PDA

Pogledaj cijelu verziju : Snimanje igranja sa PS2 na PC- kako?



Nee Joe
14-12-2009, 13:40
Ovako, imam jedno malo pitanjce... naime, zanima me kako snimati svoje igranje na PS2 (znači, ono što igraš jel) na PC? Znači, ja sad igram Ratchet & Clank i želim snimiti svoj gameplay na PC. Kako? Jel zna netko? Navodno treba neki kabel, ali nisam siguran.. HELP! Hvala unaprijed na pomoći :D

W1k1n6
14-12-2009, 14:37
Ovako, imam jedno malo pitanjce... naime, zanima me kako snimati svoje igranje na PS2 (znači, ono što igraš jel) na PC? Znači, ja sad igram Ratchet & Clank i želim snimiti svoj gameplay na PC. Kako? Jel zna netko? Navodno treba neki kabel, ali nisam siguran.. HELP! Hvala unaprijed na pomoći :D
Prvo trebaš imati TV karticu na računalu, potom kabel iz PS2 spojiš na nju, uključiš snimanje i igraš. Ne znam koliko misliš snimati, jer moraš biti svjestan kako ti 1 sat full videa poždere jedno 10GB prostora na disku. Nadam se da nisi mislio snimati se od početka do kraja igre :)

Nee Joe
14-12-2009, 14:42
Ovako, imam jedno malo pitanjce... naime, zanima me kako snimati svoje igranje na PS2 (znači, ono što igraš jel) na PC? Znači, ja sad igram Ratchet & Clank i želim snimiti svoj gameplay na PC. Kako? Jel zna netko? Navodno treba neki kabel, ali nisam siguran.. HELP! Hvala unaprijed na pomoći :D
Prvo trebaš imati TV karticu na računalu, potom kabel iz PS2 spojiš na nju, uključiš snimanje i igraš. Ne znam koliko misliš snimati, jer moraš biti svjestan kako ti 1 sat full videa poždere jedno 10GB prostora na disku. Nadam se da nisi mislio snimati se od početka do kraja igre :)

O lol nisam mislio cijelu, samo par sekvenci :D... Hvala na pomoći, probat ću to :D.. Ako ima još neki način, slobodno napišite :D

rudeboy95
14-12-2009, 20:01
imaš kameru na mobiteluuuu!!!1

Nee Joe
14-12-2009, 20:02
imaš kameru na mobiteluuuu!!!1

lol, pa ti si strašan.. kvaliteta mojih 1.3 megapiksela je neprocjenjiva wow :shock:

LPFireDog
14-12-2009, 20:19
jel nebi mogo snimat s videom pa onda prebacit na komp ?

Outmind
15-12-2009, 13:47
A bi li mogao snimat pcsx2 preko frapsa? Možda tako može.

Razzarach
15-12-2009, 14:02
lol
samo ne CAM video
to je tako usrano...
ovo sta je W1k reko to napravi[to je po meni najbolje]

Arbiter of Change
15-12-2009, 14:11
Obrnuti HDMI prijenos pa FRAPSaš? Ako ti je sva tehnika sposobna i ako je uopće moguće bez nekog switchera ili čega već.

Nee Joe
15-12-2009, 19:27
Obrnuti HDMI prijenos pa FRAPSaš? Ako ti je sva tehnika sposobna i ako je uopće moguće bez nekog switchera ili čega već.

eh to bi već mogloooo..... vidiš vidiš, ja na to zaboravio.. a znao sam prije često gledat TV na kompu tak... uh dobro si me sjetio :D