PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi Epic Armori!!!



Gaas
02-07-2006, 21:10
:censored:

Worthaur
02-07-2006, 21:10
E jeste vidjeli nove armore...bas su smeche kao i ova igrica...muahhaha eto vi ste zaspamali nas podforum sad cemo mi vas..da ne duljim WoW je smecheS :rotfl:
potpis :pray:

Maloki
02-07-2006, 21:12
E jeste vidjeli nove armore...bas su smeche kao i ova igrica...muahhaha eto vi ste zaspamali nas podforum sad cemo mi vas..da ne duljim WoW je smeche :rotfl:


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

D.E.M.O.
02-07-2006, 21:13
:?

lostangel
02-07-2006, 21:22
pih wow se pretovio u modne revije josipe lisac :rotfl:

02-07-2006, 21:29
pa ako zelis pljuvat po WoW-u ajd u pljuvacnicu
i nebi trebao pljuvat po WoW-u jer igras GW ili nesh drugo...
Da nije bilo WoW-a GW bi izasao puno poslije a mozda cak i nebi jer, kad je WoW dosao svi su poceli ludovati za njim. zbog cega mislite zasto su onoliko puno MMO-ova doslo na trziste? da budu konkurencija WoW-u. GW je napravljen po mom misljenju da bude konkurencija WoW-u. potrudili su se najvise koliko su mogli i ono najvaznije: NIJE BILO PREPLATE! Napravili su odlican posao a oni topici kao "WoW vs GW" je totalna besmislica i budalaština jer se oni nemogu mjeriti. WoW je bolji po gameplayu koliko sam ja cuo ali nisu svi toliko bogati da ga igraju. a kad sam otisao u sobu #guildwars na quake netu na mIRC-u svi su rekli da sad igraju WoW. ovaj bi topic trebalo lockat.

Gaas
02-07-2006, 21:32
censored:

lostangel
02-07-2006, 21:34
nemogu da igraju wow kako treba jer imaju ogroman lag :rotfl:
serveri im otisli u... :fof:

02-07-2006, 21:39
kao prvo: nije moja WoW ekipa
kao drugo: ja neigram WoW
kao trece: ja namjeravam igrati GW
kao cetvrto: "mi" tj GW igraci josh nemaju svoj podforum a kad ga dobijemo, bilo bi dobro da se sve teme u GW podforumu koje pljuvaju po GW-u lockaju i tako teme u WoW podforumu koje pljuju po WoW-u lockaju
jer zato sluzi pljuvacnica :roll:

03-07-2006, 10:16
meni je ustvari žao ovih tu...osim Zephyris-a.on je realan....

a ovakvi upadi .......kak kod hoćete

dex
03-07-2006, 13:49
pa ako zelis pljuvat po WoW-u ajd u pljuvacnicu
i nebi trebao pljuvat po WoW-u jer igras GW ili nesh drugo...
Da nije bilo WoW-a GW bi izasao puno poslije a mozda cak i nebi jer, kad je WoW dosao svi su poceli ludovati za njim. zbog cega mislite zasto su onoliko puno MMO-ova doslo na trziste? da budu konkurencija WoW-u. GW je napravljen po mom misljenju da bude konkurencija WoW-u. potrudili su se najvise koliko su mogli i ono najvaznije: NIJE BILO PREPLATE! Napravili su odlican posao a oni topici kao "WoW vs GW" je totalna besmislica i budalaština jer se oni nemogu mjeriti. WoW je bolji po gameplayu koliko sam ja cuo ali nisu svi toliko bogati da ga igraju. a kad sam otisao u sobu #guildwars na quake netu na mIRC-u svi su rekli da sad igraju WoW. ovaj bi topic trebalo lockat.

evo za vasu informaciju GW je napravio PRVI WoW team.... napravili su wow i izbila je neka svada u blizzardu i taj team se pokupio i otiso od blizzarda... navodno... i u inat WoW-u su napravili GW.... i kao prvi dokaz inata nisu stavili pretplatu.... al budimo realni... WoW je daleko popularniji i igraniji od GW-a... ipak broje 6 mil. igraca.... :D

dex
03-07-2006, 13:50
i da... novi epic armori uopce nisu losi.... pogledajte tier 3 set za warriora... ili frostfire za magea... to su 9 item setovi..

Shadow
03-07-2006, 14:11
i da... novi epic armori uopce nisu losi.... pogledajte tier 3 set za warriora... ili frostfire za magea... to su 9 item setovi..

/signed

Baš sad imaš dobre setove svaki za jedan talent tree, a što se tiče debila koji pljuvaju po WoW-u vjerojatno nemaju što radit pa nam seru nešto :fof:

Gaas
03-07-2006, 17:05
i da... novi epic armori uopce nisu losi.... pogledajte tier 3 set za warriora... ili frostfire za magea... to su 9 item setovi..

/signed

Baš sad imaš dobre setove svaki za jedan talent tree, a što se tiče debila koji pljuvaju po WoW-u vjerojatno nemaju što radit pa nam seru nešto :fof:

meni se osobno svidja rogue armor ali ne onaj set 1..nego 2. i 3.

a ovo drugo...ah kakos ti pogodio..a jebiga imate i vi debilane s WoWa koji pljuju po nama pa zato i mi po vama naviknite se :fof:

Wizard
03-07-2006, 17:08
Oni stari od Warlocka je mocan, novi od mage i warriora isto, a rogin novi jeglup, zato jeprosli bio odlican :D , ali najbolj su PvP setovi :pray:

dex
04-07-2006, 21:54
a ovaj tier3 za priestove je bolestan...