PDA

Pogledaj cijelu verziju : Battlestar Galactica



Tyrant
04-07-2006, 15:39
SF serija, koju ce nase televizije emitirate tek kad spanci prestanu snimati sapunice :rotfl: salu na stranu sad sam ogdgledao i zadnjuepizodu sezone 2 i sve mi tesko oko srca sto nema vise epizoda :cry: ...3 sezona pocinje sa emitiranjem u oktobru jedva cekam :pray: znaci bacite Star Trek u smece nabavite si ovo i uzivajte :boohoo:

BTW Kakvo je vase misljenje o ovoj seriji?

Daniel666
04-07-2006, 21:43
OK. JAKO me zanima. JAKO. Jel će to neko prikazivati na našoj televiziji (u idućih 50 godina) ili mi moramo srušiti odašiljač HRT-a ? :killyou:

olio
04-07-2006, 23:59
WTF..........MULTIMEDIA PLEASE ..........

L3VI4TH
05-07-2006, 08:45
Nemre mi ni jedna serija zamjenit Star Trek

:pray:

olio
05-07-2006, 08:47
Nemre mi ni jedna serija zamjenit Star Trek

:pray:to je 100% sigurno .....

Daniel666
05-07-2006, 09:07
Nemre mi ni jedna serija zamjenit Star Trek

:pray:

Gdje ste da vas ubijemo... :killyou:

The Boz
05-07-2006, 12:00
Ispravka. Nemre nijedna serija zamjenit ST: DS9. The rest is expendable.
BSG rawks my sawks.

Swink
05-07-2006, 15:04
BSG je najbolja SF serija današnjice IMO! HRT je otkupio miniseriju i prve dvije sezone, emitiranje će krenuti negdje na jesen :pray:

Tyrant
05-07-2006, 23:52
ST DS9 :o
Sisko :rotfl:
haha (sad ce me 'bese) pa ST je jedna od najpederastijih SF serija(one sa Archerom i Kirkom su jos boze pomozi , ali one sa Pikardom, Siskom i Janeway :?)....
Ubedljivo najveca zamerka ST-u su oruzija :o phazeri yeah right , ona photonska "torpeda"(ako je ono torpedo ja sam betmen)su ajd jos i dobra ali fazori :?...Druga zemerka je ponasanje posade i sam prikaz borbe totalno deiciji i pederasto posada je savrsena, onaj koji opsuje izbace ga u svemir, onaj ko nedo bog se suprostavi visem oficiru ide na lomacu i sl..., nisam vidio niciju nasilnu smrt...Treca zamerka vanzemaljci, yeah right, jbt sad da vidimo crnca sa grbavim nosom proglasili bi ga klingoncem da ne nabrajam dalje...
Jos nesta sto me jako iritira su oni shutlovi, lice na neke izduzene kartonske kutije sa dve cevi sa strane, nisam vidio ni jednog lovca(znaci brzi okretan,a ne ova kutija)...

Sutradobivam 13 dvdova StarGate-a pa cu vam javim utiske, bas me zanima sta ce mi se vise sviditi to ili BSG, ali za sada BSG :pray:...
blah puno k****m po necemu blah