PDA

Pogledaj cijelu verziju : Neviđeni problemi sa Winodws 7



Veco Kuvarek
16-12-2009, 18:01
Kad sam prvi put instalirao Windows 7 Ultimate, radio je kao zmaj (kao i Windows XP prije). Sve dok se jedanput ikonica Action Centera u System Trayu nije pojavila u isto vrijeme sa ikonama Networka i zvuka. Otad reinstalacija Windowsa 7 ne pomaže, ikonica i dalje kasni par minuta za ovima, a ona ukazuje da ću otkrit neka nova s*anja :twisted: . I.......... ovaj put,čim su se Windowsi friško digli :hangin: ......... Internet Explorer ne postoji nigdje drugdje nego u svojoj inistalacijskoj lokaciji (Local Disk C: -> Program Files -> Internet Explorer......), nema ga u Start izborniku, ni ikone kraj Start tipke, a default je da tu stoji i da se pojavi čim se Windowsi prvi put dignu. Ali barem funkcionira sam program. U Windows Exploreru, na lijevoj strani prozora nema onih poveznica, pod npr. Libraries na glazbu,slike,video,dokumente, čak ni pod Computer nema Local Disk C: i Local Disk D:, nedostaju sve poveznice, imam samo one glavne Favorites, Libraries, Homegroup, Computer, Network. Prije je uvijek sve bilo na svom mjestu. AVG I Malawarebytes nisu nikad pronašli ikakvu gamad, performanse kompa su u redu.

flander
16-12-2009, 18:08
mora da su originalni pa zato ne delaju

probaj ilegalnu verziju

Viper33
16-12-2009, 18:54
naravno sto je flander htio rec..windows ti vjerovatno nisu original...a posto si nov ajmo te upoznat malo s pravilima..na ovom forumu nema pricanja od pi*ra*tstvu ili bilo cemu vezanim uz to....stoga vjerovatno jer ti je ovo prvi post ova ce tema samo dobit lock..a ti neces pobrat ban luck you 8)

hansi
16-12-2009, 20:22
Mislim, jel on igdje spomenuo da su piratski windowsi ili što?

Nee Joe
16-12-2009, 21:47
Dječaci, kao prvo: Veco Kuvarek (maj frend) nema ilegalni Windows 7 nego baš originalan (bio sam s njim kad ga je kupio u Vemilu). Drugo, uistinu je čudno kakve probleme ima sa 7-icom, pošto nitko od nas (a malo sufram po forumima i gledam da i nitko drugi) nema takve probleme. Znači, naš dragi prijatelj Keptn Obvijus bi rekao- mora da je problem u kompjuteru. Stoga ću ovom prilikom zamolit Vecu da nam da malo detaljne informejšn o svojoj konfiguraciji i slično (koliko se sjećam iz međusobnog razgovora, ima 2gb rama, ostalo ne znam napamet) te malo o prošlosti svog kompa tako da možda nađemo neki problem. I kao treće (ujedno i zadnje), mislim da je prigodno da mu zaželimo dobrodošlicu na PCP forum :D.

Nee Joe
16-12-2009, 21:53
Dječaci, kao prvo: Veco Kuvarek (maj frend) nema ilegalni Windows 7 nego baš originalan (bio sam s njim kad ga je kupio u Vemilu). Drugo, uistinu je čudno kakve probleme ima sa 7-icom, pošto nitko od nas (a malo sufram po forumima i gledam da i nitko drugi) nema takve probleme. Znači, naš dragi prijatelj Keptn Obvijus bi rekao- mora da je problem u kompjuteru. Stoga ću ovom prilikom zamolit Vecu da nam da malo detaljne informejšn o svojoj konfiguraciji i slično (koliko se sjećam iz međusobnog razgovora, ima 2gb rama, ostalo ne znam napamet) te malo o prošlosti svog kompa tako da možda nađemo neki problem. I kao treće (ujedno i zadnje), mislim da je prigodno da mu zaželimo dobrodošlicu na PCP forum :D.

o lol mene kretena, pardon na double postu, ali moram ispravit sebe kretena :? konfiguracija mu je dolje kao potpis :hangin: