PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi crtići



Chappi
07-12-2009, 01:30
Zašto ama baš svaki novi crtić mora sadržavati jebene supermoći,mačeve,pištolje,ubijanja...Takve crtiće treba zabranit..Dijete od 3 godine gleda kako neki superjunak ovom drugom reže glavu...Di su crtići oni od prije 15-20 godina u kojima uživaš i smiješ se bez nekakvih budalaština u njemu...

McPingvin_v2.0
07-12-2009, 07:47
Da, He- man i Konan su širili ljubav univerzumom bez nasilja, kao i Zekoslav Mrkva.

loo
07-12-2009, 08:03
U svakom crtiću je bilo nasilja, ali ni približno ovoliko. Sad je svaki crtić neki seljački japanski o spašavanju svijeta od nekog zla. Prije su crtići bili x puta bolji. I još je najgore kad pokušavaju vratit neki crtani pa onda naprave 3d od njega, umetnu neke glupe dijaloge i to je to. Nisam mogo vjerovat kad sam vidio novi Laki Luk ili 'Jagodicu Bobicu' koja se prije zvala Jagoda Kolačić prije 3-4-5 godina.
Ja bi to sve uništio i vratio stare crtiće...

Neven <R>
07-12-2009, 08:10
Bar nisu Tom i Jerry deset puta brutalniji i gluplji crtić od ičega modernog.

loo
07-12-2009, 08:18
Naravno da nisu. Udari ga čekičem po glavi i ništa mu ne bude. To je bar smješno maloj djeci. A ne ovi glupi crtići s autima koji pričaju, pretvaraju se u robote sa super moćima, imaju tajnu bazu sa super kompjuterima, bore se protiv zla i ubijaju druge. Vau, jebeno kreativno.

Ili neki klinci pokušavaju spasit svijet od drugih klinaca koji ga pokušavaju uništit sa Yu-gi-oh kartama :|

:thumbs2:

Raz
07-12-2009, 08:48
A ne ovi glupi crtići s autima koji pričaju, pretvaraju se u robote sa super moćima, imaju tajnu bazu sa super kompjuterima, bore se protiv zla i ubijaju druge.

s50QwbbubQc

loo
07-12-2009, 08:51
E ono, super što sam mislio na svaki stari crtić. Sad se vi morate pravit pametni i stavit svaki od 10 takvih crtića. Ono što pokušavam reć je da su sada SVI crtići takvi, a prije ih je bilo 5-6. Nemojte da moram nabrajat crtiće kojih se sjećam i koje sam ja gledo.

I još nešto za gornji post. U tom crtiću su glavni likovi ljudi, a ne AUTI! Onak, auto koji spašavaju svijet i govore. Tužno :(

Raz
07-12-2009, 09:01
Uglavnom su svi ti crtići sadržavali nasilje i ogromne količine eksplozija bilo da su bili transformersi koji govore ili mask koji ne govore. Da, bilo je i onih manje nasilnih, no ima ih i danas.

Većina diznijevih crtanca, Fosters Home For Immaginary Friends... onako, ima ih. Ali moram se složit u činjenici da su prije bili mnogo kvalitetniji, barem ako gledamo zapadnjačko tržište.

loo
07-12-2009, 09:04
Nije bitno dali sadržavaju nasilje ili ne. Bitno je da su oni stari (Tom i Jerry, Brzi Gonzales, Ptica Trkačica, ...) sadržavali nasilje onako, kako da kažem, karikaturirano. Da bude smješno. Onako usput. Nikad nije bilo uništavanja, mržnje, ubijanja, nisi se morao brinut hoće li tvoj najdraži lik umrijet jer si znao da naravno neće. Oni pokušavaju radit filmove od crtića i ubijaju njihovu prvotnu namjenu, a to je da zabavaljaju djecu.

Raz
07-12-2009, 09:15
Kao što sam već spomenuo, i mnogo današnjih crtića sadržava baš samo taj "cartoon vilnence" ili (kako se to već kaže) o kojem ti govoriš... znači nema krvi, nekih preokreta u radnji, mogućnost da glavni lik strada...

