PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ožiljci...



angel eye
11-12-2009, 19:19
Dakle slijedi pitanje, vjerujem da barem svatko od vas ima pokoji ožiljak, pa me zanima- gdje,kada i kako?

remember: chicks love scars <3

Prva ću započeti:
Najbizarniji ožiljak imam na jagodici prsta desne ruke, a desio se tako glupo, 4raz O.Š. Bilo mi je dosadno, svi su spavali, seka se igrala vani. Išla sam se zabaviti tako da sam na mesoreznicu rezala kupus (?!) i kojeg nisam namjeravala pojesti. I onda sam promatrala, kako se taj željezni oštar krug vrti, velikom brzinom. Pa pomislih: što će biti ako ga taknem?S(-stupid child)Si tako ja počnem dirati sredinu tog oštrog kruga, i naravno da me je spiralno vraćao na oštricu. KUUUUL pomislih, i tako jednom, dvaput, triput i CAP! :scared:

vidim, nešto mi nevalja sa prstom, sa jagodicom, jel, otvorim tu malu kapicu koja je visila na tankoj kožici-vidim-zatvorim- krv- izjurim van-- MAAAAMMMAAA!!! suze, plač, jad.

Zakrpali me u bolnici, sve ok. Sada je super, čak mi se sviđa kako izgleda

A najgore je bilo reći roditeljima, "Da mama, igrala sam se na mesoreznici"- ništa od toga, kao svako normalno djete- LAŽI koliko možeš. No ja nisam ekspert u tome, rekla sam da sam se porezala na stakleni stol- a krv na kupusu,,,
caught in a lie,,,

To je jedan od primjera, ima ih još...

MAFNi
11-12-2009, 19:21
Imam jedan na nozi koji se primjećuje :)

Kid A
11-12-2009, 19:22
Imam oziljak na srednjem prstu lijeve ruke kad sam se igrao macevanja kuhinjskim nozevima sa sestrom.

Lord Ragnarok
11-12-2009, 19:29
i? ko se vise puta poskliznuo na noz od vas dvoje? :D

inace imam na nosu jedan vodoravni oziljak jos iz vrtica kada me jedan, hmm, frend pogodio dnom kante za smece (one sta imaju drveno oko sebe). nije bas uocljiv jer nosim naocale.

i imam leda puna oziljka zbog nezgode. no ako ko pita bicevali su me (jer tako izgleda) (inace sam pal sa lijane na rub obale sa korjenjem [ona visoka lijana na kupi ako itko zna (mislim da se to plivaliste zove svarca ili tak nes) jer je bilo debilno sklisko ono za drzat se (neko maknul gumu))

Kid A
11-12-2009, 19:30
Pa igrali smo se nozevima i ona me je dobro zakacila....mogu reci bas precizno.
Vidjela se kost.

Markecgrad
11-12-2009, 19:31
Imam ožiljak na čelu kojeg sam dobio kada sam se poskliznuo na autić i zakucao se u radijator :(

weird1
11-12-2009, 19:33
Imam jedan, onak vidljiv, na potkoljenici lijeve noge. Kao mali sam se penjao na kontejner hehe, okliznuo i odero kozu do kosti.

Eh da imam isto jedan na prstu(prstenjak). Bilo je sivanja i vidi se oziljak. Nastao je od stakla, isto kad sam bio mali.
Ima onak jedan oziljak od male brusilice na malom prstu onak manji 1 cm crta. Ma ima ih jos podosta sigurno :)

Dobra tema.

