PDA

Pogledaj cijelu verziju : Modern Warfare X



C
20-11-2009, 20:11
U zadnje vrijeme je mnogo ljudi sukobljeno, dali je MW1 i MW2 serijal od CoD-a, ali ne serijal tipa, CoD 1, 2, 3, 4, 5, itd., već dali MW stvarno spada pod CoD?

Većina to objašnjava ovako...
"CoD je ubijanje švaba. Nema pucačine doli ubijanja švaba, a ove pizdarije s ubijanjem afganistanaca, rusa, kineza i ostalih je out. To nije CoD, zna se šta je CoD."

Ja bi jednostavno rekao, pošto svi znate za igru Wolfenstein, to je prvi FPS na cijelom svijetu koji je proizveden, i činjenica je da u svakom jačem FPS-u ubijamo tzv. švabe. Znači prvi FPS koji je bio, ubijali smo švabe, pa kroz CoD, pa u MoH serijalima, sve švabe, švabo do švabe...

Ako se gameri zbilja nisu naubijali švaba od 2.svj. rata do danas, onda zbilja nema više smisla da budu FPS gameri.

Ja mislim da su takvi ograničeni. Meni se MW sviđa, i to baš zbog područja ratovanja, kao i GRAW, BF, itd.

Da čujem komentare...

bezimeni
20-11-2009, 21:00
Meni kod MW 2 ne smeta ni najmanje tematika i moderno ratovanje .To je bio kvalitetno odrađen zaokret u prethodnom nastavku.Ono što mi smeta kod MW 2 , te zbog čega sam ga zauvijek deinstalirao nakon samo 6 sati igranja je ogroman konzolitis u ovom nastavku .Neke misije poput onih vožnji su katastrofalno loše .Neprijateljski AI je ponovno zastario kao i sama grafaika 3D okoliša jer pravog 3D ni nema.Koriste se prastare kulise udaljenih objekata .Po meni je to moglo proći do dolaska prvog Far Cry-a koji iako star kao mojsije , ima pravi 3d okoliš.Ovdje guraju isti engine još od prvog dijela uz nadogradnju sa novim shaderima. Animacija samih suboraca je ipak za pohvalu kao i grafika oružja ...ali sama fizika tog istog oružja je ponovno pre arkadana i nikakva.Gotovo je potpuno svejedno koju pušku koristiš .Trzanje oružja nema nikakvog utjecaja a balistika je nepostojeća .Znam da je u pitanju zabavna arkada ali ipak....Osobno , po meni , totalno konzolaški i zastarjelo .Komentar je naravno na SP komponentu jer multi me ne zanima.

Sad nam samo još treba MW 3 sa 6-7 novih lokacija pa ponovno imamo igru godine u 2010. :( .

loo
20-11-2009, 21:10
Meni ni malo ne smeta to što se igra nije previše promjenila. CoD 4 mi je najbolji fps i najbolja igra uopće, ali mi je dosadio nakon 2 godine igranja (multiplayer). MW2 mi je super zato što se igra malo promjenila, ali ipak ima onu neku svježinu i dobio sam opet želju za igranjem. :thumbs2:

A onima kojima setting ne odgovara, nek se vrate igranju onog retardiranog, lošeg cod 2 i misle kako su pro.

Raz
20-11-2009, 21:30
U zadnje vrijeme je mnogo ljudi sukobljeno, dali je MW1 i MW2 serijal od CoD-a, ali ne serijal tipa, CoD 1, 2, 3, 4, 5, itd., već dali MW stvarno spada pod CoD?

Naravno da MW spada pod CoD. Jedino što se značajno promijenilo je setting, sve je ostalo više-manje isto. Za sam multy neću komentirat, meni je i dan danas najbolji onaj od CoD 1: United Offensive.

Kid A
20-11-2009, 21:33
Za sam multy neću komentirat, meni je i dan danas najbolji onaj od CoD 1: United Offensive.
Zasto?

Neven <R>
20-11-2009, 21:41
Oružja su mi preslična u multiju od prvog MW što me odbilo od isprobavanja dvojke, al to je trend koji je započeo sa CoD2.

Raz
20-11-2009, 21:43
Za sam multy neću komentirat, meni je i dan danas najbolji onaj od CoD 1: United Offensive.
Zasto?
Prvi CoD-ov multi mi je imao onu neku zaraznost koju ostali nisu imali, naročito sa nadodanom ekspanzijom koja dodaje nove mape i oružja koja se dosta razlikuju za razliku od novijih nastavaka. Od slabih, no preciznih pušaka pa do jakih no nepreciznih strojnica koje moraš stacionirat na neko mjesto prije nego što možeš pucat iz njih. Eh, da... tamo su i dobri stari healthpackovi, za razliku mnogih današnjih igara koje imaju autoheal nakon što dođeš u zaklon.

Ni sam ne prakticiram multy mnogo ni ne namjeravam bičat, no samo kažem da je za mene šta se tiče CoD serijala prvi najbolji u multy-u.

forumski_user
20-11-2009, 21:52
osobno, i dalje smatram cod1 (bez ekspanzije) najboljim što se tiće multija koji me u tom serijalu najviše i zanima. Dvoja što se tiče multija je bila ok, ali je neke stvari izbacila, a neke dodala što meni osobno nije odgovaralo. Četvorka unosi mnogo promjena, ali multi je i dalje ok, a 4_2 je totalno uništio multi nedostatkom dedicated servera. Dok se takvo što ne pojavi, neću ga niti igrati.

W3DR4N
20-11-2009, 21:54
Oba Modern Warfarea su vrhunac Call of Duty serijala i jedini dobri nastavci, jer nemaju patetičan setting drugog svjetskog rata i ispraznost koji oni donose.
Razlog zašto je Modern Warfare odličan upravo jest njegov mindless pristup i zabavnost. Zbog toga je jedna ArmA neigrivo dosadna, jer joj je zadnje na pamati bilo imati zanimljivu prezentaciju i igrivost.

Raz
20-11-2009, 22:08
Ne mogu vjerovat, sad je već i W3DR4N počeo uspoređivat dvije igre totalno različitog pristupa. Oh zašto se svaki FPS mora uspoređivat sa CoD-om :(

Neven <R>
20-11-2009, 22:09
Oba Modern Warfarea su vrhunac Call of Duty serijala i jedini dobri nastavci, jer nemaju patetičan setting drugog svjetskog rata i ispraznostSkoji oni donose.
Razlog zašto je Modern Warfare odličan upravo jest njegov mindless pristupSi zabavnost. Zbog toga je jedna ArmA neigrivo dosadna, jer joj je zadnje na pamati bilo imati zanimljivu prezentaciju i igrivost.
wat

W3DR4N
20-11-2009, 22:18
Ne mogu vjerovat, sad je već i W3DR4N počeo uspoređivat dvije igre totalno različitog pristupa. Oh zašto se svaki FPS mora uspoređivat sa CoD-om :(

Neovisno o žanru i izvođenju, proizvođaču je bitno napraviti zabavan i atraktivan krajnji proizvod. Bohemia Interactive je za to apsolutno nesposobna.

Raz
20-11-2009, 22:21
Ne mogu vjerovat, sad je već i W3DR4N počeo uspoređivat dvije igre totalno različitog pristupa. Oh zašto se svaki FPS mora uspoređivat sa CoD-om :(

Neovisno o žanru i izvođenju, proizvođaču je bitno napraviti zabavan i atraktivan krajnji proizvod. Bohemia Interactive je za to apsolutno nesposobna.

Ljudi različito doživljavaju pojam zabave... to što je primjerice tebi, a i meni draži jedan arkadan platformer, nekima je možda veći gušt igrat ArmA-u sat vremena pa da ga odjednom "padne" bez da i vidi što ga je snašlo. Jest da Bohemia radi bugovite i tehnološki "ukočene" igre, ali se sigurno ne može reći da su loše.

Aral
20-11-2009, 22:24
Dem rajt. Neko vrijeme je u điru bio ww2. Sad je ovo dobra i ratovanje. Za dva tri nastavka naš čeka sci fi radnja i future tech oružja. I naslovom Future Warfare ili nešto slično.

Tak mi je svejedno kaj piše u naslovu, bitno je da se mogu dobro zabavit a ne da si pojedem živce i mozak na slamčicu. Igre su tu radi zabave, zabave...i zabave. A svatko sebi definira taj pojam zabave, baš ovo kaj je Raz rekao.

Raz
20-11-2009, 22:27
Meni je jedino žao što će sad vjerojatno ostale kompanije počet ići korakom Activision-a i silovat moderno ratovanje sve dok nam ne dojadi. Eto, MoH je već počeo.

Bartuc
20-11-2009, 23:05
Kaj je izašao Modern Warfare 2??? :o


Meni je MW jedini odličan CoD. Dvojka mi je bila vjerojatno najlošija pucačina ikada, dok je jedinica bila solidna (bolja od MoH serijala). Nikako mi ne paše WW setting u pucačinama, oružja su mi bezvezna, a igre su samo naštancali tako da nema riječi o nekoj kvaliteti naslova (osim možda u MP segmentu, ali to ne komentiram pošto to ne igram).


I da, CoD 5 mi se toliko gadi da ga niti ne želim probati, baš zato što opet forsaju taj stari WW štih :(

loo
20-11-2009, 23:08
10.11.2009 je izašo...

Aral
20-11-2009, 23:13
Kaj je izašao Modern Warfare 2??? :o

:rotfl: :pray:

Raz
20-11-2009, 23:14
@ bartuc - Jesi li probao Brothers in Arms serijal? Možda bi ti to uspjelo vratit nadu u WW2 setting. :)

Constantine
20-11-2009, 23:33
Kaj je izašao Modern Warfare 2??? :o


Meni je MW jedini odličan CoD. Dvojka mi je bila vjerojatno najlošija pucačina ikada, dok je jedinica bila solidna (bolja od MoH serijala). Nikako mi ne paše WW setting u pucačinama, oružja su mi bezvezna, a igre su samo naštancali tako da nema riječi o nekoj kvaliteti naslova (osim možda u MP segmentu, ali to ne komentiram pošto to ne igram).


I da, CoD 5 mi se toliko gadi da ga niti ne želim probati, baš zato što opet forsaju taj stari WW štih :(
ti si valjda jedina osoba na internetu koja nezna da je izasao :D
ocito im marketing nije bio dovoljno dobar :)

Bartuc
20-11-2009, 23:59
Ma zadnjih tjedan dana sam imao brige oko kolokvija pa nisam toliko pratio Gaming podforum. Dobro da sam pročitao, moram u nabavku.


