PDA

Pogledaj cijelu verziju : Alkoholizam kod mladih ljudi



Stranica : [1] 2

Niko Bellic
14-11-2009, 21:25
Zašto je općeoprihvaćeno redovito (dva ili više puta tjedno) opijanje među mladim ljudima?
Iz kojeg razloga se oni kada izađu apsolutno moraju naroljati ko letve?
Da li to zaustavlja njihov psihološki razvoj u odrasle i odgovorne osobe?
Zašto to roditelji dopuštaju?
jer iako se u većini slučajeva radi o punoljetnim osobama, ipak ih velika većina živi na račun i odgovornost roditelja.
I onda oni tako opijajući se više od dva ili tri puta tjedno dugo ostaju mamini i tatini neodgovorni krpelji koji sišu svoje roditelje financijski i emocionalno.
Moja pitanja su: koji su njihovi motivi za pretjerivanje u alkoholu do maksimalne povrede svog dostojanstva (ležanje na mokrim travnjacima, u vlastitoj bljuvotini,
ili pak buđenje u nečijem autu, na stražnjem sjedalu, bez gaćica)?
Ili pak šivanje razbijenih njuški u bolnici jer ih je neki jednako pijani kreten trknuo laktom u proguravanju do šanka.
Zašto ih roditelji ne pokušavaju usmjeriti nekim sankcijama i razgovorom?

croat1gamer
14-11-2009, 21:30
Umjerenost i samokontrola ftw. :)

Niko Bellic
14-11-2009, 21:34
znam
i tvoj prošli post-e vidiš svi su prijatelji dok piju,al kad jedan kaže-e sad je sota meni to ne treba-izbačen je iz toig društva još mu se iza leđa smijulje

a roditelji se i dalje smješkaju

gle, znam po primjeru jednog lika, on ne radi stalno, već ljeti ima neki part time poslić... kad zaradi svoju lovu - ponaša se kao da mu nitko ništa ne smije reći o načinu kako ju troši, pa makar sebe uništavao, i nek budu zahvalni što se ne drogira (roditelji, kao). a kad nema poslića, onda dobiva od roditelja jer oni smatraju da je on mlad i treba se veselit. i ne smiju mu oni to branit. dobro, pa što ti roditelji, svakog vikenda premiru od straha hoće li se sin vratit doma? zašto mu jednostavno ne kažu da ili nek se sredi il nek leti iz kuće? znam da je to teško, al u biti mislim da bi se svaki dečko u tom trenutku sredio ako ima imalo pameti u glavi. sa curama je još lakše.

Arbiter of Change
14-11-2009, 21:36
Meni je najbolje od svega toga koja to jad i bijeda od roditelja vidi svoju djecu da im se vraća kući ujutro u 6 sati mrtvi pijani i izrigane majice, a oni ne reagiraju.

bezimeni
14-11-2009, 21:42
Od 17. pa tamo negdje do 22. godine života sam redovito cugao barem jednom tjedno .Petak obavezno a ako je bilo snage onda i u subotu .Obično bi to bilo i po desetak piva .Znalo se i pošorati ...nismo bježali od toga.Danas ne žalim za ničime.Da sam te godine provodio ispred ekrana iskreno bih žalio .Izživio sam se za cijeli život.Danas popijem možda jedno dva piva tjedno a pušiti sam prestao prije deset godina.

Niko Bellic
14-11-2009, 21:46
...popijem možda jedno dva piva tjedno...

http://www.sdlsn.hr/_upload/tekstovi/pinokio2.jpg

Herr Schnitzel
14-11-2009, 21:48
Od 17. pa tamo negdje do 22. godine života sam redovito cugao barem jednom tjedno .Petak obavezno a ako je bilo snage onda i u subotu .Obično bi to bilo i po desetak piva .Znalo se i pošorati ...nismo bježali od toga.Danas ne žalim za ničime.Da sam te godine provodio ispred ekrana iskreno bih žalio .Izživio sam se za cijeli život.Danas popijem možda jedno dva piva tjedno a pušiti sam prestao prije deset godina.

Tvoje mudrosti i iskustva me naprosto zapanjuju. Hvala ti. Bar znam kako se ne trebamSponašati.

bezimeni
14-11-2009, 21:50
Nekad ni toliko...prođe i par tjedana bez kapi alkohola ...

Što se ponašanja tiče samo iskreno kažem kako je bilo .Svatko neka bira vlastiti put.

croat1gamer
14-11-2009, 21:52
Drustvo, (nije vokativ) nemozes protiv njega tako da se ono odjednom pocne brinuti o tome kako se mladi ljudi unistavaju.
Najvaznije je znati kada je dosta popijeno i da se treba zaustaviti, makar privremeno, da se moze zadrzati nesto zdravog razuma.
I naravno, svaki tjedan to ponavljati ne mozeSbiti dobro.

Neven <R>
14-11-2009, 22:02
Ne vidim problem dok god ta osoba šteti samo sebi, to je odabir i pravo pojedinca. Ali oni koji imaju problem agresivnosti i konstantnog rađenja problema kod alkoholiziranja koje završava sa štetnim posljedicama za druge, e takvim osobama bi trebalo zabraniti da konzumiraju alkohol.

bezimeni
14-11-2009, 22:11
Slažem se . Uostalom u moje doba se znalo tko gdje izlazi i što na takvim mjestima možeš očekivati .Nitko nije bio naivan...mislim da nije ni danas.

Wishmaster
14-11-2009, 22:18
jer iako se u većini slučajeva radi o punoljetnimSosobama, ipak ih velika većina živi na račun i odgovornost roditelja.
HAHAHAHAHa. NE.
Mislim da je puno puno više onih ispod 18.
Što su mlađi to su veće face.

Ja ponosno mogu izjaviti da nikad nisam bil pijan, niti ne namjeravam. Jednostavno ne kužim poantu. I isto tak ne kužim dok kroz cijeli jebeni tjedan jedni drugima prepričavaju kak su se 'ubili', pa razmjenjuju šture informacije nebi li saznali kaj su radili cijelu noć jer se ničega ne sjćaju.
Ne fala.

rudeboy95
14-11-2009, 22:32
Jedan mudar čovjek je jednom rekao: “Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.”

Niko Bellic
14-11-2009, 22:34
jer iako se u većini slučajeva radi o punoljetnimSosobama, ipak ih velika većina živi na račun i odgovornost roditelja.Ja ponosno mogu izjaviti da nikad nisam bil pijan, niti ne namjeravam. Ne fala.Nisi kul. :(

bezimeni
14-11-2009, 22:40
Eto ja sam pio za svoje novce s obzirom da radim od 18. godine .Uredno sam davao od onda za režije i hranu roditeljima tako da sam bio slobodan toršiti ostatak novaca kako želim.U mojoj ekipi cuganje vikendom navečer je bio normalan oblik ponašanja .Znali smo se zabaviti nezaboravno ali bilo je i loših razdoblja ali kao što rekoh ne žalim za ničime...dapače . Dio koji mi se ne sviđa je bio trošenje novaca na poker automatima te na ruletu...hebiga jednom gamer uvijek gamer. Ali i to je nekakvo životno iskustvo.Danas smo većinom normalni i relativno uspješni ljudi.Rekao bih prosječni uzorni i mirni građani.Neki su se na žalost rastali od svojih žena ali to je na žalost danas trend.

Sgt. Bull
14-11-2009, 22:46
Alkohol je jeftina, često bezbolna i prolazna zabava. Nažalost unatoč jasnim zakonima koji to zabranjuju parkovi su maltene svaku noć okupirani od strane alkoholiziranih maloljetnika (većinom) koji tu ubijaju vrijeme. Na sreću ne družim se sa takvima i ponosno mogu reći da nikada u životu nisam probao alkohol. Ne zbog religioznog ili nekog drugog (bezveznog) ubjeđenja već čisto radi sebe i svojih bližnjih.