Death By Sexy
11-12-2009, 19:34
m, javi se scarfacični jedan

Lord Ragnarok
11-12-2009, 19:35
@markec :pray: :pray:

a oziljke na koljenima ne racunam, koljena su mi izrezbarena od svih silnih padova kao klinac. evo na lijevom imam najmanje 7 komada, jedan prek drugog isprepleteni

Grim
11-12-2009, 19:37
Preko desne ruke poveći ožiljak, popravljao motor, okinula me sajla.

angel eye
11-12-2009, 19:41
:P

btw: imam 3 paralelna ožiljka na vanjskom bedru desne noge,visina 4cm,a izgleda ovako: ,,,

i svima govorim da me je shark ogrebao- laž ofkors. Istina: Pala sam kroz krov na kojoj je bila lamperija i sletila uspješno na sredinu kreveta :)

e, da Markec: :pray: :pray:

Horny Devil
11-12-2009, 19:41
Zadnji posteni oziljak sam zaradio prije desetak godina. Okinuo sam s ljestava i pokusao se uloviti za drvo na koje su ljestve bile naslonjene. Naravno to bas i nije uspjelo pa sam zgulio oko 10 cm koze s podlaktice. Tad je djelovalo prilicno gadno, ali sada se oziljak prakticki vise ni ne vidi.

McPingvin_v2.0
11-12-2009, 19:44
Jedan nevidljivi: nepce. Kao klinac sam hodao po kuhinji, u ruci sam držao plastičnu cijev. Zapeo sam nogom za stol i zabio si istu u nepce.

Vidljivi? Hmmm... Jedan kojeg prekriva obrva, koliko se sjećam razbio sam si arkadu kao jako mali klinac (mislim da još nisam ni mogao hodati), a i fali mi komadić uha. Mama me šišala.

angel eye
11-12-2009, 19:45
:rotfl:

Horny Devil
11-12-2009, 19:46
Jedan nevidljivi: nepce. Kao klinac sam hodao po kuhinji, u ruci sam držao plastičnu cijev. Zapeo sam nogom za stol i zabio si istu u nepce.

Vidljivi? Hmmm... Jedan kojeg prekriva obrva, koliko se sjećam razbio sam si arkadu kao jako mali klinac (mislim da još nisam ni mogao hodati), a i fali mi komadić uha. Mama me šišala.

Isuse. :shock:

Lord Ragnarok
11-12-2009, 19:48
bome je dobro zahvatila sa skarama :D

McPingvin_v2.0
11-12-2009, 19:50
Isuse. :shock:
Reci, dijete moje.

@Lord Lagnarok - Pa, ono, ne vidi se kad prolazim cestom, ali kad prijeđeš rukom preko uha razlika se osjeti u odnosu na drugo uho :)

Arbiter of Change
11-12-2009, 19:51
Prije nekoliko godina sam se zapleo u žicu i zaradio 2-3 ožiljka na području zapešća i niže. Da, i dan-danas me zezaju da se režem. Pored toga, standardna stvar tipa razbijeno koljeno (na jednom mi trajno fali nekoliko centimetara gornjeg sloja kože koji se neće regenerira nikako, već više do 10 godina).

Frky
11-12-2009, 19:54
Imam jedan na nozi preko koljena! plivao sam preko nekog kamena koji je bio šiljast i tako se razrezao! I još imam dva na istom mjestu sam što stoje vodoravno i svi skupa tvore slovo C, neznam kako sam njih dobio!

S druge strane koljena ("leđa" koljena) imam gadan ožiljak od sjekača kamena, imao sam 5-6 šavova tamo!

Na lijevoj ruci gdje počinje srednji prst imam opekotinu od kiseline, e sad se nesjećam točno je li to od baterije ili nekog nezgodnog pokusa u školi!

fear
11-12-2009, 20:02
Lijevo koljeno (oblik slova L),desni guz :oops: ,lijeva arkada,potiljak,čelo,desna ruka sve sam zaradio kao klinac tako da se sada i ne vide osim ovog na koljenu.

angel eye
11-12-2009, 20:03
:oops:

Nodakim
11-12-2009, 20:09
Jedna preko cijelog lakta(pao u potok i koprive),jedna ljubičasta(-_-) na koljenu,jedna na leđima(pukla drvena stolica pa mi je tako noga stolice se lijepo zarila u leđa) i nekoliko sitnijih po pristima i rukama od igranja s noževima,vilicama i skalpelima...