EDIT:


@Raz, nisam, možda probam jednoga dana. Ali ne obećavam ništa :D

C
21-11-2009, 01:44
Kaj je izašao Modern Warfare 2??? :o
Ja ga već prelazim.

Inače, igrao sam CoD 1, 2 sam prešao par puta samo na poslu, 3 nisam igrao, 4 i 6 jesam, a 5 mi se ne igra. Ali FPS-ove možete uspoređivati i sa starim dobrim MoH-om. ArmA se meni ne dopada, jer je nekako pretvrdo sve. A za MW, svaka im čast, trebalo se sve ono izmodelirati, isprogramirati, itd.

Bezimeni, fora je što oni uspjevaju s engineom sa CoD-a jedan praktički, oživiti i CoD 6. To je vrlo pohvalno i profitabilno.

Slikati ću jednu sliku koja me očarala u MW2, pa ju postam ovdje već.

Inače, snajperske misije su fenomenalno napravili, pogotovo programeri, i njih volim prelaziti. Nož, pištolj i snajp se ubio za mene. I nije ti isto koristiti sva oružija. S kalibrom 50 ga pogodi u nogu, mrtav je odmah, s pišoljem ga pogodi u nogu, i počešati će se. Druga je stvar što na drugoj misiji ušetate vas 5 nabrijani strojkama do zubiju u nei trgovački centar, mislim, aerodrom, pa pobijete jedno 2 000 civila u jednoj minuti, tada je sve jedno čime pucač, ali npr. ajde u Riot shield pucaj pištoljem, kalašom, šmajserom, pumpericom, itd., pa ćeš vidjeti razliku.
I da, moderno ratovanje, ono mi je super, super je i staro, ali npr. BF 2142 i sl. tzv. "moderna ratovanja" nalik na to su totalni out.

C
21-11-2009, 02:50
Evo, inače mislim da je baš zbog te "druge" misije MW2 završio na dnevniku. :rotfl:
BvHvYZNtbQQ
*Samo stariji od 18.
Ova slika me fascinirala, pogotovo kada znaš da ćeš tim selcem koračati odmah iste sekunde...
http://ultraxs.com/image-F486_4B0745B7.jpg
A efekti vatre/žara su mi isto fora. I plin lijepo plavkasto gori. :D
http://ultraxs.com/image-828D_4B0745B7.jpg

Sgt. Bull
21-11-2009, 05:44
Svima kojima se ne sviđa igra, ne igrajte ju. Fino na početku dobijete pitanje, da li ćete da preskočite uvredljive misije (druga, ne znam za više), izbor je vaš. Upravo ta otvorenost igre, činjenica da se ne boje nekog ratinga i zabrana mi se sviđa kod igre, zašto praviti pompu kada u jednom CS-u možete birati da li da budete terorista?

@Bartuc: Izjava da je drugi CoD loša igra je krajnje neukusna. Igra koja sigurno svojom perfekcijom šiša 99% suparnika na polju WW2 FPS-ova ne može nikako biti loša. Barem tako nalaže logika.

bezimeni
21-11-2009, 07:07
Pa i ne igram ju...otišla sa kompa u roku keks .Jedan prelazak uvrh glave.

Bartuc
21-11-2009, 10:53
3 nisam igrao

Trojka ti niti ne postoji, tako da nisi puno propustio :D



@Bartuc: Izjava da je drugi CoD loša igra je krajnje neukusna. Igra koja sigurno svojom perfekcijom šiša 99% suparnika na polju WW2 FPS-ova ne može nikako biti loša. Barem tako nalaže logika.

Igra je popularna u MP vodama, a u zagradi sam napomenuo da MP ne komentiram pošto sam isključivo SP igrač. Dok su po meni SP elementi pre loši u dvojci, na silu sam je odigrao.

loo
21-11-2009, 10:56
Trojka ti niti ne postoji, tako da nisi puno propustio :D


Naravno da postoji. Napravio ju je treyarch(ovi koji su napravili cod 5), ali postoji samo sa PS.

Aral
21-11-2009, 10:57
Meni je pak CoD2 predobar u SP-u, sve kaj je jedinica pa još duplo bolje. Al dobro, nije za zamjerit, ovisi od igrača do igrača ^^ A i prvi i drugi dio rokaju, oba dva volim igrat ko lud. Al ipak, jedinica je imala veći wow efekt.

Deadwalker
21-11-2009, 19:08
Imao sam neki feeling da ce se ovdje o tome raspravljat...enivej, nisam jos igrao MW2 tak da neznam nesto pametno reci. Znam samo da je Activision napravio nevjerojatnu marketnisku kampanju i tako najhajpao ovu igru da je to za nepovjerovat. Stvarno ne sjecam da li se ikada jednoj racunalnoj igri posvetilo toliko pozornosti, kada se vec na 4. stranici dnevnog tiska ispisala jedna cijela stranica. Igra je zabavna i recenzije to potvrđuju, al kvragu, nije bome ni savrsena. Kako vec se ovdje govorilo, svatko ima svoj pojam zabave tak da mi je sasvim normalno procitat komentar bezimenog za kojeg znam da ima jako profinjen ukus kada su pucacine u pitanju. I slazem se da je COD samo jedna prokleto zabavna arkadetina koja "ne tereti" previse igrača i bezobrazno mu uzima sate zivota. Ja cu odigrati taj naslov, al ne sigurno barem jos neko vrijeme. Mene osobno nije nista previse nahajpala igra da trčim u dućan po nju, a i nisam neki ovisnik o pucacinama na kraju krajeva.

C
21-11-2009, 19:18
U MW2 je jedino loše što imaš sve ukupno 45 levela, tj. 18 misija, tj. 3 ACT-a, točnije prešao sam MW2 u jednoj noći. Kratko traje, ali je totalno zabavan. A za skill, tu je Ops, gdje možeš vježbati s ciljem, itd.

BTW Kod mene kada prijeđem zadnju misiju, ide loading i tamo negdje na 99% se javi error, pa mi ugasi MW2. Mogu li kako pogledati tu finished reklamu? I BTW još jedno, Price je živ, za ljubitelje MW1. :D :rotfl:

Žalosno je što su ubacili lika po nicku Ghost u igru kojeg unlockate. Zašto je žalosno? Zato što se team u GRAW2 za PC zove Ghost, i znak im je mrtvačka lubanja, kao neka kosturska glava, a ovdje postoji lik koji se zove Ghost i ima masku nalik na GRAW2. Ako ništa, dobro je što je taj lik totalni koljač. :D

C
21-11-2009, 20:30
Evo, više nema errora.
Znači, prešao sam MW2 u točno 7 sati igranja (2 min do 7 h), i to ležerno, tako da je igru sigurno moguće prijeći i u 5 sati igranja, sigurno.

Constantine
21-11-2009, 22:05
može se preć i u manje od 4.

Assasin`s
21-11-2009, 23:50
Modern Warfare se nemože vrijeđat jer to je jedna od najboljih igara u zadnjih 10 godina u svakom trenutku igre ostaneš bez daha.Nisam dugo igro igricu sa toliko akcije kao MW2.CoD5 nema nikakve nove priče samo je repriza svega dosad viđenoga.
Modern Warfare je najbolja igra znam da sam na kraju MW2 plakao što sam ga uopće prošao :cry: I jedva čekam novi nastavak.MW mi se pogotovo sviša što nije simulacija rata,a nije ni previše nerealana.Naprimjer da MW i MW2 imaju po 20h gameplaya nebi igra bila zanimljiva ko što je sad.GTA IV ima neznam ni sam koliko sati gameplaya ali brzo dosadi(uh odkad pišem lektiru sam,a ne sa neta dobro mi idu postovi :D )

C
22-11-2009, 00:08
Ma super je. Sada Ops igram, prva zvjezdica je prelagana, druga je već izazov, a treća je igranje na sreću, pogotovo kod Evasion (ili kako već) misija. Npr. u jedan je default 2, u dva je default 4, u tri je default 10, točnije preteško je za neki standard, 5× teže...ali zabavno.

Otkrio sam za sada jedan bug...
Ako je grafika sve na max., znači ne na High, nego još i više od toga (zaboravio sam kako se zove), onda texture za zadnji level ne postoje i baca error.

A drugi problem je što shadow nije optimiziran. Sve na max. bez shadow-a klizi, a sve na min. sa shadow-om, ide malim FPS-om.

skilz
22-11-2009, 16:24
Meni ni malo ne smeta to što se igra nije previše promjenila. CoD 4 mi je najbolji fps i najbolja igra uopće, ali mi je dosadio nakon 2 godine igranja (multiplayer). MW2 mi je super zato što se igra malo promjenila, ali ipak ima onu neku svježinu i dobio sam opet želju za igranjem. :thumbs2:

A onima kojima setting ne odgovara, nek se vrate igranju onog retardiranog, lošeg cod 2 i misle kako su pro.


a da fofnes malo -.- ti si retav a ne cod2 ^^ :killyou: :kill: :kill:

Assasin`s
22-11-2009, 17:44
Zašto je svima igra skupa a CoD4 je još uvijek 350kn.

Kostolomac
22-11-2009, 17:55
Meni ni malo ne smeta to što se igra nije previše promjenila. CoD 4 mi je najbolji fps i najbolja igra uopće, ali mi je dosadio nakon 2 godine igranja (multiplayer). MW2 mi je super zato što se igra malo promjenila, ali ipak ima onu neku svježinu i dobio sam opet želju za igranjem. :thumbs2:

A onima kojima setting ne odgovara, nek se vrate igranju onog retardiranog, lošeg cod 2 i misle kako su pro.


a da fofnes malo -.- ti si retav a ne cod2 ^^ :killyou: :kill: :kill:
Ne znam tko je mutaviji od vas dvojice :(

Oba MW-a su mi imala odličan SP sa totalno filmskom atmosferom, ali mi je MP ipak draži kod CoD2. Nekako mi je balansiranije, svi su jednaki bez perkova, jedino se po odabiru oružja razlikuju. I lakše raspoznajem koji su moji, a koji nisu.
Ali moram priznat, kad sam probao MW na serveru bez pizdarija (perkovi, airstrike, heli), i sa HC modom, da sam se dosta zabavio :)


Meni je pak CoD2 predobar u SP-u, sve kaj je jedinica pa još duplo bolje. Al dobro, nije za zamjerit, ovisi od igrača do igrača ^^ A i prvi i drugi dio rokaju, oba dva volim igrat ko lud. Al ipak, jedinica je imala veći wow efekt.
Posve se slažem s tobom, oba sam prešao par puta, i među najboljim su mi fps-ovima općenito. Mislim, pa neke misije neću nikad zaboravit, npr. iskrcavanje na Normandiju. Legendarno! 8)

loo
22-11-2009, 17:58
Šta, ja sam sad mutav i retardiran jer mi se ne da igrat jednu igricu 6 godina? Pa igro sam cod 2 i cod 4 svaku 2 godine. Nabijem vas...

