PDA

Pogledaj cijelu verziju : Školsko osoblje



Assasin`s
26-11-2009, 10:23
Kako mogu biti tako glupi u školi,a pogotovo pedagogi.Reko pedagog stracima da na sve dvd-e i igrice bace u smeće što naravno moji straci nisu napravili jer to je ko da baciš pare.Inače jučer sam bio dežuran igram PSP i dođe i uzme mi ga. Kasnije slušam muziku isto mi uzme. Idiot zezam se sa frendom i on meni dođe idemo na razgovor i sere mi da se ponašam grozno.
Jednostavno debili su ti u školi uvijek je sve kako oni kažu i kao najpametniji.

The Fury
26-11-2009, 10:42
Ako si dežuran, nema zabavljanja, to je činjenica. Tvoja dužnost je ''pratiti situaciju u hodniku i ostale dužnosti, tipa kupiti profi kafu ili sl.'' Pedagogica je u pravu, tak da... Ja kad sam jednom davno bio dežuran sam čitao nešto (Klik) ili sam imao jednu slušku u uhu. Pa kao čujem što se odvija na hodniku.
Ali ovo sa frendom je pretjerivanje.

TeraBajt
26-11-2009, 11:09
lol. na dezurnosti slusas mp3 i kartas belu/snaps. kao da imas nekog ozbiljnog posla. a i nigeri su, predlozen sam za opomenu zbog zvonjenja 8 min ranije. kurve.

str1k3r
26-11-2009, 11:12
Onak... :)
Ja sam imao automatsko zvono ^^
Jedino zbog čega sam doma palio opomene su neopravdani u osnovnoj >.>
=)

Arbiter of Change
26-11-2009, 11:18
a i nigeri su, predlozen sam za opomenu zbog zvonjenja 8 min ranije. kurve.
To sam i ja bio napravio u osnovnoj... u predzadnjem tjednu kad se ljudi trgaju za spašavanje ocjena.
Dobro da me razrednica nije sterala u 3PM, ali bar nije ništa službeno pokrenuto. :)

TeraBajt
26-11-2009, 11:26
ma da, kad treba na sjednici nesto poduzeti svi sute. gg je ono, zadnji sat, ne mogu te ni skinuti sa porte, ni ista.

Grim
26-11-2009, 11:27
Eh, kada sam ja bio dežuran sam igrao s drugim dežurnim Wormse na laptopu, još smo imali automatsko zvono. :D

str1k3r
26-11-2009, 11:29
Ja kad sam bio dežuran sam bacao papirnate avione po halli. Onda dođe spremačica i baci ih u smeće :(
Cijelu bilježnicu sam potrošio :>

Aral
26-11-2009, 11:34
Kako mogu biti tako glupi u školi,a pogotovo pedagogi.Reko pedagog stracima da na sve dvd-e i igrice bace u smeće što naravno moji straci nisu napravili jer to je ko da baciš pare.Inače jučer sam bio dežuran igram PSP i dođe i uzme mi ga. Kasnije slušam muziku isto mi uzme. Idiot zezam se sa frendom i on meni dođe idemo na razgovor i sere mi da se ponašam grozno.
Jednostavno debili su ti u školi uvijek je sve kako oni kažu i kao najpametniji.
Vidi se da moraš još puno kakit u pelene. Ova današnja dječurlija je tolko bahata da bi vas sve od reda išamarao, bili bi ko bubice u školi. I izvan škole. Mene bi bilo sram tak neš i napisat.

str1k3r
26-11-2009, 11:44
Kako mogu biti tako glupi u školi,a pogotovo pedagogi.Reko pedagog stracima da na sve dvd-e i igrice bace u smeće što naravno moji straci nisu napravili jer to je ko da baciš pare.Inače jučer sam bio dežuran igram PSP i dođe i uzme mi ga. Kasnije slušam muziku isto mi uzme. Idiot zezam se sa frendom i on meni dođe idemo na razgovor i sere mi da se ponašam grozno.
Jednostavno debili su ti u školi uvijek je sve kako oni kažu i kao najpametniji.
Vidi se da moraš još puno kakit u pelene. Ova današnja dječurlija je tolko bahata da bi vas sve od reda išamarao, bili bi ko bubice u školi. I izvan škole. Mene bi bilo sram tak neš i napisat.

