PDA

Pogledaj cijelu verziju : EPIC FAILz - 2009. edition



W3DR4N
17-12-2009, 16:30
Suprotno temi najboljih, koje su igre bile najveća razočarenja 2009. godina i koje su bile toliko loše da žalite za svakom minutom provedenom u njima.
Navedite i razloge. Onak, s coverima i boldanim nazivima. <3

bezimeni
17-12-2009, 16:55
Modern Warfare 2


Samodopadno , prenapuhano , prožvakano konzolaško djelce ....otprilike kao cajke u glazbi.Šund. Bljak .

Najgora misija svih vremena ili barem sa najmanje smisla...pucanje po nenaoružanim pikselima.I to još moraš polagano hodati jer nema trčanja u toj misiji , valjda kako bi pojačali "dojam" :rotfl: .

GeraltofSmeg
17-12-2009, 16:59
Modern Warfare 2


Samodopadno , prenapuhano , prožvakano konzolaško djelce ....otprilike kao cajke u glazbi.Šund. Bljak .

Najgora misija svih vremena ili barem sa najmanje smisla...pucanje po nenaoružanim pikselima.I to još moraš polagano hodati jer nema trčanja u toj misiji , valjda kako bi pojačali "dojam" :rotfl: .
Zabavna je, kao rezanje mesa :(

Kid A
17-12-2009, 17:42
Sranje nad sranjima u ovoj godini.
Popljuvana od strane IGN-a,gametrailersa i svih ostalih
CSHp-xbCQlk

Durin
17-12-2009, 18:09
Dawn of War 2-taman kada sam se pokušao okušati u Warhammer svemiru iskušam najnoviji nastavak i zgadi mi se.

Mirror's Edge-što da kažem...uninstall nakon 10min.

ScorpiuS
17-12-2009, 18:44
Dawn of War 2-taman kada sam se pokušao okušati u Warhammer svemiru iskušam najnoviji nastavak i zgadi mi se.

Mirror's Edge-što da kažem...uninstall nakon 10min.
Čini se da je Mirror's Edge veći dvosjekli mač od Sporea, jer je meni ta igra najbolja igra godine

Aral
17-12-2009, 19:16
Resident Evil 5
Tom Clancy’s EndWar
The Wheelman
Stormrise
The Godfather II
Velvet Assassin
Damnation
Fallout 3: Mothership Zeta
Section 8
Tom Clancy’s EndWar
The Wheelman
Stormrise
The Godfather II
Velvet Assassin
Darkest Of Days
Red Faction: Guerrilla
Lucidity
Ninja Blade
Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition
Star Trek: D.A.C.
Rogue Warrior

Baš tim redosljedom, sve najavljivani naslovi i kao velike igra al po meni veliki failovi. Kaj je najbolje probao sam svaki od njih igrat, bljuv.

Grim
17-12-2009, 19:30
@Aral -Sslažem se s tobom sa svime osim za Resident Evil 5, ja smatram da je to najbolja akcijska igra godine http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/bozic_shy.gif

Aral
17-12-2009, 19:39
Znam, to bi mnogi rekli al meni je ta igra najblaze receno prava lakrdija, sorry :) Od prvog pa do zadnje igranja mi nije sjela i to je to. Možda sam očekivao neš drugo, kaj ja znam...zato sam je stavio na listu iako bi od svih na listi bila najmanji fail.

Nekom je DoW2 fail, ili MW2, jebi ga :eyebrows:

str1k3r
17-12-2009, 19:46
Neke su fail više puta, jelda Aral? ;)

serijski samoubojica
17-12-2009, 19:46
Složio bi se da je Section 8 jedan od većih failova. Izgledao je kao neki cool FPS kad ono ništa...

Aral
17-12-2009, 19:55
Neke su fail više puta, jelda Aral? ;)
Bogami da. Ma neš sam copy/pasteao krivo i više nisam imao živaca ispravljat xD Ma uglavnom jasna vam je lista ^^

P.S. Ah, evo editirao sam, valjda je ok. Na faxu sam pa ono :eyebrows:

Praetorian
17-12-2009, 20:08
Dirt 2 mi je najveci fail ove godine. Do 50 posto valja dalje se sve ponavlja.

