PDA

Pogledaj cijelu verziju : Protok energije i sl.



forumski_user
06-12-2009, 23:08
Dakle, vjerojatno ste već vidjeli likove pred trgovinama i sl. s aparatima kojima besplatno mjere "protok energije u tijelu" na sistem, prvo dva palca, kažiprsti itd., na + i - pol. Bit toga je da ti se ponude da ti dođu doma provjeriti od štetnih zračenja za neke relativno prihvatljive novce. Ovo naravno nije prvi put da čujem za to, ali ono što me je iznenadilo je to što je lik nakon cijele ispisane bilježnice random rezultata meni zabilježio pet identičnih i rekao mi da nemam apsolutno nikakvih problema. Ono što me zanima (uz vaše mišljenje o tome) je koji se tu aparati koriste, koja je to mjerna jedinica i postoji li neka stranica gdje se mogu detaljnije proučiti rezultati toga.

Kid A
06-12-2009, 23:10
Nemam pojma o cemu pricas :)
Nisam jos sreo takve likove,a i sta bude kad ti izmjere to.....mislim,sta imas od toga?

forumski_user
06-12-2009, 23:11
Nemam pojma o cemu pricas :)
Nisam jos sreo takve likove,a i sta bude kad ti izmjere to.....mislim,sta imas od toga?
Uglavnom ti nadrobe s čim imaš ili postoji potencijal za zdravstvene probleme i sl. Baš sam mislio da ćeš ti znati nešto o tome :)

The Boz
06-12-2009, 23:12
Koriste se ohm-metri. Na tijelu na dodir nemože dobit ikakvo kvalitetno očitanje zbog faktora poput tipa kože, osnovne higijene, te naravno trenutno varijabilnih faktora poput znojenja. Ukratko, sere ti u lice, i onda spomene da se u tebi krije duša Thetana i bla bla tom kruz bla bla bla.

str1k3r
06-12-2009, 23:14
Pretpostavljam da ponude i liječenje uz nekakvu "simboličnu" monetarnu naknadu.

Kid A
06-12-2009, 23:15
Dusa Thetana!?!......pa trebao sam onda kupiti onu brosuru.
380 eura je mala cijena u zamjenu za vjecno spasenje.
D.E.M.O,zasto mi prije nisi rekao o cemu je zapravo rijec?

forumski_user
06-12-2009, 23:16
Koriste se ohm-metri. Na tijelu na dodir nemože dobit ikakvo kvalitetno očitanje zbog faktora poput tipa kože, osnovne higijene, te naravno trenutno varijabilnih faktora poput znojenja. Ukratko, sere ti u lice, i onda spomene da se u tebi krije duša Thetana i bla bla tom kruz bla bla bla.
Pretpostavio sam da se time mjeri i to, ali nikome nije bacao takve sheme a bio sam s još nekoliko ljudi. Inače, sumnjam da se radi o ohmmetru jer bi protok kod znojnih/vlažnih ruku trebao biti veći nego kod suhe ispucale kože, što bi značilo da bi otpor trebao biti manji. Meni su bile znojne ruke, a dobio sam poprilično veliku brojku spram ostalih. Ampermetar maybe?



Dusa Thetana!?!......pa trebao sam onda kupiti onu brosuru.
380 eura je mala cijena u zamjenu za vjecno spasenje.
D.E.M.O,zasto mi prije nisi rekao o cemu je zapravo rijec?

sad sam došao izvana, retajan sam.

loo
06-12-2009, 23:17
A to su oni scientologisti. Gledo sma jednu epizodu south parka o njima, ali ih nisam vidio uživo...

forumski_user
06-12-2009, 23:19
A to su oni scientologisti. Gledo sma jednu epizodu south parka o njima, ali ih nisam vidio uživo...
Nisu bili u sklopu neke religije.

Wishmaster
06-12-2009, 23:42
Bit toga je da ti se ponude da ti dođu doma provjeriti od štetnih zračenja za neke relativno prihvatljive novce.
Case closed!
Još jedan uspjeh ekipe za očevid.

W3DR4N
06-12-2009, 23:46
Sve je to istina. Salvation lies within.

Wishmaster
06-12-2009, 23:53
Masoni?
Isto ko i bio-energija...

bananac
07-12-2009, 20:13
nazovi vidovitog milana i slusaj njegove savjete :thumbs2:

The Boz
07-12-2009, 20:15
Vidoviti Milan koristi poskrivečki instalirava ohm-metre u slušalice svih telefona i mobitela, tako da može znati SVE o vama kada ga nazovete!

forumski_user
07-12-2009, 23:16
Vidoviti Milan koristi poskrivečki instalirava ohm-metre u slušalice svih telefona i mobitela, tako da može znati SVE o vama kada ga nazovete!
Interesantna teorija :)

Lord Ragnarok
07-12-2009, 23:20
ja imam wireless telefon. nemoze me milan sjebati

Wishmaster
08-12-2009, 00:27
[quote="The Boz":ddq6kn3k]Vidoviti Milan koristi poskrivečki instalirava ohm-metre u slušalice svih telefona i mobitela, tako da može znati SVE o vama kada ga nazovete!
Interesantna teorija :)[/quote:ddq6kn3k]
Kak to misliš teorija?

Neven <R>
08-12-2009, 12:09
Pa kako bi drugačije znao toliko stvari o ljudima koji zovu???

Lord Jambrek
10-12-2009, 06:41
Nemam pojma o cemu pricas :)
Nisam jos sreo takve likove,a i sta bude kad ti izmjere to.....mislim,sta imas od toga?

Ništa, baš ništa. Bolje sjest i zapalit buksnu, korisnije je 100x