Constantine
22-11-2009, 20:36
Zašto je svima igra skupa a CoD4 je još uvijek 350kn.
cod4 vrijedi svake lipe i najbolji je FPS ikad.

str1k3r
22-11-2009, 20:39
Zašto je svima igra skupa a CoD4 je još uvijek 350kn.
cod4 vrijedi svake lipe i najbolji je FPS ikad.
Dobar jest, ali najbolji nije :)

Grim
22-11-2009, 20:40
Zašto je svima igra skupa a CoD4 je još uvijek 350kn.
cod4 vrijedi svake lipe i najbolji je FPS ikad.
Dobar jest, ali najbolji nije :)
Uz MW2 je najbolji FPS ikad. :)

Constantine
22-11-2009, 20:42
Zašto je svima igra skupa a CoD4 je još uvijek 350kn.
cod4 vrijedi svake lipe i najbolji je FPS ikad.
Dobar jest, ali najbolji nije :)
je.
ali kao cisti MP FPS.

str1k3r
22-11-2009, 21:01
Zašto je svima igra skupa a CoD4 je još uvijek 350kn.
Uz MW2 je najbolji FPS ikad. :)
Osobno mišljenje. :)
Kao što je i moje da MW zaostaje svjetlosnim godinama iza Bioshocka.


je.
ali kao cisti MP FPS.

Vidio sam bolje i igrao, opet, moje osobno mišljenje.
:)

Maloki
22-11-2009, 21:05
Osobno mišljenje. :)
:)

Pusti ti, Grimovo mišljenje je uvjek objektivno.

Constantine
22-11-2009, 21:13
Zašto je svima igra skupa a CoD4 je još uvijek 350kn.
Uz MW2 je najbolji FPS ikad. :)
Osobno mišljenje. :)
Kao što je i moje da MW zaostaje svjetlosnim godinama iza Bioshocka.


je.
ali kao cisti MP FPS.

Vidio sam bolje i igrao, opet, moje osobno mišljenje.
:)
kako molim te mozes uspoređivat bioshock i COD,2 potpuno razlicite igre :/

str1k3r
22-11-2009, 21:18
Ne na način na koji ti misliš, u settingu. Već u samome načinu prezentacije i priče i samoj slobodi igre. Tu on zaostaje i skupa sa svojim drugarom CoD4.

Constantine
22-11-2009, 21:31
nisam mislio na SP,ali ga i tu cod4 owna,cod4 ima naprasto savršen SP,jesto da je sve skriptirano i da je polu interaktivni film ali je zbilja nevjerovatnno iskustvo,pogotovo kraj,mw2 je doduse mlak.
Doduse,Bioshock mi se poprilicno svidio :)

Sonic_Moronic
22-11-2009, 22:06
Meni je pak CoD2 predobar u SP-u, sve kaj je jedinica pa još duplo bolje. Al dobro, nije za zamjerit, ovisi od igrača do igrača ^^ A i prvi i drugi dio rokaju, oba dva volim igrat ko lud. Al ipak, jedinica je imala veći wow efekt.

Ja sam u dvojci živio za bacanje onih dimnih granata, pa nastane totalni kaos gdje se svi međusobno udaraju kundakom. Zakon. Trebalo je biti dimnih granata 30 u misiji, prešao bih igru nekoliko puta.

Raz
22-11-2009, 22:12
Dvojka nema nešto poput ovog :)

Stalingrad (xohHiMvEko4)

Deadwalker
22-11-2009, 23:55
Dvojka nema nešto poput ovog :)

Stalingrad (xohHiMvEko4)

Pas terma, najjača misija u CoD-u, barem meni. Evo ti streljivo u ruke i mozes rukom gađat Švabe njime :rotfl:

bezimeni
23-11-2009, 00:07
besramni plagijat (ItrQa_rWYYM)

To sa meciama je direktna scena iz filma.Svaki drugi vojnik je dobio pušku .Onaj bez puške dobio bi samo pet metaka.Napadali bi u paru a kada bi jedan poginuo drugi bi se "naoružao".

Raz
23-11-2009, 00:09
Da, kao i cijela franšiza :rotfl:

bezimeni
23-11-2009, 00:12
Ali totalno.

Sonic_Moronic
23-11-2009, 12:47
U tome je i poanta, rofl.

bezimeni
23-11-2009, 17:38
Onda neka se preimenuju u Modern plagiary .

Neven <R>
23-11-2009, 18:09
MoH je prvi počeo s time sa kopijom Saving Private Ryan tj. iskrcavanje na normandiju i to baš scena za scenu, dok su u prvom CoD- osim Stalingrada kopirali i scenu is SPR kada napadaju Carentan isto je sve identično ko u filmu.

Sgt. Bull
23-11-2009, 18:21
Ne vidim što je loše u tome, nije kao da je to izmišljeno posebno za filmske scenarije već govorimo o povijesnom događaju o kojima se zna puno ne samo iz pisanih već i snimanih dokaza. Drugo, CoD je već nakon prvog dijela i expanzije počeo ličiti na film, brza i žestoka igra bez vremena za predah, upravo to iz nastavka u nastavak i koriste (doduše CoD:MW2 je fantastičan ali i poprilično kratak, dok je npr. CoD2 bio iznimno dug ali i genijalan).

loo
23-11-2009, 20:15
Onda neka se preimenuju u Modern plagiary .

Kakve veze sad ima što je cod 1 kopiro to nešta iz filma sa Modern Warfare 1 i 2?

Sonic_Moronic
23-11-2009, 20:29
Ne vidim što je loše u tome, nije kao da je to izmišljeno posebno za filmske scenarije već govorimo o povijesnom događaju o kojima se zna puno ne samo iz pisanih već i snimanih dokaza. Drugo, CoD je već nakon prvog dijela i expanzije počeo ličiti na film, brza i žestoka igra bez vremena za predah, upravo to iz nastavka u nastavak i koriste (doduše CoD:MW2 je fantastičan ali i poprilično kratak, dok je npr. CoD2 bio iznimno dug ali i genijalan).

Baš to, nije scenarij izmišljen isključivo za filmove. :(

Ako hoćeš drugačiji pogled na WW2, igraj Wolfenstein ili nešt (tj. igraj ga u bilo kojem slučaju).

Kid A
23-11-2009, 20:48
MoH je prvi počeo s time sa kopijom Saving Private Ryan tj. iskrcavanje na normandiju i to baš scena za scenu, dok su u prvom CoD- osim Stalingrada kopirali i scenu is SPR kada napadaju Carentan isto je sve identično ko u filmu.
U prvom COD takodje ima ona scena u Stalingradu koja je maznuta iz At The Enemy Gates(sa Jude Law-om)

bezimeni
23-11-2009, 20:53
Onda neka se preimenuju u Modern plagiary .

Kakve veze sad ima što je cod 1 kopiro to nešta iz filma sa Modern Warfare 1 i 2?

Nemoj mi reći da nisi primijetio/osjetio kopirajuće elemnte u ove dvije igre ?

El Klinjo
24-11-2009, 11:38
Dobro i?

Jel zato igra loša?

bezimeni
24-11-2009, 11:48
Između ostalog.Nije loša ali je prosjek .Ne vidim po čemu je iznad prosječna osim po MP .Ako gledamo SP onda je MW2 kratak , zastario i prožvakan.

C
24-11-2009, 15:04
Uopće nije. Kada sam rekao da čestitam programerima, mislio sam na AI, jer nije zastario. Prijeđi ga par puta, i vidjeti ćeš da se svaki puta nešto drugačije dešava, te unlock charactera utječe na to isto. Ljudi koji ne vide u CoD-u ništa više preko nišana mogu imati svakakve kritike, pogotovo ako ju nisu igrali par dana, na kraju krajeva, sve netočno.

A glede tih kopija. Šta? Po tome, Alien versus Predator su out igre i filmovi. NFS igre i 2F2F filmovi su isto out. Punisher isto tako, totalni out. Lara C. Rider isto totalni out. Itd. Ne možeš gledati na to tako, e, ono su kopirali, to je čisti faild. Šta ima veze? OK, kopirali su nešto iz prijašnjih serijala, nešto iz GRAW serijala, nešto iz filmova, itd., ali na kraju krajeva, to ne ulazi u ocjenu kakva je ta igra doista. Po tvojoj logici, filmovi i igre koje sam već naveo treba istrijebiti, jer su rađene na osnovu nečega, i kopirano sve i svašta.

bezimeni
24-11-2009, 18:02
Nabrojao si igre koje u svom nazivu imaju ime filma ili film koji u svom nazivu ima ime igre koju obrađuje ili direktno kopira. COD serijal to nema.Ono što ima je manjak ideje koju nadopunjava krađom. I to je više manje ok samo ako se nešto takvo i napomene ili prizna. I AI je debelo zastario a svoju inferiornost i to pokušava nadomjestiti brojnošču tako da na kraju igre izlaziš kao Rambo na stereodima koji je tokom čitave igre ima municije koliko je poželio .

Uostalom igre koji si nabroja nikada nisu toliko dizane u nebesa poput ove i to apsolutno neopravdano ako mpričamo o SP .

C
24-11-2009, 19:37
tako da na kraju igre izlaziš kao Rambo na stereodima koji je tokom čitave igre ima municije koliko je poželio
OMG&LOL
Ti sigurno igraš samo na Very Easy. Probaj na malo teže, pa javi kada budeš Rambo.

Sgt. Bull
24-11-2009, 20:01
tako da na kraju igre izlaziš kao Rambo na stereodima koji je tokom čitave igre ima municije koliko je poželio
OMG&LOL
Ti sigurno igraš samo na Very Easy. Probaj na malo teže, pa javi kada budeš Rambo.
Definitivno. Posebno sada u MW2 se osjeti nedostatak Lean opcije.