Arbiter of Change
17-12-2009, 20:26
Aral pretjeruje, eventualno je samo nekoliko igara s tog popisa epic fail (dakle, POTPUNI neuspjeh na svim frontama):

- StormriseS(sveukupno jedna loša igra kod koje mi nije jasno kako je uopće Creative Assembly uspio toliko podbaciti),
- DamnationS(igra koja arhaična po svim segmentima, a da ni ne spominjem šlampavu izvedbu),
- Rogue WarriorS(igra od 2 sata sa kroničnim nedostatkom... svega? Tim veća sramota jer isti tim radi novu AvP igru)

Constantine
17-12-2009, 20:44
mw2 mp i djelomicno SP,mislim da objasnjenje nije potrebno.

Deadwalker
17-12-2009, 20:52
Od onoga sto ja igram, nista osobito. Mozda malo The Force Unleashed

Outmind
17-12-2009, 21:09
Neću se usudit reć da je igra fail, jer nije, ali definitivno jedna od najhajpanijih igara godine, barem od strane igrača, je torchlight. Uzela je dvije igre, besramno ih pokrala i što je najgore, ljudi to puše.

rudeboy95
17-12-2009, 21:15
Neću se usudit reć da je igra fail, jer nije, ali definitivno jedna od najhajpanijih igara godine, barem od strane igrača, je torchlight. Uzela je dvije igre, besramno ih pokrala i što je najgore, ljudi to puše.
blizzard si je sam kriv što sve više i više odgađa release date za Diablo III. Daje vremena drugima da developaju svoje igre koje ce bit ciste kopije ovih koje dolaze i zapravo ih nemožemo nazvat kopijama jer ove igre čije su te igre kopije još nisu ni izašle. maj gad. Igra je ok sama po sebi. Prozvat cu je boljom od Diabla III iako jos nije izasao. :D

Outmind
17-12-2009, 21:57
Nemam ja niš protiv diablo klonova. Dapače, volio sam i dungeon siege, i titan quest i sacred. Ali kad igra doslovno pokrade druge dvije (diablo i fate, pogotovo je siroti fate u toj krađi izvukao deblji kraj) ne nudeći pri tom ama baš niš novo i svoje, onda je to po meni dovoljan razlog da se tu igru i ocijeni osrednje.

Don Kihot
17-12-2009, 23:13
batman a.a.

najavljeni i reklamirani pissX, na kraju od toga ništa (pissX driveri + dobar proc = gg).

grafika za pissX? kartica za pissX?

ako je Ageia od toga odustala, pa ju je kupila nDivija za reklamiranje, pa onda još milijuni tu reklamu popuše,
e to je za mene epic fail...

bolje dx11 u ruci (i jedan benchmark koji pokazuje za šta će se moći koristiti) nego pissX na grani (za kojeg
mi ni ne treba nDivija grafička, osobito kad znam da postoji Hawok koji godinama radi isto što i pissX, čak i bolje).

Duke of Earl
18-12-2009, 00:35
Koji kok :?

Deadwalker
18-12-2009, 00:36
batman a.a.

najavljeni i reklamirani pissX, na kraju od toga ništa (pissX driveri + dobar proc = gg).

grafika za pissX? kartica za pissX?

ako je Ageia od toga odustala, pa ju je kupila nDivija za reklamiranje, pa onda još milijuni tu reklamu popuše,
e to je za mene epic fail...

bolje dx11 u ruci (i jedan benchmark koji pokazuje za šta će se moći koristiti) nego pissX na grani (za kojeg
mi ni ne treba nDivija grafička, osobito kad znam da postoji Hawok koji godinama radi isto što i pissX, čak i bolje).
:o ...
... :roll:

McPingvin_v2.0
18-12-2009, 00:42
SW: TFU. Užas, jad, bijeda. Bljak.

tigerija
18-12-2009, 07:09
Znam, to bi mnogi rekli al meni je ta igra najblaze receno prava lakrdija, sorry :) Od prvog pa do zadnje igranja mi nije sjela i to je to. Možda sam očekivao neš drugo, kaj ja znam...zato sam je stavio na listu iako bi od svih na listi bila najmanji fail.

