PDA

Pogledaj cijelu verziju : Poziv na mob u inozemstvo



miska10
22-11-2009, 22:00
Pozdrav...zanima me...ak ko zna...dal je drasticno skupo zvat..recimo...s kucnog, il s moba..na dr mobitel...normalno nase mreze(VIP)...al ako je ta dr osoba u inuzemstvu(Portugal)...??..e..ak ko zna...hvala undaprijed

forumski_user
22-11-2009, 22:03
tebi ne, njemu da nakon što se javi.

edit. - ako je riječ o mobitelu. Ako sa kućnoga zoveš, onda će te koštati pun kurton.

str1k3r
22-11-2009, 22:04
Neznam je li drastično skupo, no svakako je jeftinije, tj. isplativije zvati sa mobitela, jer imaš već određenu količinu novaca koju možeš potrošiti. Dakle, ne može ti se dogoditi da dobiješ račun od kojeg zaradiš infarkt.^^

Lord Ragnarok
22-11-2009, 22:17
kad recimo (evo stari mi u kataru pa znam) zoves u katar nekog na mobitel odna ti palcas 0.43kn po minuti (ili kolko ej vec tarifa za poziv). znaci potpuno jednako ti dode k oda zoves susjeda na mob. no na drugu ruku, osoba koju ti zoves ce isplatiti cjelo bogatsvo za malo duzi poziv. to vrijedi za mob-mob, a neznam kak ide za kucni-mob (nagadam da tebe dode vise kad zoves s kucnog) ili ako zoves na kucni van zemlje isto dode cjelo bogatstvo tebe koji zoves.

croat1gamer
22-11-2009, 22:25
Nisi u roamingu, nije bas takoSvisoka cijena, samo odi na stranice od tvojeg operatera i pogledaj naplatu za internacionalne pozive iz mobilne mreze.

miska10
22-11-2009, 22:35
Aha...hmm...Pa meni je svejedno dal cu zvat s kucnog na taj broj il s moba...sam...to me zanima...kolko ce me to kostat...hmm...a nebi opet volio da toj osobi uzima...khm....neznam sad..sta je najpametnije...

btw- poziv bi trajao nekih 5, 10 min...

loo
22-11-2009, 22:36
Nisi u roamingu, nije bas takoSvisoka cijena, samo odi na stranice od tvojeg operatera i pogledaj naplatu za internacionalne pozive iz mobilne mreze.

McPingvin_v2.0
22-11-2009, 23:20
Zovi svoju službu za korisnike i pitaj. Ono, tko bi se toga sjetio :(

Frky
23-11-2009, 14:49
SMS ftw!!!

Ili, neka ta druga osoba ode u neki webcaffe i čujte se preko interneta (msn, skype...)! Mnogo jeftinije i duže će te pričati!

miska10
23-11-2009, 16:42
SMS ftw!!!

Ili, neka ta druga osoba ode u neki webcaffe i čujte se preko interneta (msn, skype...)! Mnogo jeftinije i duže će te pričati!

pa cujemo se mi tako svaki dan.......al ipak zelimo da...razgovaramo malo na nekih 5 min...pa sad..neznamo ko da kog nazove..hah...fora je kaj ja imam simpu a doticna osoba VIP...pa mi sluzba za korisnike nece pomoc.

..hm...ma ja cu nazvat..pa cemo vidjet na racunu koliko kosta.....LOL

Lord Ragnarok
23-11-2009, 19:57
tebe ce ispasti ko da si zvao susjeda na VIp, dok ce ona platiti neku razliku (malo vecu razliku ali eto)

Frky
23-11-2009, 20:35
ILI (jbga, tek sam se sad sjetio), nek ta osoba uzme karticu za govornicu i nazove te! To nebi trebalo biti skupo! Frend me iz Irske zvao za par eura a pričali smo i po uru vremena!

miska10
23-11-2009, 20:59
Hm...ta osoba je vec tamo...tocnije....u Portugalu....pa...khm...jbt kak mi na k*** ide ovaj t-mobile...fkt najgora mreza...( a ja je imam)....nazoves sluzbu za korisnike..i enmozes razgovarat s agentom nek imaju sve automatski slzeno..za moguce najcesce probleme i tocka...ma dajj..ma...nema veze....ja cu zvat pa kaj bude bude...za 5 min valjda nece pozderat bogatsvo..hah

Frky
23-11-2009, 21:57
E pa na to sam i mislio, da te zove s govornice gdje je ta osoba već, portugal u tvom slučaju! znači, nek se raspita koliko bi došao pozi prema hrv. i nek nazove!

Vjerovatno će ispasti jeftinije jer ovaj naš t-scum je enormno skup pogotovo ako zoveš s mobitela!

McPingvin_v2.0
23-11-2009, 22:48
pa mi sluzba za korisnike nece pomoc.
Apsolutno i totalno neistinito.