PDA

Pogledaj cijelu verziju : Idiotizam, moronizam ili kako to zelite nazvati kod ljudi...



Macolla
16-11-2009, 20:51
Kazu da svijet propada zbog divlje mladezi, e pa to nije tako. Svijet propada upravo zbog starijih ljudi koji jednostavno ne zele cuti ni o cem novom, drukcijem osim onoga kakvo njima odgovara. Primjer vecina roditelja, moze im Bog rec hajde ljudi pa slusajte i osjetite svijet kakav zapravo jest, ali ne svi bi radije pusili kurac nego se modernizirali i oslobadjali od starog nacina... Nemojte se lijeciti Bog ce dat zdravlje, ako se pokusate izlijeciti KRV CE VAM PREGORIT, to je samo izmisljen primjer ignorancije i nezelje za icim novim, pa ja samo izmisli idiotsku pricu i nadji nekoliko starijih osoba koji su mutavi i oni ce to prosirit po svijetu... Pa kako bogati krv moze pregorit, kako me ona baba zivcira pa ubio bi i sebe i nju sad. Kako je moguce da stara zena on 100 godina koja ima iskustva sa svime VJERUJE da joj krv moze pregorit u djubru. Sve to smao jer joj je njena mamica rekla. Pa to je ocigledan nacin upravljanja covjekom, reci neistinu i nedopusti mu da vjeruje drukcije. Sad bi tu njenu mamicu trebalo ustat iz groba i zatvorit je dozivotno zbog otupljivanja djeteta... Neznam zasto ovo pisem, ocigledno je da sam narejdžan do picke materine...


Mod de brisi ovo... -_-

16-11-2009, 20:56
To si procitaj kad ces morat umjesto zene za 40 godina seksat robota :)


I daj ono chill out, pusti starije, oni imaju svoj život.

Jebu te starci? Nek ti plate školarinu, zapocni sa poslom, imaj svoj zivot, osamostali se do kraja i bit ces miran. No o problemima koji tek onda slijede cemo neki drugi put.



I duzan si mi sad 50kn.

Raz
16-11-2009, 21:00
Mod de brisi ovo... -_-
Nah, treba nam nešto zanimljivog poput ovog.


zapocni sa poslom, imaj svoj zivot, osamostali se do kraja i bit ces miran
To što se osoba makne od staraca ne znači da su zauvijek "završili" sa njima. Naprotiv, ipak su ti oni starci i ti ćeš biti taj koji ćeš vodit brigu o njima dok će biti stari i nemoćni, a nemoj mislit da će te i poštedjet prodika i spike tipa: eh, ja bi to ovako na staromodni način napravio/la, tvoj način ne valja.

Arbiter of Change
16-11-2009, 21:01
Ali onda će biti stari i nemoćni... :eyebrows:

16-11-2009, 21:03
O cemu ti? Kkavo povezivanje? Jesi ti kriv što su te napravili? NISI.

Jesi ti punoljetan nakon navršene 18. godine? JESI.


Dakle ocito je to da je tvoja dobra volja dal ces ti s njima komunicirati ili ne, te dal češ ti slušat njihove savjete ili ne.

A ako budu napasni, tu je i sud, i Vrapče. A zasigurno ce prije oni u zutu kucu nego ti. ;)

Raz
16-11-2009, 21:08
Jesi ti punoljetan nakon navršene 18. godine? JESI.

To ne odbacuje činjenicu da su oni i dalje osobe koje te vole i koje su dobar dio svog života posvetile upravo u odgajanju tebe, a mislim da bi bio red da osoba to jednoga dana i uzvrati.


Ali onda će biti stari i nemoćni... :eyebrows:

Touche :)

16-11-2009, 21:11
Jesi ti punoljetan nakon navršene 18. godine? JESI.

To ne odbacuje činjenicu da su oni i dalje osobe koje te vole i koje su dobar dio svog života posvetile upravo u odgajanju tebe, a mislim da bi bio red da osoba to jednoga dana i uzvrati.


Jel mi govorimo o moralnim politikama i načinima ili dajemo savjet covjeku koji mozda ima problematicne roditelje?


Šta se mene tice, ako ti cijeli zivot mozes izdrzavat biti zrtva nasilja svojih roditelja, tada ih ti voli koliko te volja, ali ja nebi bio toliko glup.

Ne živiš radi njih, vec radi sebe.

A da svi toplo,drago i milo razmisljaju poput tebe, svijet bi bio jedan bijeli golub.

Raz
16-11-2009, 21:19
Jel mi govorimo o moralnim politikama i načinima ili dajemo savjet covjeku koji mozda ima problematicne roditelje?
O obje stvari. Sumnjam da čovjek ima problema, a i sam kaže da ga samo iritira njihovo neprihvačanje ičeg novog. Ustvari roditelji ni nisu u prvom planu već općenito starije osobe koje imaju način razmišljanja da su njihova vremena bila mnogo bolja, a da sve na svijetu danas zlo.


A da svi toplo,drago i milo razmisljaju poput tebe, svijet bi bio jedan bijeli golub.
Da, primjetio sam da je to jedan od problema sa ovim svijetom :plac
Ništa ljudi... apsolutna monarhija i mene za vladara. 8)



...ustvari mi je dosadno pa samo pokušavam održat temu na životu

Macolla
16-11-2009, 21:28
Ma zivcira me i kod roditelja i opcenito, da ne zele ni vidjeti ni prihvatiti nista novo, nista sto njima ni mrvicu ne odgovara... Izigravaju boga govoreci "E moj sine da samo znas kolko smo pametniji od vas.."

Po tom pravilu sto si stariji pametniji si, e pa sjebani su ako im je ona baba jedna od visoko pozicioniranih ucenjaka...

Niko Bellic
16-11-2009, 21:33
Netko je jednom davno rekao ovako. Roditelj po rođenju, prijatelj po htjenju. Kikiriki kokice, pistacija zanimacija. Ententini, savarakatini...

Mirko L
16-11-2009, 22:39
Slažem se s prvom rečenicom koju je doctor freak rekao...


To si procitaj kad ces morat umjesto zene za 40 godina seksat robota :)

Možda je ovo rekao u šali, ali istina je.

Zamisli da se kasnije razvije običaj da jebemo robote.Novi ljudi koji se rode navikli bi na to i bilo bi im gadno jebati žene (ili muškarce whatever).
I sad, zamisli da se tebi rugaju da nećeš jebat robota i da si staromodan i da to nećeš prihvatit...

Ne kažem da je ne bih robota jebao al... :D

croat1gamer
16-11-2009, 22:41
Nemoj se jebat sa robotima, pacemaker ce ti pregorjeti.

Sonic_Moronic
17-11-2009, 12:29
O cemu ti? Kkavo povezivanje? Jesi ti kriv što su te napravili? NISI.

Jesi ti punoljetan nakon navršene 18. godine? JESI.


Dakle ocito je to da je tvoja dobra volja dal ces ti s njima komunicirati ili ne, te dal češ ti slušat njihove savjete ili ne.

A ako budu napasni, tu je i sud, i Vrapče. A zasigurno ce prije oni u zutu kucu nego ti. ;)

Istina, ti kao osoba imaš slabo utjecaja na to kako će te roditelji odgajati, pa ne razumijem zašto ih treba po defaultu poštovati. Imati dijete je izbor.

TeraBajt
17-11-2009, 14:48
dobro da ti ne sanjaš o bjegu iz kuće u šume lol :(

Sonic_Moronic
17-11-2009, 18:13
Hehe lol.

Nizzel
17-11-2009, 20:03
Nisu svi ljudi takvi, moj stari bi mogao proc kao tipican student :D (Po svemu osim odgovoronosti i izgleda :P), a i moja stara isto. Gotovo svi "stariji" ljudi (staro je relativno, mojoj baki su svi rodjeni iza titanika mladi) koje znam su takvi. Koji stari nacini? Neznam di ti zivis OP :rotfl:

18-11-2009, 11:18
Nisu svi ljudi takvi, moj stari bi mogao proc kao tipican student :D (Po svemu osim odgovoronosti i izgleda :P), a i moja stara isto. Gotovo svi "stariji" ljudi (staro je relativno, mojoj baki su svi rodjeni iza titanika mladi) koje znam su takvi. Koji stari nacini? Neznam di ti zivis OP :rotfl:


Stariji i stari sine nije isto.

Baka od 75+ sigurno ne igra COD.

Kostolomac
18-11-2009, 14:30
Ali zato deda od 80 igra WoW :)

18-11-2009, 14:32
Ali zato deda od 80 igra WoW :)

Moj komentar na to je ovo:



*POGLEDAJ NASLOV TEME*


To mislim o njemu : ))))

Nizzel
18-11-2009, 14:33
moj deda od 81 godine visi na internetu cijele dane, kladim se da u ovom trenutku trolla neki forum. Znate, to je u obitelji :)

Rang€r
18-11-2009, 14:53
Ali zato deda od 80 igra WoW :)

Moj komentar na to je ovo:



*POGLEDAJ NASLOV TEME*


To mislim o njemu : ))))

well, nema baš puno cura da igraju cod...

osim toga ako baka neče igrat cod neznači da je staromodna, štoviše može značit da je pametna

18-11-2009, 15:04
WOW nemre radit ništa normalno od ljudi...

eto primjera:


http://www.facebook.com/amdfreak?v=app_ ... 0338123151 (http://www.facebook.com/amdfreak?v=app_2392950137&ref=profile#/video/video.php?v=1270338123151)

Sickmanno1
18-11-2009, 15:15
Koja super ekipa :pray:

TeraBajt
18-11-2009, 18:35
kak mi se bljuje od tog zagorskog plac:

"kak to ide na fejs, pizdumaterinu e hiha:"

loo
18-11-2009, 18:41
Isforsirana 'zajebancija' = fail u svakom pogledu.