Nekom je DoW2 fail, ili MW2, jebi ga :eyebrows:


Jesi igrao co-op ? Ja nisam mogao igrat solo jer je jadno i dosadno, ali co-op kada PRIČAŠ cijelo vrijeme sa partnerom. E to je odma druga priča, time dobiješ napetost i atmosferu. Ko dvije različite igrice.

Rogur Warrior je bila katastrofa...

whiskey
18-12-2009, 10:41
Mnogi pricaju da je novi Need for Speed dobar i da je to pozitivan korak stare franšize ali uđimo malo u problematiku. Zbog cega je need for speed posta tako popularan, ma zbog ne previše zahtjevne jurnjave sa zanimljivim stazama ili gradovima. Donit n4s na dosadna trkališta, dodat neku fiziku i realnost je izvan pameti, imamo simulacije za to. Želim stari dobri speed šta ide direktno u nos! 8)

Tsaя
18-12-2009, 12:14
Meni je što se tiče igri s autima i utrka, najlošiji i najjadniji mi je DIRT 2, jer već nakon 30-40% igre se sve ponavlja, užasno je monotona !!!

Niko Bellic
18-12-2009, 13:55
FIFA 2010 aka užas! Zašto uopće rade tu igru kad postoji PES?

Deadwalker
18-12-2009, 13:58
Kolko sam ja cuo, nova FIFA je jako dobra. Doduse, ne igram sportske igre tako da nemam osobnog iskustva, al prema recenzijama PES je proslih godina izgubio na kvaliteti. Zadnje deseto izdanje kolko sam videl u Pcplayu se popravilo dosta te je na putu vracanja u stare staze slave.

la50
18-12-2009, 14:00
FIFA 2010 aka užas! Zašto uopće rade tu igru kad postoji PES?
Potpis.
FIFA je iz osobnog mišljenja lošija iz godine u godinu(bolje da je više ni ne rade),nije ni PES neko savršenstvo no održava neku razinu....

@ Deadwalker to sam i ja čuo ali samo od onih koji igraju FIFU na konzolama....

Wizard
18-12-2009, 14:16
A kazu da je bolja, ja sam je unistall nakon jedne utakmice, iskreno i PES je ocajan, sve ocajniji iz godine u godinu, al bar je zabavniji za igrat nego fifa

Kid A
18-12-2009, 14:37
Nemam ja niš protiv diablo klonova. Dapače, volio sam i dungeon siege, i titan quest i sacred. Ali kad igra doslovno pokrade druge dvije (diablo i fate, pogotovo je siroti fate u toj krađi izvukao deblji kraj) ne nudeći pri tom ama baš niš novo i svoje, onda je to po meni dovoljan razlog da se tu igru i ocijeni osrednje.
Torchlight je jako dobra igra.
Igra s dusom.
Dugo se nisam tako zabavio igrajuci neku igru.

ScorpiuS
18-12-2009, 14:52
Istina, ali ja u slučaju Torchlihta nisam mogao iz glave izbit misao da igram još jedan klon i to mi je pokvarilo gameplay.

Aral
18-12-2009, 14:58
Onda nemoj imat tu misao u glavi pa će ti igra bit prokleto dobra ^^

W3DR4N
18-12-2009, 15:37
Istina, ali ja u slučaju Torchlihta nisam mogao iz glave izbit misao da igram još jedan klon i to mi je pokvarilo gameplay.

Ja si iz glave nisam mogao izbiti misao - vidi, konačno igriv Diablo.

Aral
18-12-2009, 15:38
:rotfl: :pray:

ScorpiuS
18-12-2009, 16:24
Istina, ali ja u slučaju Torchlihta nisam mogao iz glave izbit misao da igram još jedan klon i to mi je pokvarilo gameplay.

