PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najavljeno brdo igara: novi Batman, True Crime, Spec Ops itd



IgGy
14-12-2009, 20:48
U sklopu godišnje manifestacije Video Game Awards, odnosno VGA najavljeno je i brdo novih igara, od kojih za jednu već otprije znamo, za dvije smo očekivali nastavak, a iz pepela su se izvukla dva naslova za koje smo već gotovo zaboravili.

Tijekom Video Game Awards pojavile su se najave i traileri za sljedeće naslove:

- već znani Medal of HonorSkoji će se u trgovinama pojaviti u trećem kvartalu 2010.
- očekivano je najavljen Batman: Arkham Asylum 2, za koji datum izlaska zasad nije poznat, a nadamo se kako će biti jednako dobar, ako ne i bolji kao i original
- s više od pet milijuna prodanih primjeraka Star Wars: The Force UnleashedSdobiva nastavak tijekom 2010. godine
- nakon True Crime: LA i True Crime New York City najavljuje se i treći naslov, nazvan tek kao "True Crime", a pretpostavljamo kako se radi o svojevrsnom "rebootu" franšize
- Spec Ops: The Line, naslov je doslovce dignut iz pepela, a datum izlaska nije formiran.

Pogledajte trailere: http://www.pcplay.hr/modules.php?r=16&id=906

bezimeni
14-12-2009, 21:45
Ho ,ho...medalja izgleda odlično.Da bar pospremi prenapuhani i samodopadni COD tamo gdje mu je i mjesto...na konzole.

la50
15-12-2009, 11:14
Ja lajkam ovaj trailer od True Crimea jer mi je True Crime: LA bio ok.

vjever_masni
15-12-2009, 12:33
Ho ,ho...medalja izgleda odlično.Da bar pospremi prenapuhani i samodopadni COD tamo gdje mu je i mjesto...na konzole.

e sad ako i moh bude konzolaski ko mw2 xd

onda prodajem pc :yuck:

Deadwalker
15-12-2009, 12:45
Ma, mene veseli novi Stalker u drugom mjesecu. Ove sve ostale pucacine se uberlinearne arkadne pucaljke. I da, ocekivao sam neke novi informacije o Crysisu 2, al ocito cemo jos morati na to malo pricekati.

Srle
15-12-2009, 12:48
U Batmanu imamo Jokera sa H1N1 virusom (dobro nije ali bi bilo super da jeste, ono zbog realnosti), u TFU imamo Jedi/Sith zombija...U DoW II CR, SM postaju CSM, Sam Fisher odbacuje stealth, a Max Payne živi životom beskućnka... očigledno je 2010 promjena na gore, bar što se tiče likova u igrama, a za nas gamere... 2010 može bit bolja samo ako se iznenadno pojavi besplatni high-end hardware za sve nas....

whiskey
15-12-2009, 14:23
Jedina igra od navedenih koja me zanima je fu2. Sve ostalo je vec viđeno i prožvakano tisuce ako ne i stotine tisuca puta:P Star wars je uvik nekako svjež :)

serijski samoubojica
15-12-2009, 15:06
True Crime mi je bila odlična igra pa se nadam da će takav biti i nastavak :)

Peyo
16-12-2009, 02:17
Sve on navedenih nestrpljivo očekujem. Neznam dali ste skužili na Spec Ops da će mjesto radnje biti u Dubai-u (obratite pozornost na traileru na najveći neboder na svijetu "Burj Dubai", koji ima otvorenje početkom sljedeće godine), a vjerojatno će se radnja odvijati i u drugim zemljama kao što se i u prošlim nastavcima. A što se tiće Batman-a, baš me zanima na koju foru je Joker opet živ.

777PsyChO777
19-12-2009, 13:51
@Peyo Joker nikad nije ni bio ubijen u arkham asylumu batman ga je samo osamutio sa onim udarcem... joker je jos ziv

Sickmanno1
21-12-2009, 10:28
Zar je bio netko ko nije ocekivao novog Betmena?