PDA

Pogledaj cijelu verziju : dragon age problem :(



xtali
17-12-2009, 09:55
evo igram dragon age vec par dana i u nekih 4 sata u igri sam i sada poslje borebe u ostagaru kad umrem i ona vjestica me teleporta...razgovaram se s njezinom kceri i izadem iz one kuce i sad kad trebam razgovarat s majkom onda imam samo 3 izbora..nez tocno sta al mi kaze Are you still here?I onda ja kao kazem I will go now... I sad kad idem par metara dalje do world map samo mogu u clan kamp ili kaj ono god je...I kad sam u kampu nemrem nikam...samo razgovarati sa alisterom,onim cuckom i s tom vjesticinom kceri...

ubiti ako neko ima save poslje tog razgovora plsss nek mi posalje na pm msn ili link da skinem

Aral
17-12-2009, 10:50
Mislim da ti netreba save, uvijek postoji mogućnost da nastaviš bez obzira kaj napravio ili rekao. Očito negdje nešto nisi dobro skužio...

xtali
17-12-2009, 11:01
Mislim da ti netreba save, uvijek postoji mogućnost da nastaviš bez obzira kaj napravio ili rekao. Očito negdje nešto nisi dobro skužio...

da al kad obavim taj razgovor sa njom jedino mogu ic u svoj kamp ili do te njezine kuce di me ona teleportala a tamo i u kampu je jedini izlaz world map..ako neko ima save pls posaljite nema veze koji charecter...

fear
17-12-2009, 11:57
To je ovaj dio (http://guides.ign.com/guides/14290725/page_71.html)
pa vidi jesi li što propustio

xtali
17-12-2009, 19:24
ali ja uopce nevidim alistera niti tu kcer od vjestice...

Aral
17-12-2009, 19:27
Onda kreni ispočetka ili imaš problema sa igrom, ja sam jedno 3-4 puta krenuo ispočetka i ama baš nigdje nisam imao problem.