Ja si iz glave nisam mogao izbiti misao - vidi, konačno igriv Diablo.
Za razliko od tebe ja imem ogroman respect za inovativnost.

tigerija
18-12-2009, 16:44
Protumačite to drugačije, tako da su neki od kreatora Torchlighta kreatori originalnog diabla, pa to onda nije klon, naravno da če napravit sličnu igru.

Aral
18-12-2009, 17:26
Istina, ali ja u slučaju Torchlihta nisam mogao iz glave izbit misao da igram još jedan klon i to mi je pokvarilo gameplay.

Ja si iz glave nisam mogao izbiti misao - vidi, konačno igriv Diablo.
Za razliko od tebe ja imem ogroman respect za inovativnost.
Ak je nešto inovativno nemora značit da je i dobro, ima primjera kolko hočeš. Dobro se zna da u večini slučajeva old school prolazi a novi žanrovi se samo miješaju sa postojećima.

Inovativnost nije tako banalna stvar kakvom se čini. Da je kojim slučajem Torchlight bio inovativan po neznam ćemu teško da bi ga tko prihvatio; torch svoj uspijh može jedino zahvaliti što ima poveznice sa diablom.

Globalno gledajući torch nema niš posebno, skoro pa nikakvu priču, nikakav svijet, nikakvu dubinu; samo 35 nivoa dungeona u glavnoj priči, endless dungeon nakon završetka igre, brdo loota kao što je i običaj u takvim igrama itd. Al svejedno, zabavno mi ga je igrat, ima ono nešto.

Naravno, ne slaže se svatko s time, čak ni ja u nekim stvarima al situacije je takva.

Omni
18-12-2009, 20:56
Mnogi pricaju da je novi Need for Speed dobar i da je to pozitivan korak stare franšize ali uđimo malo u problematiku. Zbog cega je need for speed posta tako popularan, ma zbog ne previše zahtjevne jurnjave sa zanimljivim stazama ili gradovima. Donit n4s na dosadna trkališta, dodat neku fiziku i realnost je izvan pameti, imamo simulacije za to. Želim stari dobri speed šta ide direktno u nos! 8)



FIFA 2010 aka užas! Zašto uopće rade tu igru kad postoji PES?
Potpis.
FIFA je iz osobnog mišljenja lošija iz godine u godinu(bolje da je više ni ne rade),nije ni PES neko savršenstvo no održava neku razinu....



@whiskey: ke se tiče NFS, kolko sam čuo i vidio za novi NFS navodno je dobar jer se vraća u "realnost" i ne kenja previše sa nekim street racingima i ostalim glupostima... NFS je postao jako dobar sa NFS5(Porsche) i nastavak prije, a postao je car sa NFSU i NFSU2(kolko tolko), a zatim je sve usrao, da izvinete, sa Carbonom i ProStreetom... A o Undercoveru da ne pričam... Počeli su raditi film, a ne racin games :twisted: :kill: :killyou:

@la50: U FIFAi su isto počeli kenjat i zadnja koju sam igrao je bila ja mislim 2008 ili tak neš... And it sucked, grafika pogotovo... možda zbog kompa, ali ne bih se kladio :P :D :D
PES ko PES, uvijek je doar i zabavan i realan, ali sam vidio kod frenda 2010 i malo je frustrirajuć.... :twisted:
Fakat je naporan e... :D :D
Al je stvar toga da se moraš naviknuti na novi gameplay :D :)

la50
18-12-2009, 21:56
Zadnja dobra FIFA je bila po meni 2002...svaki slijedeći je bio fail.

ScorpiuS
18-12-2009, 22:02
Ma lažeš, baš su popravili franšizu sa ova dva zadnja nastavka.

W3DR4N
19-12-2009, 17:37
Istina, ali ja u slučaju Torchlihta nisam mogao iz glave izbit misao da igram još jedan klon i to mi je pokvarilo gameplay.

Ja si iz glave nisam mogao izbiti misao - vidi, konačno igriv Diablo.
Za razliko od tebe ja imem ogroman respect za inovativnost.

EndWar je ispao odličan.