PDA

Pogledaj cijelu verziju : Poklon



streetrace777
23-12-2009, 11:07
Ajde da mi pomognete oko poklona za curu. Naime poklon je za odendan i Bozic u jednom, jer cura ima rodendan 25. Ne pada mi na pamet sa da joj kupim jer nikad nisam imao maste oko poklona. Da se mene pita kupio bi joj maticnu ali zao mi je jer ce mi razbit tu istu maticnu od glavu.Ako ima netko neku idjeu slobodno :)

Niko Bellic
23-12-2009, 11:11
Kupi joj spravu za mršavljenje.

streetrace777
23-12-2009, 11:15
Nisam pitao sta da kupim tebi nego njoj... :)

Deadwalker
23-12-2009, 11:23
Hmm, rodendan i Bozic kazes. Prvo, cvijet je must-have. Nekakva ruza naravno. Jedna crvena recimo. Dalje, uzmi joj nesto cute. Nekakva plisana zivotinja, manja ili veca, to sam prosudi sta je bolje. Ili umjesto nekakvog plisanog medvjeda uzmes joj lijepu vestu sa nekakvom cute zivotinjom na sebi. Probaj biti kreativan kada je to u pitanju :)
Dalje, dodaj obavezno nekakvu cokoladu ili bombonjeru. Ne mora biti velika, bitno da je lijepa kutija i da se uklapa s ostatkom poklona. I na kraju, dodaj nesto sto posebno voli. Ako ti je cura, valjda znas sto je to. :wink:

streetrace777
23-12-2009, 11:27
hmm umjesto plisane igracke sma joj mislio kupiti one"plisane papuce" sa likom neke zivotinje. Ili Da odem po neki parfem i sve to ljepo zamotam :)

Deadwalker
23-12-2009, 11:28
No, kada kazem "cute" tu posebno aludiram na kreativnost onog koji kupuje poklon tako da ti je ideja sasvim dobra. Ja obicno ne volim kupovati parfeme posto mi je tesko reci da li ce se gospodicni dopast miris. To su dosta subjektivne stvari.

wavefunct
23-12-2009, 11:29
da ali parfem bas da joj ubode ono licnost :D
hm

Niko Bellic
23-12-2009, 11:30
Daj izraditi svoju sliku u dimenzijama postera (prije toga ju naravno fotošopiraj da budeš lijep) i ispod napiši "Znaš da bolje ne može. Uživaj dok traje. Trudi se da potraje. Volim tvoju dušu...". Ako tak napraviš odmah će ti rodit dijete bez da čekaš 9 mjeseci!

wavefunct
23-12-2009, 11:31
Daj izraditi svoju sliku u dimenzijama postera (prije toga ju naravno fotošopiraj da budeš lijep) i ispod napiši "Znaš da bolje ne može. Uživaj dok traje. Trudi se da potraje. Volim tvoju dušu...". Ako tak napraviš odmah će ti rodit dijete bez da čekaš 9 mjeseci!

lol, bola treba nesta bas ono kul originalno al to sve ovisi o tipovima cure wot?

angel eye
23-12-2009, 11:34
Drž se ti plišanih igračaka i čokolada, nemoj parfem kupiti - osim ako znaš točno što koristi. Big faild su parfemi, to je osobni odabir svake osobe i nesmije se kupovat onako. Ja ih imam hrpu poklonjenih-nekorištenih, pa samo prodilam dalje. Zamotaj neku ogromnu čokoladu i na to stavi malu sjatku plišanu životinjicu. Ili se probaj sjetiti kada ti je rekla da joj se neka sitnica sviđa/u izlogu. Pa joj to kupi. Crvena ruža bez celofana isto dobro dođe. Prosudi sam.

@Deadwalker- mislim da si ti od rijetkih forumaša koji zna postupati prema ženama. :bravo:

streetrace777
23-12-2009, 11:35
Daj izraditi svoju sliku u dimenzijama postera (prije toga ju naravno fotošopiraj da budeš lijep) i ispod napiši "Znaš da bolje ne može. Uživaj dok traje. Trudi se da potraje. Volim tvoju dušu...". Ako tak napraviš odmah će ti rodit dijete bez da čekaš 9 mjeseci!

hah ona zna da bolje ne moze, i tomi je reklapar puta vec.Problem je sto joj ne zelim davati slie i takve stvari jer se rastajemo za 2-3 tjedna. Naime ja se selim u ZG. Ona to zna vec tako da svi znamo kako funkcionirajku veze na daljinu...

