PDA

Pogledaj cijelu verziju : Igre koje ne rade (ili ne rade kako bi trebalo) uz Windows 7



Niko Bellic
27-12-2009, 12:38
Ovdje navedite koje vam igre ne rade uopće ili ne rade kako bi trebalo uz Windows 7. Tko zna, možda čak netko i zna u čemu je problem, pa vam pomogne da prorade...

Evo nekih koje ne rade kak spada kod mene. Zasad su samo dvije igre u pitanju...

- Borderlands
- Fallout 3 Game of the Year Edition

fear
27-12-2009, 12:45
Možda da još navedeš simptome kao ne želi uopće pokrenutu igru, menu je zblesiran, bsod ili tako nešto

Viper33
27-12-2009, 12:45
gta 4
call of duty 4 multyplayer :(

Don Kihot
27-12-2009, 12:45
Meni sve rade. :P

ScorpiuS
27-12-2009, 12:46
Također, sve što sam do sad probo radilo je. Sve funkcionira bolje nego Vista.

Deadwalker
27-12-2009, 12:48
Ovo je topic za help podforum. Jer vjerujem da vecini spomenute igre na Windows 7 platformi rade normalno. Kao sto meni radi Borderlands te F3. Vise-manje sve igre koje rade na prijasnjim verzijama windowsa rade i na novim te uglavnom ako netko ima problema s odredenim igrama, to su vecinom specificni problemi. Ostavit cu ti topic, al cu ga premjesititi tamo gdje mu je i mjesto :wink:

Niko Bellic
27-12-2009, 13:06
Možda da još navedeš simptome kao ne želi uopće pokrenutu igru, menu je zblesiran, bsod ili tako nešto
Evo meni naprimjer Borderlands uredno instalira, ali ne želi ga pokrenuti, dok na XP-u radi kao podmazan. Fallout 3 uopće nakon instalacije ne stavi u Games folder i ako ga probam iz Program Files-a pokrenuti isto neće raditi, a na XP-u radi kao podmazan. Sve je isto osim OS-a?!

Shaka
27-12-2009, 13:08
Možda da još navedeš simptome kao ne želi uopće pokrenutu igru, menu je zblesiran, bsod ili tako nešto
Evo meni naprimjer Borderlands uredno instalira, ali ne želi ga pokrenuti, dok na XP-u radi kao podmazan. Fallout 3 uopće nakon instalacije ne stavi u Games folder i ako ga probam iz Program Files-a pokrenuti isto neće raditi, a na XP-u radi kao podmazan. Sve je isto osim OS-a?!


mozda je do điđibajt ploce??

MasaKrisT
27-12-2009, 13:31
Starcraft;/

Niko Bellic
27-12-2009, 13:34
Možda da još navedeš simptome kao ne želi uopće pokrenutu igru, menu je zblesiran, bsod ili tako nešto
Evo meni naprimjer Borderlands uredno instalira, ali ne želi ga pokrenuti, dok na XP-u radi kao podmazan. Fallout 3 uopće nakon instalacije ne stavi u Games folder i ako ga probam iz Program Files-a pokrenuti isto neće raditi, a na XP-u radi kao podmazan. Sve je isto osim OS-a?!


mozda je do điđibajt ploce??
100% :P

Aral
27-12-2009, 14:23
Meni jedino zasad ne radi Freedom Fighters i možda još koja igra stara 10-15 godina...ostalo radi ko podmazano.

Nee Joe
27-12-2009, 14:25
Samo mi GTA IV trokira.... Borderlands radi savršeno.