@bezimeni:Wow koje opravdanje. Imam osjećaj da se u tebe svaki post očituje novcem, kao da sve svodiš na novac i na to kako si ti radio kao mlad. Onako, prošlo je 20 godina od toga, drugo vrijeme druga priča?

bezimeni
14-11-2009, 22:53
Ne samo komentiram prvi post kako većina pije za novce svojih roditelja.Moja su iskustva i iskustva iz moje bliže okoline drugačija.Pili smo za vlastite novce.

Sgt. Bull
14-11-2009, 22:55
Pili smo za vlastite novce.
A to je kao bolje?
Novac koji ti (djetetu) daju roditelji je tvoj i ne vidim ama baš nikakve razlike u tom pogledu.

bezimeni
14-11-2009, 22:57
Nisam rekao da je bolje.Ali sigurno nije ni lošije.Uostalom ako se ikada napiješ u životu i na taj način provedeš oda možeš vjerodostojno komentirati...u suprotnom si poput svećenika koji priča o seksu :D .

Niko Bellic
14-11-2009, 22:59
Neki su se na žalost rastali od svojih žena ali to je na žalost danas trend.
Danas je trend da se žene ponašaju kako im drago i da sve interpretiraju kako im paše, a kada se muški pobune protiv toga onda se prave da su nejaka nevinašca i traže zaštitu, pomoć i sažaljenje društva. Oni časopisi tipa kozmo i tak to čak savjetuju kako zajebat i sjebat muškarce. Treba im u redakciju sa bombom uletit!

Inaće, što se teme (koju sam ukrao s Indexa) tiće, pio sam i piti ću, al' pametan biti ću. Kad si jako pijan, odbojan si klitiću, osim u Lampašima na Miletu Kitiću i zato piti ću i dobar biti ću...

Make love. Not babies. Be lazy. Go crazy!

Sgt. Bull
14-11-2009, 23:02
Obzirom da sam nemal broj puta svjedočio popratnim efektima "provoda" imam potpuno pravo da pričam. Kao što sam već i rekao imam neke lične razloge što ne pijem, jedan od njih je vjerojatno jer je moj otac bio alkoholičar, bliži ujak je preminuo. Hell, kada malo bolje razmislim nije da samo neću da probam alkohol već ga i mrzim. Nošenje pjanih prijatelja kući nakon cjelonoćnog paženja istih mi je skoro pa postao posao.

Raz
14-11-2009, 23:04
Pio jesam, no napio se nikad nisam. Ne vidim svrhu opijanja, a nema mi ni nikakve zadovoljštine u tome.
Žalosno je to... umjesto da većina pije da se malo "opusti", očito je najbitnije da se čim više količinski popije i "ubije" pa da se sljedeći dan hvali o tome. :(

Niko Bellic
14-11-2009, 23:07
Nošenje pjanih prijatelja kući nakon cjelonoćnog paženja istih mi je skoro pa postao posao.
Ti si fakat fratar. Daj mi mantiju posudi. LOL xD OMFG we PWND shljivovitza und chevapchichi mit ajvar alles zusammen jeden tag nachmal unsere. Cuga je dobra. Mnogo ljudi živi od pjanaca. Ukrali mi jednom novčanik i mobitel dok sam bio u stanju brez svijesti i onak zaboli me, barem mogu kučkama da prodajem isprazne spike i poslije da ih natežem za cike. Mmm, uh šta volim pivo..

bezimeni
14-11-2009, 23:10
Da sam 15 godina mlađi volio bih se napiti upravo uz društvo Taličnog Toma :D .

Bartuc
14-11-2009, 23:35
Popijem koju pivu, ali nikada se ne napijem, možda blago pripijem pa mi se oči cakle i sve mi je zabavno :D Također ne vidim ništa zabavno u pijanstvu i alkoholu te žalim ljude koji se ne mogu zabaviti bez 2 promila u krvi.

Niko Bellic
14-11-2009, 23:44
Diskriminiraš građane Hrvatske Bartuc. Takvih koje si opisao u zadnjoj rečenici pun je Zabreg grad... :?

Moram se napit prije Nove Godine. Onak, tutorial malo... :)

Bartuc
14-11-2009, 23:46
Takvih koje si opisao u zadnjoj rečenici pun je Zabreg grad... :?


Znam, žalosno > 90% mladih :(

Niko Bellic
14-11-2009, 23:49
Ja bi radije da su cure napaljene umjesto tog što su pijane i klimaju se na previsokim štiklama po gradu... xD

Bartuc
14-11-2009, 23:51
Zato kada se dečki napiju i ne mogu naciljati rupicu, cure odu nama trijeznima koji točno znamo što ciljamo 8) :D

Niko Bellic
14-11-2009, 23:56
Ajoj, a kao teško je malo rukom usmjerit kiflu? Ajajaj...

bezimeni
15-11-2009, 00:11
Ja se nikada nisam znao pošteno zabaviti bez alkohola...takav izlazak bi bio sterilan .I sada kada odem na neku svadbu , kako ne pijem jer vozim , više to odradim nego što uživam. Ni ženskama nisam prilazio trijezan.I sadašnju suprugu sam upoznao pijan ko letva .Tu noć je bježala od mene ali sam ipak , na kraju , izvukao telefonski broj .Veli da nije nikada požalila :D .

Niko Bellic
15-11-2009, 00:15
Ja se nikada nisam znao pošteno zabaviti bez alkohola...takav izlazak bi bio sterilan .I sada kada odem na neku svadbu , kako ne pijem jer vozim , više to odradim nego što uživam. Ni ženskama nisam prilazio trijezan.I sadašnju suprugu sam upoznao pijan ko letva .Tu noć je bježala od mene ali sam ipak , na kraju , izvukao telefonski broj .Veli da nije nikada požalila :D .
Čru stori bojz n grlz. Da se oženite treba piti... :)

Sgt. Bull
15-11-2009, 00:20
Samo još lolron i eto ga vesela ekipica...

Neven <R>
15-11-2009, 00:22
Meni samo nisu jasni ovi što govore nisam probao/nikad ne pijem i ponosan sam time, to je ne znam ko da netko kaže ne igram igre i ponosan sam time. :/

Niko Bellic
15-11-2009, 00:23
:pray: :pray: :) :)

Bartuc
15-11-2009, 00:23
Uff, iskreno bi volio da nisam ovisan o igrama :D Toliko toga propustiš zbog gaminga :(

loo
15-11-2009, 00:28
Ja sam ponosan što više ne igram igre :rambo:

OT: Kad idem van uvijek popijem bar malo. Glupo mi je ako ništa ne popijem. Ne sad da se napijem nego da me onak malo uhvati... Dva put u životu sam se baš jako napio i bilo mi je predobro :D Jedva hodam, ne mogu gledat i sve mi je smješno i tak to. Nisam se baš zabavio u pravom smislu te riječi, al' osjećaj je prejben.

Imam 16 godina i mama mi daje novce za alkohol. Odnosi li se uvodni post na mene? :cry:

Sgt. Bull
15-11-2009, 00:31
Meni samo nisu jasni ovi što govore nisam probao/nikad ne pijem i ponosan sam time, to je ne znam ko da netko kaže ne igram igre i ponosan sam time. :/
Ne valja ti usporedba. Probaj ponovno. Koliko se sjećam od gaminga ti neće propast jetra ili tako to...

loo
15-11-2009, 00:32
Da ja probam. To je ko da kažeš 'Nejdem meso i ponosan sam na to'

MAFNi
15-11-2009, 00:32
Jednom sam se u životu napio da su me doma nosili, a sada jedno piće popijem da se malo opustim :)

Sgt. Bull
15-11-2009, 00:33
Da ja probam. To je ko da kažeš 'Nejdem meso i ponosan sam na to'
http://jamie-online.com/random-jamz/wp-content/uploads/2009/06/facepalm.jpg

loo
15-11-2009, 00:34
http://www.imagesforme.com/upload/8e4189e4.jpg

Neven <R>
15-11-2009, 00:34
Ne valja ti usporedba. Probaj ponovno. Koliko se sjećam od gaminga ti neće propast jetra ili tako to...
Neće ni od alkohola, osim ako ne pretjeraš. S druge strane ako pretjeraš s gamingom uništit češ si mišiće, krvožilni sustav, dobit ćeš sindrom karpalnog tunela, bit ćeš lošiji na poslu/u školi itd.

