PDA

Pogledaj cijelu verziju : Domaći ratni filmovi



Chupacabra
09-12-2009, 11:27
Molim vaše cijenjeno mišljenje. Pošto se spomenuti u zadnje vrijeme nešto češće prikazuju, morate ih ili mrzizi ili voljeti. Ima ih dosta; Kozara, Most, Bitka na Neretvi, Sutjeska, Valter brani Sarajevo... Naravno, u svim ovim filmovima mi pobjeđujemo :)

Meni je većina dobra. Jeste li znali da je Neretva prikazivana u više od 70 zemalja u svijetu?
Prikazivala se više od godinu dana u Ateni.

Slobodno možete spominjati i zanimljive činjenice...

Da_killah
09-12-2009, 11:43
Valter brani Sarajevo je najpopularniji i najgledaniji film u Kini ikad. Pogledalo ga je 1.5 milijardi ljudi na svijetu. Inače, svi ti filmovi su produkciijski na vrlo visokoj razini, Neretva je i za Oscara bila nominirana, mo osvojio ga je mislim Costa Gavras

Outmind
09-12-2009, 20:56
Mi, kao takvi (hrvatska jel) nemamo poštenog ratnog filma, pošto o domovinskom nema niti jedan. Kaj se tiče filmova napravljenih za vrijeme juge, nisu mi baš nešto, Iako volim stare jugo filmove, ovi ratni su mi malo pre usporeni, i puno pre patetični.

vukopas
09-12-2009, 21:37
kako ti ovo može biti patetično
158zAYVpTJg
:pray: :pray: :pray: das ist walter ! :pray: :pray: :pray:

GeraltofSmeg
09-12-2009, 22:20
http://www.imdb.com/title/tt0088970/S :pray: :pray: :pray:

Kid A
09-12-2009, 22:26
Valter brani Sarajevo je najpopularniji i najgledaniji film u Kini ikad. Pogledalo ga je 1.5 milijardi ljudi na svijetu. Inače, svi ti filmovi su produkciijski na vrlo visokoj razini, Neretva je i za Oscara bila nominirana, mo osvojio ga je mislim Costa Gavras
S_Jt4OjZxYo