C
24-11-2009, 20:05
Rekao sam još prije, MW1&2 kritiziraju samo oni koji ju nisu igrali kako spada, znači makar jedan dan, svi koji su je igrali hvale, svi koji ju nisu igrali kritiziraju. Tko je tu lud? :)

bezimeni
24-11-2009, 20:08
Odigrao na predzadnjoj težini (druga odozgora...hard ili tako nešto ) u roku od 6 sati .Jesam li ju odigrao na krivi naćin ? Koji je to pravi način za odigrati ovu konzolašku pucačinu ? Možda sa gamepadom jer ja sam ju igrao sa mišom.

Sgt. Bull
24-11-2009, 20:12
Hvataš se za slamke. Nitko nije rekao da igra ne pati od konzolitisa. Pravi primjer konzolitisa jeste i ukidanje lean opcije jer je nema na konzolama. I iako pati od konzolitisa, sjeti se starijih dijelova koji su bili daleko duži i bolji od novijih, dostupni i na konzolama a opet su bile extra igre. A to što je novi dio kratak, hell to ide IW-u na dušu.

C
24-11-2009, 20:13
Konzolašku? Mislim da se puno bolje FPS-ovi igraju tastaturom i mišem, a ne gamepadom, analogom i sl. Pokušaj na Hard ili na još teže. Išao si na normal, jer kada prvi put prelaziš ne možeš ništa drugo ni odabrati...

Arbiter of Change
24-11-2009, 20:14
Bezimeni, možeš jednostavno reći da voliš STALKERa i gotovo. :)

Sgt. Bull
24-11-2009, 20:15
Grejt, sada ćemo pretpostavljam gledat postove o tome kako je Stalker napredniji, bolji, jači, ima veći...

bezimeni
24-11-2009, 20:16
Koliko se sjećam igra je imala 4 težine a ja sam igra drugu odozgora što nije bilo normal nego hard.

C
24-11-2009, 20:17
LOL. Prva je ultra easy, druga je u biti normal. Da, baš ćeš za prvi prelazak igre imati samo jednu jedinu težinu, i to će biti hard! Daj malo shvati šta pjevaš. :hangin:

bezimeni
24-11-2009, 20:18
Ništa te ne kužim..si jeo danas ?

1. jesam li ja otvorio ovu temu u pljuvačnici ?
2.ovo i je mjesto za pljuvanje prvenstveno igara.
3.tražio si tuđa mišljenja...zar si stvarno naivno vjerovao da će svi svršavati na ovo konzolaško ishajpano SP govance ?

C
24-11-2009, 20:38
1. Ne. Zar je bitno tko je otvorio ovu temu?
2. Da, i?
3. Ne. Ali je fora u tome da pretjeruješ...

Maloki
24-11-2009, 20:40
Kako pretjeruje? Iznosi svoje iskreno mišljenje o igri koje vama CoD fenbojima ne paše i gotovo.

loo
24-11-2009, 20:42
Nikad CoD nije bio uzdizan u nebesa zbog SP-a nego samo zbog MP-a koji je bez premca najbolji MP fps...

C
24-11-2009, 20:44
Ne smeta meni...I ja izlažem svoje mišljenje. Među time je i da on zbilja pretjeruje, ali što jest je, i uspoređuje s nečim što praktički nema veze s pameti.

bezimeni
24-11-2009, 20:46
Npr ? Idemo argumentirano .Što je izvan pameti a da sam do sada spomenuo .Molim konkretno uz obrazloženje.

C
24-11-2009, 20:48
Ne da mi se pisati, u glavnom ti si se uhvatio SP-a k'o pijan ploata, kopija i konzole, dok ja govorim općenito, i tvoje usporedbe s Rambom u easy modu su besmislene.

bezimeni
24-11-2009, 20:53
Usporedbe sa Rambom su se odnosile na broj metaka i broj neprijatelja a easy mod si ti od nekuda izvukao.Ja ga nisam ni spomenuo niti sam tako igru odigrao .I što je sad tu besmisleno ?

C
24-11-2009, 21:07
Sorry, ali naravno da imaš metaka na bacanje kada su sve rafalke. A si kada pokušao neku snajpersku misiju prelaziti? Pištolj s 50 metaka i snajper s 90 metaka, a 200 protivnika. Vjeruj mi, tada svaki metak gledaš...dok je s automatskima normalno da sve vrvi od metaka i oružija, dovoljno ti je da ubiješ 10 protivnika, i šta onda već sve imaš, imaš sve...

bezimeni
24-11-2009, 21:15
Snajperske misije ..nisam ni jednom pomislio kako moram paziti na municiju .U krugu od deset metara pokupiš pet novih pušaka sa optikom ako svoju isprazniš...samo se moraš okrenuti oko sebe :rotfl: .Te snajperske misije su fora samo za jedan prohod .Ponavljaući faktor je ravan nuli.Čak ako si takvu misiju vidio na jubito ni prvi prohod ti nije zanimljiv.

Još jedna velika mana SP komponete.Nikakav replay faktor .

C
24-11-2009, 21:19
Odigraj OPS, mislim da je Evade. A ono, ubio sam 10 naoružanih ljudi i nije logično da imam metaka na bacanje. ROFL. :roll:

bezimeni
24-11-2009, 21:21
Da samo kaj ubiješ po deset ljudi svaki kvadratni metar pa praktički gaziš po mrtvima :rotfl: .

C
24-11-2009, 21:26
Da na, easy-u. Pokušaj na teže, jedan metak, i pa-pa mozgu. :)

Assasin`s
24-11-2009, 23:45
MW2 ipak zaslužuje titulu najbolje igre desetljeća.Makar ona imala nekih nedostataka u MP npr. nema det. servera ali opet nema onih bahatih ADMINA koji zabranjuju GL,Marty,P90,last stand... Ovdje te boli briga igraš imaš što tebi paše nitko te nemože izbacit i niš. Nije mi žao što više nam moadnih servera. Kaj če mi ZOMBIE i JUMP mode makar če to s vremenom doči u MW2. 400kn je puno ali opet za takvu igru se isplati dati. Ako ti se ne sviđa prodaš je. Jedino mi smeta što nema dobrih snipera u MW2 ali dodatci za puške su bolji nego ikad.

Raz
24-11-2009, 23:53
MW2 nisam još igrao, a pretpostavljam da je u rangu MW1 tako da bi titulu godine mogao odnijeti, ali desetljeća... apsolutno nikako.

str1k3r
25-11-2009, 00:33
Znam da ćete me popljuvati i, iskreno, više ne marim uopće.
Titulu igre godine zaslužuje Dragon Age: Origins, a ja ću opet naglasiti moje mišljenje.
Modern Warfare 2 je dobra igra, ništa senzacionalno, samo dobro. Jedna od boljih pucačina? Vjerojatno jest(mada sam vidio bolje).

Fascinira me to što kada god se na forumu otvori tema o CoD-u u nju uleti grupica fanova sa hvalospjevima, veliku većinu tih hvalospjeva igra uopće nije vrijedna. Shvaćam da se neka igra može voljeti osobno nemam ništa protiv, kvragu meni je The Witcher najbolja igra, mada ima dosta ljudi koji se neki aspekti te igre jednostavno ne sviđaju, dok se meni sviđa u cjelosti, i ja ih razumijem. No, ono što ne razumijem jest, kako reći nešto protiv MW-a da se na tebe ne okome fanovi, tj. kako im dokazati?
Iskreno, bez uvrede, postajete(neki) poput Twitardova, samo ste u ovom slučaju CoDtardovi.

Xero
25-11-2009, 00:36
Zašto bi te popljuvali ? Pa u pravu si.

Raz
25-11-2009, 00:41
Respect +100 :)

Maloki
25-11-2009, 00:44
Znam da ćete me popljuvati i, iskreno, više ne marim uopće.
Titulu igre godine zaslužuje Dragon Age: Origins, a ja ću opet naglasiti moje mišljenje.
Modern Warfare 2 je dobra igra, ništa senzacionalno, samo dobro. Jedna od boljih pucačina? Vjerojatno jest(mada sam vidio bolje).

Fascinira me to što kada god se na forumu otvori tema o CoD-u u nju uleti grupica fanova sa hvalospjevima, veliku većinu tih hvalospjeva igra uopće nije vrijedna. Shvaćam da se neka igra može voljeti osobno nemam ništa protiv, kvragu meni je The Witcher najbolja igra, mada ima dosta ljudi koji se neki aspekti te igre jednostavno ne sviđaju, dok se meni sviđa u cjelosti, i ja ih razumijem. No, ono što ne razumijem jest, kako reći nešto protiv MW-a da se na tebe ne okome fanovi, tj. kako im dokazati?
Iskreno, bez uvrede, postajete(neki) poput Twitardova, samo ste u ovom slučaju CoDtardovi.
To je to, slažem se sa svime (osim dijelom da mi je Witcher najbolja igra - nisam ga ni prešao).
Ali zapamti, to je tvoje subjektivno mišljenje i nije poput Grimovog koje je uvjek objektivno.

str1k3r
25-11-2009, 00:50
Zašto bi te popljuvali ? Pa u pravu si.
Biti u pravu je nategnut pojam što se tiče fanova MW-a, ne svih ofc, ne kažem da su svi nerazumni. Čast iznimkama :)

Deadwalker
25-11-2009, 00:58
Slazem se da titulu igre godine zasluzuje Dragon Age i da je MW2 ipak malo previse napuhan naslov kada je opca kvaliteta u pitanju. Naravno, riječ je o blockbusteru i iznimno kvalitetnog igri, al recimo, nekakav Stalker ga sisa po svim aspektima, no dobro, to su je vec polako subjektivna nota. MW2 je imao fenomenalnu marketinsku kampanju te je kao i Bioshock kada je dolazio, lansiran van kada je hype prakticki dosegao vrhunac. Ljudi su doslovce nahrlili u ducane te je prvi dan zabiljena povijesno rekordna kolicina prodanih primjeraka. Same recenzije su isto malo pale pod taj "efekt" te titule kao "igra desetljeca" ili "najbolja igra ikad" su stvarno neprimjerene. Budimo realni i kazimo da "najbolja igra ikad" nece nikada biti napravljena. Uvijek se može bolje i uvijek ima mjesta za napredak. Tako je MW2 unaprijedio neke elemente jedinice i doveo sam gameplay na jos vecu razinu, al dakako, moze se i bolje.
Dragon Age pak s druge strane je stvoren iz ciste nule. U Biowareu su osmislili kompletni svijet, pricu, likove, sam gameplay, cijelu igru glasovno sikronizirali, ma sve. Ako se mene pita, takav naslov, koji se hrabro vraca korjenima role-playinga(konacno teska i izazovna igra :) ), stavlja gameplay ispred vizualne prezentacije te na trzistu kakvom je danas, to uspijeva. Po meni, ako to sve ne zasluzuje titilu igru godine, onda fakat neznam.

