PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bela lađa



cham3leon
08-12-2009, 09:28
Jel prati netko ovu srpsku seriju? Znam da ne lovite svi RTS, ali možda se nađe netko, a možda nekoga i zainteresira.

Za one koji ne znaju za ovo, serija prati nekoliko političkih stranaka u Srbiji (fikcionalnih, jasno) i njihove međusobne dogovore i spletke, znate već kako je to kod nas na Balkanu. Glavni lik serije je Srećko Šojić, ujedno i najkomičniji. Predsjednik je Stranke zdravog razuma, obrazovanje mu se svodi na srednju ekonomsku školu, poprilično je bedast, ali i snalažljiv. Usto ga i sreća prati. Njegova stranka je puna ostalih debila, poput njegovog rođaka koji se bavi uzgojem krokodila (!), Dede koji uvijek nešto zahebe ili zaspi u ključnim momentima, i ostalih.
Kao što se da pretpostaviti, Stranka zdravog razuma je mala wannabe strančica koja služi samo da se nakon izbora prikrpa nekoj većoj da dobiju većinu, a zauzvrat im veća stranka obeća neka mjesta u vladi, u biti, isto kako to bude kod nas sa raznim manjim koalicijskim partnerima.

Minus seriji ide zato što ponekad nije dovoljno duhovita za jednu humoristično - dramsku seriju. Glavnom liku ćete se od srca nasmijat, pa gotovo čim ga vidite, ali drugi likovi nisu dovoljno smiješni, i radnja koja se vrti oko njih je više-manje ozbiljna, iako je jako dobro osmišljena.

Evo vam par biranih scena:

O0s57F5y-ZM
eMRHdHvDHgg
yY9WgG03G9g

Viper33
08-12-2009, 16:00
od ovih par scena serija mi se cini vrlo humoristicna..ali nazalost MISLIM da nisam u mogucnosti gledat ju

cham3leon
08-12-2009, 16:18
Dobra je, nešto baš super za naše pojmove, iako bi možda mogla bit bolja, ali nećemo o tome. Mislim da ju nigdje nećeš moć ulovit nego na RTS-u, jedino da nađeš negdje za skinut na netu.

Arbiter of Change
08-12-2009, 16:21
Balkanski West Wing, ha? :)
Ali ono, i ja bi da mi se televizija zove RTS.

cham3leon
09-12-2009, 09:21
Balkanski West Wing, ha? :)
Ali ono, i ja bi da mi se televizija zove RTS.

West Wing? Ha, možda, ali ovo je totalna satira, jedino šta na momente djeluje ozbiljno :)