PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bioware podforum?



Deadwalker
08-12-2009, 11:52
Eto, došao je prijedlog prije da se napravi poseban podforum za igru Dragon Age, al pošto je ipak to nekako premalo za cijeli podforum, Striker, Grim i moja malenkost smo dosli do zakljucka da bi bila odlicna ideja da se otvori podforum za sve Biowarove igre. Vise-manje sve su klasici, ima se fakat o cemu pricat, a i time bi mlade forumase potaknuli da odigraju recimo nekakav Baldur's Gate i sl.

Dakle, jesti li za da se napravi Bioware podforum?

str1k3r
08-12-2009, 11:55
Bit ću pošten, ti si došao do zaključka, ja sam te samo podržao. :)
Kao što to sad radim ^^

Deadwalker
08-12-2009, 12:03
Je, da se ti nisi slozio, vjerojatno ja nebi otvorio ovaj topic^^
Enivej, ako bude interesa i admini omoguce to, javljam se dobrovoljno za moda :oops:

str1k3r
08-12-2009, 12:09
Damn, nisam znao da moja riječ ima toliki utjecaj ovdje :)
Ali da, Blizzard, koji ima dva naslova koji se igraju, ima svoj podforum; Bioware koji ima više igara, a osim toga je i sinonim za RPG-a, nema.

Durin
08-12-2009, 12:11
Nije bitno tko je izdao koliko igara već koliko su igrani i kolika je zainteresiranost. Meni je svejedno za Bioware podforum, nisam ni za niti protiv.

Deadwalker
08-12-2009, 12:12
Osobno mislim da je Bioware ima daleko veci utjecaj na poimanje gaminga, nego li je to Blizzard. Uostalom, svaka igra koju su do sada izdali je bila i vise nego kvalitetna. Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Kotor, Jade Empire, Mass Effect, Dragon Age...mislim da kuzite poantu :)

Grim
08-12-2009, 12:13
Bioware ima podosta svojih naslova iza sebe, te još će ih podosta izaći, mislim da je odlična ideja da se otvori zaseban podforum za njega. :D

Arbiter of Change
08-12-2009, 12:22
Možda... ali problem je u tome što BioWareovi naslovi spadaju u druge podforume (Star Wars i većinom Oldies).
Da ni ne spominjem kako ne bi bilo fer prema nekim drugim kompanijama koje su preuzele franšize od BW-a kod nastavaka.

Delirium
08-12-2009, 12:27
im with dead on this one...

Deadwalker
08-12-2009, 12:27
Glede toga, jedino bi ToR ostavio u SW podforumu, ovo ostalo se lako potrpa u novi poforum. Glede drugih developera kada su nastavci u pitanju, well, kolko ja znam to je jedio bio Obsidian koji je radio NWN 2 te Kotor 2.

Horny Devil
08-12-2009, 12:37
Glasovah za. Bioware ima podosta izdanih naslova koji mogu fino popuniti takav podforum.

Feanor
08-12-2009, 12:40
Možda... ali problem je u tome što BioWareovi naslovi spadaju u druge podforume (Star Wars i većinom Oldies).
Da ni ne spominjem kako ne bi bilo fer prema nekim drugim kompanijama koje su preuzele franšize od BW-a kod nastavaka.

Da, ali kad se gledaju Biowarove igre kao cijelina uvijek je komuna bila ta koja je na prvom mjestu(osim kod Mass Effecta, a s Dragon Ageom mi se čini da žele opet probuditi komunu)znači custom made mape, questovi, multiplayer. Pa pogledajmo Engine, recimo aurore koji je izašao 2002 i s njim je napravljeni prvi Nwn, drugi Nwn, KOTOR, KOTOR 2, Witcher, ili recimo Infinity s kojim je napravljen Bauldurs Gate, Bauldurs Gate 2, Planscape Torment, Fallout, Fallout 2, Lionsheart,Icewind Dale, Icewind Dale 2.
Ta dva engine su mi sigurno donjela preko 1000h lijepog gameplaya i ako jedan takav velikan ne zaslužuje svoj podforum, a Betsheda ga zaslužuje svojim TES-om(Morrowind mi je zakon da nebi bilo....), e onda ja bojkotiram.