Morao bih se složiti sa tobom. Mada ima "osoblja" koji su "prestrogi".

Aral
26-11-2009, 12:04
Istina, ima, al to su fakat specijalni slučajevi koji ne zaslužuju radit u odgojno-obrazovnim ustanovama.

El Klinjo
26-11-2009, 12:23
Kako mogu biti tako glupi u školi,a pogotovo pedagogi.Reko pedagog stracima da na sve dvd-e i igrice bace u smeće što naravno moji straci nisu napravili jer to je ko da baciš pare.Inače jučer sam bio dežuran igram PSP i dođe i uzme mi ga. Kasnije slušam muziku isto mi uzme. Idiot zezam se sa frendom i on meni dođe idemo na razgovor i sere mi da se ponašam grozno.
Jednostavno debili su ti u školi uvijek je sve kako oni kažu i kao najpametniji.


Kako ih samo nije sram?

Anyway, mrzio sam biti u osnovnoj dežuran, rađe sam bio na nastavi.

la50
26-11-2009, 18:11
Zadnji put kad sam bio dežuran(prošle godine),sam na dežurstvu derao po frendovom PSPu(igrao sam PES) i kad bi se izmjenjivali na PSPu rupu sam popunio čitanjem PCPLAY-a.Dežurni prof nije niti jednom došao do nas,tek tolko smo nekog zapisali da je bio u školi,a zvono je automatsko pa je meni bilo čisto solidno bit dežuran :D.

Markecgrad
26-11-2009, 18:28
Ja obično ponesem tv kada sam dežuran :)

No prošli put je naišla ravnateljica :( (dalje se da pretpostavit)

str1k3r
26-11-2009, 18:30
No prošli put je naišla ravnateljica :( (dalje se da pretpostavit)

A da? A kaj si gledao? ^^

la50
26-11-2009, 18:31
A sad si pretjerao,da TV,koji će ti to drek.....i neki časopis je sasvim dovoljan.
Edit:glavno da striker pita "šta si gledao" :rotfl:

Markecgrad
26-11-2009, 18:35
TV je bio mali prijenosni pa ne vidim problem zasto ga nebi ponio :)

I gledali smo neke retajne serije na rtl-u :(

Assasin`s
26-11-2009, 19:56
Inače na dežurstvu samo vrata treba otvarat al ja nikad ne otvaram. Kaj ču radit gledat u zid.A kako nam je glupa profa iz engleskog kao moramo 30 riječi napisat mi pišemo playstation,audi,xbox,call of duty... i ona nam da 5.

Raz
26-11-2009, 20:10
Glupa je jer vam da 5 :?

The Fury
26-11-2009, 20:22
Glupa je jer vam da 5 :?

Pametna je ako vam je dala 5 šamara :thumbs2:

gothic45
26-11-2009, 23:27
Ja se sjećam kad je jedan moj prijatelj bio dežuran u osnovnoj i donio je punu torbu XXX dvd-ova i preijenosni dvd-player :D

Ne moram vam ni pričat šta je bilo kad ga je profa uhvatio, a ovaj je mahinalno zviznuo po player u i zatvorio ga.

Assasin`s
27-11-2009, 11:11
mi na infromatici gledamo i onda nam profesor ugasi internet

loo
27-11-2009, 11:17
Vi ste frajeri 8)

Niko Bellic
27-11-2009, 12:58
Tom bi dečku trebalo starce poslat u zatvor. Mlađima od 18 su XXX filmovi zabranjeni, baš kao i XXX-anje!

