PDA

Pogledaj cijelu verziju : kasda router windows 7 64bit kompatibilnost?



osvetnik_sch3l3
01-12-2009, 14:32
zanima me postoje li kakvi driveri kojima bih ovaj router uspio osposobiti za win7 64bit, te kako da to ostvarim, hvala

Wolfwrath
01-12-2009, 16:05
A ne radi ti? Ja sam imao kratko vrijeme pre-release (legalnu) 7-icu, ali sam se vratio na XP dok se to sve ne poštela, i meni je radio internet sasvim okej sa kasda routerom. Prošvrljaj po microsoftovim i povezanim forumima, tamo obično znaju izdati (ne)službene zakrpe...

osvetnik_sch3l3
01-12-2009, 17:25
neradi mi, a nebih se vracao na xp kada sam vec ovo uspio sloziti, gledao sam no nisam nista nasao

Wolfwrath
01-12-2009, 18:27
A kak znaš da ti baš router ne valja? De malo objasni što ti to ne štima...

osvetnik_sch3l3
01-12-2009, 18:41
radi mu ruter na starom kompu (xp) na kojem imam drivere za isti te se s njim mogu spojiti.
win 7 na laptopu radi bez poteskoca samo eto, nemogu uspostaviti vezu, niti sam se uspio umreziti sa drugim racunalom.
pokusat cu jos jednom pa cu javiti tocno o cemu je rijec, no ako netko ima savjet...

marijanovic
01-12-2009, 18:47
Nešto si pobrkao, usmjerivač nije proširenje računala i time ne traži upravljačke programe.
Definitivno ti nije do usmjerivača. No može biti do mrežne kartice (njenih upravljačkih programa).

Wolfwrath
01-12-2009, 18:47
Hmmm,a jel koristiš isti UTP? Nemreš bilivit kolko pizdarija može biti s takvim sitnicama. Ako si koristio isti, i ako znaš raditi sa UTP-ovima, probaj onda napraviti cross-over i/ili promijeniti standard (imaš A i B standarde). Na google se lako nađe sve potrebno.

osvetnik_sch3l3
01-12-2009, 19:12
sada mi tek nije nista jasno, promijenio utp i veza ne radi, vratim stari i i prikaze mi da je spojen, uglavnom veza radi, a ovaj post pisem sa win7 recommended laptopa :)

Wolfwrath
01-12-2009, 19:58
xD, vrlo vjerojatno krivo odrezan UTP ili još vjerojatnije ne mogu se naći međusobno komp i router. Promjeni standard i trebalo bi ti raditi. (ako već ne radi,xD)

osvetnik_sch3l3
02-12-2009, 16:28
sada sve radi, no pojavio mi se drugi problem sa laptopom, wireless mreza mi neradi, nemoze mi ispravno ocitati karticu, a koje god drivere stavim ista stvar mi se dogodi, kartica je ispravna(radila je prilikom prvotne instalacije win 7), javlja da su neki unutarnji sukobi u pitanju