Grim
08-12-2009, 12:59
Dajte nam Bioware podforum!S(forsanje je kul)S :D

Horny Devil
08-12-2009, 13:16
Znam da nema veze s temom, ali je li netko primjetio da je trenutni zbroj postotaka na anketi jednak 101(13+13+75)? :o

hansi
08-12-2009, 13:21
Naravno da sam za.

rudeboy95
08-12-2009, 16:49
Ja sam isto za.... najviše zbog onoga što je dead rekao. Osobno su mi draže biowareove igre nego blizzardove.

edit: *dodaje fors u sig*

Kid A
08-12-2009, 16:54
Ne.

Sgt. Bull
08-12-2009, 18:04
Da.

Javljam se dobrovoljno za moda
+1, ako je moguće, nekada.

TeraBajt
08-12-2009, 19:17
javljam se dobrovoljno za moda
that explains it.

Arbiter of Change
08-12-2009, 19:49
Da, ali kad se gledaju Biowarove igre kao cijelina uvijek je komuna bila ta koja je na prvom mjestu(osim kod Mass Effecta, a s Dragon Ageom mi se čini da žele opet probuditi komunu)znači custom made mape, questovi, multiplayer. Pa pogledajmo Engine, recimo aurore koji je izašao 2002 i s njim je napravljeni prvi Nwn, drugi Nwn, KOTOR, KOTOR 2, Witcher, ili recimo Infinity s kojim je napravljen Bauldurs Gate, Bauldurs Gate 2, Planscape Torment, Fallout, Fallout 2, Lionsheart,Icewind Dale, Icewind Dale 2.
Da, ali vidiš tu si sam opisao 2 glavna problema: community na forumu i BioWarove igre.

Prvo ako nas ima više od 10 koji smo aktivno komentirali svaku temu o BW-ovim igrama dajem glavu jer se stvar obično svede na to da svi nahrupe na temu kad igra tek izađe, a nakon toga praznina (ME je već zaboravljena tema, a i DA:O je na putu) tako da se sve svede na nas nekolicinu koji smo fanovi i oživljavamo teme s vremena na vrijeme (dokaz A: TES/Fallout podforum).

Druga stvar je što više od pola navedenih igara nisu BioWareovi uradci (da znam, Black Isle i to sve, ali nije BioWare) tako da bi spadale u Gaming ili Oldies, da ni ne spominjem očigledno kako su teme tih igara ionako zakopane tako da bi samo sve mrtve teme skupio na jedno mjesto čime ne bi puno postigao. Možda kad se prošire Mass Effect i Dragon Age franšize.

Sa praktičnog stajališta nema smisla. Volio bi ja, ali nema smisla.

Kid A
08-12-2009, 19:51
Prvo ako nas ima više od 10 koji smo aktivno komentirali svaku temu o BW-ovim igrama dajem glavu jer se stvar obično svede na to da svi nahrupe na temu kad igra tek izađe, a nakon toga praznina
this!

Deadwalker
08-12-2009, 20:37
javljam se dobrovoljno za moda
that explains it.

sigurno :(


...

To što si rekao vjerojatno i stoji, al ako tako gledamo stvari, slična situacija je i s ostalim podforumima. Elder Scrolls je već duže vrijeme praktički neaktivan, Blizzard podforum je većinom aktivan zahvaljujući Reiku, GTA podforum je također pretezito neaktivan osim ako su tu i tamo netko nađe koga muči kako složiti da se GTA 4 vrti u pristojnom framerateu(i ja sam bio među njima). Bilo bi inače najbolje, kako je bezimeni predlagao ako se dobro sjecam, da se slože podforumi prema žanrovima, al to je očito prebolan korak. Ja sam samo dao prijedlog da se sve igre od Biowarea stave na jedan kup pošto su stvarno vrijedne toga, a u ostalom, još će se i dugo igrati.

Arbiter of Change
08-12-2009, 23:46
To sve stoji, ali ne utječe nikako na trenutno pitanje. :)

Sgt. Bull
09-12-2009, 00:13
Ustvari utječe i to dobrano jer prema ovome statistika je jasna, ako DA:O ne treba da ima podforum onda 90% podforuma u Games, games, games! treba biti ugašeno.

