PDA

Pogledaj cijelu verziju : Impossible Creatures



Cecin
10-12-2009, 14:38
http://i278.photobucket.com/albums/kk81/Superth_2008/box-l.jpg
:pray:
Kultna igrica sa veoma finom grafikom i efektima za 2003 godinu. Narocito ako se uzme u obzir da postoji patch sa dodadnim zivotinjama +Insekt Invasion addon koji omogucava koriscenje brojnih buba. Sta vi mislite? :)

Kid A
10-12-2009, 14:46
Sram me priznati ali prvi put cujem za ovu igru.....rekao bih da je malo starija.
Da li bih pogresio kad bih rekao da je pristupu nalik na Black & White?

Aral
10-12-2009, 14:53
Jooj sjećam se toga, igrao ko lud. Mogao si kombinirat različite dijelove životinja, slično kao u sporeu. A uz to je i bio rts. Dobra igra za svoje vrijeme.

Cecin
10-12-2009, 23:19
Sram me priznati ali prvi put cujem za ovu igru.....rekao bih da je malo starija.
Da li bih pogresio kad bih rekao da je pristupu nalik na Black & White?

Ma RTS iz 2003'ce. Lovis zivotinje i kombinujes. Taktika je tonu zahvaljujuci razlicitim sposobnostima zivotinja. Neke mogu da lete, neke da plivaju, jedni se zakopavaju, ovi su jaci u grupama ma bruku kuraca. Uglavnom evo ti jedan klip pa procjeni: 7vS07_lM ... re=related (7vS07_lMsSg&feature=related)

Macolla
10-12-2009, 23:23
Jao podsjeti me na starije dane :) Ovo sam igrao vise nego Oblivion, kad se samo sjetim mojih kreacija... Uvijek sam dobivao sa mutantom grizlija i sperm whalea, koji mi je sluzio kao ultimative weapon, a iz daljeg sam sasipao sa mutantima pirane i cimpanze :D

Odoh installat ovo ponovo :D

Cecin
11-12-2009, 01:36
Hehe probaj Dragonfly i Sperm Whale. Najaci damage na igrici ima. Ako instaliras patch i onu Insect Invasion epanziju dobices i Anakondu koja ja luda u kombinaciji sa Dragonflyom. Takodje Mammoth i Kangaroo su ludi. Ma ima tonu kombinacija. Igrica razvaljuje!

Ray
02-02-2010, 19:45
Igra owna. Igrao jako davno, probao više-manje sve kombinacije pa mi dosadilo, ali je možda zaigram opet, ima ogroman replay value.

Btw. Hippo + Sperm Whale tank rush razvaljuje na vodenim mapama, Lobster + Elephant/Mammoth također...

Sonic_Moronic
17-06-2010, 10:30
Luda stvar, jedan od najzabavnijih rts-ova. Nikad nisam uspio preći kampanju though.