angel eye
11-12-2009, 20:20
Dečki, baš ste se nalupali, ali neki pojedinci su me oduševili :)

Imam ih i ja još- iznad lijeve obrve- letila kroz staklo (vrtić);
arkada- desna obrva- zabila se sa bicikom u kamenu kuću (prebrzo sam uletila u zavoj)

Znam Pingu kako ti je bilo. Arkada ne boli baš toliko, ali krvi koliko hoćeš,,,

TeraBajt
11-12-2009, 21:10
imam ogroman ozuljak na desnoj nozi, porezao sam se na bakrenu ogradu kad sam iso po loptu. lol sad kad razmislim, nisam ni isao u bolnicu da mi daju protiv tetanusa nes lolo.

rudeboy95
11-12-2009, 21:24
Imam veliki ožiljak po dužini cijele lijeve noge(nevidi se puno zbog dlaka i zbog toga što je samo malo svijetlije boje od kože)... išao sam u zavoj s biciklom uletit ko u filmovima kako rade s motorima i u toj velikoj brzini BAAAMMM!!! na onu ogradu koja sprječava aute da upadnu u potok...
Imam i po prstima desne ruke neke misteriozne ožiljke za koje uopšte nemam ideje odakle mi..

Aral
11-12-2009, 21:29
Kad sam bio klinac igrao sam se vani na livadi. Mazao sam s blatom neku dasku iz koje je virio neki čavao dugačak par cm, al ne onaj tanki nego onaj debeli, zidarski bi se reklo. Kak je pao mrak išao sam doma i u mraku nisam vidio tu dasku na livadi, poskliznuo sam se po njoj i sa desnim koljenom pao na taj čavao, zabio mi se direkt u koljeno, desno od one debele kosti i ušao u koljeno, sva sreća ne do kraja.

Nakon toga su bile histerije samnom, starci su bili blijedi ko krpe, išao u bolnicu na pivanje, plakao se jedno sat vremena u komadu valjda i tak, nije bilo baš veselo. Sva sreća nemam problema sa koljenom i par godina kasnije još sam najbrži sprinter u ovom dijelu Zg-a :) A dan danas imam taj ožiljak na koljenu koji mi svaki put podsjeti na to, sumnjam da ću to ikad zaboravit.

Drugi imam na čelu, blizu kose već pa se baš i ne vidi, pao s bunara i razbio glavu, imao sam par godina samo, još se sjećam krvavih ruku kad sam pokrio glavu i lice, horor :eyebrows:

Raz
11-12-2009, 21:33
Imam ožiljak na čelu, od 5 razreda valjda. Nešto sam izvodio na dvosjedu i poskliznuo se te udario glavom točno u rub stola. I onako, nikom ništa... sjednem, idem gledat TV ili nešto, da bi se nakon par minuta tek primio za čelo i zatim ugledao kako mi je cijela ruka krvava. Naravno, odoh do ogledala i vidim da sam se ipak malo jače udario tako da mi se već kost vidjela, no na čuđenje i sreću nisam trebao na šivanje.

Mirko L
11-12-2009, 21:36
Potter :(

rudeboy95
11-12-2009, 21:38
@Aral podsjetio si me na mog brata. Kad je bio mali zabila mu se čačkalica u nogu i izašla na drugu stranu

Delirium
11-12-2009, 21:40
na leđima sa svake strane imam crte otprilike 1cm u razmaku pravilno raspoređene, nikad saznao od čega... a na donjoj desnoj strani trbuha ožiljak od apendektomije

angel eye
11-12-2009, 21:45
na leđima sa svake strane imam crte otprilike 1cm u razmaku pravilno raspoređene, nikad saznao od čega... a na donjoj desnoj strani trbuha ožiljak od apendektomije

Alieni?

Delirium
11-12-2009, 21:47
your guess is as good as mine, čak ni moj doktor nije znao što je, prvo je mislio da su strije ili nesto uzrokovano mojim naglim rastom (187cm s 14 god) ali pokazalo se da to nije to, no kako sam u zadnjih par godina narastao dosta su izbljedljeli

Markecgrad
11-12-2009, 21:47
Potter :(

Dobar sam kandidat :D

skilz
11-12-2009, 21:53
psihicni oziljak kad sam vidio golu babu kad sam bio djete pa smo ja i bratic isli na nudisticu plazu :cry: :cry:

angel eye
11-12-2009, 21:59
psihicni oziljak kad sam vidio golu babu kad sam bio djete pa smo ja i bratic isli na nudisticu plazu :cry: :cry:

uf, jel bila gadna, debela, masna? :cry:

fear
11-12-2009, 22:01
psihicni oziljak kad sam vidio golu babu kad sam bio djete pa smo ja i bratic isli na nudisticu plazu :cry: :cry:

OMG :shock: :scared: :hangin:
moja sućut,to ne bi poželio ni najgorem neprijatelju osim ak mu baka nije mega hot

McPingvin_v2.0
11-12-2009, 22:01
imam ogroman ozuljak na desnoj nozi, porezao sam se na bakrenu ogradu kad sam iso po loptu. lol sad kad razmislim, nisam ni isao u bolnicu da mi daju protiv tetanusa nes lolo.
Na bakru ne žive mikroorganizmi, miran si :)

Electromaster
11-12-2009, 22:07
Ništa posebno, samo jedan mali ožiljak na glavi, kad sam bio mali, cca. 3 godine, pokušao sam se popeti na stol za šivaću mašinu, staru željeznu Singericu. Povukao sam ju, i ona se izvukla iz ležaja i opalila me po glavi, te mi na mjestu udara isčupala korijenje kose, kad se ošišam na kratko, vidi se da mi na jednom mjestu kosa ne raste. Izuzev toga, zaradio sam par šavova.
Fora je bilo kad je moja stara zvala kući sa studija u Zagrebu, i pitala moju prabaku kako sam: ''Ma ništa, ništa, dobro je, samo mu je pala mašina po glavi!'' :)


Inače, hrpu puta sam se dobrano razbio i raskrvario, ali sve je to s vremenom zaraslo... Nemam ni tragova od prigode kada sam proboo nogu hrđavim metalnim čavlom na koji sam ugazio...

TeraBajt
11-12-2009, 22:20
imam ogroman ozuljak na desnoj nozi, porezao sam se na bakrenu ogradu kad sam iso po loptu. lol sad kad razmislim, nisam ni isao u bolnicu da mi daju protiv tetanusa nes lolo.
Na bakru ne žive mikroorganizmi, miran si :)
moze

Arbiter of Change
11-12-2009, 22:30
your guess is as good as mine, čak ni moj doktor nije znao što je, prvo je mislio da su strije ili nesto uzrokovano mojim naglim rastom (187cm s 14 god) ali pokazalo se da to nije to, no kako sam u zadnjih par godina narastao dosta su izbljedljeli
Može biti zbog strukture i rasporeda kostiju prsnog koša (stražnje strane, jel'te). Tako ja imam sprijeda 4 crvene crte koje prate kosti koša.
Ili smo bili oteti, whatever. :)

osvetnik_sch3l3
11-12-2009, 22:37
iznad usnice oziljak od stakla(kao bebac se poskliznuo)
ispod desnog uha oziljak koji mi je ostao od razbijene boce mineralne
ispod lijevog oka mi je popucalo nekoliko kapilara zbog odarca martom
kod lijevog bubrega oziljci koji su nastali kao posljedica skoka biciklom sa nedovrsenog vijadukta, te jos 3-4 oziljka od eksera u stopalima koje sam pokupio kod djeda na imanju