Arbiter of Change
09-12-2009, 00:55
Pardon, ne utječe pozitivno. :)

Feanor
09-12-2009, 01:00
Ako Tes zaslužuje svoj forum onda ga bogami i zaslužuje Bioware, samo što bi to samo stvaralo haos na forumu. Čas je podforum od igre a čas podforum od proizvođača/izdavača. Neznam, neznam.... Mah znate što dok god je dobra raspra o bilo čemu oko čega se raspravlja zaboli me jeli to u posebnom podforumu ili u GMK-u, samo da se ljudi vesele :D

Chupacabra
09-12-2009, 15:44
Ja sam za.

Nevjerojatno, od svih igara koje ste spomenuli, ne piše MDK (Murder Death Kill 1 i 2)?!?!

Definitivno bi se trebao otvoriti, ako posjećenost ne bude velika, da se to lockati :)

Systematic Reverse
10-12-2009, 13:03
Blizzard podforum je većinom aktivan zahvaljujući Reiku

FFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUU

:)

Aktivan je blizzard podforum, samo nekad upadne u crne dane, ali uvijek ima novosti oko SC2, D3, nove verzije Dote, bla bla.. Nije nikad bed..

Supportam vam podforum, makar sam slucajno stisnuo NE :oops:

btw

Blizzard > Bioware

hejteri jebeni :(

Arbiter of Change
10-12-2009, 13:27
Kad si već spomenuo daj pobogu uredi malo podforum tamo... izgleda kao da je frag granata grunula koliko stickya i obavijesti ima, a da se sortirati. :)

Aral
10-12-2009, 13:31
Glasao i ja, da podržim ovu incijativu malo ^^

Systematic Reverse
10-12-2009, 13:40
Kad si već spomenuo daj pobogu uredi malo podforum tamo... izgleda kao da je frag granata grunula koliko stickya i obavijesti ima, a da se sortirati. :)


A znam, ali ostavio bi taj dio reiku, jer je on vecinu obavijesti i stikija stavio, a neznam sta je po njegovom manje važno sad..

Nebi vjerovao da sam bas prije 10min razmisljao o tome i htio poslat Reiku pm, ali sam bio ljen :)

Ja sam svoje riješio nedavno..

Tako da, ogog ReiKo! :)

Deadwalker
10-12-2009, 16:35
Supportam vam podforum, makar sam slucajno stisnuo NE :oops:

btw

Blizzard > Bioware

hejteri jebeni :(

Blizzard fanboyevi :P
I ima da napravis novi accout i glasas za :P

rudeboy95
10-12-2009, 17:21
kolko je glasova cilj?

Tsumetai Ryujin
10-12-2009, 19:54
Blizzard fanboyevi :P
I ima da napravis novi accout i glasas za :P
Neka, neka... buju s4mur41 i lcy dali svoju podrsku za Bioware podforum...

Deadwalker
10-12-2009, 20:22
kolko je glasova cilj?

neam pojma. Cim vise, tim bolje. Tak da samo bacajte linkove za ovu temu po forumu :D

Grim
11-12-2009, 12:10
I tako to. Što s ovim? :)
Nema odgovora od više sile...

Arbiter of Change
11-12-2009, 12:28
Jer se varalo.
Kad pogledam ukupni broj ljudi koji su glasali shvaćam da nema toliko aktivnih čeljadeta na čitavom forumu. :)

Deadwalker
11-12-2009, 12:34
Ma ja sam tu anketu stavio tek tolko, da se vidi otprilike. Ako se mene pita, moze se kao i u slucaju GTA podforuma poceti s betom, pa ako bude interesa, podforum ce i ostati.

Systematic Reverse
11-12-2009, 13:41
Ja osobno nevidim razloga zasto ne, ako podforum bude bas toliko neaktivan (u što sumnjam) lako se moze deletat..

Deadwalker
11-12-2009, 15:09
Upravo tako. A ako je suditi prema nadolazecem ME2 te Dragon Ageu o kojem ce se jos dugo raspravljat(cekajte samo dok ga ja pocnem igrat :) ), bit ce tu dosta stiva. A da ne spominjem one starije naslove koje se uvijek sjeti netko odigrat s vremena na vrijeme ili tek naslovi o kojima ce se puno pricat jos u buducnosti(Dragon Age 2 recimo, Mass Effect 3). Podforum ima dosta potencijala, zapravo daleko vise nego neki trenutno postojeci.(A iskreno mislim da bi se trebalo korjenito sredit forum. Previse je neaktivnih podforuma i trebalo bi to sve malo "okrupnit").