Ako pak pričaš o animeu, tamo vlada drugačiji mentalitet tako da rade crtiće i za odrasle i dijecu, tako da će se uvijek među njima naći i to nasilje koje spominješ, prvenstveno jer ti određeni naslovi ni nisu namjenjeni za dijecu.

flander
07-12-2009, 09:27
Štrumfovi, A je to, Graškoograd, Cipelići, .... ah tavremena :(

loo
07-12-2009, 09:32
Potpis na ono gore i:
Tom i Jerry, Lucky Luke, Ernest, Bubimir, Medvjedići dobra srca, Leteći medvjedići, ona neka češka lisica kojoj se sad ne mogu sjetit ime, A je to, Majstor Fantač, Vragolasti Denis, Bananman i još mnogi kojih se sad ne mogu sjetit... To su bili crtići a ne bejblejd, jugioh, benten, transformeri i ta sranja...

Sgt. Bull
07-12-2009, 09:36
Nova generacija dječurlije - nova generacija crtića. Doduše ova generacija da osim što uživa u uber lošim crtićima, uživa i u masovnoj pojavi gej-teen italijanskih serija od kojih se meni okreće želudac i koji su mnogo veće zlo nego novi crtići.

Raz
07-12-2009, 09:45
Dobri su američki crtići umrli zajedno sa Hanna-Barberom :(

McPingvin_v2.0
07-12-2009, 10:24
To su bili crtići a ne bejblejd, jugioh, benten, transformeri i ta sranja...
Gle, sve što je nacrtano nije odma za djecu. Uzmi Heavy Metal, recimo. Crtani dugometražni film pun droge, seksa i nasilja. Kad sam ga slučajno (da, stvarno slučajno :)) posudio u videoteci kao klinac zaspao sam gledajući ga. South Park i Simpsoni su na svoj način smiješni i djeci u osnovnoj školi i odraslima, jer ismijavaju različite aspekte života, tako da će klincu biti smiješno spominjanje drkice i cijela prostorija polivena spermom, a meni to što ljudi stvarno ne mogu bez tehnologije i kako je to zakon prikazano u South Parku :)

Isto je i s animeom. Ne možeš Pokemone, Digimone i Mjesečevu ratnicu uspoređivati s *umetni neki ozbiljan anime, ja znam samo SEL*. Kao što imaš filmove za djecu, tako imaš i filmove za odrasle (ne ciljam na pron). Ja sam znam da bi me prije na nasilje nagnao crtić gdje je nasilje prikazano kao nešto što nema posljedica, osim toga da ti zubi budu kao klavijature, ali se vrate natrag za 5 sekundi, nego onaj u kojemu zbog udarca netko umre i svi budu tužni pa plačem dok me mama ne utješi i napravi čokolino.

W3DR4N
07-12-2009, 10:28
Ne postoji ozbiljan anime, lol.

loo
07-12-2009, 10:33
Gle, sve što je nacrtano nije odma za djecu. Uzmi Heavy Metal, recimo. Crtani dugometražni film pun droge, seksa i nasilja. Kad sam ga slučajno (da, stvarno slučajno :)) posudio u videoteci kao klinac zaspao sam gledajući ga. South Park i Simpsoni su na svoj način smiješni i djeci u osnovnoj školi i odraslima, jer ismijavaju različite aspekte života, tako da će klincu biti smiješno spominjanje drkice i cijela prostorija polivena spermom, a meni to što ljudi stvarno ne mogu bez tehnologije i kako je to zakon prikazano u South Parku :)

Isto je i s animeom. Ne možeš Pokemone, Digimone i Mjesečevu ratnicu uspoređivati s *umetni neki ozbiljan anime, ja znam samo SEL*. Kao što imaš filmove za djecu, tako imaš i filmove za odrasle (ne ciljam na pron). Ja sam znam da bi me prije na nasilje nagnao crtić gdje je nasilje prikazano kao nešto što nema posljedica, osim toga da ti zubi budu kao klavijature, ali se vrate natrag za 5 sekundi, nego onaj u kojemu zbog udarca netko umre i svi budu tužni pa plačem dok me mama ne utješi i napravi čokolino.

I meni je isto ovo drugo u South Parku smješno, a većina mojih prijatelja se sjeća South Parka kad su ga gledali s 7-8 godina i sjećaju se samo psovki. Nemaju pojma kako je to zapravo smješan crtić i kako su autori inteligentni. Dobro, zadnja sezona je sranje, ali nema veze.