Je'l sad valja usporedba?

Sgt. Bull
15-11-2009, 00:37
[quote="Sgt. Bull":3btoi2qo]
Ne valja ti usporedba. Probaj ponovno. Koliko se sjećam od gaminga ti neće propast jetra ili tako to...
Neće ni od alkohola, osim ako ne pretjeraš. S druge strane ako pretjeraš s gamingom uništit češ si mišiće, krvožilni sustav, dobit ćeš sindrom karpalnog tunela, bit ćeš lošiji na poslu/u školi itd.

Je'l sad valja usporedba?[/quote:3btoi2qo]
Nađi mi nekoga kome se to desilo i skidam kapu. Sa druge strane imaš bolnicu pa prošetaj, posjeti alkose. Lično znam lika čiji je otac preminuo zbog prekomjerne upotrebe alkohola. Otišla jetra, imao je još nekih problema sa živcima i slično. Sve od alkohola. 10 godina igram igre (znao sam pretjerivati i to dobrano, spajati po 2-3 dana non-stop igranja) i nikada mi ništa nije bilo.

Niko Bellic
15-11-2009, 00:43
Svi su svjesni toga šta rade. Ljudi su autodestruktivni po prirodi, razlikuju se samo metode. Ja se npr. nikad pošteno ne naspavam. :)

bezimeni
15-11-2009, 00:47
Alkos postaneš ako to želiš postati.Nije alkohol heroin pa da se navučeš nakon nekoliko fiksanja .Probaj pa se uvjeri ako meni ne vjeruješ :D .

Neven <R>
15-11-2009, 00:47
Znam ja ljude koji se opijaju 2-3 puta tjedno i opet sasvim normalno funkcioniraju, s druge strane googlaj wow addiction npr. mislim da na zapadu postoje i klinike za odvikavanje.

Ali i sve to nema veze, alkohol je opasniji od gaminga, ali oboje su u uredu u umjerenim količinama i ne moraju imati negativne posljedice na osobu i meni jednako smješno zvuči da je netko ponosan jer nije pio alkohol kao što mi je smješno da je netko ponosan jer ne igra wow/nema facebook/ne jede meso/ne nosi crveno/ne šmrće koku ili neku od stotine drugih odluka koje ljudi donose.

bezimeni
15-11-2009, 00:49
Ili npr. da je ponosan ak ne ševi....narednik jel barem ševiš ak nemaš drugih poroka :D .

Sgt. Bull
15-11-2009, 00:51
Alkos postaneš ako to želiš postati.Nije alkohol heroin pa da se navučeš nakon nekoliko fiksanja .Probaj pa se uvjeri ako meni ne vjeruješ :D .
Iskreno? Strah me ^^ Ne zbog alkohola već zbog sebe samog. Imam običaj pretjerivati sa stvarima koje mi se sviđaju. ^^

Niko Bellic
15-11-2009, 00:52
Zato ja ne koristim drogu... :rotfl:

bezimeni
15-11-2009, 00:53
Dobro , ali dal barem ševiš onda Bull ?

Sgt. Bull
15-11-2009, 00:55
Volio bi ti znati :D

la50
15-11-2009, 00:55
Eto samo da se ubacim,ne ubijaju se od alkohola samo punoljetni,maloljetnima(od 16 godina) kao i starijim je prvi zadatak petkom ubiti se od alkohola što se meni ne sviđa jer u obitelji imam alkoholičara i nije fora brinuti se o tome kakav će se doma vratit,šta će onda bit,dal je potrošio svu lovu na alkohol umjesto da je kupio hranu itd.
Btw zadnji put kad sam popio nešto je bilo prije više od pola godine i to je bila piva od 3 deca za frendov rođendan.

bezimeni
15-11-2009, 00:58
A hebiga vi sa obiteljskim traumama i niste objektivni što je i razumljivo.

la50
15-11-2009, 01:00
A šta ćeš mora netko i iz takvog nekog gledišta opalit jednu sliku o toj temi :P.

gothic45
15-11-2009, 10:36
Tu i tamo potegnem pivo ili bevandu iz gušta ali to je stvarno rijetko, možda 1 u 3 mjeseca.

Imam stav da sve u životu treba probati pa tako se i napiti i upasti u s*anje idući dan ali ne podržavam to da se svaki petak omladina ili bilo tko opija.

Suma sumarum ja zbog takvih stvari više i ne izlazim navečer vanka jer u ovom malom mjestu jedina zabava opit se ko stoka i onda idući dan stavit slike sa ''provoda'' na fejsić i komentirati to.

Meni to jednostavno nije pojam zabave...

Aral
15-11-2009, 11:01
Ne pijem uopče inače, osim kad kod nekog dođem na "privatni" tulum onda se satrem ko stoka.

Kad baš idem van onda uopće ne pijem jer idem s autom a ne pada mi na pamet ić ujutro doma busom, tram ili nećim sličnim. Fina sam pica.

I da, ne pijem inače.

A mladi...dokazivanje pred drugima, bez mozga i razmišljanja u 60% slučaja. Dok ne rade neka prevelika sranja nek uživaju, zašto ne. Šteta kaj su takvi rijetki. A pravi alkoholičari...sve pobacat na goli otok, društveno koristan rad je jako dobra stvar. A opet, kupnjom alkohola pune državni proračun, dileme li...šta ćes :(

pimp
15-11-2009, 14:42
Ja se nikada nisam znao pošteno zabaviti bez alkohola...takav izlazak bi bio sterilan .I sada kada odem na neku svadbu , kako ne pijem jer vozim , više to odradim nego što uživam. Ni ženskama nisam prilazio trijezan.I sadašnju suprugu sam upoznao pijan ko letva .Tu noć je bježala od mene ali sam ipak , na kraju , izvukao telefonski broj .Veli da nije nikada požalila :D .


glas razuma , pijem i pit cu , volim piti i napiti se jer mi je veselo , zajebancija je na nivou , svi uživamo , lovimo pičke , jebemo i uživamo u životu i boli nas kifla...naravno da mi nije lijepo kad vidim nekog debila koji je mortus pa izbljuje dušu ili zapiša sam sebe , to je jednostavno previše al se i meni zna dogoditi , pijem taman onolko kolko mi treba da budem vesel i razuzdan

loo
15-11-2009, 15:07
Ja se nikada nisam znao pošteno zabaviti bez alkohola...takav izlazak bi bio sterilan .I sada kada odem na neku svadbu , kako ne pijem jer vozim , više to odradim nego što uživam. Ni ženskama nisam prilazio trijezan.I sadašnju suprugu sam upoznao pijan ko letva .Tu noć je bježala od mene ali sam ipak , na kraju , izvukao telefonski broj .Veli da nije nikada požalila :D .


glas razuma , pijem i pit cu , volim piti i napiti se jer mi je veselo , zajebancija je na nivou , svi uživamo , lovimo pičke , jebemo i uživamo u životu i boli nas kifla...naravno da mi nije lijepo kad vidim nekog debila koji je mortus pa izbljuje dušu ili zapiša sam sebe , to je jednostavno previše al se i meni zna dogoditi , pijem taman onolko kolko mi treba da budem vesel i razuzdan

Potpis

Chappi
15-11-2009, 16:00
Ovu temu sam vidio na indexu...Evo provat ću objasnit zasto pijem subotom...Kako prvo bez alkohola se nemogu zabavit,popijem dvije tri pive,bambus,mozda jos ponesto do neke normalne granice pripitosti.To sto popijem nebudem pijan ali se bolje osjećam odnosno pripit sam,nepadam s nogu i da neznam za sebe ..Takvi ljudi koji loču do besvjesti i onda nezanju za sebe i plivaju u svojoj porigotini su teski kreteni.Di je tom besvjesnom opijanju zabava?Isto tako podrzavam da mladi piju,ne prekomjerno...jer kad ce se zabavit ako nece sad.Ja mislim da ovi koji nepiju sada vjerovatno se niti pošteno ne zabavljaju,jer ako ne pije u mladosti kad će?Vjerovatno će počet pit kad budu stariji da nadoknadi to propušteno.Dok smo mladi treba pit i uzivat jer je to zapravo tradicija,i nasi starci su prije ovako pili a nisu alkoholicari.Znaci pit cemo dok smo u mladosti,kad malo "porastemo" cemo jednostavno manje pit...