Deadwalker
11-12-2009, 22:56
Ja imam jedan gadan oziljak na ruci. Ne sjecam se kako sam ga dobil(davno je to bilo), al izgleda kao da sam si zile rezal :D

Mirko L
11-12-2009, 23:02
Ja imam jedan gadan oziljak na ruki. Ne sjecam se kako sam ga dobil(davno je to bilo), al izgleda kao da sam si zile rezal :D

rudeboy95
11-12-2009, 23:06
imam ogroman ozuljak na desnoj nozi, porezao sam se na bakrenu ogradu kad sam iso po loptu. lol sad kad razmislim, nisam ni isao u bolnicu da mi daju protiv tetanusa nes lolo.
Na bakru ne žive mikroorganizmi, miran si :)
vidičeš sutra na vijestima: Momak umro od trovanja krvi zato jer mu je neki rendom tip na internetu predložio da ne ide kod doktora-

The Boz
11-12-2009, 23:33
Istina je da bakar ima određen efekt germicida, ubija bakterije i slične mikroorganizme u roku par sati, ali daleko je to od perma-sterilizacije...

Sve što imam ožiljkasto je jako malo i slabo. Puno pitomije od raznih stvari koje sam vidio u ovoj temi. Čudi me, zapravo, što imam tako malo ožiljaka, kad se sjetim što smo sve kao klinci radili. I kao malo veći klinci. Zapravo, čudi me što sam uopće živ :p Krenimo kronološki.
Jedva primjetan trag zubiju na trbuhu, kada me sa šest godina napao nečiji vučjak na Sljemenu. Bila je cijela drama s time jer se ispostavilo da je vlasnik imao krivotvorene papire o cijepljenju i pedigreu i bla bla, ali nisam bijesan. Godinu dana kasnije mi je jedan drugi cucak pokušao odgristi lijevi obraz guzice, ali mi je samo pojeo džep i par desetaka HRDića s njim.
S osam-devet godina sam zašlatao jednu godinu dana staru susjedu, u bjegu od nje sam se spotaknuo i pao. U padu sam koljenom razbio pivsku flašu koja je virila iz zemlje, te sam ostatak potkoljenice razrezao na istu flašu. Pola litre krvi, tridesetak šavova i više od desetljeća kasnije imam ožiljak dug oko 12-13 centimetara. Lijep je.
Na istu nogu sam zapeo koljenom za žicu i napravio fora malu rupu skroz do kosti. Taj ožuljak u obliku slova T točno pokazuje na prije spomenuti ožiljak odmah ispod. Imam putokaz :p
Hmm... to je od ožiljaka to. Od lomova, najveća stvar koju sam slomio je srednji prst, jer sam se krivo odbio dok sam jednom skakao s kreveta, te sam sletio na njega.

Deadwalker
11-12-2009, 23:35
Ja imam jedan gadan oziljak na ruki. Ne sjecam se kako sam ga dobil(davno je to bilo), al izgleda kao da sam si zile rezal :D

fakat. Nisam opce zilsku. Ispravil sam :)

skilz
12-12-2009, 00:30
psihicni oziljak kad sam vidio golu babu kad sam bio djete pa smo ja i bratic isli na nudisticu plazu :cry: :cry:

uf, jel bila gadna, debela, masna? :cry:


grudi objesene do koljena medunosje necu ni zamisljat prebolno je :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

gothic45
12-12-2009, 00:33
Na desnom koljenu, točno na mjestu križnog ligamenta ako se ne varam, kad sam imao nekih 9 godina pao sam sa romobila jer mi je s leđa nailazio biciklist kojeg naravno nisam vidio a ispred mene je dolazilo auto i kako sam ih htio izbjeć zapeo sam i razbio se pošteno.

