PDA

Pogledaj cijelu verziju : LOL KOMP!!!!!!



vekicar
22-11-2009, 14:52
POZZ
Danas sam stvarno poludio kod kompa.
Evo kako je počelo.
Kupio sam pred cca 1 g 4870X2 i radila je OK.
I pred par mjeseca počela je neš zezat i pojavljivao se black screen, a komp je još radio.
I tada sam odlučio odnest grafu na popravak. I oni su mi je očistili i rekli da sad radi i dobro.
Tako sam ja lijepo stavljao grafu i spalio matičnu...da.....
I onda sam kupio novu nakon mjesec dana i onda isprobao grafu i ne radi opet.
Radila je možda dan-dva i opet ne radi.
U windowsu zna radit i po nekoliko sati. Tako da mislim da prašina nije problem.
I tako ja već neko vrijeme zezam se po windowsu..mjuza i to..
I danas mi se komp isključio u windowsu dok sam više stvari radio (mjuza, Football Manager 2010 u windowed modu jer mi na full screenu odmah gasi kompa :), i facebook).

Sad mi nešto zeza da mora bootat s dvd-a ili tako neš. Pa sam probao repairat windowse pa opet ništa.
I onda sam odlučio ponovo instalirat clean windows pa sam vidio da mi ne vidi hard disk sad (lol).
Neznam je to problem zbog učestalog ručnog restartanja kompa ili zbog grafe koja sigurno ne šljaka ovako.

Da li ću morat neš još radit drugo osim popravka grafiče? ( ili nove grafičke šta mislim da će trebat )

Hvala

22-11-2009, 15:10
Pa ako je u malo zahtjevnijim aplikacijama onda vjerojatno napajanje pošto nisi stavio koje ti je napajanje nznm

vekicar
22-11-2009, 15:35
Napajanje mi je corsair 650W.

Neki put mi se komp neće upalit iz prve. Neki put i se gasi u windowsima. Javljaju je artifakti i onda restartanje.

22-11-2009, 16:32
Trebalo bi biti dosta. Jeli ti cooler ispravno postavljen? jel dobro nanesena term. pasta? Ako ima ventilator na cooleru jel se vrti? Jel ti pci-e slot uredu (nema prašine i drugih stvari koje ometaju kontakt). I jel ti cooler na procu ok (nevjerujem da je ovo ali vrjedi pogledati). I jel ti napajanje ispravno (pogledaj koliko strue šalje i prima +/-)možda možeš pogledati u biosu neke(ne sve) napone.

vekicar
24-11-2009, 08:06
Evo sad mi se komp neće upalit nikako.
Spojim sve kako reba u struju, ali nikakva struja ne dolazi do njega.
Nema nikakve lampice na matičnoj.

Ode napajanje?

26-11-2009, 14:26
Aha naj vjerojatnioje