Kostolomac
15-11-2009, 16:44
@Chappi, čovječe, nemoj bambus i pivo mješat, kako ti nije muka od toga? :o

onT: ono što je meni nevjerojatno je kako to da u današnje vrijeme više cure loču od dečki. Pa neke znaju ne večerat da bi se brže napile vani. Mislim, glupače, što su drugo. Meni je draže nažderat se doma prije izlaska i onda zalit večeru sa par piva i kojim šuterom. I ne vidim smisao u oblokavanju i ubijanju, pijem iz gušta :)

Niko Bellic
15-11-2009, 16:48
Ovu temu sam vidio na indexu...
Ja sam ju ukrao od tamo... LOL xD

str1k3r
15-11-2009, 16:55
Jučer bio kod frenda na rođendanu i ženske mi se napiju od 3 pive, pa di to ima? =/

Maloki
15-11-2009, 16:58
Jučer bio kod frenda na rođendanu iSženskeSmi se napiju od 3 pive, pa di to ima? =/
Ključna riječ :)

Lord Ragnarok
15-11-2009, 17:05
search->this:http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=9&t=21146&hilit=alkohol&start=780
cak i ta tema nije tolko stara pa ni prava nekrofilija nebi bila

no ugl, samo sam se 1 napil da nisam znal za sebe, a to je bilo za 18 rojendan (ako neces tada neces se niakd napiti), odtada sam lagano si nes popijem (red bull vota-1 ili 2 u klubu i 2-3 bambusa vani prije ulaska jer je vraski skupo vani piti) tek tolko da se lakse opustim i bolje zabavim, nikako se nisam opet tolko zgazio da me neko morao nositi doma (doduse bit ce takva prilika jer uskoro dolazi slavlje 3 prijatelja-3 18. rodjendana a obecanje nebih smjel prekrsiti xD)

LD
15-11-2009, 17:10
Tema je prilicno osjetljiva prema kastama; mladima koji prakticiraju takav nacin ponasanja, te naravno mladi koji se "groze" alkohola. Mladi koji imaju odbojan stav prema alkoholu radi nekih random razloga su mozda u pravu; mozda. Zapravo se sve svodi na percepciju nekog unutarnjeg sebe, tj. na otkrivanje tople vode; jedinke smo.

Osobno, svaki vikend se pije. Nazalost, nisam u drustvu u kojem popijemo dvije pive pa odemo van, pa u klubu zaredamo 2-3 shootera; prije cete me naci kako pijan dolazim do grada gdje radim budalu od sebe i tamo zavrsavam epohalnu sagu. Noci provodim drsko silujuci interpunkcije i glagolske imenice. Jutro je takvo kakvo je, s vremenom ga se lakse podnosi. I to cjelokupno sranje nije slatko. Nisam osoba koja ide van da osvoji zenku, zenke; naprotiv idem van da se zabavim.

Sickmanno1
15-11-2009, 17:20
Uzivam u alkoholu od 99 godine i nenemjeravam prestati. U prosjeku sam svaki tjedan pijan barem jednom. Gustam u tome bez obzira sta vi rekli. Neki gustaju igrajuci nogomet sa ekipom, a nekom cugati, fakat nevidim razlog zasto bi nekog bolio k-urac sta ja volim...

Jedino sam protiv ljudi koji cugaju i voze, a neznaju dobro ni trijezni voziti...

Duke of Earl
15-11-2009, 17:46
Jedino mi nisu jasni ljudi koji tvrde da se nemoguSzabaviti bez alkohola. Mislim, ja izlazim i pijem svaki vikend već 3 godine, i zadnja 2 vikenda sam čisto zbog sebe isključio alkohol iz rasporeda, i gle čuda, i dalje mi je bilo zabavno i osto sam vani do 4 ujutro.

A što se tiče mladih ljudi, meni je stvarno jezivo kad izađem subotom u grad, i u 9 naveče kraj mene prođe skupina klinaca od 14-16 godina, curice u minicama i štiklama, i svi jedva da hodaju. Jebemu, ja sam sa 14 godina subotom navečer igrao nogomet s frendovima na ulici, a ovi klinci danas se razvaljuju od alkohola svakog petka i subote.

LD
15-11-2009, 18:32
Cuj, moguce je. Ali sami je gust u ispijanju. Osobno samo zahvalan na drustvu u kojemu nije skoro nikada dosadno i bez alkohola. Ali primjecujem da ove mlade generacije (bas ti od 14-16 godina) nisu sposobni za zajebanciju niti zabavu; valjda im alkohol treba da unisti osjecaj srama, 'ko ce ga znat..

Raz
15-11-2009, 18:40
search->this:http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=9&t=21146&hilit=alkohol&start=780
cak i ta tema nije tolko stara pa ni prava nekrofilija nebi bila
Ma nije bitno, bar se o nečem raspravlja.

Electromaster
15-11-2009, 19:13
Kurac, zašto primjetim ovakve teme tek kada u njima već ima toliko teksta da mi ih se ne da čitati. :(
Uglavnom, ne pijem. Alkohol mi je onak, samo još jedna u životu sasvim nepotrebna supstanca.
Jedino Griotte njopam na tone. :P
Oke, ni čokoladni likeri nisu za baciti.

Sonic_Moronic
15-11-2009, 19:15
Za mene samo profinjene stvari poput bijelog vina. Huehue.

Od piva mi se bljuje.

Electromaster
15-11-2009, 19:16
Od piva mi se bljuje.
*hug*

Sonic_Moronic
15-11-2009, 19:18
Vermut je isto seksi. Sreća da stari ima zalihu.

croat1gamer
15-11-2009, 19:20
Za mene samo profinjene stvari poput bijelog vina. Huehue.

Od piva mi se bljuje.
Nego, kada bismo se mogli naci? :)

Ali da, oduvjek me fascinira kako se nekome moze svidati okus piva. :s

Electromaster
15-11-2009, 19:21
Nego, kada bismo se mogli naci? :)
I ja se pitam shy.

Da_killah
15-11-2009, 19:30
Za mene samo profinjene stvari poput bijelog vina. Huehue.

Od piva mi se bljuje.
Nego, kada bismo se mogli naci? :)

Ali da, oduvjek me fascinira kako se nekome moze svidati okus piva. :s

ne znam ako si ikad probao nešto bolje od pana

Niko Bellic
15-11-2009, 19:46
Probao sam gomilu različitih piva i mogu reći da u 63,8% slučajeva nije bitno samo koje pivo piješ nego i što i kada si jeo prije njega, kakva je temperatura tog piva i iz čega ga piješ, kakva je okolna temperatura, kakvo je tvoje raspoloženje i koje je doba dana...

loo
15-11-2009, 19:52
Eto, ja sad imam 15 godina, nisam pio ni pušio niti išta slično, i ne vidim što je čudno u tome. Smatram sebe djetetom, nisam lud da činim te stvari. Ali kolegama iz razreda je to šokantno, njima sam ja neki drugi svijet...

/\
||
||
Iz stare teme


Za mene samo profinjene stvari poput bijelog vina. Huehue.

Od piva mi se bljuje.


Vermut je isto seksi. Sreća da stari ima zalihu.


Bilo je samo pitanje vremena.

Niko Bellic
15-11-2009, 19:58
Ane. Vrijeme čini čuda. Vide se razultati nečijeg truda. Osoba iz normalne postane luda. Netko se uda. Netko zabrije da je Buda. Nekog pod čizom drži Gertruda, jer nije pazio kuda gura muda...

Sonic_Moronic
15-11-2009, 20:26
Lol. Ja to pijem valjda jednom u 2 mjeseca. Tako i treba, inače bi izgubilo kulnost. Kao što jedem pizzu dvaput godišnje, pa svaki put svršim.