Ja ovdje pričam samo o crtićima za djecu. Mislim da je meni bilo puno bolje gledat one normalne crtiće nego što je ovo djeci animeje. A mislim da te nijedan ni drugi ne bi baš nagnali na nasilje :D

McPingvin_v2.0
07-12-2009, 10:41
Ja ovdje pričam samo o crtićima za djecu. Mislim da je meni bilo puno bolje gledat one normalne crtiće nego što je ovo djeci animeje. A mislim da te nijedan ni drugi ne bi baš nagnali na nasilje :D
Jedno si ti, a drugo je dijete koje je sad krenulo u 1. razred osnovne. Sigurno mojim starcima kao sedmogodišnjacima ne bi bilo zabavno gledati Pokemone ili Jazza Jackrabbita. Drži se svojih crtića, a za svoju djecu možeš komentirati: "U moje vrijeme..." Samo nemoj to raditi na forumu. Napredak ne možeš zaustaviti. <reiko>Tempora mutantur, et nos mutamur in illis.</reiko>

@ Weksan - budi altaltalternativan negdje drugdje, jako si naporan :(

The Fury
07-12-2009, 10:42
Ovi stari crtići su imali zakon uvodne špice te pjesme. Ugl se orijentiralo na neki kvazi rock.
Evo npr. od Saber Ridera: VWOA1TtK2YY

Metal verzija: He9-p7f3DEA

loo
07-12-2009, 10:46
Ja ovdje pričam samo o crtićima za djecu. Mislim da je meni bilo puno bolje gledat one normalne crtiće nego što je ovo djeci animeje. A mislim da te nijedan ni drugi ne bi baš nagnali na nasilje :D
Jedno si ti, a drugo je dijete koje je sad krenulo u 1. razred osnovne. Sigurno mojim starcima kao sedmogodišnjacima ne bi bilo zabavno gledati Pokemone ili Jazza Jackrabbita. Drži se svojih crtića, a za svoju djecu možeš komentirati: "U moje vrijeme..." Samo nemoj to raditi na forumu. Napredak ne možeš zaustaviti. <reiko>Tempora mutantur, et nos mutamur in illis.</reiko>


Zašto ne? Pa tu smo da raspravljamo :wink:
Tj. da pljujemo po novim crtićima i prisjećamo se onih koje smo mi gledali prije 10-15 godina.

E da! Sjetio sam se jednog od najboljih crtića ikad. Nick Praskaton. Jaooooooo kako sam to volio gledat :) :)
*ide pogledat na youtube jel' ima šta*

Raz
07-12-2009, 10:49
Od starijih openinga batman owna <3

lEx9r5enZsk

McPingvin_v2.0
07-12-2009, 10:53
Zašto ne? Pa tu smo da raspravljamo :wink:
Tj. da pljujemo po novim crtićima i prisjećamo se onih koje smo mi gledali prije 10-15 godina.

E da! Sjetio sam se jednog od najboljih crtića ikad. Nick Praskaton. Jaooooooo kako sam to volio gledat :) :)
*ide pogledat na youtube jel' ima šta*
Zato jer ispada kao da si proživio dug i ispunjen život i znaš sve. Tebi se novi crtići ne sviđaju. Djeci se sviđaju. Da ne valjaju gledanost bi bila na podu i radili bi drugačije. Cilj je ostvaren. Nego, imal' tko veze na HRT-u da si nabavim Park bijelog jelena? ^^

loo
07-12-2009, 11:01
Ne, ispada da sam proživio svoje djetinjstvo što i jesam. Ne pravim se pametan oko onog o čemu ništa neznam i što nisam preživio. Ako ćemo tako kako ti kažeš, pljuvačnica nam ne bi ni trebala jer je sve relativno i naše mišljenje ništa ne mijenja.

Nitko nije rekao da se ne gledaju današnji crtići, nego da su jednostavno postali potpuno nemaštoviti i svaki je na istu foru.

McPingvin_v2.0
07-12-2009, 11:09
I stari su svi na istu foru, samo ti to nije bitno jer su te zabavljali kao klinca :)

loo
07-12-2009, 11:13
Istina je da su mi zato sigurno puno bolji od ostalih, ali ipak mislim da nisu na istu foru. A nema veze, neda mi se više pisat, moram se spremat za školu...