Arbiter of Change
11-12-2009, 16:02
Podforumi podforuma bi sve riješili, ali stvar je da bi to zahtijevalo OGROMNU promjenu na forumu.
Naravno, nije da ja nemam povjerenja u admine ili tako nešto. :)

Deadwalker
11-12-2009, 16:11
Da, treba ih natjerati na tako nesto. :) Ideja ti je zapravo jako dobra. Napraviti recimo bazicnu podforumsku podjelu prema zanrovima, a onda unutar tih podforuma napraviti podforume za poznatije naslove ili developere. Na kao sto si zakljucio, to iziskuje puno vremena, volje i zivaca. Te dobre volje naravno

McPingvin_v2.0
11-12-2009, 17:41
Naravno, nije da ja nemam povjerenja u admine ili tako nešto. :)
Znaš, nije ni Toma vjerovao. Samo ja nisam Isus pa ću te pustiti da se utopiš :P

Grim
11-12-2009, 18:09
Upravo tako. A ako je suditi prema nadolazecem ME2 te Dragon Ageu o kojem ce se jos dugo raspravljat(cekajte samo dok ga ja pocnem igrat :) ), bit ce tu dosta stiva.
Čekaj samo da Bartuc počne igrati. :D

Tyrion
12-12-2009, 22:30
Bilo bi vrijeme.

Kid A
12-12-2009, 22:38
Ja mislim da to vas samo drma pocetni hype.
Koliko sam vidio iz one teme Dragon Age je predobra igra i razumljivo je sto ste se nalozili svi na podforum.
Kad izadje MGS Rising za PC vjerovatno cu i ja traziti KONAMi podforum kakav sam MGS fanboy :)
Moj iskren savjet vam je da preskocite ovo,ne isplati se.
Potrajace par mjeseci i vremenom gubiti na popularnosti.

Rang€r
13-12-2009, 20:15
oče kite...

kad sam vidim onu DA wikiju, te onu epilog sekciju... uh samo čekam praznike, selim se nazad u sobu jer je postalo zima pun qrc i cjeli dan(il noć nisam još ziher s tim) igranje, tu i tamo malo van izač na zrak i nabacit hon/dotu/cod s frendovima...

Deadwalker
14-12-2009, 17:04
Upravo tako. A ako je suditi prema nadolazecem ME2 te Dragon Ageu o kojem ce se jos dugo raspravljat(cekajte samo dok ga ja pocnem igrat :) ), bit ce tu dosta stiva.
Čekaj samo da Bartuc počne igrati. :D

A di je on nestao? :)


Ja mislim da to vas samo drma pocetni hype.
Koliko sam vidio iz one teme Dragon Age je predobra igra i razumljivo je sto ste se nalozili svi na podforum.
Kad izadje MGS Rising za PC vjerovatno cu i ja traziti KONAMi podforum kakav sam MGS fanboy :)
Moj iskren savjet vam je da preskocite ovo,ne isplati se.
Potrajace par mjeseci i vremenom gubiti na popularnosti.

Sumnjam. Dragon Age ce se jos dosta dugo igrati, a jos nam u 1. mjesecu dolazi Mass Effect 2. Ti ce se naslovi jos dugo igrat i podforum bi itekako bio ziv. Svakako zivlji od ovih postojecih koje sam vec bio spomenuo. I kao sto rekoh, pusti se prvo beta pa ako bu islo, podforum ostane.


oče kite...

kad sam vidim onu DA wikiju, te onu epilog sekciju... uh samo čekam praznike, selim se nazad u sobu jer je postalo zima pun qrc i cjeli dan(il noć nisam još ziher s tim) igranje, tu i tamo malo van izač na zrak i nabacit hon/dotu/cod s frendovima...
+1

Deadwalker
15-12-2009, 12:17
Hoce li biti sta onda od podforuma? Volio bih cuti misljenje onih koji imaju moc to urediti... :)

McPingvin_v2.0
15-12-2009, 15:04
Ideja? Odlična. Ako bude potreba - bit će ga. Za sad mi se čini da bi podforum bio premrtav :)

Deadwalker
15-12-2009, 15:09
Dobro, cekajmo onda izlazak ME2. Mislim da ce topic u vrlo kratkom roku prijeci 100+ stranica :)

Rang€r
17-12-2009, 14:42
Ideja? Odlična. Ako bude potreba - bit će ga. Za sad mi se čini da bi podforum bio premrtav :)

na osnovu čeg ti se to čini? :/

pa DA:O ima skoro 130 stranica, sad će i return to ostagar DLC izač, tolko stvari za raspravit u vezi te igre, tolko tog za spojlat..