Kid A
15-11-2009, 20:32
Lol. Ja to pijem valjda jednom u 2 mjeseca. Tako i treba, inače bi izgubilo kulnost. Kao što jedem pizzu dvaput godišnje, pa svaki put svršim.
http://2.bp.blogspot.com/_3krHpowLXnU/S ... ostume.jpg (http://2.bp.blogspot.com/_3krHpowLXnU/SkM13jL6etI/AAAAAAAAAXk/cAHLbsB5_tA/s320/naked_pizza_guy_costume.jpg)

Wishmaster
15-11-2009, 21:17
Lol. Ja to pijem valjda jednom u 2 mjeseca. Tako i treba, inače bi izgubilo kulnost. Kao što jedem pizzu dvaput godišnje, pa svaki put svršim.
http://2.bp.blogspot.com/_3krHpowLXnU/S ... ostume.jpg (http://2.bp.blogspot.com/_3krHpowLXnU/SkM13jL6etI/AAAAAAAAAXk/cAHLbsB5_tA/s320/naked_pizza_guy_costume.jpg)
Sad se postavlja pitanje kako si ti došel do te slike?
Ili da preformuliram, kaj si utipkal u Gugl da dojdeš do te fascinantne slike? :D
Ovo me sad ozbiljno zanima...

Arbiter of Change
15-11-2009, 21:25
Lol. Ja to pijem valjda jednom u 2 mjeseca. Tako i treba, inače bi izgubilo kulnost. Kao što jedem pizzu dvaput godišnje, pa svaki put svršim.
Pa nije vrag da valjda misliš da svi koji piju svakodnevno to čine jer uživaju u piću? Piju jer im je to postala rutina.

Kid A
15-11-2009, 21:25
"gay delivery guy"

Sonic_Moronic
15-11-2009, 21:29
:(



Za mene samo profinjene stvari poput bijelog vina. Huehue.

Od piva mi se bljuje.
Nego, kada bismo se mogli naci? :)

Ali da, oduvjek me fascinira kako se nekome moze svidati okus piva. :s

Uspori, prvo mi reci da li imaš msn da malo popričamo?

rudeboy95
15-11-2009, 21:47
"gay delivery guy"
:shock: :shock: :shock:

Jopax
15-11-2009, 23:20
Donekle, u zadnje vrijeme skoro nikako nije mi više toliko, mislim ni prije se nisam toliko ubijao ali znalo se popiti, najbolje je bilo iz uživancije, sa frendovima Pina Coladu ili Absinth(50%).U zadnje vrijeme većinom piva, onako najbolja poslije nečeg finog(pizza npr) pa zaliješ pivom.

McPingvin_v2.0
16-11-2009, 00:11
Meni samo nisu jasni ovi što govore nisam probao/nikad ne pijem i ponosan sam time, to je ne znam ko da netko kaže ne igram igre i ponosan sam time. :/
Da, ponosam sam na to što se mogu zabavati bez unosa potencijalno otrovne supstance u svoj organizam koja može izazvati ovisnost.

Neven <R>
16-11-2009, 00:20
Preloše si preokrenuo moju izjavu. Ukaži mi na mjesto gdje sam ja napisao da je alkohol preduvjet zabavi i gdje sam izvan tvog uma napravio vezu alkohol = zabava.

Ili da opet koristim tvoju logiku u slučaju videoigara:

Da, ponosam sam na to što se mogu zabavati bez provođenja fizički štetne aktivnosti pred ekranom koja može izazvati ovisnost.

Niko Bellic
16-11-2009, 00:23
Naručite si pizzu. Isuseibože. :|

McPingvin_v2.0
16-11-2009, 00:24
Nene, nisam rekao da je nužan za zabavu, sori, samo mi se nije dalo pisat dalje :)

Osim toga, lažeš, ne možeš se zabavit bez igara :P

Neven <R>
16-11-2009, 00:28
Naručite si pizzu. Isuseibože. :|
Još uvijek zabavnije za čitati od tvojih rima. :(

Niko Bellic
16-11-2009, 00:30
[quote="Talični Tom":fstwxsbj]Naručite si pizzu. Isuseibože. :|
Još uvijek zabavnije za čitati od tvojih rima. :([/quote:fstwxsbj]
Nemoj indirektno vrijeđati moje MC sposobnosti. To ti ne priliči uopšteee... :cry:

osvetnik_sch3l3
16-11-2009, 01:01
ma alkohol nevalja nist, ako se nemozes zabaviti s umjerenim kolicinama, onda neces ni opijajuci se

Sickmanno1
16-11-2009, 08:11
Probao sam gomilu različitih piva i mogu reći da u 63,8% slučajeva nije bitno samo koje pivo piješ nego i što i kada si jeo prije njega, kakva je temperatura tog piva i iz čega ga piješ, kakva je okolna temperatura, kakvo je tvoje raspoloženje i koje je doba dana...

Totalno netocno. Ovisi o organizmu i razlikuje se od covjeka do covjeka. Primjera ti mogu dat koliko hoces.

Meni osobno najbolje piva pase ujutro na prazan zeludac, ili jos bolje posljepodne oko 16h, ako taj dan nisam nista jeo. Ak pojedem nesto zatvorim se i onda mi treba 2 sata (karikiram, ne)da popijem jedno pivo. A znam da hrpa ljudi npr. gusta u cevapima i pivu, a ja nema sanse da ga popijem nakon sto se nazderem...

Druga stvar je ak sam rokno prije klope 5-6 pivi, pa se onda najeo, onda nema problema xD

Alkoholom protiv droge ^^

Cookie monsta
16-11-2009, 09:42
Ja imam 13 godina i nepušim jer mi jako smeta, al alkohol nisam neki ljubitelj al ak mi neko nudi :) nije da se bunim. Nikad do sad se nisam napio nit namjeravam uskoro jer neznam razlog zašto da se napijem :? . Al moji u razredi 50 % je pušača i pijanaca al doslovno, nebi vjerovali :( to sve treba istrebit :twisted: :kill: !!!

Niko Bellic
16-11-2009, 12:16
Probao sam gomilu različitih piva i mogu reći da u 63,8% slučajeva nije bitno samo koje pivo piješ nego i što i kada si jeo prije njega, kakva je temperatura tog piva i iz čega ga piješ, kakva je okolna temperatura, kakvo je tvoje raspoloženje i koje je doba dana...

Totalno netocno. Ovisi o organizmu i razlikuje se od covjeka do covjeka. Primjera ti mogu dat koliko hoces.

Meni osobno najbolje piva pase ujutro na prazan zeludac, ili jos bolje posljepodne oko 16h, ako taj dan nisam nista jeo. Ak pojedem nesto zatvorim se i onda mi treba 2 sata (karikiram, ne)da popijem jedno pivo. A znam da hrpa ljudi npr. gusta u cevapima i pivu, a ja nema sanse da ga popijem nakon sto se nazderem...

Druga stvar je ak sam rokno prije klope 5-6 pivi, pa se onda najeo, onda nema problema xD

Alkoholom protiv droge ^^
Alo, pa ti si samo opširno napisao ovo što sam ja sažeto naveo u dijelu koji sam podcrtao...

pimp
16-11-2009, 15:05
meni je isto najbolji osjecaj popit par komada pivi i onda ici jesti , jednostavno mogu pojesit 3x više nego inace

16-11-2009, 20:49
Probao sam gomilu različitih piva i mogu reći da u 63,8% slučajeva nije bitno samo koje pivo piješ nego i što i kada si jeo prije njega, kakva je temperatura tog piva i iz čega ga piješ, kakva je okolna temperatura, kakvo je tvoje raspoloženje i koje je doba dana...

Totalno netocno. Ovisi o organizmu i razlikuje se od covjeka do covjeka. Primjera ti mogu dat koliko hoces.

Meni osobno najbolje piva pase ujutro na prazan zeludac, ili jos bolje posljepodne oko 16h, ako taj dan nisam nista jeo. Ak pojedem nesto zatvorim se i onda mi treba 2 sata (karikiram, ne)da popijem jedno pivo. A znam da hrpa ljudi npr. gusta u cevapima i pivu, a ja nema sanse da ga popijem nakon sto se nazderem...

