PDA

Pogledaj cijelu verziju : Headset i zvučnici u isto vrijeme



Corusa
15-12-2009, 14:15
Evo ovako, općenito kad sam za kompom igram call of duty 2 i na ts-u sam sa frendovima, i muzika mi svira na headset, no stvara se problem ako je muzika na headsetu ne čujem na ts, ako pojačam ts onda ne čujem cod, ako na kraju pojačam cod, ne čujem ni ts ni muziku, no to nije bitno evo što hoću. Primjetio sam kako mi najbolje paše ako je muzika u pozadini i ako na headset čujem ts i cod. Zato imam iduće pitanje: Može li se i ako da kako da uradim da muzika svira u windows media playeru na zvučnike, a sve ostalo da ide na headset ili ako ne može na windows media player jel ima kakvih drugih sličnih varijanti (npr. drugi player itd.)?

Zvučnici su neki lijevi od MS-a, sastoje se od nekog malešnog woofera i dva mala zvučnika
Headset (USB): SpeedLink Ares2

Fala unaprijed...

Čux
15-12-2009, 14:31
mislim da ne, možda uz uvjet da imaš 2 zvučne, onda bi eventualno mogo neš iskombinirat.

Corusa
15-12-2009, 14:34
evo i jesam uspio sam iskombinirat... pustio sam pjesmu u windows media playeru i nakon toga ukljucio slusonje, sad muzika svira normalno na wmpu na zvucnike a cod cujem normalno... nije ovo bilo pitanje na koje sam znao odgovor tek sam sad skuzio xD ali eto ako znate još neko rješenje recite mi