Deadwalker
23-12-2009, 11:39
Onda poslusaj svejedno kolegu Talicnog Toma. Doduse, ne moras biti ekstreman tako :D Znaci, uz ono sta sam ti predlozio dodaj jos nesto sto mislis da ce je podsjecati na tebe. :wink:


@Deadwalker- mislim da si ti od rijetkih forumaša koji zna postupati prema ženama. :bravo:

hvala na komplimentu^^ :)

osvetnik_sch3l3
23-12-2009, 11:39
lavalampu, stvaraju fora ugodjaj

http://www.3dfluff.com/mash/pics/lavalamp.jpg

nemora biti ovakvog oblika

fear
23-12-2009, 11:43
Ako se rastajete za 2 - 3 tjedna,kupi joj kamasutru i prođite ju par puta u ta 2-3 tjedna ili jednostavno prekineš s njom na Božić 8)

streetrace777
23-12-2009, 11:45
Hah kamasutru znamo i ja i ona jako dobro tako da joj to nije potrebno. Da vjerojatno bi joj najbolji poklon bio prekid za rodendan i to na bozic :thumbs1:

hansi
23-12-2009, 11:47
Ovako.
Kupiš joj plišanog medu od nekih 10 cm, znači nekog manjeg. Na njegovim leđima napišeš; Neka te ovo podsjeti na mene. Zauvijek ću te voljeti. Tvoj ( napiši svoje ime).
Nadalje, uzmeš onu najveću Bajaderu, zapakiraš joj u neki skupi zlatni papir i na na papir priljepiš neku čestitku za Božić. Za kraj joj uzmeš samo jednu ružu i daš joj ovako, u ruku.

Deadwalker
23-12-2009, 11:48
Ovako.
Kupiš joj plišanog medu od nekih 10 cm, znači nekog manjeg. Na njegovim leđima napišeš; Neka te ovo podsjeti na mene. Zauvijek ću te voljeti. Tvoj ( napiši svoje ime).
Nadalje, uzmeš onu najveću Bajaderu, zapakiraš joj u neki skupi zlatni papir i na na papir priljepiš neku čestitku za Božić. Za kraj joj uzmeš samo jednu ružu i daš joj ovako, u ruku.

Jako dobar prijedlog^^

wavefunct
23-12-2009, 11:49
Ugl nemoj kupovat nista za mrsavljenje, nikakve kamasutre, ako se tebe pita ona je savrsena i nema savrsenije.
Cvijet(je) kupi to je cool. I bombonjeru jer je prikladno. I ako znas nesta sto joj je bitno kupi i to, npr neke sexy cizme iz izloga al pod uvjetom da ce samo to obuci veceras >:D

angel eye
23-12-2009, 11:49
A da joj kupiš knjigu - "Ps. Volim te"? Čula sam da je predobra, i cure se tope na nju, barem sam tako čula.
I lakše ćeš je zamotat :)

Hansi- awww

hansi
23-12-2009, 11:50
I da, nemoj joj ni slučajno reći da si ideju dobio sa gamerskog foruma
X)

wavefunct
23-12-2009, 11:51
Ovako.
Kupiš joj plišanog medu od nekih 10 cm, znači nekog manjeg. Na njegovim leđima napišeš; Neka te ovo podsjeti na mene. Zauvijek ću te voljeti. Tvoj ( napiši svoje ime).
Nadalje, uzmeš onu najveću Bajaderu, zapakiraš joj u neki skupi zlatni papir i na na papir priljepiš neku čestitku za Božić. Za kraj joj uzmeš samo jednu ružu i daš joj ovako, u ruku.

ja to osobno nikad ne bi poklonio lol, vidis jer je to malo hm po meni egocentricno.
iii ja nebi volio da to neko meni pokloni osjecao bi se isto kao da mi je poklonila kilo cvaraka

D:

hansi
23-12-2009, 11:53
Odvedi je na večeru u neki fini, malo prazniji restoran, a na kraju večere joj daj ovo što sam prije spomenuo. Nemoj je ni slučajno opiti :nonono:

fear
23-12-2009, 11:55
Ako prekidate zašto misliš da te se želi sjećati,ako želi zašto ne nađete način da ne prekinete

streetrace777
23-12-2009, 11:59
Ako prekidate zašto misliš da te se želi sjećati,ako želi zašto ne nađete način da ne prekinete