Maloki
07-12-2009, 11:28
I stari su svi na istu foru, samo ti to nije bitno jer su te zabavljali kao klinca :)
To.
Novi crtići nisu ništa lošiji od tih "starih" crtića u kojima si ti uživao, samo je stvar što si ti na njima odrastao pa su ti prirasli srcu.
Isto tako će klinac koji sad ima 5-6 godina za 10 godina pljuvati po novim crtićima i govoriti kako su stari (koji se sada vrte) bili puno bolji i maštovitiji.

Neven <R>
07-12-2009, 11:29
Ne znam, meni su Tom i Jerry uvijek bili smeće.

Chappi
07-12-2009, 11:31
Oduvjek sam zelio da onaj mis jedan put crkne..Ali jbg nece i nece.

W3DR4N
07-12-2009, 11:36
Krtek mi rula s neograničenom količinom homoseksualnog pacifizma.
http://makvirag.extra.hu/Mese/Kisvakond/kepek/ClipBoard.jpg

Aral
07-12-2009, 11:40
Ne postoji ozbiljan anime, lol.
Oh kako se varaš. Al dobro, oni koji kuže o čem pričam nemoram im objašnjavat. Prije bi rekao da ne postoji ozbiljan crtić ili film.

A kaj se tiće crtića...Tom & Jerry, Ptica Drkačica, Pink Panter, Pančo i Toro i sl, sve megarulz.


Potpis na ono gore i:
Tom i Jerry, Lucky Luke, Ernest, Bubimir, Medvjedići dobra srca, Leteći medvjedići, ona neka češka lisica kojoj se sad ne mogu sjetit ime, A je to, Majstor Fantač, Vragolasti Denis, Bananman i još mnogi kojih se sad ne mogu sjetit... To su bili crtići a ne bejblejd, jugioh, benten, transformeriSi ta sranja...
Oni su postojali dok ti još nisi srao u gaće. Za ove ostale me ne zanima, nit sam gledao.

W3DR4N
07-12-2009, 11:41
Ne postoji ozbiljan anime, lol.
Oh kako se varaš. Al dobro, oni koji kuže o čem pričam nemoram im objašnjavat. Prije bi rekao da ne postoji ozbiljan crtić ili film.


Pingvin, jesam ti rekao da će prije ili kasnije jedan zagristi.

McPingvin_v2.0
07-12-2009, 11:43
U pravu je :)

Aral
07-12-2009, 11:47
Dobro da ja nisam poput ovih friških animeljubaca, ja sam gospodin za njih. Al morao sam komentirat, jače je od mene xD A sad odoh s ove teme ^^

edit: Al sam popušio foru :eyebrows:

Maloki
07-12-2009, 11:53
Aral, daj dođi na božićnu kriglu.

W3DR4N
07-12-2009, 12:02
Donesi drugu sezonu Hellsinga usput.

Arbiter of Change
07-12-2009, 12:21
Weak troll is weak.


Zato jer ispada kao da si proživio dug i ispunjen život i znaš sve. Tebi se novi crtići ne sviđaju. Djeci se sviđaju. Da ne valjaju gledanost bi bila na podu i radili bi drugačije.
Djeci se sviđa jer ne znaju za bolje, tj. premladi su i propustili su starije uratke.
Ali iskreno, ma koliko 90'-te imale dobre crtane filmove, postojala je i gomila šrot uradaka, daleko veća nego danas.

majstoro
07-12-2009, 12:21
mene zivcira onaj ben ten
a volim tj obozavam spuzvu boba :D

cpt. Stone
07-12-2009, 12:54
Jel itko pogledo Gormite ikad? :pray:

Electromaster
07-12-2009, 14:55
I stari su svi na istu foru, samo ti to nije bitno jer su te zabavljali kao klinca :)

Ali iskreno, ma koliko 90'-te imale dobre crtane filmove, postojala je i gomila šrot uradaka, daleko veća nego danas.
/sign
Isto je i sa igrama, ili bilo čime, u biti. Zapamtimo samo stvari koje su nam prije bile zakon, i onda kad danas vidimo realnu sliku, pljujemo po tome koliko toga je loše, a istina jest da je stanje jednako kao i prije, samo su u pitanju neki drugi serijali, neka druga imena...

Što se tiče svih crtića tipa Tom & Jerry, Road Runner, Bugs Bunny, The Perils of Penelope Pitstop i sličnih, koliko god ponekad imaju smiješnih scena, mrzim ih iz dna duše kako jebeno iritantni znaju biti s time da uvijek isti lik izvuče deblji kraj.

