PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wannabe ustaše



loo
06-12-2009, 00:14
Neki dan je bio škorin koncert u Osijeku i to me podsjetilo koliko zapravo imam wannabe ustaše prijatelja na fejsbuku. Svi stavljaju svoje slike i videe sa koncerta te pišu kako im je bilo dobro.

Kao prvo, ti ljudi očito neznaju ni tko su ni šta su ustaše, jer da znaju, znali bi da oni više ne postoje. Glavni cilj ustaša je bio nezavisna država hrvatska koju, na svu sreću, danas imamo.
Kao drugo, ti ljudi su kao neki nabrijani na ubijanje Srba. Mislim da bi se svi oni usrali ko pičke da moraju ići u rat i da više ne bi bili tako veseli.
Kao treće, ti ljudi slušaju škoru i tompsona samo i jedino zato što su oni kao neki veliki Hrvati, a ne zbog toga što im se sviđa glazba.

Zašto ti ljudi postoje? Zašto ih ne ubijemo? Gdje se oni rađaju i što njihovi roditelji misle o njima i njihovim zadrtim i danasve retardiranim 'stavovima'? Zašto misle da znaju što se i kako događalo i ratu i odakle im pravo da mrze sve Srbe koji im nisu ništa učinili? Poznaju li oni uopće ijednog Srbina? Odakle im uopće ideja da se furaju na ustaštvo i zašto misle da su zato kul?
Vrlo jebena pitanja ako mene pitate...

Ja sam u igricama (wow i cod) upoznao jako puno Srba. Neznam što da kažem osim da se meni čine kao super ljudi. Jednostavno nisam upoznao nijednog koji si misli da je neki Četnik i da mrzi Hrvate. Naravno da ima i takvih, ali eto, ja ih nisam upoznao. Osim toga na ekskurziji sam upoznao pola razreda iz Srbije. Ja i frend smo polu pijani sjedili u hodniku i gledali kako se neka dvojica svađaju. Odjednom su pored nas došli Srbin i Srpkinja, potaknuti scenom ispred nas počeli pričat o 'španskim serijama' i dali nam pivo. Cijelu noć smo se zajebavali s njim i njihovim prijateljima. Jednostavno svaki kojeg sam upoznao je bio super i mogu reć da nikad još nisam vidio nekog Hrvata da jednostavno dođe do mene, da mi pivo i zajebava se samnom par sati ko da se oduvijek poznamo. Što se mene tiče, Srbi su vgg ljudi kao i Bosanci. Neznam zašto ih netko mrzi.

Nadam se da se ovo neće smatrati političkom temom jer mi to nije bila namjera. Namjera mi je pljuvanje po nadobudnim klincima koji misle da su popili svu pamet svijeta i da su kul zato što mrze neki narod.

McPingvin_v2.0
06-12-2009, 00:18
Sori, preventiva :)

Arbiter of Change
06-12-2009, 00:20
I jer si rekao igrice. :eyebrows:

McPingvin_v2.0
06-12-2009, 00:25
Ozljedi ga fizički :D