Vidis ja o zagrebu razmisljam jos od malih nogu tako receno, jer sam tamo kao doma svi su mi tamo od rodbine a i dosta prijatelja. Sad sam dobio priliuku otici tamo ali prije par mjeseci je dosla ona neplanirano, i rekao sam joj da cu ja kad tada otici, i svaki put i ja i ona odgadamo razgovor na tu temu
. Cura je sama rekla da sma je full promjenio jer prije nije voljela veze, nije voljela romntiku i ostale stvari.

hansi
23-12-2009, 12:01
Bolje ti je da živiš lijep život sa voljenom osobom, nego da se preseliš u drugi grad. Tamo ćeš tugovati za njom, a možda je uspiješ nagovoriti da se oboje preselite tamo, ili da kupite neki mali stan?

Niko Bellic
23-12-2009, 12:04
Ako je zgodna pokloni joj mene. Tako će te brzo zaboraviti i neće biti tužna kad odeš. 8)

streetrace777
23-12-2009, 12:05
Hmm onda se jos skoluje, jos smo mladi obadvoje. Zagreb mi je uvijek bio cilj, tamo mi je vec sve sredeno.A da se obadvoje i preselimo sto je nemoguce stan bi bio najanji problem :)

wavefunct
23-12-2009, 12:07
alo bola nemoj da radi tog se ono zamrzite

bolje da se volite iz daleka, nego da se mrzite izbliza :D

hansi
23-12-2009, 12:07
Ako je u pitanju srednja škola, nemam ideja. Ako je pak faks, završite ga oboje i preselite se. Imati će te sigurno neku dobru plaću, uredan i lijep i život.

streetrace777
23-12-2009, 12:09
u njezinom slucaju je srednja skola :(
Neznam ni sam sta bi, strah me da staako prekinemo ubrzo a ja ne odem u ZG.

osvetnik_sch3l3
23-12-2009, 12:10
Ako je zgodna pokloni joj mene. Tako će te brzo zaboraviti i neće biti tužna kad odeš. 8)
:pray:

hansi
23-12-2009, 12:12
Neka se zajebava u ostalim svakidašnjim temama, ali kada je u pitanju tuđi život i tuđa ljubav treba se bit ozbiljan.

wavefunct
23-12-2009, 12:14
u njezinom slucaju je srednja skola :(
Neznam ni sam sta bi, strah me da staako prekinemo ubrzo a ja ne odem u ZG.

moj je tata uvijek govorio "Uvijek ima vecih riba u moru."

to se odnosi na tebe, ti fakultetlija smucas se sa ovim hm kako im ime, srednjoskolicama.

streetrace777
23-12-2009, 12:18
Znam ali ne zelim joj napravit ono sto sma ja vecprosao. Jer i ja sma imao stariju ribu koja je otisla na fax i znam kak mi je bilo, a pogotovo kako ce njoj koja je zensko biti ? Ali jbg sta je tu je.

fear
23-12-2009, 12:18
Dude,srednja škola,koja godina faksa si ti,nekak mislim da ta veza nema budučnost :thumbs1:

Niko Bellic
23-12-2009, 12:19
Neka se zajebava u ostalim svakidašnjim temama, ali kada je u pitanju tuđi život i tuđa ljubav treba se bit ozbiljan.Pa i bio sam ozbiljan. To bi bio najoriginalniji poklon... xD

wavefunct
23-12-2009, 12:22
Dude,srednja škola,koja godina faksa si ti,nekak mislim da ta veza nema budučnost :thumbs1:

ima ako izdrze godinu dve.
pa ako si utjeco na njen zivot nemoj je odjebat. srsly. onda dio njenog zivota ce propast. jebiga.

streetrace777
23-12-2009, 12:22
Dude,srednja škola,koja godina faksa si ti,nekak mislim da ta veza nema budučnost :thumbs1:

tko je rekao da sma ja na faxu ?
meni jos malo 19.Hmm kad pogledam svoje starce oni su se isto tako nesto upoznali i evo danas im nista ne fali,ali to su bila ta vremena :)

fear
23-12-2009, 12:26
Dude,srednja škola,koja godina faksa si ti,nekak mislim da ta veza nema budučnost :thumbs1:

tko je rekao da sma ja na faxu ?
meni jos malo 19.Hmm kad pogledam svoje starce oni su se isto tako nesto upoznali i evo danas im nista ne fali,ali to su bila ta vremena :)


S

to se odnosi na tebe, ti fakultetlija smucas se sa ovim hm kako im ime, srednjoskolicama.