Also, this:

Weak troll is weak.

Aral
07-12-2009, 14:59
Aral, daj dođi na božićnu kriglu.
Bi rado, da malo popričamo jel :) Neznam jel ću bit u zg-u il u blizi negdje, ima još vremena do tad pa javim ak ću znat 100%.

Kid A
07-12-2009, 15:05
Krtek mi rula s neograničenom količinom homoseksualnog pacifizma.
http://makvirag.extra.hu/Mese/Kisvakond/kepek/ClipBoard.jpg
Wut?

angel eye
07-12-2009, 15:08
lG-8_YMi-ek

najjači!! mutavi, al predobri!! :pray:
pa tom&jerry, graškograd, cipelići, leteći medvjedići, štrumfovi,,,

forumski_user
07-12-2009, 16:14
Gej su.

blood4me
07-12-2009, 16:26
Aaa stari crtići su bili epic..
Neam bas puno godina al se sjecam Nick Praskatona onda... Tom i Jerrya.. to su bili crtići...
Onda oni prvi pokemoni :pray:
Sad su bas neki retajni crtani, desava se isto sranje ko i sa igrama, vise se furaju da to ljepse izgleda, "3D" ovo-ono a prica i ostalo se zanemaruje :yuck:

MAFNi
07-12-2009, 16:30
Imaš 666 postova :D
EDIT: Sjećam se da sam davno gledao nekog čupavog psića kako skakuće na federu :D

Niko Bellic
07-12-2009, 16:38
Meni je ovo najjači crtani ikad...

W_ZWL6Hkjuw

Aral
07-12-2009, 17:23
Naravno, Toro i Pančo. Napisao sam stranu-dvije prije. Legenda od crtića.

Babitz
07-12-2009, 17:50
Ne znam, meni su Tom i Jerry uvijek bili smeće.
Amen.

loo
07-12-2009, 20:36
Meni je ovo najjači crtani ikad...

W_ZWL6Hkjuw

aaaaaaa sjećam se tog. De nabroji još koji stari da se prisjetim :D

gothic45
10-12-2009, 15:09
Samo je jedan Action Man! :pray:

TeraBajt
10-12-2009, 19:50
go speed go.

Outmind
11-12-2009, 20:01
Pošto su mi crtići još uvijek dragi znam tu i tam pogledat kaj na ovim maxtv crtić programima. Sa velikim žaljenjem moram ustvrditi da su današnji crtići u velikoj većini slučajeva bez veze. Sve se svodi na nekakve fore i štoseve, nepovezane epizode i malo smisla. Kad sam ja bio klinac, ljudi su u crtićima izgledali ko ljudi, crtići su imali priču i smisao, a ne samo nekakav setting gdje se događaju random skečevi.

Lord Ragnarok
11-12-2009, 20:02
dS6vuA7q ... playnext=1 (dS6vuA7qr88&feature=PlayList&p=0648EDE348EE707D&index=0&playnext=1)
\o
\win

McPingvin_v2.0
11-12-2009, 20:09
Pošto su mi crtići još uvijek dragi znam tu i tam pogledat kaj na ovim maxtv crtić programima. Sa velikim žaljenjem moram ustvrditi da su današnji crtići u velikoj većini slučajeva bez veze. Sve se svodi na nekakve fore i štoseve, nepovezane epizode i malo smisla. Kad sam ja bio klinac, ljudi su u crtićima izgledali ko ljudi, crtići su imali priču i smisao, a ne samo nekakav setting gdje se događaju random skečevi.
Loony Tunes?

The Great Duck
11-12-2009, 20:24
e2cubspEYaQ&feature=related
:pray: :pray: :pray:
Conan, taj pustolov, ratnik
sto strah ne poznaje,
on je srca hrabra, on oruzjem vlada
Conan!
(aaaa)
Conan, hrabar i snazan ratnik,
lijepa Jasmin i mladi Fenix
u uzbudjivoj potrazi za rijekom
protiv uzasne carolije, koju je zli carobnjak Wrath Amon bacio na Conanovu obitelj,
pretvorivši je u kamene kipove!!
Hrvatska verzija je čak bolja.

