PDA

Pogledaj cijelu verziju : FireFox



Jerry
03-07-2006, 18:45
Evo kad god otvorim neku stranicu i nakon čekanja ona se počne mrdati onako skakutati :D ,jeli to možda jer sam instalirao Vista skin?

KingTomy
03-07-2006, 19:11
Ako znaš engleski:
-upiši u google "firefox shaking"
-i naći ćeš riješenje

Ako ne znaš engleski:
-možda, ali mooožda ti prevedem :fof:

The Boz
03-07-2006, 19:43
Određeni skinovi sa blindsima se ne slažu sa Firefoxom, i nevole ga, pa bju ga tiltali.

MindReader
03-07-2006, 22:39
imam i ja jedno pitanje: kad downloadam neku sliku (save mage as) , ne pojavi se nigdje gdje sam je spremio, a kad downloadam neki program, javi m se firefox i downloadam, a među tim fileovima bude i slika :?

to mi se dakle počelo događati otkad imam firefox---- i nemam My Downloads u My documentsu

str33t6l0w
03-07-2006, 22:43
imam i ja jedno pitanje: kad downloadam neku sliku (save mage as) , ne pojavi se nigdje gdje sam je spremio, a kad downloadam neki program, javi m se firefox i downloadam, a među tim fileovima bude i slika :?

to mi se dakle počelo događati otkad imam firefox---- i nemam My Downloads u My documentsu

meni se sve downloada na desktop...

Prince-Artas
03-07-2006, 22:44
i meni, tako mi je najpreglednije

Frky
04-07-2006, 11:20
imam i ja jedno pitanje: kad downloadam neku sliku (save mage as) , ne pojavi se nigdje gdje sam je spremio, a kad downloadam neki program, javi m se firefox i downloadam, a među tim fileovima bude i slika :?

to mi se dakle počelo događati otkad imam firefox---- i nemam My Downloads u My documentsu

Dok dll-iraš (misli , dok ti je dll još u tijeku) pojavi ti se mali prozorčić i na njemu skroz dolje piše gdje je dll-alo (a to je desktop najčešće) !

reiki_
04-07-2006, 11:49
imam i ja jedno pitanje: kad downloadam neku sliku (save mage as) , ne pojavi se nigdje gdje sam je spremio, a kad downloadam neki program, javi m se firefox i downloadam, a među tim fileovima bude i slika :?

to mi se dakle počelo događati otkad imam firefox---- i nemam My Downloads u My documentsu

odi na Tools>Options>Downloads , i sad tamo ispod imas opcije "Ask me where to save very file " i "Save all files to this folder". Odaberi koje hoces.

Jerry
04-07-2006, 12:01
a lol sad sam instalirao Operu9 i mogu reći da je dobra,ali FF je bolji ali štaš sad moram koristiti operu!

Kasa7
22-03-2009, 23:47
meni se mozilla firefox 3.0.7 često sam ugasi.kad ju koristim nakon nekih 5 min sam piše da se dogodio neki problem i izbaci me iz mozile.tako svaki put.sad koristim operu al mi je ona jadna,a internet explorer ne mogu ni otvorit.zna netko rješenje?

Hellboy
23-03-2009, 08:22
Prvo - ponadao sam se da se Mind vratio. Onda sam vidio datum. :(
Drugo - si probao reinstalirati ju?

Kasa7
24-03-2009, 00:09
nekoliko puta ali je problem uvijek isti.
ali evo danas sam ju koristil i to se nije događalo,ali zato kad kliknem na neku stranicu da mi se otvori ono mi otvara sasvim drugu kolko god puta stisnul.izađem i ponovo to napravim pa otvara neku treću i tak stalno.

Raz
24-03-2009, 00:24
Probaj očistiti računalo od virusa. Ja sam imao nekakvog koji me stalno preusmjeravao na druge stranice.

C
24-03-2009, 01:02
Probaj ono što sam već četiri puta napisao. Ne da mi se više ponavljati...vjerujem da bi ti riješilo problem.