Assasin`s
27-11-2009, 19:16
vi kao niste gledali kad ste bili naše dobi vi ste učili cijeli dan i imali same petice u školi.

Electromaster
27-11-2009, 19:17
I fail to see the point u gledanju pr0na zajedno sa cijelim razredom na satu informatike. ;(

Nodakim
28-11-2009, 00:21
Ti isto failaš u viđenju pointa zašto biti normalna osoba.

Sonic_Moronic
28-11-2009, 01:14
Ti fejlaš u fejlanju. ;(


Bio sam jednom dežuran, i mrzio sam svaku sekundu toga. Prokleta nastavnica svakih 5 min me tjerala da pregledavam toalete, gasim sva nepotrebna svjetla, i srala mi kad sam s nekim započeo konverzaciju ili nešto. Lol.

Otad sam samo tražio druge da me zamijene, i fakat ne kužim zašto su svi ekstatični za tim dežurstvom. :)

Arbiter of Change
28-11-2009, 01:19
Činjenica da nisi na nastavi čitav dan je obično dovoljna. :)

str1k3r
28-11-2009, 01:21
Je, jedom se cjeli moj razred pokupio i otišao dok sam ja bio na porti. :)
Ne, zadnji sat, neeee. Prvi sat ;(
'Twas a fun day.
:(

Electromaster
28-11-2009, 11:22
Činjenica da nisi na nastavi čitav dan je obično dovoljna. :)
Prošli petak kada sam ja bio dežuran, od te nastave dva sata su bila glupiranje na tjelesnom, a dva sata igranje CS-a na informatici. Hm...

Inače, nisam radio apsolutno ništa. Cijelo vrijeme sam slušao muziku na playeru, igrao random ige na mobu i motao se okolo. Da je došla nekakva obavijest o promjeni rasporeda, otišao bi ju pročitati, ali to je to.
A prošli puta kada sam bio dežurni, frend mi je posudio PSP, pa sam sam ga igrao cijeli dan. :>

Inače, kod nas nikad nema dežurnog nastavnika... A ni drugog dežurnog učenika, for that matter. [Prema pravilniku, trebalo bi ih biti dvoje svaki dan, jedan iz višeg, i jedan iz nižeg razreda.]

McPingvin_v2.0
28-11-2009, 11:51
Ja sam skoro dobio opomenu jer sam rekao "Hristos vaskrsne" kad sam čitao oglasnu knjigu pred uskrs u 3. razredu. Očito je bila neka velika 'Rvat'na u razredu pa mu je to zasmetalo.

Sonic_Moronic
28-11-2009, 12:54
Činjenica da nisi na nastavi čitav dan je obično dovoljna. :)

Eto, valjda sam ja čudan pa preferiram sudjelovati u nastavi, koja bar bude puna zajebancije, nego sjediti u beživotnom hodniku.

Mirko L
28-11-2009, 13:46
I onda kada bude kontrolni ili nešto, pojma nemaš jer nisi sudjelovao na satu.

The Fury
28-11-2009, 15:04
I onda kada bude kontrolni ili nešto, pojma nemaš jer nisi sudjelovao na satu.

Zato postoje prijatelji koji ti kažu što se radilo na nastavi... D'oh !

Electromaster
28-11-2009, 15:05
[quote="mirko l":2hn3m8sd]I onda kada bude kontrolni ili nešto, pojma nemaš jer nisi sudjelovao na satu.

Zato postoje prijatelji koji ti kažu što se radilo na nastavi... D'oh ![/quote:2hn3m8sd]
Mirko nema prijatelje. :<

loo
28-11-2009, 16:34
Javio se čovjek koji nema s kim pričat kad nije turistička sezona...