Druga stvar je ak sam rokno prije klope 5-6 pivi, pa se onda najeo, onda nema problema xD

Alkoholom protiv droge ^^

Sad još reci da piješ 6 komada po pola litre zaredom pa budeš novi Don JUan.

Sickmanno1
16-11-2009, 21:23
Roknem 15 pivi od pol litre zaredom. 6 sam pio dok sam isao u osnovnu...

Mirko L
17-11-2009, 17:44
A ono, zašto misliš da je OK opijanje kod odraslih? Zato što si ti odrastao?

Dobro za neke velike prigode, ali pobogu, zašto bi se i odrasli opijali ko debili.
Nisu ništa pametniji od maloljetnika koji to isto rade.

Sonic_Moronic
17-11-2009, 18:22
Zato što većina, kad vidi maloljetnike koji se opijaju, ima neku "JOOJ pa kakvi su to roditelji koji mu to dopuštaju, strašno" pretpostavku.

###DK###
17-11-2009, 20:35
Popio sam par puta malo više, ali nikada da sam ono totalno pijan da ne znam za sebe.
Ne valja pretjerivati ni u čemu. :)

Kostolomac
17-11-2009, 21:00
Osim u kolačima :D

###DK###
17-11-2009, 21:14
Osim u kolačima :D

Živa istina. :D
Jbt, koliko jedem slatko, čudo je pa se nikako ne debljam. :(

osvetnik_sch3l3
17-11-2009, 22:57
Osim u kolačima :D

Živa istina. :D
Jbt, koliko jedem slatko, čudo je pa se nikako ne debljam. :(

sve to dode s godinama :oops:

Sickmanno1
18-11-2009, 09:19
A ono, zašto misliš da je OK opijanje kod odraslih? Zato što si ti odrastao?

Dobro za neke velike prigode, ali pobogu, zašto bi se i odrasli opijali ko debili.
Nisu ništa pametniji od maloljetnika koji to isto rade.

Prvenstveno si ti debil sto osudujes ljude.

Drugo nisam nigdje rekao da je OK opijanje kod odraslih, vec sam ja rekao da se ja opijam jednom tjedno. Ak sam po tebi debil, OK, vjeruj mi ubio se nebudem, vec cu popit jednu za tvoje zdravlje ^^

Anarion.Umarth
18-11-2009, 12:12
Zato što većina, kad vidi maloljetnike koji se opijaju, ima neku "JOOJ pa kakvi su to roditelji koji mu to dopuštaju, strašno" pretpostavku.
To sigurno nema veze s tim da na nekoga mlađega alkohol ostavlja puno više nuspojava nego na našega sicka, čije je tijelo (više manje) uspješno u probavi, jer s vremenom više sintetizira potrebne enzime. Zato ćeš puno rijeđe vidjeti nekoga 25+ kako povraća.
Uglavnom, opijanje mladih :thumbs1: , opijanje u odraslih dok ne prelazi neke mjere je sasvim normalno i s ljudima je već 10ak tisuća godina (prije su se neandertalci vjerovatno rokali fermetiranim neobrađenim plodovima).
Inače, ja pijem (ne redovito),rijetko to prelazi granice, i nikad mi se nije desilo da izgubim kontrolu nad sobom. Uopće mi nije problem ne piti dok svi oko mene piju (ako situacija to zahtjeva) niti mi to umanjuje zabavu.

I za sve one antialkohol frikove ode, pivo je s nama otkako i kruh, pa valjda nije tolika glupost...

Arbiter of Change
18-11-2009, 12:21
opijanje u odraslih dok ne prelazi neke mjere je sasvim normalno i s ljudima je već 10ak tisuća godina
Ljudi su se prije rokali jer je alkohol bio čista alternativa ne baš pitkoj i dostupnoj vodi.

Anarion.Umarth
18-11-2009, 12:27
To stoji za pivo, ali nije sasvim istina. Vino i medovina, npr., nisu se sigurno pili samo iz razloga da se ne šire bolesti.

18-11-2009, 14:21
A ono, zašto misliš da je OK opijanje kod odraslih? Zato što si ti odrastao?

Dobro za neke velike prigode, ali pobogu, zašto bi se i odrasli opijali ko debili.
Nisu ništa pametniji od maloljetnika koji to isto rade.

Prvenstveno si ti debil sto osudujes ljude.

Drugo nisam nigdje rekao da je OK opijanje kod odraslih, vec sam ja rekao da se ja opijam jednom tjedno. Ak sam po tebi debil, OK, vjeruj mi ubio se nebudem, vec cu popit jednu za tvoje zdravlje ^^


iiiiiiiiiii oa ti vise nisi mod...iiiiiiiiiiii....sad budes jos vise mogel korisitit rijec " debil " .

Ljudi nemojte o alkoholu protiv sickmana, ipak je on bucmasti vragolan sa 25 godina i kaj to njemu bude...i njemu vam je fajn kad se malo više popije...

I nemojte vi njemu kaj valja a kaj ne, jer je on alcohol guru...iiiiiiiiiiiiiiiiii....the man, the cool alki man...weeeeeeeeee


Tak je u alkoholu je spas, u alkoholu je snaga, u alkoholu je vjera, alkohol je pravi put. Opijajte se, povračajte, kupajte se u alkoholu. To je to.

Sickmanno1
18-11-2009, 15:13
Koji si ti lol AMD :D

McPingvin_v2.0
18-11-2009, 16:02
Doctor Freak, zadnje upozorenje. Prestani više.

18-11-2009, 16:57
Doctor Freak, zadnje upozorenje. Prestani više.


Kolko je meni poznato ja nikakva upozorenja do sad nisam ni dobival. A najmanje ih je bilo sa tvoje strane.

Ak ti ne znaš kaj znaci sala, i ak ti istu nemres prepoznati, nemoj se ni mešati, jer nam nekakav žandar koji bude došel pravdu delat tam di je ne treba praf zaprav ne treba. Nit koga vređam nit sam nepristojan. Govorim cinjenice koje proizlaze iz iz ovog topica.


A o provokacijama i spuštanju bi se jedino tebe moglo pitati, a ne mene ili nekakvoga mirkeca...


Naj si mislitit da budeš s admin pozicijom delal kaj hoces, jer si samo admin, ne i gazda. A istoga si mores vec i sad pitati kaj misli o ovome postu i onome malo iznad. Pa te bum onda pital kaj je to zadnje i kaj je to s opomenom.

Fala lepa.

Sickmanno1
18-11-2009, 17:19
AMD, koliko ja vidim ti uporno izigravas nekog "zandara".

Dok sam bio Mod jedva si cekao da ti napisem da si debil ili nesto slicno, da bi mogao vajnati kak se tak Mod neponosa, bla bla. Sad kad nisam Mod, opet nevalja.

Nadalje, mene osobno nevrijeda sta god ti napisao, ali puno ljudi se vrijeda na nazive, debeljuco, buco i slicne nazive s kojima prvenstveno zelis uvrijediti debelog covjeka. Kao sto rekao mene to nevrijeda, dapace, par frendova me zovu Debeli, a i istoimena pjesma od Hladnog Piva se zna pustiti na jukeboxu u moju cast.

Isto tako proguglaj malo sta je alkoholicar, iliti kull smjesnim nazivom alki man. Uostalom alkoholizam je bolest koja se netreba ismijavati...

McPingvin_v2.0
18-11-2009, 17:20
Pusti, neće vidjet to sljedećih 6 sati :)

Sickmanno1
18-11-2009, 17:24
:(

Rezem zile...

Mirko L
19-11-2009, 15:18
A ono, zašto misliš da je OK opijanje kod odraslih? Zato što si ti odrastao?

Dobro za neke velike prigode, ali pobogu, zašto bi se i odrasli opijali ko debili.
Nisu ništa pametniji od maloljetnika koji to isto rade.

Prvenstveno si ti debil sto osudujes ljude.