Sgt. Bull
25-11-2009, 01:16
Nitko ovde ne glumi nekog IW, CoD ili MW fana ali činjenica je da Call of Duty barem što se tiče posljednjih nastavaka nije zaslužio da ga se toliko pljuje kao što to neki rade. Daleko od toga da ne poštujem nečije mišljenje ali reći kako je igra "Ramo easy mod" je smiješno najmanje rečeno. Istina stoji i nitko je ne osporava, igra je kratka, ima puno stvari koje su mogle i morale biti bolje no naravno kada se dođe do dijela u kojem bi objektivno trebalo pogledati postove netkoga tko brani igru odmah se ulijeće se spikama o Cod fenbojima, Codtardovima i slično i time se gubi smisao bilo kakve rasprave jer se manje-više osoba koja pokušava da argumentirano odbrani igru nalazi u poziciji u kojoj se vrijeđa.

Arbiter of Change
25-11-2009, 01:18
Popularan je, a sve popularno se kad-tad počne pljuvati, ako zbog ničeg drugog onda na bazi principa.

Sgt. Bull
25-11-2009, 01:19
Zaboravih da je alternativa sada trend. My bad.

str1k3r
25-11-2009, 01:26
Moj cilj nije bilo pljuvanje, žao mi je ako ste to tako shvatili, moj cilj je bio ukazati da sve što je popularno nije bez mane, tj. kako neki to prikazuju.

bezimeni
25-11-2009, 07:27
Nitko ovde ne glumi nekog IW, CoD ili MW fana ali činjenica je da Call of Duty barem što se tiče posljednjih nastavaka nije zaslužio da ga se toliko pljuje kao što to neki rade. Daleko od toga da ne poštujem nečije mišljenje ali reći kako je igra "Ramo easy mod" je smiješno najmanje rečeno. Istina stoji i nitko je ne osporava, igra je kratka, ima puno stvari koje su mogle i morale biti bolje no naravno kada se dođe do dijela u kojem bi objektivno trebalo pogledati postove netkoga tko brani igru odmah se ulijeće se spikama o Cod fenbojima, Codtardovima i slično i time se gubi smisao bilo kakve rasprave jer se manje-više osoba koja pokušava da argumentirano odbrani igru nalazi u poziciji u kojoj se vrijeđa.


Pa naparavi smislenu raspravu.Ja na ovoj temi još nisam pročitao ni jedan smisleni post zašto je SP dobar...ne odličan , tek dobar ( Vedran je jedini napisao nešto smisleno zašto je njemu igra kvalitetna ) .Seciraj igru pa mi objasni po čemu je dobar gameplay ( dugotrajnost, ponavljajući faktor , konzolizam , stroga pravocrtnost , izuzetna arkadnost , ogromna skripta ) , grafika ( udaljene zaljepljene kulise , limitirajuće i strogo zatvorene i pravocrtne mape) , AI ( zastario i loš koji se jedino bazira na brojnosti ) , inovativan ( igra više izgleda kao ekspanzija MW jedinice nego njegov nastavak )....i sve to pokušaj pogledati iz perspektive nekoga tko je otišao u dućan i iskeširao 400 kn kako bi igrao SP jer igra nije reklamirana kao isključivo MP naslov.

I ne znam da li si pročitao moje postove kako treba ali easy i Rambo u istoj rečenici mi se već po drugi puta stavljaju u usta bez da sam ja to napisao .Neki misli da mi čitaju misli....Usporedba sa Rambom na stereodima je bila u smislu količine pobijenih neprijatelja te količine dostupnog oružja i municije ( inače prvog i zadnjeg Ramba smatram izuzetnim filmovima ) . Normalno da igra nije lagana ako ju se stavi na najteži nivo...ali po meni to opet nije teška igra.Teška je u smislu kao što može biti težak jedan Serious Sam ali nije teška u onom pozitivnom smislu kao što može biti težak jedan BIA u kome treba malo i taktizirati ...ima i drugih primjera.


I dozvoli da nekome ( meni ) tko je odigrao sve nastavke do sada kronološkim redom , neke i po nekoliko puta polako ali sigurno ovaj serijal postaje debelo dosadan i naporan iz razloga jer ima osjećaj kao da mlati praznu slamu Jovo nanovo.

Grim
25-11-2009, 08:20
Nadam se da Modern Warfare 2 neće odnijeti nagradu za igru godine pošto ga zaslužuje Dragon Age: Origins. :D

cham3leon
25-11-2009, 09:44
Meni je CoD (bilo koji) samo još jedna pucačina. Ni po čemu bolja od ostalih, niti gora od ostalih. Ništa revolucionarno nema, obje WWII i moderne tematike nisu ništa novo, sistema zapovijedanja nema (pričam o SP), ponekad je i repetitivno, a jedino po čemu se razlikuje od ostalih igara istog žanra je taj filmski realizam koji je uveo - ta atmosfera jurcanja kroz Staljingrad i slične bitke dok svuda oko tebe gruvaju granate i prolaze tenkovi, tvoji suborci pogibaju, itd.

S time da naglašavam da je to FILMSKI realizam, dakle igra nije zaista realistična. Iako je jedna od onih koje su tako koncipirane da ti treba dva - tri metka da pogineš, nema nekog realizma. I mislim da je bezimeni htio reći s ovim Rambo pristupom da to ne znači da je igra prelagana, već da igrač sam do kraja uspješno završene misije poubija manju vojsku švaba.

Što se tiče MP, sigurno je da je izazovniji jer se boriš protiv ljudskog neprijatelja, ali nije također ništa specijalno ni različito od ostalih FPS MP-a. Slično kao Counter Strike, samo što se likovi ne kreću onako luđački brzo. I nema kupovine oružja, pretpostavljam.

loo
25-11-2009, 09:50
Što se tiče MP, sigurno je da je izazovniji jer se boriš protiv ljudskog neprijatelja, ali nije također ništa specijalno ni različito od ostalih FPS MP-a. Slično kao Counter Strike, samo što se likovi ne kreću onako luđački brzo. I nema kupovine oružja, pretpostavljam.

Vidi se da MP nisi nikad ni igrao. Imaš levele, perkove, attachmente za oružja, kill-streak rewardove, za razliku od CS-a IMAŠ aim down sight :rotfl: , imaš 15-ak game modova, imaš challenge, i tako dalje...
Jednostavno najbolji, najzabavniji, najzarazniji MP FPS. Za SP mi se jebe. Odigram ga jedino reda radi. A WaW SP sam odigro samo zato da dobijem zombie mapu.

cham3leon
25-11-2009, 09:54
Igrao sam jednom davno, jedino nisam igrao četvorku u MP, ali znam za perkove i ostale sisteme.

loo
25-11-2009, 09:56
Čim kažeš da je praktički isti kao CS se vidi da neznaš.

cham3leon
25-11-2009, 10:01
Nisam rekao da je isti ko CS jebote, valjda nisam glup, jer sam igrao oboje. Različite su igre, ali u konačnici se svode na isto, jedino što je CS dinamičniji i ima kupovanje oružja, i možda još sitnica kojih se ne mogu sjetit. I ti perkovi i ostala sranja iz CoD četvorke.

El Klinjo
25-11-2009, 10:14
Meni je CoD (bilo koji) samo još jedna pucačina. Ni po čemu bolja od ostalih, niti gora od ostalih. Ništa revolucionarno nema, obje WWII i moderne tematike nisu ništa novo, sistema zapovijedanja nema (pričam o SP), ponekad je i repetitivno, a jedino po čemu se razlikuje od ostalih igara istog žanra je taj filmski realizam koji je uveo - ta atmosfera jurcanja kroz Staljingrad i slične bitke dok svuda oko tebe gruvaju granate i prolaze tenkovi, tvoji suborci pogibaju, itd.

S time da naglašavam da je to FILMSKI realizam, dakle igra nije zaista realistična. Iako je jedna od onih koje su tako koncipirane da ti treba dva - tri metka da pogineš, nema nekog realizma. I mislim da je bezimeni htio reći s ovim Rambo pristupom da to ne znači da je igra prelagana, već da igrač sam do kraja uspješno završene misije poubija manju vojsku švaba.

Što se tiče MP, sigurno je da je izazovniji jer se boriš protiv ljudskog neprijatelja, ali nije također ništa specijalno ni različito od ostalih FPS MP-a. Slično kao Counter Strike, samo što se likovi ne kreću onako luđački brzo. I nema kupovine oružja, pretpostavljam.



Možda se varam, ali nije li upravo vCoD uveo ADS?

loo
25-11-2009, 10:28
Nisam rekao da je isti ko CS jebote, valjda nisam glup, jer sam igrao oboje. Različite su igre, ali u konačnici se svode na isto, jedino što je CS dinamičniji i ima kupovanje oružja, i možda još sitnica kojih se ne mogu sjetit. I ti perkovi i ostala sranja iz CoD četvorke.

Shvati, nisu ni PRIBLIŽNO slični. Ako ćemo tako, onda za svaku igru istog žanra možemo reć da je slična i da se svodi na isto. I gdje nas to vodi? Nigdje. Lijepo sam ti napiso najbitnije razlike u MP-u te dvije igre (daleko največa je aim down sight) i ako ti i dalje tvrdiš da se svodi na isto onda stvarno...

Sgt. Bull
25-11-2009, 11:19
Pa naparavi smislenu raspravu.Ja na ovoj temi još nisam pročitao ni jedan smisleni post zašto je SP dobar...ne odličan , tek dobar ( Vedran je jedini napisao nešto smisleno zašto je njemu igra kvalitetna ) .Seciraj igru pa mi objasni po čemu je dobar gameplay ( dugotrajnost, ponavljajući faktor , konzolizam , stroga pravocrtnost , izuzetna arkadnost , ogromna skripta ) , grafika ( udaljene zaljepljene kulise , limitirajuće i strogo zatvorene i pravocrtne mape) , AI ( zastario i loš koji se jedino bazira na brojnosti ) , inovativan ( igra više izgleda kao ekspanzija MW jedinice nego njegov nastavak )....i sve to pokušaj pogledati iz perspektive nekoga tko je otišao u dućan i iskeširao 400 kn kako bi igrao SP jer igra nije reklamirana kao isključivo MP naslov.

