PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako zamijeniti grafičku karticu



freerun_zu
18-11-2009, 16:58
Eo vako imam ATI 9600 series 256MB (AGP) i želim je zamijeniti sa Asus-ovom AH 3650 SILENT 512MB (AGP) (prijatelju ne treba toliko megabajta :bravo: pa da se zamijenimo)... PA ak mi može neko malo pojasnit kojim je redoslijedom to najbolje napravit...znači šta prvo deinstalirat stare drivere pa zamjenit grafulju ili kako već... Unaprijed HVALA

solo
18-11-2009, 17:01
Upali komp, obriši display drivere (driveri od trenutne grafičke koju imaš), ugasi komp. Izvadi grafičku i zamjeni je sa novom. Upali komp, instaliraj drivere od nove grafe. Igraj se... Nemože bit jednostavnije. :thumbs2:

freerun_zu
18-11-2009, 17:46
Upali komp, obriši display drivere (driveri od trenutne grafičke koju imaš), ugasi komp. Izvadi grafičku i zamjeni je sa novom. Upali komp, instaliraj drivere od nove grafe. Igraj se... Nemože bit jednostavnije. :thumbs2:

OK fala na pomoći...i mislio sam da ide nekako tako al su me neki likovi pogubili kad su počeli bauljat da to sve ide na nekaki drukčiji način pa sam odlučio potražit nekog pametnog da mi to mal pojasni...pozdrav iz Županje... :rambo:

El Klinjo
18-11-2009, 19:59
obriši ostatke drivera sa driver cleanerom.(nakon što ih uninstalas)