Drugo nisam nigdje rekao da je OK opijanje kod odraslih, vec sam ja rekao da se ja opijam jednom tjedno. Ak sam po tebi debil, OK, vjeruj mi ubio se nebudem, vec cu popit jednu za tvoje zdravlje ^^

Hvala, sada i ti mene osuđuješ, nisi ništa drugčiji.

Drugo, nisam tebi govorio.Valjda misliš zato što sam iza tebe postao...odnosilo se na osnivača teme i sve općenito?
Nisam ja tebi ni riječi rekao.

Sickmanno1
19-11-2009, 19:34
U tom slucaju, duboke isprike :wink:

forumski_user
21-11-2009, 13:34
Ja pijem da zaboravim :D Najviše volim piti sam doma i ne vidim problem ako netko pije dokle god nije problematičan u tom stanju :)

Chupacabra
24-11-2009, 21:47
Ja pijem samo da utopim brige i tugu.

osvetnik_sch3l3
25-11-2009, 21:47
za te pare koje potrosis na cugu i "zaboravljanje" uplatis si mjesec dana teretane nakon cega ces se sigorno osjecati bolje i samopouzdanije, barem sam ja tako napravio :thumbs2:

Feanor
25-11-2009, 21:49
Reci mi teretanu u kojoj se mogu upisat za 50 kn mjesecno i ja cu ti pokazat nabildanog mene.
Litra bijelog je 12 kuna(ili besplatna ako imas opskrbiljvaca[djeda], mineralna je bagatela 4 kune litra ipo sarajevskog kiseljaka.

osvetnik_sch3l3
25-11-2009, 22:34
Reci mi teretanu u kojoj se mogu upisat za 50 kn mjesecno i ja cu ti pokazat nabildanog mene.
Litra bijelog je 12 kuna(ili besplatna ako imas opskrbiljvaca[djeda], mineralna je bagatela 4 kune litra ipo sarajevskog kiseljaka.

e pa jebi ga sada, onda prakticki i nisi pravi ako trosis 50 kuna mjesecno na alkohol/kave/cigare////

Feanor
25-11-2009, 22:37
Kave i cigare su druga tema, jebiga imam i ja socijalni život. Kava i kutija duhana je nešto drugo. Tema je alkoholizam kod mladih ljudi. Kad izađem vani ne pijem kavu, a pušim ono što mi je ostalo u kutijii od tog dana.

osvetnik_sch3l3
25-11-2009, 22:49
nemoj me krivo shvatiti, ni ja nepijem kavu, nepusim zato sto sam nepusac, a nisam ni pri parama, znaju se zalomiti izlasci sa ekipom, cuganje... uglavnom, znao sam potrositi i do 4 puta vise na cugu nego sto me mjesecno izadje teretana, samo sam dao prijedlog.
respect :friends:

i da, vikend opijanja nisu alkoholizam. imam prijatelja koji je imao delirium tremens. nakon sto se uspjesno izljecio rekao mi je da mu opijanje nije bilo prvotni cilj, vec da mu je litra rakije svako jutro bila kao dorucak i tako svaki dan. Znao je biti tako razbijen da je spavao po parkovima po 4-5 dana, da nije jednostavno znao tko je, a ne gdje je.
i da, drzite se vikenda, kada pocnete redovno piti radnim danom, onda je to vec problem

Feanor
25-11-2009, 22:50
Ja pijem redovno, petkom ili subotom od 22:00 do 3:00.

osvetnik_sch3l3
25-11-2009, 22:54
Ja pijem redovno, petkom ili subotom od 22:00 do 3:00.

meni je osto tako, terapeutski razlozi

angel eye
25-11-2009, 22:54
:friends: :gitara:

Da_killah
25-11-2009, 22:55
zamijeni jedan od ta dva dana četvrtkom, bolje je :)

Wizard
26-11-2009, 14:57
A treba tu i tamo popit malo, a tu i tamo malo vise, ja se opijem u prosjeku 2-3 puta tjedno, vecinom petak/subota i jos neki dan reda radi, a zna se nekad potrefit da se neopijem i po 2 tjedna, a zna se potrefit i da sam cili tjedan pijan, ma u mojim godinama je sve to normalno i potpuno podrzavam. Pijem jer mi gust izac vanka opit se, il zajebavat se, bacit na karte pa popijes 5-6 piva sve je to normalno, ili otic na kavu pa se probudit sutradan u necijem stanu nista se nesicas pa odes samo ca. Sve je to za ljude i nije mi za sto tako zivim, mislim da se isplati.

Norther
26-11-2009, 15:38
A treba tu i tamo popit malo, a tu i tamo malo vise, ja se opijem u prosjeku 2-3 puta tjedno, vecinom petak/subota i jos neki dan reda radi, a zna se nekad potrefit da se neopijem i po 2 tjedna, a zna se potrefit i da sam cili tjedan pijan, ma u mojim godinama je sve to normalno i potpuno podrzavam. Pijem jer mi gust izac vanka opit se, il zajebavat se, bacit na karte pa popijes 5-6 piva sve je to normalno, ili otic na kavu pa se probudit sutradan u necijem stanu nista se nesicas pa odes samo ca. Sve je to za ljude i nije mi za sto tako zivim, mislim da se isplati.
a cujes, podrzavan te totalno, ocemo ovih dana otic parangal bacit ?

streetrace777
26-11-2009, 15:48
Sutra 4boce stocka . hvala :)

Gu$ht3r
27-11-2009, 21:50
A treba tu i tamo popit malo, a tu i tamo malo vise, ja se opijem u prosjeku 2-3 puta tjedno, vecinom petak/subota i jos neki dan reda radi, a zna se nekad potrefit da se neopijem i po 2 tjedna, a zna se potrefit i da sam cili tjedan pijan, ma u mojim godinama je sve to normalno i potpuno podrzavam. Pijem jer mi gust izac vanka opit se, il zajebavat se, bacit na karte pa popijes 5-6 piva sve je to normalno, ili otic na kavu pa se probudit sutradan u necijem stanu nista se nesicas pa odes samo ca. Sve je to za ljude i nije mi za sto tako zivim, mislim da se isplati.

da, sve dok se ne probudis u nekom stanu s cudnim predmetom u guzici je ok.

angel eye
27-11-2009, 21:57
@Gu$ht3r

imaš iskustva? :)

Gu$ht3r
28-11-2009, 12:23
nemam, par puta sam imo tako blackout, od tada se kontroliram.

Ogg The Dogg
01-01-2010, 17:25
ja volim pit iako sam do 18. godine pio više neg sad i mogo više popit. sad sam stalno autom(my love nest) i onda ne mog pit.
i najbolji osjećaj mi je napit se i naduvat i onda ić npr jest. ko da žvačem tuđim ustima. :D
a što se tiče cugera, mnogo ljudi je propalo zbog alkohola al meni je žao vidit neko dijete iz 8. razreda pijano ko drvo. ne kuže da to nije ni malo lijepo, nit sexy nit kul.
i da, skoro zaboravih, @T.Tom: you're full of shit al prejebeno si zabavn i sviđaš mi se ko osoba(bez perverznih komentara pls)

Rang€r
01-01-2010, 19:26
sinoć nešto pijo al osto trjezan, šta god bi mi dali, duplo tolko bi mineralne popio, gg :D

jedna frendica se doduše tolko naroljala da nije znala za sebe, oko 3 ujutro smo ju otšlepali do kuće, na putu se onak počne malo sabirat, valjd od svježeg zraka, ničeg se nesječa lolol :pray:

Da_killah
01-01-2010, 21:24
zgažen 2 dana zaredom, rupe u pamćenju, nisam spavao od jučer ujutro, fakjea

Lord Ragnarok
01-01-2010, 21:26
welcome to my world :D

Da_killah
01-01-2010, 22:07
i još mi se niš nije posrećilo nego se još i duplo izjalovilo. ako niš, barem nisam zaspao za volanom

###DK###
01-01-2010, 22:47
sinoć nešto pijo al osto trjezan, šta god bi mi dali, duplo tolko bi mineralne popio, gg :D


Frendovi inače uvijek nagovaraju da se pije. Najzgodnije je miješati s kolom ili čim već. Izgleda da dosta popiješ, a zapravo ne popiješ skoro ništa. Ali alkohol sam je zeznut. 2-3 čašice i počne te vrtit. :D

Lord Ragnarok
01-01-2010, 23:27
2-3 casice cega da ti se pocne vrtiti? :s

serijski samoubojica
02-01-2010, 00:26
http://www.ezadar.hr/clanak/zadarska-hi ... u-8-godina (http://www.ezadar.hr/clanak/zadarska-hitna-6-puta-intervenirala-zbog-pijanih-maloljetnika-najmlademu-8-godina)

croat1gamer
02-01-2010, 00:41
Najmlađi maloljetnik imao je svega 8 godina, a najstarijem kojem su sinoć zbog pretjerane količine alkohola morali ispumpavati želudac ima 18 godina.
Ono, najstariji maloljetnik ne moze imati vise. ;(


Samo jos da se sjetim sto je bilo izmedu ponoci i 7.