I ne znam da li si pročitao moje postove kako treba ali easy i Rambo u istoj rečenici mi se već po drugi puta stavljaju u usta bez da sam ja to napisao .Neki misli da mi čitaju misli....Usporedba sa Rambom na stereodima je bila u smislu količine pobijenih neprijatelja te količine dostupnog oružja i municije ( inače prvog i zadnjeg Ramba smatram izuzetnim filmovima ) . Normalno da igra nije lagana ako ju se stavi na najteži nivo...ali po meni to opet nije teška igra.Teška je u smislu kao što može biti težak jedan Serious Sam ali nije teška u onom pozitivnom smislu kao što može biti težak jedan BIA u kome treba malo i taktizirati ...ima i drugih primjera.


I dozvoli da nekome ( meni ) tko je odigrao sve nastavke do sada kronološkim redom , neke i po nekoliko puta polako ali sigurno ovaj serijal postaje debelo dosadan i naporan iz razloga jer ima osjećaj kao da mlati praznu slamu Jovo nanovo.

Niti sam započeo niti imam namjeru JA završiti ovu raspravu, nije to moj posao. Činjenica je da ja niti jednog jedinog trenutka nisam rekao kako je CoD:MW2 igra za svrš efekat (kao što ti konstatnto pretendiraš) već sam samo rekao da igra nije toliko loša koliko je ti pljuješ. Opet ponavljam pati od konzolitisa, dokaz je čisti nedostatak lean opcije ukinut radi "ravnopravnosti" između konzola i pc-a. Kratka je, bugova ima, linearna je ali igra niti jednog trenutka nije kao što je ti opisuješ. Tebi konstatno smetaju i preočiti elementi koji nisu uvedeni u ovom dijelu, i prošli dio je isto bio kratak, i prošli je bio linearan, i prošli je bio pun konzolitisa ali nešto ne vidjeh da se puno pljuje po njoj? Zašto, zato što ima MP? Onako, ti si počeo raspravu govoreći kako je serijal copy fest (storyline), pa kada ti je to propalo počeo si sa drugom pričom koju niti jednog trenutka nitko nije negirao, ali ti iz muhe praviš slona i to bezpotrebno.
Municija i oružje u igri, meni nisu bili dostupni u tolikoj količini, često sam se nalazio u situaciji gdje sam morao da kupim puške od neprijatelja ili da čekam ako naiđem na određene dijelove igre u kojima si imao mogućnost da refillaš municiju. To za pobijene neprijatelje, ja ne znam da li si ti i u kojem trenutku tokom igranja primjetio da je igra u srži priča o ratu i da nisi sam već imaš i cijeli tim ponekada uz sebe? Nisi primjetio da upravo tu brojnu nadmoć neprijatelja baš priča opravdava? Kako? Zašto? Šta? Logično da nisi kada si igru prelazio zatvorenih očiju.
I igrao sam ja upravo kronološkim redom sve dijelove od jedinice do ekspanzije do drugog dijela pa svih nastavaka (istina jedino sam World at War bio primoran malo kasnije odigrati jer mi je komp u to vrijeme bio preslab i nisam je mogao pokrenuti, dok sam MW jedva vukao na 20 frejmova i opet je odigrao do kraja kada je izašla).

Mirko L
25-11-2009, 11:20
Dokle će ljudi raspravljat o kvaliteti igara?
Koja je bolja?

Naravno sve je subjektivno.
Neki vole brze pucačine, neki vole opširne RPG-ove.

I objektivno gledajući, najbolje igre (bilo to godine ili uopće) nema.

Meni osobno je SP bio, iako je nekad znao biti repetitivan.
Ali svidile su mi se sve one akcijske scene i slično.

Ali netko to možda ne voli.Netko možda više voli spore strateške pucačine ili whatever, pa pljuje po CODu...odnosno MW 2 jel...

EDIT: Što je lean opcija?

Sgt. Bull
25-11-2009, 11:30
Lean opcija je ona opcija (Q i E su bili, ako se sjećam) mogućnosti naginjanja na desnu ili lijevu stranu, izvirivanja. Ovaj put, IW je odlučio da ukine isti zbog ravnopravnosti između pcjaša i konzolaša jer naime ovi potonji moraju i ovako stisnuti 101 gumb a sad kad bi dodali i Lean gumbove to bi bilo ravno samoubojstvu.

bezimeni
25-11-2009, 17:11
Pretjerujem jednako kao što pretjeruju raznorazni časopisi i sajtovi koji ovoj prenapuhanoj igri daruju 100/100 ili nešto niže. Sve iznad 70 je poklon za ovu igru i pretjerivanje.

Sgt. Bull
25-11-2009, 17:13
E to već jeste pre*eravanje i potplaćeno pretjerivanje. Kao i one tvrdnje o igri desetljeća.

loo
25-11-2009, 20:20
I objektivno gledajući, najbolje igre (bilo to godine ili uopće) nema.

Naravno da postoji. Ono što je većini najbolje, to je i općenito najbolje. Demokracija ftw?

str1k3r
25-11-2009, 20:23
I objektivno gledajući, najbolje igre (bilo to godine ili uopće) nema.

Ono što je većini najbolje, to je i općenito najbolje.
Apsolutno krivo, svako ima nešto što je njemu dobro/loše i ne mora se forsirati to. Ali, opet, postoji razlika između nečeg što je dobro/loše i nečeg što ti se sviđa/ne sviđa.

loo
25-11-2009, 20:30
Pa šta onda? Meni se ne sviđa HDZ pa su opet oni 2. put za redom na vlasti. Ja ih ne volim, ali ih očito vole drugi ljudi. Isto tako neki glumac dobije oskara za najbolju sporednu ulogu, a ja sam htio da netko drugi pobjedi. Neki nogometaš je proglašen najboljim nogometašem godine, a možda sam ja baš htio onog trećeg. Naučite se da ne može sve bit objektivno i da većina diktira sve. Get over it.

bezimeni
25-11-2009, 20:35
Mene zaboli...niti iz džepa niti u džep .Jedino mi žao izgubljenog vremena ...bolje da sam išao vaditi zub ili nekaj sl.

cham3leon
25-11-2009, 20:40
Pa šta onda? Meni se ne sviđa HDZ pa su opet oni 2. put za redom na vlasti. Ja ih ne volim, ali ih očito vole drugi ljudi. Isto tako neki glumac dobije oskara za najbolju sporednu ulogu, a ja sam htio da netko drugi pobjedi. Neki nogometaš je proglašen najboljim nogometašem godine, a možda sam ja baš htio onog trećeg. Naučite se da ne može sve bit objektivno i da većina diktira sve. Get over it.

Zapravo, HDZ ima biračko tijelo koje im je uvijek lojalno i koje će zauzvrat biti uhljebljeno ako HDZ zadrži vlast. Recenzije igara također su većinom podmazane. Pobjednici na Dori su također pobjednici zato što su iza njih utjecajni ljudi, a ne zato što je publika tako odabrala. Demokracija je na papiru odlična stvar, ali zapravo je puna rupa. Get over it.

str1k3r
25-11-2009, 20:43
Demokracija u slobodnoj volji nema išta tražiti, o meni ovisi, u konačnici, hoće li mi se nešto svidjeti ili neće, a ne zato jer x ljudi to obožava.

bezimeni
25-11-2009, 20:52
Tržište i vrijeme će reći svoje .Bude li se kupovala i igrala ispasti će ona stara...psi laju karavane prolaze.

loo
25-11-2009, 20:57
Demokracija u slobodnoj volji nema išta tražiti, o meni ovisi, u konačnici, hoće li mi se nešto svidjeti ili neće, a ne zato jer x ljudi to obožava.

Pa ali to je tvoje subjektivno mišljenje. Naravno, ne mogu se svi ljudi na svijetu složit oko toga koja je najbolja igra. Zato je najbolje ono što je najbolje većini. Šta je tu toliko teško za shvatit? :(

str1k3r
25-11-2009, 21:00
Ne kažem ja da je igra loša, naprotiv; dobra je. Ali ono što ja želim reći jest da se meni ne sviđa, ali ja samo iznosim svoje stajališe, sviđalo se to tebi ili ne.

cham3leon
25-11-2009, 21:04
psi laju karavane prolaze.

Moja omiljena uzrečica! :D

loo
25-11-2009, 21:04
Pa i ja kažem da uvažavam tvoje stajalište. Ja isto imam svoje mišljenje (koje se trenutno poklapa s tim da je ova igra najbolja, ali svejedno :D). Sada je više takvih kao što sam ja nego kao što si ti, pa se zato i igra veliča. Naravno da se ne sviđa svima, ali eto...

str1k3r
25-11-2009, 21:07
SSada je više takvih kao što sam ja nego kao što si ti, pa se zato i igra veliča. Naravno da se ne sviđa svima, ali eto...
I tu je moj problem. Igra se veliča bez obzira na očite mane kao da ne postoje, dobiva hvalospjeve mada iste u tolikoj mjeri ne zaslužije.
Racionalnost.

loo
25-11-2009, 21:12
To je opet s tvoje strane. Meni je ta cijela franšiza jebeno dobra. CoD 2 sam igro 2 godine, CoD MW sam igro 2 godine i isto planiram s CoD MW 2. Za mene je to jednostavno nenadjebiva igra s super komjunitijem i igra ju dosta mojih prijatelja. Što se mene tiče, igra zaslužuje sve hvalospjeve koje dobiva.

bezimeni
25-11-2009, 23:58
:shock:

Svaka čast .Meni ni jedna igra ne potraje više od nekoliko tjedana ( eventualno ju prođem ponovno nakon nekog vremena) .Jedini multi i dugogodišnja igra kojoj se vračam je PES , ali samo zbog dobrog društva i to ne više od par puta mjesećno po sat-dva.

Khorne
26-11-2009, 01:01
Ajde jebo ih vise ti codovi,svake godne novi cod,covjek se ne stigne niti uziviti vise u mp tek izaslog nastavka vec je najavljen novi.Sad trebaju napraviti neki razmak od 2,3,4 godine i onda napraviti neki revolucionarni nastavak.
Ako uskoro najave novi cod onda im jebem mater.

loo
26-11-2009, 08:08
Nadam se da pod CoD ne računaš WaW. Njega je napravio Treyarch i meni je najlošiji cod od svih. Jedino njega nisam igro skoro ništa. Samo malo co-op zombije.

Inače,
Call of Duty 2 - October 25, 2005
Call of Duty 4: Modern Warfare - November 2007
Call of Duty: Modern Warfare 2 - November 10, 2009.

2 godine razmaka između svakog nastavka...

