PDA

Pogledaj cijelu verziju : Star Wars Moments



Deadwalker
01-12-2009, 14:16
http://www.taylortheteacher.com/wordpress/wp-content/uploads/2007/11/694px-star_wars_logosvg.png


Evo, otvaram temu u kojoj ćemo jednostavno raspravljato o najdražoj SF sapunici. Ovdje dakle stavljate linkove na najdraze filmske sekvence, na video sekvence iz igara. Naravno, ubacite kakav smijesan klonovski screenshot ili opišite neki dio SW povijesti koji vam se najvise dopada i karakteristicne likove koji ga cine. Ako imate kakav dobar privjesak ili lutku, pokažite ga ovdje. Ili znate neki dobar SW strip, pa opišite onda ovdje zašto vam se sviđa i što je dobro o njemu. Ili pišite hvalospjeve gosponu Lucasu...uglavnom, bilo šta...

Evo, ja ću započeti s meni osobno dvije jako kulne video sekvence. Jedna je iz igre SW Kotor, a druga iz pete epizode filma...

SW KOTOR: Darth Malak naređuje da se uništi cijeli planet. Ono, dark side na kvadrat :)S*premotaj video na na 2:48*
kHaDk7PhO9M

Epizoda 5, meni jedna od najdražih sekvenci. *premotaj na 6:54*
52U2WJyj ... 93&index=1 (52U2WJyjBl0&feature=PlayList&p=9EA274EC750E3893&index=1)

HINT:**Moguce spoilere stavite u spoiler tag! :wink:**

MAFNi
01-12-2009, 14:35
Dobra ideja, ali budući da nisam nego pogledao filmove i igrao samo KOTOR 1 i neki lego SW nemam boš argumenata za raspravu :(

Evo bar da nešto stavim :D

2DB7-K08vos

Srle
01-12-2009, 18:11
Generalno su mi SW omiljena stvar ikad, te sve u njima mi je awesome, ali uvijek ima nešto više awesome, ima spoilera ali to me ne interesuje jer ko nije gledao SW ne treba ni ić na ovu temu

Vader opet kao čovjek nakon toliko vremena
GSyb06rgO3s

Episode IV ending sahrana i slavlje, meni omiljeni closing ikad, uvijek se naježim i nekako rastužim kad ovo gledam
HfHX3mAbyrs

prvih par sekundi ove scene...Kreia shvata koliko je stara i koliko je prošla u životu, a u pozadini jedna od dve najbolje muzike pisane za igru (uz monkey island)

B0nQqv7piqk

Naravno sve scene s Yodom u staroj triologiji, većina lightsaber fightova, od muzike tema, vader tema,duel of fates, jedan dio muzike koja se pušta u epizodi V kad Han bježi od Imperije, ne da mi se tražiti.

Ako moram izabrati "o ne zašto se ovo pojavljuje u Star Warsu" onda su to scene s tegla tegla binksom.

MAFNi
01-12-2009, 20:45
Suvijek se naježim i nekako rastužim kad ovo gledam
HfHX3mAbyrs

Omg i ja :(
Kad smo već kod tužnog
y8tYp5f5jck

Teon
05-01-2010, 13:56
Da ne otvaram novu temu.

Pogledajte ovaj review Eisode 1 (ima 7 partova ovo je prvi): FxKtZmQg ... re=related (FxKtZmQgxrI&feature=related)

:rotfl: