PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gametrailers special/pregled godine



Aral
04-12-2009, 14:00
Gametrailers special, pregled godine (http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/79?ch=1&sd=1_hd)

Neznam kolko vas prati li ne prati GT ali isplati se pogledat, standradni GT TV od 21min ali sa pregledom svih važnih naslova u godini, koji je bolji itd, po žanrovima naravno. Zanimljivo za pogledat u svakom slučaju.

flander
04-12-2009, 14:52
evo bašsam pogledal, zanimljivo

Aral
04-12-2009, 15:20
Bit će toga još, ak sam dobro skužio dodjela nagrada je 12.12. live stream na spike tv-u iz LA-a. Još ćemo se mi toga nagledat.

flander
04-12-2009, 15:35
ma to mi uvijek zanimljivo za pogledat

bezimeni
04-12-2009, 15:51
Ovaj video zorno pokazuje u koliko različitom svijetu živimo .Zamislite si da se kod nas pojavi takva emisija gdje bi ozbiljni ljudi u godinama pričali kako se igraju...vjerojatno bi bili proglašeni čudacima a sutradan bi imali emisiju Otvoreno na temu propasti zapadne civilizacije zbog igranja u srednjim godinama.

flander
04-12-2009, 16:05
Ovaj video zorno pokazuje u koliko različitom svijetu živimo .Zamislite si da se kod nas pojavi takva emisija gdje bi ozbiljni ljudi u godinama pričali kako se igraju...vjerojatno bi bili proglašeni čudacima a sutradan bi imali emisiju Otvoreno na temu propasti zapadne civilizacije zbog igranja u srednjim godinama.


a baš to da, ona ženska kaj se par puta pokazala u tom reportu, prezgodna je, a gamerica, ženio bi je odma :D

dok kod nas to je slucaj za Vrapče

Arbiter of Change
04-12-2009, 16:19
Odmah sam se poistovjetio s onim starcem kad kaže da ne shvaća zašto itko kupuje simulacije vožnji. :)
Ali to na stranu, GT ne volim po ovom pitanju jer su 99% fokusirani pro-konzole dok PC steraju u zapećak. Ono, ovo je console report bio.

flander
04-12-2009, 16:27
da kad je lik rekal "Pa ja imam Porcshe,kaj će mi virtualnost" xD

Durin
04-12-2009, 16:27
Nisam uspio pogledati do kraja, ali čini mi se da fali Empire TW.

Aral
04-12-2009, 16:28
Odmah sam se poistovjetio s onim starcem kad kaže da ne shvaća zašto itko kupuje simulacije vožnji. :)
Ali to na stranu, GT ne volim po ovom pitanju jer su 99% fokusirani pro-konzole dok PC steraju u zapećak. Ono, ovo je console report bio.
Istina. Al nije to tolko PC bitan kolko sam igre koje konkuriraju na izboru za igru godine u svom žanru. I ja bi bio sretniji da su neke na PC-u al what the hell, znamo kak stvari stoje.

@Durin: Nemam pojma jel su strategije uopće bile...nažalost. Al ipak, barem smo nešto vidjeli.

Rang€r
04-12-2009, 18:21
pih, nisam tolko senilan da na kraju godine moram gledat pregled godine >.>

jedino ove godine za izdvojit je DA:O prije svega, zatim HoN koji je zapravo kopija dote i evo više mi niš ne pada napamet da je posebno izašlo..

Maloki
05-12-2009, 01:05
pih, nisam tolko senilan da na kraju godine moram gledat pregled godine >.>

jedino ove godine za izdvojit je DA:O prije svega, zatim HoN koji je zapravo kopija dote i evo više mi niš ne pada napamet da je posebno izašlo..

Na ti.

Rang€r
05-12-2009, 01:08
to je zato što niš posebno nije izašlo. :(

Aral
11-12-2009, 10:09
Sutra počinje VGA na Spikeu, bit će prijenos na gt-u ili na spikeu ak se ne varam. Ja mislim da ću ipak pogledat report drugi dan ^^