Khorne
26-11-2009, 10:40
Nadam se da pod CoD ne računaš WaW. Njega je napravio Treyarch i meni je najlošiji cod od svih. Jedino njega nisam igro skoro ništa. Samo malo co-op zombije.

Inače,
Call of Duty 2 - October 25, 2005
Call of Duty 4: Modern Warfare - November 2007
Call of Duty: Modern Warfare 2 - November 10, 2009.

2 godine razmaka između svakog nastavka...

I sad ja waw nebi trebao racunati zato jer ga ti nisi igrao,daj molim te,mene nije briga sto tebi cod waw ne valja,ako mu u nazivu stoji Call of Duty to je onda jedan od nastavka serijala i racunat ce se u to.
Dalje,od 2003. kad je izasao prvi cod pa do 2009. imamo 5 nastavaka i jednu expanziju za pc,u sest godina je to previse.Forsiraju ga dok ljudima nece dopizdit i sjebat ce cijeli cod serijal,sad treba pustiti ljude da se izigraju na mw i mw 2 pa za kojih 3-4 godine novi nastavak,a ne opet sljedece godine ce oni najaviti mw 3 ili kaj vec.

str1k3r
26-11-2009, 10:45
E, eat yer' heart out:
Treyarch radi na CoD 7 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=15&t=33583&start=0)

bezimeni
26-11-2009, 10:51
Pa s obzirom da igru pređeš za 5-6 sati nije puno ni po jedan cod svakih šest mjeseci...samo se nadam da će ovoga puta koštati barem 450 kn :thumbs2: .

ps. znači već se zna igra godine za sljedeću godinu ?

str1k3r
26-11-2009, 10:52
Potpuna lista:
Call of Duty : - 2003
Call of Duty Expansion pack : United Offensive - September 14, 2004
Call of Duty: Finest Hour - November 16, 2004
Call of Duty 2: Big Red One - November 1, 2005
Call of Duty 2: - October 25, 2005
Call of Duty 3: - November 7, 2006
Call of Duty 4: Modern Warfare - November 2007
Call of Duty : World at War : - November 11, 2008
Call of Duty: Modern Warfare 2 - November 10, 2009.
Call of Duty: Modern Warfare Reflex - November 10, 2009.(Wii)
Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized - November 10, 2009.(DS)
Call of Duty "7"- ...

To što nije 3. dio izdan za PC platformu nije razlog da ga se ne ubroji, a i prvi dio je najvažniji, kako li si ih galantno zaobišao :roll:
Ta mi je ekipa najdraža; kojima CoD počinje od 2 dijela, pa preskače 3, i nastavlja se na MW itd.
EDIT: bezimeni; moje duboke isprike. Lista je revidirana :)

bezimeni
26-11-2009, 10:55
I ti si preskočio cod iz prošle godine...onaj na pacifiku .

loo
26-11-2009, 10:56
I sad ja waw nebi trebao racunati zato jer ga ti nisi igrao,daj molim te,mene nije briga sto tebi cod waw ne valja,ako mu u nazivu stoji Call of Duty to je onda jedan od nastavka serijala i racunat ce se u to.
Dalje,od 2003. kad je izasao prvi cod pa do 2009. imamo 5 nastavaka i jednu expanziju za pc,u sest godina je to previse.Forsiraju ga dok ljudima nece dopizdit i sjebat ce cijeli cod serijal,sad treba pustiti ljude da se izigraju na mw i mw 2 pa za kojih 3-4 godine novi nastavak,a ne opet sljedece godine ce oni najaviti mw 3 ili kaj vec.

WaW nije samo meni smeće. Prvo i najvažnije, nije ga radio IW kao sve ostale CoD-ove (osim 3.), nego glupi Treyarch. Nema nikakav komjuniti. Nema promodove. Nema nikakvu kompetitic scenu. Nema turninra ni ničeg. Igraju ga jedino ovak neki kežual gejmeri.
Svi koji su igrali ostale CoD-ove znaju da ovaj nastavak nije CoD.

@str1k3r: cod 1 sam slučajno zaobišao. On je izdan 2003 tako da je opet razmak između njega i nastavka 2 godine. CoD 3 je također radio Treyarch i isto ga nitko ne svrstava u CoD (zbog više nego očitih razloga).


Naravno, i meni bi bilo draže da Treyarch ne radi igrice, tj. da kao i do sada CoD izlazi svake 2 godine. Al' ne dira me to previše jer ga ni ne igram.

str1k3r
26-11-2009, 11:01
@str1k3r: cod 1 sam slučajno zaobišao. On je izdan 2003 tako da je opet razmak između njega i nastavka 2 godine. CoD 3 je također radio Treyarch i isto ga nitko ne svrstava u CoD (zbog više nego očitih razloga).


On i dalje nosi naziv Call of Duty i nema razloga da se izbaci. To što ga je radio Treyarch nije valjan razlog.

loo
26-11-2009, 11:05
Rekoh na kraju da meni ne smeta jer tak i tak ne igram to. Recimo sad me nimalo ne uzbuđuje vijest da cod 7 izlazi jer je tek izašao mw 2 i ne planiram igrat 7, ali kad najave mw 3 ili tako nešto, jedva ću čekat da izađe. Što se mene tiće, novi call of duty izlazi svake 2 godine.

str1k3r
26-11-2009, 11:09
Jer ga radi Infinity Ward, a ne Treyarch.

loo
26-11-2009, 11:13
Pa da, ako samo pogledaš npr. MW i WaW vidit ćeš da su te dvije igre potpuno različite. Možda ne po konceptu, ali po izgledu, doživljaju, komjunitiju, settingu i tim stvarima. Meni to jednostavno nije cod...

Što se tiće ww2 u codu, to je prošlo. Kad mi netko kaže u istoj rečenici cod i ww2, ja si zamislim cod 2 u glavi, a ne glupi waw i japance.

str1k3r
26-11-2009, 11:20
Što se tičeSww2 u codu, to je prošlo. Kad mi netko kaže u istoj rečenici cod i ww2, ja si zamislim cod 2 u glavi, a ne glupi waw i japance.

Lolek :)
Imaš pravo japanci nisu igrali nikakvu ulogu u drugom svjetskom ratu. <.<
A sad da se malo osvrnem na japance, njihovo uvlačenje u igru je jedan od najboljih poteza Treyarcha. Maknuli su se od izlizanih bojišta Francuske, i preselili na Pacifik mada su još to mogli doraditi ali bilo što je dobro osim Francuske. Zanimljivo, još nisam primjetio da je itko napravio ikakav sukob u Italiji. Monte Casino anyone?

Grim
26-11-2009, 11:25
Meni je dosta igranja s Amerima u WW2 igrama, želim igrat s Britancima, želim WW2 igru koja se cijelo vrijeme zbiva u Sjevernoj Africi. :D

Norther
26-11-2009, 13:15
Kako je predobro kada nenad spusti vedranu, pa ga isti ignorira :)

Raz
26-11-2009, 13:25
Što se tičeSww2 u codu, to je prošlo. Kad mi netko kaže u istoj rečenici cod i ww2, ja si zamislim cod 2 u glavi, a ne glupi waw i japance.

Lolek :)
Imaš pravo japanci nisu igrali nikakvu ulogu u drugom svjetskom ratu. <.<
A sad da se malo osvrnem na japance, njihovo uvlačenje u igru je jedan od najboljih poteza Treyarcha. Maknuli su se od izlizanih bojišta Francuske, i preselili na Pacifik mada su još to mogli doraditi ali bilo što je dobro osim Francuske. Zanimljivo, još nisam primjetio da je itko napravio ikakav sukob u Italiji. Monte Casino anyone?

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Netko je baš spomenuo da toliko WW2 igre sa amerima igramo da će ljudi već mislit da se cijeli rat vodio samo oko amera i njemaca.

Sgt. Bull
26-11-2009, 15:48
Netko je baš spomenuo da toliko WW2 igre sa amerima igramo da će ljudi već mislit da se cijeli rat vodio samo oko amera i njemaca.
Istu raspravu sam baš jučer imao sa frendom, samo što smo raspravljali o filmovima. Ne znam šta je teško tu shvatiti, ljudi koji prave te igre tj. filmove su Amerikanci i tu je logično da će sebe i promovisanje vlastitog uspjeha staviti na platno, ama baš ne vidim nekog drugog očitog razloga da stave Britance, Japance, Bosance, Hrvate ili nekoga trećeg jer fakat zamislite da ste vi na njihovoj poziciji, nema baš logike da pravite nešto o nečemu što vam baš nije poznato, barem meni. Doduše sada je druga stvar što danas imamo "kritičare" kojima ne valja film iz Amerike jer je uvijek ta ista Amerika da nekoga ili nešto spašava, ne valja im iz Engleske jer je uvijek ta ista komedija iz Engleske, ne valja im iz Kine jer je Bože mili na Kineskom jeziku...

loo
26-11-2009, 19:30
Lolek :)
Imaš pravo japanci nisu igrali nikakvu ulogu u drugom svjetskom ratu. <.<
A sad da se malo osvrnem na japance, njihovo uvlačenje u igru je jedan od najboljih poteza Treyarcha. Maknuli su se od izlizanih bojišta Francuske, i preselili na Pacifik mada su još to mogli doraditi ali bilo što je dobro osim Francuske. Zanimljivo, još nisam primjetio da je itko napravio ikakav sukob u Italiji. Monte Casino anyone?

Jel' ti baš namjerno ne želiš shvatit ono što pokušavam reć? Ja sam reko da sam naviko na cod bez Japanaca. Bez perkova i tih stvari. Ako će se već igrat neki cod o ww2 onda to treba bit cod2. Meni WaW nije cod i sranje je. Možda bi bio dobar da se ne zove CoD. Tj. da je to sasvim druga igra. Ali imho ona nema šta radit među ostalim codovima.

Raz
26-11-2009, 19:49
Lolek :)
Imaš pravo japanci nisu igrali nikakvu ulogu u drugom svjetskom ratu. <.<
A sad da se malo osvrnem na japance, njihovo uvlačenje u igru je jedan od najboljih poteza Treyarcha. Maknuli su se od izlizanih bojišta Francuske, i preselili na Pacifik mada su još to mogli doraditi ali bilo što je dobro osim Francuske. Zanimljivo, još nisam primjetio da je itko napravio ikakav sukob u Italiji. Monte Casino anyone?