Jopax
12-12-2009, 00:36
Ne baš mnogo iako sam kao mali dosta padao, jedini vidljiv je na desnom koljenu koji je ostao od pada na veliku betonsku ploču koja mi je napravila dosta veliku rupu na koljenu, i imao sam jedan na jeziku koji je dosta brzo nestao, skok sa komode i pogrešno slijetanje i umalo pregrizanje jezika, nakon toga zašivanje bez anestezije, imao sam oko 3-4 godine, vrlo gadno.

Norther
12-12-2009, 02:54
imam ih pecto :(

dva najveca, su na desnom laktu od 2 operacije na ruci. skoro pa 10 cm dugi :(
zatim imam na ruci, na prstu od noza, 2 na ruzi od opuska od cigarete (ne pitajte), otisak od vruceg upaljaca, na sakama na prstima imam oziljka, jedan izmedju palca i kaziprsta desne ruke kad sam se na staklo porezao i tako.
na nozi kad mi je cigla pala na nogu.
ima ih jos :(

also, vecina ih se desila dok sam bio mladji.

KI KI
12-12-2009, 11:11
i? ko se vise puta poskliznuo na noz od vas dvoje? :D

inace imam na nosu jedan vodoravni oziljak jos iz vrtica kada me jedan, hmm, frend pogodio dnom kante za smece (one sta imaju drveno oko sebe). nije bas uocljiv jer nosim naocale.

i imam leda puna oziljka zbog nezgode. no ako ko pita bicevali su me (jer tako izgleda) (inace sam pal sa lijane na rub obale sa korjenjem [ona visoka lijana na kupi ako itko zna (mislim da se to plivaliste zove svarca ili tak nes) jer je bilo debilno sklisko ono za drzat se (neko maknul gumu))

nije kupa nego je dobra
i nije svarca nego su stative xD

Lord Ragnarok
12-12-2009, 11:20
onda ok, meni u potpunosti isto. sam sam pobrko te strane klc/okolice.
a najgore je sto nije bilo pretjerano bolno

System
12-12-2009, 13:31
Imam dosta oziljaka iz ratova na srednjem istoku i africi.

da se uozbiljim

Imam jedan na obrvi koji sam zaradio ko mali kad sam obuo patike od polubrata i razvalio se od dasku od kreveta.

Na bradi imam kada sam kao mali pao u kupatilu

Na lijevoj nozi ispod koljena kad sam se posjeko na ribnjak.

Kada sam slomio nogu i kada sam skido gips posjecen sam od strane nesposobne medicinske sestre.

Na lijedjima imam razderotinu kad sam se prosle godine napio pa sam razdrljo ledja.

C
12-12-2009, 15:39
Angel eye, ti si mi rekla da cure vole ožiljke. :nonono: :yuck:

Viper33
12-12-2009, 15:45
od nekih ful vidljivih oziljaka..imam nasrecu samo jedan i to na ljevoj nozi...dogodio se usljed pada s bicikle..ide vecim dijelom noge..al nije jedan nego ko vise kracih crta jedna pored druge,,nezz kako da objasnim :? ..no ugl to je bilo prijr 2 god..al jos uvijek se bistro vidi di je bilo :(

loo
12-12-2009, 16:28
Pročito sam samo prvi post ali mislim da ownam temu.

Prije 3-4 godine sam se s bratom bezveze tuko u dnevnoj sobi. Staru je to živciralo pa nas je poslala u sobu da se tamo tučemo. Brat se popeo na krevet i spustio luster skoro do poda (valjda ste vidili prije takve kojima se može mjenjat visina) i gurnuo ga na mene. Ja sam ga naravno uhvatio i odgurnuo malo u stranu. Na trenutak sam zaboravio na luster (tj. da će se vratit :D :D) pa sam nekako čudno skočio na krevet (u zraku sam bio vodoravno). Naravno, luster se počeo vraćat i ja sam ga razbio s nogom. Nije me neš bolilo al' sam počeo vrištat kad sam vidio krv kako se širi po bijeloj čarapi. Bilo je ko u filmovima.
Dobio sam par šavova i sad imam ožiljak na stopalu.