Aral
17-12-2009, 14:45
Plus Mass Effect 1 i 2, poneki Baldurs Gate i sve slično kaj je proizašlo i BioWarea. Možda nebude sad podforum al jednog dana valjad bu :)

GeraltofSmeg
17-12-2009, 18:23
Sudeci prema aktivnosti drugih podforuma, mislim da argument "biti ce prazan" jednostavno ne stoji. Davajte.

rudeboy95
02-02-2010, 20:28
Dolazi ekspanzija za DA, plus uskoro izlazi DA2. Plus ME2. Plus mnoštvo igara... Davajte... :cry: :cry:

Arbiter of Change
02-02-2010, 21:31
Ali kontaš, nema potrebe jer su trenutne teme dostatne za trenutne rasprave.
Na kraju krajeva, nije da nas 20+ raspravlja, jedva da nas ima 5-6 za sve novije BioWareove igre koji redovito postamo.

Bartuc
02-02-2010, 21:47
Čekaj da zaigram ME2 :D

Kid A
02-02-2010, 22:12
Ja sam zestoko protiv ovog podforuma

GeraltofSmeg
02-02-2010, 22:15
Primili smo to na znanje, a sada nam dajte podforum, ili maknite sve podforume podpadajuce pod kategoriju "-20 membera"

Xero
02-02-2010, 22:33
Najs onda bi samo GMK osto i možda multimedija.

GeraltofSmeg
02-02-2010, 22:35
Najs onda bi samo GMK osto i možda multimedija.
Upravo to, nema jebenog razloga da nam ne daju podforum.

rudeboy95
02-02-2010, 22:49
A nije ti neka logika. Ako je već puno smeća, onda neka bude još malo (ne, ne govorim o BW igrama).

Al svejedno, podržavam ovaj podforum i mislim da će se nakupit ljudi koji će postat u njemu (vjerojatno ćemo dobit još i pun prozor novih članova foruma).

Grim
02-02-2010, 22:49
Ali kontaš, nema potrebe jer su trenutne teme dostatne za trenutne rasprave.
Na kraju krajeva, nije da nas 20+ raspravlja, jedva da nas ima 5-6 za sve novije BioWareove igre koji redovito postamo.
Po tome, pola podforuma Pc Playa bi trebalo ukinut... zapravo skoro sve.

The Elder Scrolls & Fallout
Grand Theft Auto
Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
Warhammer + Dawn of War
Star Trek & Star Wars
Call of Duty
Sport
Oldies But Goldies
Tabletop Gaming
Online gaming & living
Guild Wars
World Of Warcraft
MMOG
Counter Strike
Wolfenstein
Mobilno
Radioničke vježbe
Pepeljarom u gimpa
Umjetnici među nama
Web gaming
Consoleum
Software

GeraltofSmeg
02-02-2010, 22:50
A nije ti neka logika. Ako je već puno smeća, onda neka bude još malo (ne, ne govorim o BW igrama).

Al svejedno, podržavam ovaj podforum i mislim da će se nakupit ljudi koji će postat u njemu (vjerojatno ćemo dobit još i pun prozor novih članova foruma).
Ako je drugima prije bilo odobreno odlaganje smeca, zasto nama ne bi bilo?

Arbiter of Change
02-02-2010, 23:00
@GrimTheReaper:
Nećemo se odnositi isto prema generalnim forumima i prema onima koji su orijentirano isključio na jednu franšizu ili kompaniju. :)

Grim
02-02-2010, 23:02
Ako se može otvoriti i Tabletop Gaming podforum, onda se može i Bioware podforum. :D

Xero
02-02-2010, 23:02
Bioware nije kompanija Bioware je način života...

