PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najveća iznenađenja 2009.



Nee Joe
20-12-2009, 12:53
Nadam se da nitko nije već započeo ovu temu, ali ako nije, ja ju započinjem sad. Iznesite svoja mišljenja u sljedećim kategorijama najvećih iznenađenja 2009. godine (bila ona dobra ili loša):

NAJVEĆE IZNENAĐENJE GODINE

Prototype
http://accel10.mettre-put-idata.over-blog.com/1/35/58/87/API/2009-04/jaquette-prototype-pc-cover-avant-g_2.jpg

Cryostasis: The Sleep of Reason
http://i.neoseeker.com/boxshots/R2FtZXMvUEMvQWN0aW9uL1Nob290ZXI=/cryostasis_the_sleep_of_reason_frontcover_large_g4 zQ4VriCqwf5Wr.jpg

Section 8
http://www.xbox360achievements.org/images/achievements/1175/cover.jpg

NAJLOŠIJI NASTAVAK

F.E.A.R. 2: Project Origin
http://thegameear.files.wordpress.com/2008/12/pof2picture.jpg

The Godfather II
http://chud.com/articles/content_images/46/gfii_cover.jpg

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
http://91.103.160.40/admin2/public/hry/akcnihry/Chronicles-of-Riddick-Assault-on-Dark-Athena-599132.jpg

Overlord II
http://pwned.com/gamecovers/pc/1251834340-Overlord_II.jpg

E sad se nemogu sjetit nijednog boljeg nastavka, pa tu kategoriju dodajte vi uz, naravno, ove gore dvije.

EDIT: Pardonček zbog velike slike FEAR 2, ta mi se jedina htjela otvorit :D

Deadwalker
20-12-2009, 13:10
Vec je slicnu temu otvorio W3DR4N, al ajde. Od najvecih iznenadenja za ovu godinu bih izdvojio Torchlight te Machinarium.

hansi
20-12-2009, 13:21
Zašto je Overlord 2 u najlošijim nastavcima? Pa igra je konkurent za najbolju akcijsku igru godine. Also, Prototype bi trebao ići u razočarenja godine.

Raz
20-12-2009, 13:27
Za većinu indie naslova poput Machinarium, The Path, Plants Vs Zombies, itd. sam slutio da će biti dobri, tako da nije bilo neko iznenađenje. Najviše me iznenadio Mini Ninjas... onako, ljudi koji su radili hitman rade, simpatičan platformer i to još pokušavaju unijet istočnjački štih u igru... ne sluti na dobro. Na moju radost, napravili su odličan posao, te mogu reći da je jedna od ovogodišnjih igara u kojoj sam najviše guštao.

Razočarenje godine... nisam mnogo igrao, no reći ću da me Not a Time For Dragons pomalo razočarao, a i Prototype koji postane dosadnjikav i isprazan nakon nekog vremena.

Aral
20-12-2009, 13:46
Ti si stavio pod iznenađenje godine Section8? To je najveće razočaranje godine, bez ikakvog communitya itd, totalni fail.

A za ostalo se slažem sa Razom, po meni je najveće iznenađenje totalno zabavna i simaptična igra Machinarium.

tigerija
27-12-2009, 02:03
Da ja se sa pola toga ne slažem, section 8 sranje, fear 2 mi je bio odličan, fear 1 mi loš bio, fear 2 me iznenadio.

josip_kraš
27-12-2009, 09:58
U iznenađenja bi također dodao i Sabotera, ipak takav gameplay još nismo vidjeli a pogotovo jer je smješten u WW2.

Horny Devil
27-12-2009, 11:03
Kao pozitivno iznenadenje bih izdvojio Risen, posto od te igre nisam ocekivao nista, a ispala je sasvim solidna.

Windwalker
27-12-2009, 11:09
A gdje je Batman:AA?
Bolji od svih ovih zajedno.

tigerija
27-12-2009, 13:56
Slažem se sa ovima gore navedenim naslovima od dečki. Saboteur je zanimljiv da. I Risen. Batman je pravo iznenađenje xD; jer ja sam očekivao glupost.

Igrica prema filmu, igrica prema super junaku, inače oboje faila.

Nee Joe
27-12-2009, 14:23
A gdje je Batman:AA?
Bolji od svih ovih zajedno.

Pa, s obzirom na prijašnje igre možemo reći da je bio i više nego pozitivno iznenađenje. Ali opet, najavljen je kao spektakl, traileri su bili spektakl, demo je bio spektakl, stoga je i igra bila spektakl, pa mogu reći da zato nije iznenađenje :D. Ne bi rekao da je FEAR 2 bolji od FEAR 1, štoviše, igra me jako razočarala. Nekako je već viđeno, atmosfera je i više nego predvidiva, a i vidi se da Monolith nije imao glavnu uolgu u tome. Sabotuer nije loša igra i atmosfera je super, ali gameplay mi je nekako jako slab. Risen je naprotiv tome super igra :D. A što se tiče Section 8-a, svi su očekivali OGROMNO sranje, a dobili su solidno sranje, ili ti solidno dobru igru.