Outmind
11-12-2009, 20:26
Pošto su mi crtići još uvijek dragi znam tu i tam pogledat kaj na ovim maxtv crtić programima. Sa velikim žaljenjem moram ustvrditi da su današnji crtići u velikoj većini slučajeva bez veze. Sve se svodi na nekakve fore i štoseve, nepovezane epizode i malo smisla. Kad sam ja bio klinac, ljudi su u crtićima izgledali ko ljudi, crtići su imali priču i smisao, a ne samo nekakav setting gdje se događaju random skečevi.
Loony Tunes?

Nikad mi nisu bili neš, i kad sam bio klinac sva su djeca oko mene krepavala od smijeha na mrkvu i toma i jerrya, dok to meni nije bilo smiješno. I onda je bila hrpa kojekakvih blesavih crtića, ali izbor malo kvalitetnijih crtića je bio mnogo veći.

McPingvin_v2.0
11-12-2009, 20:29
Nikad mi nisu bili neš, i kad sam bio klinac sva su djeca oko mene krepavala od smijeha na mrkvu i toma i jerrya, dok to meni nije bilo smiješno. I onda je bila hrpa kojekakvih blesavih crtića, ali izbor malo kvalitetnijih crtića je bio mnogo veći.
Kul, ja sam prije sat vremena pogledao jednu epizodu Zekoslava Mrkve i umro od smijeha ^^

Raz
11-12-2009, 20:30
vw-b6OH0G2I

Owna Tom & Jerry-a ako se mene pita :)

Sonic_Moronic
11-12-2009, 20:39
Kak možete ne volit Looney Tunes, isuse.

Outmind
11-12-2009, 20:39
Jeli droopy bio dio looney tunesa? On mi je bio fora.

The Great Duck
11-12-2009, 20:48
Ne,al se zato znao pojaviti u Tom & Jerryju.

MAFNi
12-12-2009, 23:00
Sjetio sam se ovoga
Lc_aLH2qTV4
<3

skilz
18-12-2009, 20:44
yu-gi-oh ftw! :)

wavefunct
18-12-2009, 23:07
vw-b6OH0G2I

Owna Tom & Jerry-a ako se mene pita :)

ahaha najlude kad je džinks bio na streljalistu i misevi gledaju de ce se sakrit da ih ne ubije bola, kad oni stali na centar znaju to nece nikad pogodit XD

to mi je najupecatljivija scena iz crtica ikad

Cookie monsta
21-12-2009, 14:31
Sad neki dan sam našo stare kazete od Tomy i đerija i lucky luka itd. i sad gledam svaki dan barem jednu epizodu. Ko je taj pokemon :rotfl:

Electromaster
23-12-2009, 10:41
Lucky Luke owna.
Inače, vidio jučer na Cartoon Network onu novu sezonu Ben 10: Alien Force. Kako to saka nenormalno. :(
Onak, prije je još bilo fora, ali ovo...

Deadwalker
23-12-2009, 11:07
Ne gledam crtice jos tamo od osnovne. Zadnje sta sam gledao bili su Digimoni.(SW Clone Wars ne racunam u tu kategoriju "crtića")

Electromaster
23-12-2009, 11:25
Inače, zanimljivo kako se u polovici korisnika bude ubilačke namjere na sami spomen riječi ''igrica'', ali zato nikome ni najmanje ne smeta riječ ''crtići'', što je u biti upravo jednako ''podcjenjivanje vrijednosti'' istih. :eyebrows:

osvetnik_sch3l3
23-12-2009, 11:35
neznam akko je vama, ali osobno me jako iritiraju nove verzije starih old school crtica; tipa obrade starog batmana, spidermana gdje ti novi likovi izgledaju... jadno.

meni je ovo bilo predobro

m-u07UEDT5I

wavefunct
23-12-2009, 11:39
neznam akko je vama, ali osobno me jako iritiraju nove verzije starih old school crtica; tipa obrade starog batmana, spidermana gdje ti novi likovi izgledaju... jadno.

meni je ovo bilo predobro

m-u07UEDT5I

Najbolji. Super. Hero. Crtani. Ikad.

aa meni se posebno svidjao i ovaj crtic, tj najvise mi se svidjao ^^

KA0TS9l_nJE

hansi
23-12-2009, 11:43
moomini rulaju galaksije.

