid A
01-01-2010, 16:56
Pa cekaj zar nije iste godine izasao i Total War?

Nee Joe
01-01-2010, 17:07
a opet tu sam ja kriv krivo sam se izrazio... Sims 3 je na gamespotu doio nagradu za best strategy game. Strategy ne mora nuzno biti RTS, moze bit i tycoon i slicno, al opet mi je malo krivo zato sto je empire total war famozna igra, a nije nista dobila.

str1k3r
01-01-2010, 17:09
Da, iste godine je izašao Total War. No GameSpot je odavno imao bisera svojih. Ona rečenica što Yahtzee kaže je točna; ponašaju se kao kurve koje daju onome tko najviše plati.

Strategy? Sims je simulacija, ne strategija. Ne zaslužuje uopće biti u toj grupi.

Maloki
01-01-2010, 17:23
Strategy? Sims je simulacija, ne strategija. Ne zaslužuje uopće biti u toj grupi.

Iskreno, ja bih Simse smjestio u Sandbox RPG :)

Arbiter of Change
01-01-2010, 18:10
Opće je poznato da je GameTrailers konzolaški naklonjena stranica, što po pitanju zaposlenika tako i communitya (pogledajte im forum ako niste... čista konzolaška dominacija), posebno vidljivo kad im se zalomi koja PC recenzija pa obično idu komentari na stvari koje su normalna stvar za nas koji koristimo M&K (STALKER, na primjer, kad su govorili da je igra pretjerano i nepošteno teška, a vidiš iza video u kojem se recenzent zalijeće u neprijatelje kao da igra Halo i ima regeneraciju štita).

Ne znam kako je GameSpot uletio u raspravu, ali ako se tko sjeća Kane & Lynch recenzije ona vam se kaže. :)

Nee Joe
01-01-2010, 21:29
Ma dobro, moram priznat ja sam kriv kad sam pokrenuo fight oko gamespot-a, samo mi je krivo kad se pljuje po nekome tko to nije zaslužio IAKO ima svoje žute minute.... Po ovim dodjelama na gametrailers-ima stvarno je Dragon Age podcijenjen (iako je po mnogima proglašen najboljom PC igrom, pa tako i prema onom dotičnom site-u kojeg neću spominjati), a pošto je dosta vidljivo da gametrailers je uvelike naklonjen konzolama, nije ni čudo što dragon age nije dobio nagradu kada je dosta razočarao na PS3-u, a osobito na XBOX-u.

The Fury
02-01-2010, 12:21
GameTrailers Game of the year za PC:

http://www.gametrailers.com/video/best-pc-gt-goty/60271

Očekivano, ali ne i zasluženo. Barem je to moje mišljenje. Prije bih dao DA:O.