Nadam se da ste shvatili opis xD

Alepić
12-12-2009, 16:38
Na obrazu(sestra me bacila kroz prozor dok sam bio mala beba), srednji prst na ljevoj ruci(prikljestio dok sam imo 5 god), na desnom ramenu(prošle godin sjeko testerom policu pa me željzo ogrebalo), dlanovi puni ožiljaka(puno fizikale).

skilz
12-12-2009, 21:52
Na obrazu(sestra me bacila kroz prozor dok sam bio mala beba)


:pray: :rotfl: :pray: Owned

Xero
12-12-2009, 21:54
Kroz "prozor" ha :wink:

loo
12-12-2009, 22:04
Da, prozor je zapravo kurac. hahahahaha
Bacila ga je kroz kurac! hahahahhaa



-.-

Xero
12-12-2009, 22:06
Da hahahahahahah!

angel eye
13-12-2009, 19:33
Angel eye, ti si mi rekla da cure vole ožiljke. :nonono: :yuck:

Znam da ti nisam to rekla, i da, uglavnom vole :) S(ne sve, ali dosta njih)


@ Alepić :pray:
@loo - ti si pravi spiderman XD

C
13-12-2009, 19:44
Jesi, nemoj sada da tražim po porukama.

angel eye
13-12-2009, 19:46
Jesi, nemoj sada da tražim po porukama.

?? nekužim te :(

MAFNi
13-12-2009, 19:47
remember: chicks love scars <3

Eto

angel eye
13-12-2009, 19:51
eto, Mafni je sve rekao :*

i da, C , zbunio si me sa tim tvojim smajlićima!

C
13-12-2009, 20:38
Pa ne poriči. c(:

angel eye
13-12-2009, 20:40
ne poričem ništa. C(::

volim ožiljke, šta ćeš,,, S :oops:

Lord Ragnarok
13-12-2009, 20:51
isuse c, kaj nemres naci picku u rl, neg moras ove klinke tu jebati :D :D

bornathepicek
13-12-2009, 20:54
Dlanovi su mi izrezbareni zbog jutarnje pospanosti (dok sam si pripremo sendvič jelte), desna arkada dva puta pukla, lijeva arkada jednom, desna strana čela jedna velika crta od udarca u kadu, na lijevoj također, ispod nosa jedan(posklizuno se i pao na grijač :toilet: ), desno rame sam si ovog ljeta otvoril na ormariću(fakat izgleda prefintica), začudo koljena su mi prekrasna, na nožnom palcu imam jedan veliki ožiljak od penjanja na mol. Mislim da je to sve...

EDIT: Zaboravih, na lijevom uhu imam ogromni ožiljak od pada na stolac... Nikad nebi reko al bome je poteklo dost krvi.
Ugl, dobro sam isprebijan po glavi(iako se previše ne vide ožiljci, sa bližom inspekcijom izgledam ko da sam se borio sa tigrovima...)

Maloki
13-12-2009, 21:04
Jedan ožiljak na čelu, gore lijevo. Kao klinac sam se poskliznuo u hodniku i lupio u rub zida. Bilo je puno krvi i šivanja. Imao sam 3 godine.
Drugi mi je na desnoj potkoljenici, još od vrtića. U vrtiću se organiziralo putovanje na more i ja sam išao. Kad smo se vraćali s plaže, jedan prijatelj je predložio da se utrkujemo do soba. Rekli može i počeli trčat. Kad smo stigli u sobu, prijatelj je viknuo "FUJ IDE TI KRV!". Pogledam i vidim ogromnu posjekotinu. Porezao sam se valjda na dvorišnim vratima.
Treći ožiljak mi je od prije godinu i pol, rasječena arkada u tučnjavi (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1131712#p1131712). Vidi se samo kad se namrštim.

C
13-12-2009, 21:56
isuse c, kaj nemres naci picku u rl, neg moras ove klinke tu jebati :D :D
Nema w8 brate. :D