Raz
23-12-2009, 11:51
moomini rulaju galaksije.
Signed ^^

Electromaster
28-12-2009, 19:03
Vidio danas na Orlandno Kids neku crtanu seriju Angels & Friends (http://www.angelsfriends.it/web/guest). Kako je to megaloše, to je nevjerojatno. Želim zatući autore nečim. ;(
Onak, kao, imate anđele [hrpa fensi šmensi Barbie-like tuka]Si vragove [hrpa kvazikgothic/emo likica+ lik koji liči na vokala Tokio Hotela ili neš]. I sad, oni kao idu okolo, i jedni čuvaju ljude, a drugi ih zbunjuju i rade pizdarije, te se usput natežu i tako to. Jej. ;(
Lol na činjenicu da, dok u ''Raju'' anđeli dobivaju informacije o zadatku od nekakvog magičnog ogledala ili štaveć, u ''Paklu'' vragovi umjesto toga imaju računalo. :))))))))

cham3leon
28-12-2009, 20:20
Lucky Luke owna.
Inače, vidio jučer na Cartoon Network onu novu sezonu Ben 10: Alien Force. Kako to saka nenormalno. :(
Onak, prije je još bilo fora, ali ovo...

Ne znam stvarno koji im je kurac s tim, to je toliko glupo i nemaštovito, fore pokradene iz power rangersa i drugih stvari, gomile nepotrebne destrukcije, apsolutna najezda elijena u svijetu, a svi se normalno ponašaju.

The Great Duck
31-12-2009, 17:49
Danas na novoj gledao Asterixa i 12 zadataka.Debili su morali nanovo sinkronizirati,a stara je sinkronizacija tako ownala (mislim da je pokojni Rogulja dao glas Asterixu).

Chupacabra
02-01-2010, 16:23
Hanna-Barbera su legende crtanog svijeta. Oni su napravili većinu ovih legendarnih crtića o kojim vi pišete. Eh da, napravili su i Top Cat, neznam jel ga ko spomenuo, ali je moja topla preporuka, isplati se pogledat koja epizoda na jutubu.

Electromaster
02-01-2010, 16:28
Top Cat je zakon, ali s druge strane recimo, meni The Perils of Penelope Pitstop žešće saka.
Scooby Doo je također naporan.

Chupacabra
02-01-2010, 18:37
Top Cat je zakon, ali s druge strane recimo, meni The Perils of Penelope Pitstop žešće saka.
Scooby Doo je također naporan.

Slažem se. Ali opet, The Wacky Races prikazuju Penelope ne-dosadnom.

Vedro
02-01-2010, 19:52
Ja sam ovaj crtani volio najviše i jeo žele
aEsjsJMWWSA

Raz
04-01-2010, 12:31
Isse... kako me ovaj iritira :(

L54_RrCPMjk

Electromaster
04-01-2010, 12:59
Top Cat je zakon, ali s druge strane recimo, meni The Perils of Penelope Pitstop žešće saka.
Scooby Doo je također naporan.

Slažem se. Ali opet, The Wacky Races prikazuju Penelope ne-dosadnom.
Istina, Wacky Races su fora, iako mi je ponekad išlo na živce što Dastardly nikad ne pobjedi. :)
Također, Dexter's Laboratory owna. :3

cham3leon
04-01-2010, 13:17
Istina, Wacky Races su fora, iako mi je ponekad išlo na živce što Dastardly nikad ne pobjedi. :)


Točno to :rotfl:
Znaš da je bad guy, ali baš želiš da jedanput pobijedi.

r0rschach
04-01-2010, 13:18
Hanna Barbera crtići ownaju. Znači Scooby Doo, Jetsons, Flintstones, Impossibles, Top Cat, Wacky Racers, Stop the Pigeon i ti. Nešto prejako. Također crtani u režiji Genndyja Tartakovskog su isto nešto moćno. Čak i Samurai Jack. Oh da. Ali ovaj ostatak saka ananase, Cartoon Network nije ono što je nekad bio.

angel eye
04-01-2010, 13:20
Two stupid dogs :thumbs2:

r0rschach
04-01-2010, 13:21
Posebno epizode s Crvenkapicom. :pray:

angel eye
04-01-2010, 13:24
Posebno epizode s Crvenkapicom. :pray:

:rotfl: :pray: ma jaki su totalno!

TeraBajt
04-01-2010, 15:03
bal, BAL, BALTAZAR!