GeraltofSmeg
02-02-2010, 23:04
@GrimTheReaper:
Nećemo se odnositi isto prema generalnim forumima i prema onima koji su orijentirano isključio na jednu franšizu ili kompaniju. :)
viewforum.php?f=60 (http://pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=60)
viewforum.php?f=14 (http://pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=14)


Zbroji broj postova u podforumima, usporedi s zbrojem postova (makar je i sam broj tema veci od broja postova u podforumima) sljedecih tema
viewtopic.php?f=7&t=30044 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=30044)
viewtopic.php?f=7&t=24978 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=24978)
viewtopic.php?f=7&t=12480 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=12480)

Arbiter of Change
02-02-2010, 23:30
Ali shvaćaš, nije stvar u postovima, stvar je u tome da nema nereda u temama i da se rasprava da pratiti bez da se cijepa u X tema koje će umrijeti nakon 2-3 dana i opet će samo jedna glavna ostati. Naravno, crveni su već vjerojatno donijeli odluku tako da nema previše smisla raspravljati. :)

@GrimTheReaper:
Imaju skrivene agende... što misliš da je Wolf podforum slučajno živ, a da to nema veze s time da ima nekoliko crvenih poklonika ovdje na forumu?
Grasshoppah, much to learn you have. :)

GeraltofSmeg
02-02-2010, 23:43
Ali shvaćaš, nije stvar u postovima, stvar je u tome da nema nereda u temama i da se rasprava da pratiti bez da se cijepa u X tema koje će umrijeti nakon 2-3 dana i opet će samo jedna glavna ostati. Naravno, crveni su već vjerojatno donijeli odluku tako da nema previše smisla raspravljati.
ONDA JE VRIJEME DA BUDE NEREDA! HE-HE.
Ne, ozbiljno, dajte nam forum, ili preimenujte gaming opcenito u bioware opcenito - vecina price tamo o biowareu je :/

Bartuc
03-02-2010, 00:43
Ja sam glasao za da, no nije must have. Otvaranje Bioware podforuma ima jednu prednost i jednu manu:

Prednost - lakše bi našao igru koju pratiš pošto se u generalnom podforumu brzo izgubi među masom.

Mana - morao bi pratiti 2 podforuma pošto te ne zanimaju samo Bioware igre, a to zahtjeva 2 klika previše po posjetu foruma (100x posjetiš forum, 200x si kliknuo gumb na mišu više nego li je potrebno). Zvuči banalno ali nije, osobno mrzim klikati više nego što moram :(

Constantine
03-02-2010, 01:12
Sad sam bome i ja za ovo,definitivno,ako može biti neki tabletop podorum koji ce propast za par tjedana i ova 3 odvratna bespotrebna podforuma za flash igre onda moze i BioWare imat jedan,uostalom ima dosta igara a i dolaze jos puno njih.
I arbiter,

rudeboy95
05-02-2010, 21:51
Problem je u tome šta vi radite potpuno besmislene podforume, kao što je tabletop i igraona (za igraonu ste napravili čak tri podforuma). Dok podforum o kompaniji koja ima toliko kvalitetnih igara i fanova (puno njih je ovdje na ovom forumu) ne želite napraviti.

Kid A
05-02-2010, 21:54
EVo sad sam opet razmislio o ovom predlogu i

















































moj odgovor je jos uvijek ne.

Rang€r
06-02-2010, 18:31
karabaš mi je mnogo pao u očima nakon ovog :(

tak dobar ukus u glazbi a tako loš u igrama...

ovaj tabletop je star par sati i podforum je več mrtav, a za ovo što je arby reko da su opčenite teme o igrama dovoljne, uopče nisu dovoljne, pa cjelo vrijeme offtopičarimo, kako je neznam TES podforum bio, pa je bilo pun qrc tema i bio je neš manje aktivan od gaminga opčenito...

Kostolomac
06-02-2010, 18:54
Admini, molio bih da nam date Bioware podforum. Simple as that.

Xero
06-02-2010, 18:59
Eto Kostolomac vam je zaprjetio smrću sad nam morate dat podforum.

Arbiter of Change
06-02-2010, 21:53
BioWare otkriva novu igru na ovogodišnjem E3-u.... wooo. Novi IP? Ekspanzija za ME2? Neki stari IP opet oživljava (Jade Empire, npr)? :)
ml5nwfpqt4o&feature=sub

Tease.

Grim
06-02-2010, 22:21
Umri. :(

TeraBajt
07-02-2010, 13:23
bioware drk drk. imate thread, novi podforumi su ionako nepotrebni, ionako se samo otvaraju kako bi se zadovoljila necija zelja za moderiranjem.

rudeboy95
08-02-2010, 15:37
Steta sto nemate podforum za ovo :evil:
:(

GeraltofSmeg
08-02-2010, 15:47
Jab moderirao ( :P ), davajte podforum, imamo razloga i nedostatka prostora za specificne nenagurane teme.

