PDA

Pogledaj cijelu verziju : Smetaju li vam nepoznate osobe na MSN-u, Facebooku i sl. ?



Nee Joe
14-12-2009, 19:59
100% vam se barem jedanput dogodilo da vas je neka osoba, koju ne poznajete i nikad u životu niste vidjeli ili upoznali, dodala kao prijatelja na MSN-u, FaceBook-u ili bilo kojem socijalno-zabavnom programu ili web site-u. Da li vas to smeta i uklanjate li te osobe sa liste prijatelja, tj, odbijate li njihove zahtjeve ili vam ne smetaju i obje ručke ih prihvaćate? Da li tu postoji potencijalna opasnost od tzv hakera?? Da li vaše odluke posrijedi strah ili vas jednostavno boli briga?

Što se tiče mene, ja često prihvatim kada me neka nepoznata osoba doda a fejsu, msn-u i slično, ali osobito na fejsu duplo provjerim nečiji profil nakon dodavanja te onda odlučujem hoću li ga zadržati ili ne...

Deadwalker
14-12-2009, 20:03
Zasto bi to nekoga smetalo? Facebook kao i sve druge drustvene mreze omogucuju da saljes "prijatelj zahtjeve" bilo kome. Zato su izmislili ignore opciju :roll:
LoL na temu

Nee Joe
14-12-2009, 20:07
Zasto bi to nekoga smetalo? Facebook kao i sve druge drustvene mreze omogucuju da saljes "prijatelj zahtjeve" bilo kome. Zato su izmislili ignore opciju :roll:
LoL na temu

Pa da, u pravu si, ali mnogo osoba na Fejsu npr dodaje jako puno ljudi, te njihov rezultat rezultira sa jako velikim brojem prijateljskih zahtjeva koji su poput spama i često smetaju osobu. Tim dodavanjem osoba na fejsu postaje vrlo popularna (nećemo je spominjati, samo ćemo pogledati ime lijevo :D) spamerima i potencijalnim hakerima koji djeluju preko fejsa i kradu informacije... je, je , fakat :D

Deadwalker
14-12-2009, 20:22
Imas opciju "ignore all" :wink:

Luka
14-12-2009, 20:47
Potpis na Deadwalkera, zašto uopće dodavati nepoznate osobe? Mislim, ako ne želiš nepoznate osobe, nećeš ih ni dodati na početku.

Outmind
15-12-2009, 20:16
Moj je problem što recimo na msn-u imam jedno 20-ak ljudi s kojima sam prije oko nečeg komunicirao i znao sam zašto smo u kontaktu, a sad pojma nemam tko su ni zakaj smo se uopće trebali xD

Feanor
15-12-2009, 20:19
Ja smetam nepoznatim osobama na MSN-u...

Electromaster
15-12-2009, 20:23
Moj je problem što recimo na msn-u imam jedno 20-ak ljudi s kojima sam prije oko nečeg komunicirao i znao sam zašto smo u kontaktu, a sad pojma nemam tko su ni zakaj smo se uopće trebali xD
Ane. xD
Većinu tih osoba pokupio sam u raznim multičetovima, i nakon toga više nikad nisam razgovarao s njima... Za mene su one totalna misterija. :)

Frky
17-12-2009, 11:58
Ja ih dodajem sad da imam više "frendova" od frenda!

Ali, da! Nerviraju me pa ih kasnije izbrišem jer spam-aju sa onim glupim grupama/igrama/i ostalim glupostima....

Raz
17-12-2009, 12:21
Facebook nemam, na msn-u vjerojatno imam svega par osoba koje ne poznam (multičetovi i to...), no uopće međusobno ne kontakriramo, tako da me ni nema šta smetat.

RIDER32
17-12-2009, 16:21
Ja si planiram napraviti novi MSN. Email sam si vec napravio samo me jedna mala stvar koci, ali me tolko muci da cu cini se nekom morati haxsat komp :oops:
Nakon toga aktiviram novi MSN koji dajem samo RL frendovima... a vama :fof:

Luka
17-12-2009, 21:34
RL frendovima

Što je to? :o

RIDER32
17-12-2009, 22:05
Frendovi iz kvarta i iz grada i ostatak društva sa kojima idem u grad i slicno... :roll:


btw. 7900 :P

Elraxery
17-12-2009, 22:09
Malo me nervira kada nedodem dulje na face ili msn pa dobijem hrpetinu poziva za prijatelje i onda da ih se sviju riješim samo kličem ...potvrdi...potvrdi.... i onda primim nekog koga neznam :(

flander
18-12-2009, 07:57
Moj je problem što recimo na msn-u imam jedno 20-ak ljudi s kojima sam prije oko nečeg komunicirao i znao sam zašto smo u kontaktu, a sad pojma nemam tko su ni zakaj smo se uopće trebali xD


baš to

RIDER32
18-12-2009, 14:25
e pa zato se MSN ne piskara di got stigne. Kad su me svi sa PCPa poceli dodavati na MSN maknio sam ga iz profila.