The Great Duck
04-01-2010, 16:53
Cico Štos any1?

hansi
04-01-2010, 16:55
Kada se sjetim onih starih tom & jerry-a. Imam čak i negdje one crno bijele na kazeti :)

Chupacabra
04-01-2010, 19:15
Top Cat je zakon, ali s druge strane recimo, meni The Perils of Penelope Pitstop žešće saka.
Scooby Doo je također naporan.

Slažem se. Ali opet, The Wacky Races prikazuju Penelope ne-dosadnom.
Istina, Wacky Races su fora, iako mi je ponekad išlo na živce što Dastardly nikad ne pobjedi. :)
Također, Dexter's Laboratory owna. :3

Totalno, ali samo kad govore na engleskom, samo je onda potpuno.




Istina, Wacky Races su fora, iako mi je ponekad išlo na živce što Dastardly nikad ne pobjedi. :)


Točno to :rotfl:
Znaš da je bad guy, ali baš želiš da jedanput pobijedi.

Da, ali morate priznati;

Muttley je legenda!

Raz
04-01-2010, 19:17
http://209.85.12.227/554/120/emo/new5_muttley.gif

Ovo mi se zauvijek urezalo u pamćenje :)))))))))))

pimp
04-01-2010, 19:18
Fp0o7GZVg30

Domar Slavko
04-01-2010, 23:39
Svi današnji crtani su sranje. Vratite djeci crtane kakve smo mi nekad imali! A ne ova sranja di se ubijaju,di leti krv...

Raz
04-01-2010, 23:55
Wait, wut? Ako ima krvi, onda to vjerojatno ni nije crtani za djecu. :o

Chupacabra
04-01-2010, 23:56
Wait, wut? Ako ima krvi, onda to vjerojatno ni nije crtani za djecu. :o

Jest.

HAPPY TREE FRIENDS

McPingvin_v2.0
04-01-2010, 23:57
Svi današnji crtani su sranje. Vratite djeci crtane kakve smo mi nekad imali! A ne ova sranja di se ubijaju,di leti krv...
Da, treba više crtanih di se ubijaju, ali ne umiru i ne leti krv!

Arbiter of Change
05-01-2010, 00:04
Da, treba više crtanih di se ubijaju, ali ne umiru i ne leti krv!
R86IW2gt4Ww

Jedan od rijetkih uvoda gdje je naš pjevač bolji od originalnog... ovo nam dajte, OVO. :)

McPingvin_v2.0
05-01-2010, 00:17
Taj crtić mi je tako rulalo da sam ga gledao i dok sam se vratio od okuliste koji mi je vadio piljevinu iz oka :>

D.O.M.I.
05-01-2010, 00:19
conan je najbolji! :bravo:

MAFNi
05-01-2010, 00:46
Koliko je moj stari love spizdio u videoteci na Conana radi mene :pray:

osvetnik_sch3l3
05-01-2010, 01:22
conan, taj pustolov,
ratnik, sto strah ne poznaje,
on je srcha hrabra,
on oruzjem vlada,
conan

:thumbs2:

The Great Duck
05-01-2010, 13:18
Koliko je moj stari love spizdio u videoteci na Conana radi mene :pray:
Nisi jedini...Na sreću,vlasnica videoteke bi nam nerijetko dala besplatno.

Jopax
05-01-2010, 17:22
Neki novi crtani su ok, nemaju klasičnu priču ili likove pa su zanimljivi za pogledati, ali ono što stvarno mrzim su obrade starih crtića, jbt Iron Man novi je u nekom jadnom 3d-u i glavni lik je školarac, koji kurac, kako netko od 16-17 godina može napraviti ono odijelo bez ičijeg znanja

Electromaster
06-01-2010, 17:37
On je superubermegagenijalac!
Ali meh, naspram ostalih stvari na Orlando Kids kanalu, to je još sasvim gledljivo.

rudeboy95
08-01-2010, 14:46
Svi današnji crtani su sranje. Vratite djeci crtane kakve smo mi nekad imali! A ne ova sranja di se ubijaju,di leti krv...
Malo je glupo kad ti to kažeš. U istoj rečenici smijestiš granje i kriziraš danjašnje crtiće pune krvi. Moga si im eBat mater.

Chupacabra
08-01-2010, 15:45
Dobro, dobro, u Multimediji otvaram temu Hanna-Barbera pa ih ajmo hvalit do neba.