McPingvin_v2.0
08-02-2010, 15:49
Prije bi Lemonarda stavio za glavnog urednika PC Playa nego tebe za moda :)

GeraltofSmeg
08-02-2010, 15:50
Prije bi Lemonarda stavio za glavnog urednika PC Playa nego tebe za moda :)
Želje ne moraju biti realnost. Nvm, barem nam dajte podforum onda ;:(

rudeboy95
09-02-2010, 10:29
Dobro on govori, potrebno nam je par tema koje bi bile zaključane nakon što bi ih otvorili u gaming opcenito.

Rang€r
09-02-2010, 14:42
jaču moderirat imam više postova od rajdera :>

ne ozbiljno takom podforumu neče ni trebat mod, vladat će vječna sreća i blagostanje

Lord Jambrek
23-02-2010, 09:57
Apsolutno ne. Šta sad ćemo za svaku igru ili proizvođača koji ima više od 2-3 uspješne igre otvarat podforum? Ne hvala

Constantine
23-02-2010, 10:11
a tabletop podforum kao ima odlicnu osnovu za otvaranje,nema ni deset thredova i tako ce vjerovatno ostat zauvijek,bioware podforum bi barem bio aktivan stalno.

Bartuc
23-02-2010, 14:30
više od 2-3 uspješne igre


Baldur's Gate
Tales of the Sword Coast
Baldur's Gate 2
Throne of Bhaal
Neverwinter Nights
Shadows of the Undertide
Hordes of the Underdark
Knight of the Old Republic
Dragon Age
Mass Effect
Mass Effect 2
MDK




... Imaš igara za čitav forum, a ne samo podforum :D

System
23-02-2010, 16:02
Znaci zbog toga sto ima toliko igara teba da se otvori novi podforum koji bi bio popularan?
Po toj logici Oldies But Goldies, koji ima najvise igara bi trebao da bude najposjeceniji dok naprotiv niko ne posta tamo... :)

rudeboy95
23-02-2010, 16:05
Bili ste u pravu kad ste rekli da neće bit prometa u podforumu. DA tema umire, dok druge nikad ni nisu bile žive.

Arbiter of Change
23-02-2010, 18:57
Like I reko, nedostatak cirkulacije ljudi... o čemu će raspravljati nas 5-6 koji igramo ili smo već završili igru?
Kad smo svi ispostali što imamo tema umre jer nas je malo, tako je uvijek na PCP-u. Nema stalno aktivne rasprave.

rudeboy95
23-02-2010, 19:03
Ima. (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=82&t=25330)S :(

Constantine
23-02-2010, 20:13
Like I reko, nedostatak cirkulacije ljudi... o čemu će raspravljati nas 5-6 koji igramo ili smo već završili igru?
Kad smo svi ispostali što imamo tema umre jer nas je malo, tako je uvijek na PCP-u. Nema stalno aktivne rasprave.
nema nas 5-6,neznam odkud ti to,ima nas puno vise,uostalom DAO i ME/1/2 teme su najaktivnije u gaming opcenito.

str1k3r
23-02-2010, 20:43
To su dvije igre, zbog toga da se otvori podforum?

GeraltofSmeg
23-02-2010, 20:45
Zbog 2 najaktivnije teme na forumu, desetak ostalih, ne toliko aktivnih o ostalim biowareovim igrama, te nekoliko stotina buducih indepth tema o sadasnjim, buducim radovima biowarea.

rudeboy95
23-02-2010, 20:50
To su dvije igre, zbog toga da se otvori podforum?
Ehm, da. (http://www.pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=16)

GeraltofSmeg
23-02-2010, 20:58
To su dvije igre, zbog toga da se otvori podforum?
Ehm, da. (http://www.pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=16)
Onako viewforum.php?f=60 (http://pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=60)Sviewforum.php?f=37 (http://pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=37)Sviewforum.php?f=22 (http://pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=22)

Arbiter of Change
23-02-2010, 21:03
nema nas 5-6,neznam odkud ti to,ima nas puno vise,uostalom DAO i ME/1/2 teme su najaktivnije u gaming opcenito.
Naravno da karikiram i da nisu prave brojke u pitanju, poanta je bila ta da ima premalo ljudi inače... posebno kad se uzme u obzir da je ovo gamerski forum.
Aktivne teme? Javi mi se za tjedan dana s tim.

Systematic Reverse
24-02-2010, 14:38
Onako viewforum.php?f=60 (http://pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=60)

za ovaj podforum je bilo previse borbe da se izbrise 8)

Rang€r
08-03-2010, 21:16
pa prema logici, wet, warcraft, dota, starcraft i još neke igre bi također uskoro mogle u oldies al neće >.<

rudeboy95
08-03-2010, 21:55
Ma ovaj forum ima najgoru listu podforuma IKAD. Po meni, sve bi trebalo bit po žanrovima i onda nebi bilo ovakvih gnjavaža. Ovako svako malo podforumi umiru (i nikad nisu izbisani).

Arbiter of Change
05-04-2010, 17:54
Inače, BioWare vs. Valve za naslov najboljeg developer na Escapistu. Moram priznati da je stvarno sukob titana na kraju. (http://www.escapistmagazine.com/forums/read/532.185761-Poll-Final-Showdown-1-Valve-vs-1-BioWare)

:eyebrows:

GeraltofSmeg
05-04-2010, 18:39
Valve, naravno, biowareove igre nemaju šarma, a niti portal gunova.

Aral
05-04-2010, 18:42
Zašto je Valve tu? Kaj je on napravio ove il prošle godine?

str1k3r
05-04-2010, 18:47
L4D2?

A da ne spominjem ostale mindblowing naslove koje je imao. Doduše, ne ove niti prošle godine, ali u cjelokupnom opusu.

Rastrgan sam, doslovno rastrgan, oboje su maestralni.

GeraltofSmeg
05-04-2010, 18:53
Bleh, kako to da je obsidian ispao?

Arbiter of Change
05-04-2010, 19:02
Finale je loše jer ovi developeri nemaju nikakve poveznice jedan s drugim tako da će sve svesti samo na to čijih fanova ima više i što se više igra (RPG ili FPS igre). Prethodni meč BioWarove skupine je bio puno bolji kad je bio protiv Blizzarda i potukao ga za jedva nekih 5-6%.

Ovdje možete pogledati sve ukupno.
http://www.escapistmagazine.com/global/ ... s-Showdown (http://www.escapistmagazine.com/global/tournaments/standings/2-2010-March-Mayhem-Developers-Showdown)

Aral
05-04-2010, 19:09
Ja sam mislio da je to samo za prošlu godinu...ak je za all time onda biram Bioware, bez sumnje. Iako, usporedba je malo glupa. To ko da uspoređujemo izdavaće, tipa EA i Activision.

Babitz
05-04-2010, 19:48
Zašto bioware nema MDK2 listan. :(

Al enivej, ja sam za Valve, iako se teško odlučit.

edit
Šteta kaj je bioware izbacio blizzard. :(
Nisam znao da si i ti, arby, na escapistu. Dodaj me za frendača

GeraltofSmeg
05-04-2010, 19:55
Dodajte imene. "RiderontheStorm"

Babitz
05-04-2010, 20:12
No users match your search!

Babitz. Dodaj.

GeraltofSmeg
05-04-2010, 20:13
No users match your search!

Babitz. Dodaj.
Dodan.

Babitz
05-04-2010, 20:15
Dodan i ti. <3

GeraltofSmeg
05-04-2010, 20:18
Dodan i ti. <3
Jej, opet smo spojeni internetom. Osjecam se toplo. <3

Maloki
06-04-2010, 00:38
Bleh, kako to da je obsidian ispao?
Pa kako ne bi ispao kad nema niti jednu igru koja je baš njihova.


Šteta kaj je bioware izbacio blizzard.
Kako šteta, frajeri već 6 godina nisu izdali novu igru (WoW ekspanzije ne računam).

Iako sam se dugo premišljao, na kraju sam glas dao BioWareu jer sam puno više vremena izgubio na njihove igre.

Babitz
06-04-2010, 05:37
Pashtrik Maloki
Member Since: 5 Apr 2010
Last Active: 6 Apr 2010 1:13 am

Ne mogu vjerovat da si se ekšli registriro radi toga. Ako se već registriraš na eskapista, registriraj se radi jaciija. :(

TeraBajt
06-04-2010, 12:46
wtf nema paradoxa

Maloki
06-04-2010, 12:46
Log-in preko facebooka te registrira?
Bezveze :(
Jacija gledam ovako :)