PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nemexia



Chappi
27-11-2009, 18:54
Izasla neka nova web browser igra..cini se dobra.

http://www.nemexia.com.hr/

W1k1n6
03-12-2009, 12:57
Igram za probu već nekoliko dana. OGame klon lijepog izgleda no dosta usporen. Za normalni (brzi) razvoj potrebno je za prave novce kupovati kredite, što mi baš i ne pada na pamet. Ako vas je u OGame živcirala sporost razvoja, gradnje, gameplaya općenito, ovdje ćete totalno ispizditi, naravno ukoliko ne mislite trošiti pare.

Forbs
05-12-2009, 17:45
Dosta mi je toga... Zivio mafia wars :D

Uglavnom solidna igra...No ne namjeravam igrat...

W1k1n6
08-12-2009, 12:17
Mislio sam da ovaj tip igre nikoga više ne može zanimati, no bogami se okupilo 4232 domaća igrača. Valjda to sve ogejmci po defaultu isprobavaju :)
http://game.nemexia.com.hr/ranking.php

Aral
13-12-2009, 21:20
A bogami i ja ću isprobat, kao bivši ogameovac ovo moram vidjet :)

Chappi
13-12-2009, 21:21
Dobra je...Ali meni dosadila...

Aral
14-12-2009, 07:56
Meni isto, račun na brisanju.

W1k1n6
22-12-2009, 14:32
Meni to isključivo stoji kao dodatni prozor browsera na poslu, kad se sjetim nešto dam graditi ili pošaljem koji brod u samoubilačku misiju i ništa više od toga. Zapravo me šokira ekipa koja to jako ozbiljno doživljava, pitao sam jedne da li me hoće u savez barem samo dok testiram igru, rekli su da sam premalo aktivan, loše stojim na rankingu i imam premalo bodova i resursa i glatko me odbili :)
Sad sam osnovao svoj savez, pa ako netko hoće neka slobodno uleti, ne morate imati ni jedan bod, ni kilu resursa, ni jedan brod, ma uopće ne morate ni igrati ako vam se neda :) Savez se zove Krematorij, a ja sam naravno i tamo W1k1n6Spa uletite (klik na moj sig dolje, čime mi priskrbite dvajs deka metala).

Forbs
13-01-2010, 16:03
Meni to isključivo stoji kao dodatni prozor browsera na poslu, kad se sjetim nešto dam graditi ili pošaljem koji brod u samoubilačku misiju i ništa više od toga. Zapravo me šokira ekipa koja to jako ozbiljno doživljava, pitao sam jedne da li me hoće u savez barem samo dok testiram igru, rekli su da sam premalo aktivan, loše stojim na rankingu i imam premalo bodova i resursa i glatko me odbili :)
Sad sam osnovao svoj savez, pa ako netko hoće neka slobodno uleti, ne morate imati ni jedan bod, ni kilu resursa, ni jedan brod, ma uopće ne morate ni igrati ako vam se neda :) Savez se zove Krematorij, a ja sam naravno i tamo W1k1n6Spa uletite (klik na moj sig dolje, čime mi priskrbite dvajs deka metala).


Vidim da si maknuo potpis...Joinat cu se :D