Electromaster
28-11-2009, 18:50
Ne, bio sam napisao da nemam gdje izlaziti, zato što su bilokakvi zabavni sadržaji u Korčuli van sezone totalno u kurcu, točnije, nema ih. :I
Pričati imam s kime... U biti i sa više osoba nego što mi se da. ;(
[Ide mi mnogo na živce RL četanje o random retajnim temama tipa ''di si bi'', ''što si čini'' i ''što ima''. ]

Mirko L
30-11-2009, 16:58
[quote="mirko l":345kf7t2]I onda kada bude kontrolni ili nešto, pojma nemaš jer nisi sudjelovao na satu.

Zato postoje prijatelji koji ti kažu što se radilo na nastavi... D'oh ![/quote:345kf7t2]

Zapravo, oni nikad ne znaju objasnit.
Uglavnom zato što većina je također duhom bila odsutna na satu.

str1k3r
30-11-2009, 17:01
[quote="The Fury":1mekr2ci][quote="mirko l":1mekr2ci]I onda kada bude kontrolni ili nešto, pojma nemaš jer nisi sudjelovao na satu.

Zato postoje prijatelji koji ti kažu što se radilo na nastavi... D'oh ![/quote:1mekr2ci]

Zapravo, oni nikad ne znaju objasnit.
Uglavnom zato što većina je također duhom bila odsutna na satu.[/quote:1mekr2ci]

Možda u osnovnoj. U srednjoj ti sve znaju objasniti. Pogotovo strukovnoj; od toga će živjeti.
Ima slučajeva koji su reda radi u školi, ali u 90% slučajeva sve znaju objasniti.

Sickmanno1
30-11-2009, 17:06
Ne, bio sam napisao da nemam gdje izlaziti, zato što su bilokakvi zabavni sadržaji u Korčuli van sezone totalno u kurcu, točnije, nema ih. :I
Pričati imam s kime... U biti i sa više osoba nego što mi se da. ;(
[Ide mi mnogo na živce RL četanje o random retajnim temama tipa ''di si bi'', ''što si čini'' i ''što ima''. ]

Onda bi za tebe san bila Albanija gdje ljudi uopce nemaju Bok, iliti Hello, vec udare drito u facu sa C'kemi?, sto znaci what's up, iliti sta ima ^^

Mirko L
30-11-2009, 17:22
Lako strukovne...

Al' eto, ja još nisam doživio da mi je netko lijepo objasnio kad sam bio odsudan (bolest, kardiolog...) ili da mi je bar rekao da imamo domaći ili nešto.

bezimeni
30-11-2009, 17:23
Bolje nego kod nas gdje te svatko pita "kak si" ...nekada i po par puta na dan .Obično odgovaram usrano samo da ponovno izbjegnem to pitanje jer nitko ne želi slušati o tvojim problemima.To kak si je reda radi i užasno zamorno pitanje :yuck: .

loo
30-11-2009, 17:29
Ovisi tko ti ga i pod kojim okolnostima postavi... Imam prijatelja i prijateljicu s kojima o svemu pričam i nije mi problem ako me oni pitaju... pogotovo ako sam loše raspoložen. Ako me pita netko osim njih, odgovorim neš standardno kao ok, dobro, super, a ako sam sjeban kažem umorno ili tak nešta...

Electromaster
30-11-2009, 17:46
Ne, bio sam napisao da nemam gdje izlaziti, zato što su bilokakvi zabavni sadržaji u Korčuli van sezone totalno u kurcu, točnije, nema ih. :I
Pričati imam s kime... U biti i sa više osoba nego što mi se da. ;(
[Ide mi mnogo na živce RL četanje o random retajnim temama tipa ''di si bi'', ''što si čini'' i ''što ima''. ]

Onda bi za tebe san bila Albanija gdje ljudi uopce nemaju Bok, iliti Hello, vec udare drito u facu sa C'kemi?, sto znaci what's up, iliti sta ima ^^
Nisu ni kod mene puno bolji, uglavnom ide ''Ej.. Šta ima?'' I naravno da ih zaboli šta zapravo ima, samo tek tako pitaju i onda moram smišljati neki retajni odgovor da ih se na brzinu riješim... Ali dobro, dosta offtopica, ima tema za ovo. :P