Jel' ti baš namjerno ne želiš shvatit ono što pokušavam reć? Ja sam reko da sam naviko na cod bez Japanaca. Bez perkova i tih stvari. Ako će se već igrat neki cod o ww2 onda to treba bit cod2. Meni WaW nije cod i sranje je. Možda bi bio dobar da se ne zove CoD. Tj. da je to sasvim druga igra. Ali imho ona nema šta radit među ostalim codovima.

Pokušavaš reći da si naviko na CoD bez japanaca ali ne možeš osporiti da su i oni imali veliku ulogu u WW2.
Perkovi se nisu pojavili u WaW-u već u CoD:MW
Ako nije dobar nije dobar, nema tog imena koje ga može spasit bilo da se zvao CoD ili Bitka na rijeci Neretvi.



Netko je baš spomenuo da toliko WW2 igre sa amerima igramo da će ljudi već mislit da se cijeli rat vodio samo oko amera i njemaca.
Istu raspravu sam baš jučer imao sa frendom, samo što smo raspravljali o filmovima. Ne znam šta je teško tu shvatiti, ljudi koji prave te igre tj. filmove su Amerikanci i tu je logično da će sebe i promovisanje vlastitog uspjeha staviti na platno, ama baš ne vidim nekog drugog očitog razloga da stave Britance, Japance, Bosance, Hrvate ili nekoga trećeg jer fakat zamislite da ste vi na njihovoj poziciji, nema baš logike da pravite nešto o nečemu što vam baš nije poznato, barem meni. Doduše sada je druga stvar što danas imamo "kritičare" kojima ne valja film iz Amerike jer je uvijek ta ista Amerika da nekoga ili nešto spašava, ne valja im iz Engleske jer je uvijek ta ista komedija iz Engleske, ne valja im iz Kine jer je Bože mili na Kineskom jeziku...

Iskreno, ja bi više volio vidjeti neku relativno nepoznatu bitku koja se dogodila te bi time i dobili bolji dojam o tome kako se WW2 odigravao na velikoj skali. Nije bitno koliko su bitke nepoznate, ako ideju dobro realiziraju u igru. Tu je i opcija da se napravi neka bitka gdje smo u ulozi axisa i vidimo pogled iz njihove perspektive, no sumnjam da bi to netko imao hrabrosti učiniti.

loo
26-11-2009, 20:01
Pokušavaš reći da si naviko na CoD bez japanaca ali ne možeš osporiti da su i oni imali veliku ulogu u WW2.
Perkovi se nisu pojavili u WaW-u već u CoD:MW
Ako nije dobar nije dobar, nema tog imena koje ga može spasit bilo da se zvao CoD ili Bitka na rijeci Neretvi.

O bože pa ja neznam koji je vama kurac. Kako da vam objasnim? Nisam rekao da Japanci nisu imali veliku ulogu u ww2, ali jednostavno mi to nije za cod. To mi je više moh igra nego cod. Uopće mi se ne uklapa.
Znam ja dobro kad su se pojavili perkovi. Mislim da sam puno više igrao sve te igrice od tebe. Mislio sam na to da je WaW prvi ww2 cod sa perkovima i da mi se to ne sviđa jer nisam navikao na to u codu. Već sam još reko šta mi smeta u WaW-u. Ugođaj, setting, jednostavno izgled SVEGA (doslovno svega), znači oružja, ljudi, mapa, menu-a, slika perkova, načina na koji ljudi trče, kako im se puške miču i apsolutno SVE. Pregadno je. Nimalo ne liči na cod. To što pričam nije samo moje mišljenje nego mišljenje svih 'ozbiljnijih', a pogotovo profi igrača cod-a. Nitko od njih nije prešao na WaW jer je igra sranje u usporedbi sa 2 ili 4. Da se ne zove CoD, prodala bi se u 100 puta manje primjeraka...

Raz
26-11-2009, 20:07
Pokušavaš reći da si naviko na CoD bez japanaca ali ne možeš osporiti da su i oni imali veliku ulogu u WW2.
Perkovi se nisu pojavili u WaW-u već u CoD:MW
Ako nije dobar nije dobar, nema tog imena koje ga može spasit bilo da se zvao CoD ili Bitka na rijeci Neretvi.

O bože pa ja neznam koji je vama prozor. Kako da vam objasnim? Nisam rekao da Japanci nisu imali veliku ulogu u ww2, ali jednostavno mi to nije za cod. To mi je više moh igra nego cod. Uopće mi se ne uklapa.
Znam ja dobro kad su se pojavili perkovi. Mislim da sam puno više igrao sve te igrice od tebe. Mislio sam na to da je WaW prvi ww2 cod sa perkovima i da mi se to ne sviđa jer nisam navikao na to u codu. Već sam još reko šta mi smeta u WaW-u. Ugođaj, setting, jednostavno izgled SVEGA (doslovno svega), znači oružja, ljudi, mapa, menu-a, slika perkova, načina na koji ljudi trče, kako im se puške miču i apsolutno SVE. Pregadno je. Nimalo ne liči na cod. To što pričam nije samo moje mišljenje nego mišljenje svih 'ozbiljnijih', a pogotovo profi igrača cod-a. Nitko od njih nije prešao na WaW jer je igra sranje u usporedbi sa 2 ili 4. Da se ne zove CoD, prodala bi se u 100 puta manje primjeraka...

To se traži, za razliku od prošlog posta ovaj je potpuno razumljiv i shvaća se što si želio reći.
Istina što se tiče da si igrao CoD više od mene... za mene su to igre za jedno prelaženje, a u MP ne vidim gušta.

Mirko L
26-11-2009, 21:06
Pokušavaš reći da si naviko na CoD bez japanaca ali ne možeš osporiti da su i oni imali veliku ulogu u WW2.
Perkovi se nisu pojavili u WaW-u već u CoD:MW
Ako nije dobar nije dobar, nema tog imena koje ga može spasit bilo da se zvao CoD ili Bitka na rijeci Neretvi.

O bože pa ja neznam koji je vama prozor. Kako da vam objasnim? Nisam rekao da Japanci nisu imali veliku ulogu u ww2, ali jednostavno mi to nije za cod. To mi je više moh igra nego cod. Uopće mi se ne uklapa.
Znam ja dobro kad su se pojavili perkovi. Mislim da sam puno više igrao sve teSigriceSod tebe. Mislio sam na to da je WaW prvi ww2 cod sa perkovima i da mi se to ne sviđa jer nisam navikao na to u codu. Već sam još reko šta mi smeta u WaW-u. Ugođaj, setting, jednostavno izgled SVEGA (doslovno svega), znači oružja, ljudi, mapa, menu-a, slika perkova, načina na koji ljudi trče, kako im se puške miču i apsolutno SVE. Pregadno je. Nimalo ne liči na cod. To što pričam nije samo moje mišljenje nego mišljenje svih 'ozbiljnijih', a pogotovo profi igrača cod-a. Nitko od njih nije prešao na WaW jer je igra sranje u usporedbi sa 2 ili 4. Da se ne zove CoD, prodala bi se u 100 puta manje primjeraka...

OH NOES! :D

Anyway, da, stil u codu 5 je bio drugčiji od stila ostalih codova...
Sve je bilo drugčije, potpuno druga igra.

Razumijem te...i meni se desi da volim neku igru, pa kad izađe nova potpuno drugačija s drugim stilom, volim je manje samo zbog naziva igre... xx 2 jel...

Jer za tu igru nisam navikao na drugi stil i pasala bi mi da je naziv igre neki potpuno drugi.

Ali meni se svidio cod 5...

hrčak
26-11-2009, 22:10
Meni bi e baš svidjelo da umjesto Amera, Rusa i švaba u CoD vidimo recimo poljake,francuze itd. , što bi značilo da se u 2. svj. ratu borimo sa slabijim nacijama protiv moćnije Njemačke. Zamislite prizor kao poljak, napadaju vas rusi i njemci vaša konjica je smlavljena i vi sa zaostalim oružjem trebate braniti neko mjesto od švaba i rusa.Nemate automatsko oružje, imate manjak metaka a na vas dolaze još nadmoćniji neprijatelji.

Mirko L
26-11-2009, 22:11
I onda završi bitka tako da ubiju boga u vama.Napeta priča.

C
26-11-2009, 22:13
:rotfl:

loo
26-11-2009, 22:14
I onda završi bitka tako da ubiju boga u vama.Napeta priča.

Baš sam ja to htio napisat :D

Raz
26-11-2009, 22:16
:rotfl:

Ma kakva priča... u CoD-u je sve u filmskom doživljaju. Zašto bi moralo sve uvijek završit pobijedom i screenom You Are Victorious?

hrčak
26-11-2009, 22:18
Slažem se ili da naprave zaokret točnije da smo mi švabe.

GeraltofSmeg
26-11-2009, 22:20
:rotfl:

Ma kakva priča... u CoD-u je sve u filmskom doživljaju. Zašto bi moralo sve uvijek završit pobijedom i screenom You Are Victorious?
Takoje, hocu njemce koji siluju jadnog napuštenog poljaka (zenskog), ownalo bi.

C
26-11-2009, 22:35
"Videla je silovaanjeeeeee." :rotfl:

Feanor
26-11-2009, 22:37
Gaaaang banging....

*Fila*
27-11-2009, 13:56
ja bi da si ti neki lik onak u lačicama i majčici i i džepu imaš švicarski nožć
i na tebe ide 455675986795049 vojnika sa extra naoružanjem
i ti ideš i killaš
i to je to
jebo cod jebo sve d
:twisted: :rotfl:

C
27-11-2009, 14:03
Pa znaš kako su noževe, udarci nogom, rukom, bataljunom i sl. učikoviti na codu. :D

Kostolomac
27-11-2009, 14:56
Zaebi nož, kundak ftw! :D

C
27-11-2009, 15:11
E to, da, iza ugla ga utučeš kundakom. :D

Nodakim
28-11-2009, 16:00
I onda završi bitka tako da ubiju boga u vama.Napeta priča.


Glavno da u svim drugim igrama ti ubiš boga u svim drugima.
Napeta priča.

bezimeni
28-11-2009, 20:25
MW2 podbacio na PC-u (http://www.bug.hr/master/vijesti/mw2-podbacio-pc/99584.aspx)


" Čak da su u Infinity Wardu u pravu kad kažu da je igrača na PC-u najmanje, samo tri posto prodanih MW-a 2 ipak je porazna statistika "

Constantine
05-12-2009, 20:55
očekivano.

Devil Dog
14-12-2009, 19:29
Ma molim vas, mw 1 bio je pc only i onda portana na konzole, sad je obrnuto, što se vidi i u kvaliteti...