Windwalker
27-12-2009, 15:11
Slažem se sa ovima gore navedenim naslovima od dečki. Saboteur je zanimljiv da. I Risen. Batman je pravo iznenađenje xD; jer ja sam očekivao glupost.

igra prema filmu, igra prema super junaku, inače oboje faila.
Ova igra nije prema filmu.
A inače, ima par dobrih Spider-Mana na starom Playstationu, tako da niti igre prema superjunaku nisu uvijek loše.






A gdje je Batman:AA?
Bolji od svih ovih zajedno.

Pa, s obzirom na prijašnje igre možemo reći da je bio i više nego pozitivno iznenađenje. Ali opet, najavljen je kao spektakl, traileri su bili spektakl, demo je bio spektakl, stoga je i igra bila spektakl, pa mogu reći da zato nije iznenađenje :D.
/cut
Niti sam gledao trailere, niti sam igrao demo, niti sam htio igrati Batmana, jer nisam mislio da je moguće složiti ovako dobru igru s njim.

Izgleda da je za mene to igra godine.

Srle
27-12-2009, 15:55
TFU... iznenadio sam se kad sam vidio da je tolikoSloš...
a od Batmana nijesam očekivao puno a puno je došlo...
s druge strane iznenadio sam se s DoW II....očekivah puno dobio još više...

SkunK
27-12-2009, 17:48
Trebao si staviti pool IMHO. I fali slika za Overlord 2, očito svi počeli neke topice "Najbolji u 2009. godini", "Razočaranje 2009. godine" itd. to neki modni trend? :D

No anyways, iz liste niti jedan no moram priznati da me je iznenadio Dragon Age: Origins, Batman: Arkham Asylum i King's Bounty.

Nee Joe
28-12-2009, 00:51
Slažem se sa ovima gore navedenim naslovima od dečki. Saboteur je zanimljiv da. I Risen. Batman je pravo iznenađenje xD; jer ja sam očekivao glupost.

igra prema filmu, igra prema super junaku, inače oboje faila.
Ova igra nije prema filmu.
A inače, ima par dobrih Spider-Mana na starom Playstationu, tako da niti igre prema superjunaku nisu uvijek loše.






A gdje je Batman:AA?
Bolji od svih ovih zajedno.

Pa, s obzirom na prijašnje igre možemo reći da je bio i više nego pozitivno iznenađenje. Ali opet, najavljen je kao spektakl, traileri su bili spektakl, demo je bio spektakl, stoga je i igra bila spektakl, pa mogu reći da zato nije iznenađenje :D.
/cut
Niti sam gledao trailere, niti sam igrao demo, niti sam htio igrati Batmana, jer nisam mislio da je moguće složiti ovako dobru igru s njim.

Izgleda da je za mene to igra godine.

Očito da si jedini od milijardu gamera na svijetu koji nije gledao trailere, pošto se izuzetno najavljivao :D.... Prešao sam ga dvaput, i iako po mnogima nije GotY, po meni definitivno je- od fantastične priče do odlične grafike i nevjerojatno dobrog gameplaya.

tigerija
28-12-2009, 11:19
Slažem se sa ovima gore navedenim naslovima od dečki. Saboteur je zanimljiv da. I Risen. Batman je pravo iznenađenje xD; jer ja sam očekivao glupost.

igra prema filmu, igra prema super junaku, inače oboje faila.
Ova igra nije prema filmu.



Nekoliko likova mi potvrdilo da se film radi prema igru, a nova igra prema filmu koi dolazi, ajd nek netko nađe neku potvrdu. Pa neka mi PM ili neka samo tu posta.


Meni je Batman svakako bio iznenađenje :D . Očekivao sam lošu igru.

Najčešče igre koje izgledaju iz snimki jako dobru su jako izbugane xD.

osvetnik_sch3l3
04-01-2010, 10:07
na gamestopu je za GOTY 2009 proglasena ps3 igra
Demon's Souls

ScorpiuS
04-01-2010, 10:50
Čujem da tko je igrao tu igru je dobio slom živaca nakon pola sata.

hansi
04-01-2010, 15:02
Ane, da vidiš kako je teška :D . Ali kada te navuče, gotov si.

osvetnik_sch3l3
04-01-2010, 16:27
Ane, da vidiš kako je teška :D . Ali kada te navuče, gotov si.
pretpostavljam da navedena igra nece izlaziti na PC-u?

Kid A
04-01-2010, 16:34
Nope.PS3 ekskluziva.

Windwalker
04-01-2010, 17:59
Znači za 3-4 godine dolazi na PC. Neoptimizirana, naravno. :D

Joe_Strummer
04-01-2010, 22:21
ne, ne dolazi.

Nee Joe
05-01-2010, 15:38
Čisto sumnjam da dolazi, ali ne bi bilo loše, pošto je pravi užitak igrat na PS3-u, a tek na PC-u.....

Joe_Strummer
06-01-2010, 13:56
nesumnjivo bi se strašan community na pcu razvio