nekak sam to iz ovog zaključio,vidim da nisi siguran hoćete li prekinuti najbolje je onda čekati last minute

streetrace777
23-12-2009, 12:27
izgleda haha

Niko Bellic
23-12-2009, 12:47
Pokloni joj pištolj i dva metka.

hansi
23-12-2009, 12:49
I adresu Taličnog :thumbs2:
:rotfl:

wavefunct
23-12-2009, 12:50
ii ostavi poruku kako je ostavljas radi toma

Aral
23-12-2009, 13:13
Mislim ono, imaš curu i onda pitas brdo muškaraca na forumu kaj da joj kupiš a oni o tome još manje znaju od tebe i sam će se sprdat i predlagat gluposti.

A kad smo kod veze...ja sam prohodao sa svojom ženom kad sam imao 18, sad imam 25, pa računajte. Bila srednja, bio fax...nebitno. A volim je više od sveg na svijetu.

streetrace777
23-12-2009, 18:47
HH ipak sam poslusao sma sebe i otisao joj kupiti CD omiljenog banda i veliku milku u obliku srca, i sve to ljepo dao upakirati u cvjecarni. Nadam se da ce joj biti dobro :)

Kid A
23-12-2009, 18:54
http://www.imagesforme.com/upload/8b83b35c.jpg
Jel ti ova u sredini cura?

wavefunct
23-12-2009, 21:41
ako jest, ja nju volim :oops:

streetrace777
24-12-2009, 00:15
Hmm ne sa njom sam imao kratku avanturu i ja i frend :S sad smo je predali trecem frendu tak da se jos druzimo hah. inace ak me imas na FB vidio si sliku cure

osvetnik_sch3l3
24-12-2009, 06:11
evo ovako, posto ne zelis kupiti lava lampu, savjetujem ti da joj zemis privjesak z alancic ( vec ako zelis da se sjeca/sjeti tebe) nije prenapadno, onako , suptilno je, a i kosta do 50 kn max :thumbs2:

streetrace777
24-12-2009, 19:14
evo ovako, posto ne zelis kupiti lava lampu, savjetujem ti da joj zemis privjesak z alancic ( vec ako zelis da se sjeca/sjeti tebe) nije prenapadno, onako , suptilno je, a i kosta do 50 kn max :thumbs2:

Kupio sma vec poklon. A i kad kupujem nekome poklon onda mi cijena nije bitna jer ja poklone kupujem samo onima koje volim tako da cijena ne igra neku uloga

Niko Bellic
24-12-2009, 19:33
HH ipak sam poslusao sma sebe i otisao joj kupiti CD omiljenog banda i veliku milku u obliku srca, i sve to ljepo dao upakirati u cvjecarni. Nadam se da ce joj biti dobro :)
Ala, pa 'ko još kupuje CD-e. Trebao si joj uzeti onaj gumeni Verbatim USB od 2 GB s okusom jagode i gore metnut mjuzu. :wink:
Milka Praline su zakon, ali pazi da nije alergična na lješnjake... :D
Ah, ipak joj nećeš mene poklonit? :(

streetrace777
25-12-2009, 02:50
HH ipak sam poslusao sma sebe i otisao joj kupiti CD omiljenog banda i veliku milku u obliku srca, i sve to ljepo dao upakirati u cvjecarni. Nadam se da ce joj biti dobro :)
Ala, pa 'ko još kupuje CD-e. Trebao si joj uzeti onaj gumeni Verbatim USB od 2 GB s okusom jagode i gore metnut mjuzu. :wink:
Milka Praline su zakon, ali pazi da nije alergična na lješnjake... :D
Ah, ipak joj nećeš mene poklonit? :(

Pa hmm original je ipak original :)
Reakcija na poklon je bila "no comment", i ne nije glumila hah :)
Tom, potrudi se vise iduceg Bozica :)

W3DR4N
25-12-2009, 02:55
HH ipak sam poslusao sma sebe i otisao joj kupiti CD omiljenog banda i veliku milku u obliku srca, i sve to ljepo dao upakirati u cvjecarni. Nadam se da ce joj biti dobro :)
Ala, pa 'ko još kupuje CD-e. Trebao si joj uzeti onaj gumeni Verbatim USB od 2 GB s okusom jagode i gore metnut mjuzu.S :wink:
Milka Praline su zakon, ali pazi da nije alergična na lješnjake... :D
Ah, ipak joj nećeš mene poklonit? :(

Ako nisam pročitao "metnut u guzu". Reko, i to je početak.