Wishmaster
02-01-2010, 01:02
Najmlađi maloljetnikSimao je svega 8 godina, a najstarijem kojem su sinoć zbog pretjerane količine alkohola morali ispumpavati želudac ima 18 godina.
Ono, najstariji maloljetnik ne moze imati vise. ;(

Double!
Samo za napomenu: s 18 više niste maloljetni!
:D

Niko Bellic
02-01-2010, 09:35
Kada ste se prvi put, a kad zadnji put napili i (opišite malo) kad ste bili najviše pijani?

Pijete li zbog žena? :friends:

Evo naprimjer...

Ja zbog žena nisam pio, al zbog Dinama sam pio, zbog Dinama kad je gubio... :cry:

dea
02-01-2010, 10:27
znacii. svako moje pijanstvo je dosad bilo s bracom, kako su stariji od mene 9 i 13 god, tako odem nekad s njima, ostanemo do 3-4, ii onda samo donose tekilu jednu za drugom, i napiju mene i svoje cure :D :D
ali da se s drustvom idem napiti, pa da takva teturam gradom, ne hvala, nagledala sam se svakakvih zenskih dosad, jer su pijane zenske na sve spremne kad su pijane.
jedino znam s drustvom bit pod gasom, al adrenalin od plesanja i svega, otrijezni te. :D

croat1gamer
02-01-2010, 10:45
Ja zbog žena nisam pio, al zbog Dinama sam pio, zbog Dinama kad je gubio... :cry:
Jebemu, ti mora da si pijan svake zime kad dinamo ispadne iz europe.

Niko Bellic
02-01-2010, 11:23
Slabo pijem u zadnje vrijeme. Kad si šljoknem 3x 0.5l ili 6x 0.25l, već sam fino kresnut. Mogu ja (naravno) popiti i više, ali ovo mi je neka optimala i nakon mnogo godina glupiranja, više uopće ne vidim smisla u pretjerivanju. Za utakmicu mi je 3x 0.5l taman dosta...

wavefunct
02-01-2010, 11:30
Kada ste se prvi put, a kad zadnji put napili i (opišite malo) kad ste bili najviše pijani?

Pijete li zbog žena? :friends:

Evo naprimjer...

Ja zbog žena nisam pio, al zbog Dinama sam pio, zbog Dinama kad je gubio... :cry:

Najviše sam pjan kad mi je dosadno, a radi djevojaka? ne, baš naprotiv tad nastojim što manje pit, jer za razliku od mojih prijatelja, ja mislim da nije kul kad se neko stuce i lezi na podu i ničeg se nesjeća. Još gori su oni koji glume to stanje.

###DK###
02-01-2010, 12:21
2-3 casice cega da ti se pocne vrtiti? :s

Izgleda da sam ja osjetljiv na to. :D
Ali stvarno mi ne treba puno.

McPingvin_v2.0
02-01-2010, 12:28
znacii. svako moje pijanstvo je dosad bilo s bracom, kako su stariji od mene 9 i 13 god, tako odem nekad s njima, ostanemo do 3-4, ii onda samo donose tekilu jednu za drugom, i napiju mene i svoje cure :D :D
ali da se s drustvom idem napiti, pa da takva teturam gradom, ne hvala, nagledala sam se svakakvih zenskih dosad, jer su pijane zenske na sve spremne kad su pijane.
jedino znam s drustvom bit pod gasom, al adrenalin od plesanja i svega, otrijezni te. :D
WTF ŽENA?! :O

Neg... Prvo pijanstvo? Imao sam oko 4 godine. Pojeo sam jednu grijotu previše. HARDCORE, FUCKYEA.

Zadnje... Vidi gore. Zbog žena ne pijem. Žena zbog koje bi vrijedilo piti te nikada neće natjerati na to :)

Lord Ragnarok
02-01-2010, 18:05
prvo do zaborava je bilo na rodjendan, 18. nakon toga, zadnje je zasada za novu godinu, no to cu oskoro (jako uskoro) promjeniti. priprema se neki party 7. ili 8. kod frenda :D

smartass
02-01-2010, 18:23
zar ne mislite kako će vam jetra izgledat kad budete stariji :/....nažalost alkoholizam kod mladih je postao rak današnjeg društva, možda nije toliko zastupljeno kod nas, ali u drugim zemljama itekako....
ma ono, ja osobno ne podnosim dobro alkohol, i briga me ako ispadam kao neka čudakinja

Lord Ragnarok
02-01-2010, 18:46
itso kao kad prestnem uopce pit na par godina

Kid A
02-01-2010, 20:59
zar ne mislite kako će vam jetra izgledat kad budete stariji :/....nažalost alkoholizam kod mladih je postao rak današnjeg društva, možda nije toliko zastupljeno kod nas, ali u drugim zemljama itekako....
ma ono, ja osobno ne podnosim dobro alkohol, i briga me ako ispadam kao neka čudakinja
Cudno,kad si to spomenula.
Prije mi uopste nije bio problem popiti nekooliko piva + neke zeste.
Kako vrijeme prolazi,kao da sam ravio neku odbojnost prem alkoholu.
Od 2-3 casice rakije mi bude strasna muka i boli me glava nekoliko sati.
A cim popijem neko pivo stomak mi uzasno reagira.
Kao da sam odjednom postao alergican na alkohol,ne znam.

Viper33
02-01-2010, 21:04
Cudno,kad si to spomenula.Prije mi uopste nije bio problem popiti nekooliko piva + neke zeste.Kako vrijeme prolazi,kao da sam ravio neku odbojnost prem alkoholu.Od 2-3 casice rakije mi bude strasna muka i boli me glava nekoliko sati.A cim popijem neko pivo stomak mi uzasno reagira.Kao da sam odjednom postao alergican na alkohol,ne znam.

same...bambusa il pive mogu pit i do litru i pol a da mi se uopce ne vrti...popim 3-4 zesce...slj jutro zeludac pece..pece me kad izdahnem...cisti bullshit

angel eye
02-01-2010, 21:05
hmm, zabrinjavajuće xarabas...
Nemoj baš na rakiju, probaj nešto laganije.
Čarobnica rulz

Kid A
02-01-2010, 21:07
Ma bilo sta,da samo ima alkohol.....
Organizam mi skroz lose reagira na njega.
Jednostavno ga ne tolerira.

angel eye
02-01-2010, 21:08
A šta ćeš, vjerojatno si uništio želudac. Ali uvjek ti ostaju sokići :thumbs2:

wavefunct
02-01-2010, 21:09
A šta ćeš, vjerojatno si uništio želudac. Ali uvjek ti ostaju gusti sokići :thumbs2:

zato se ja ne opijam.

ne želim da zamrzim alkohol i da stvorim neku odbojnost. Ja pijem zestu BILO KAD i BILO GDJE, za razliku od mojih prijatelja koji poslije nekog teškog partija nemogu podnijeti običnu pivu idućih mjesec dana :|

Chappi
02-01-2010, 21:50
Ja mislim da je opijanje u mladenačkoj dobi opće poznata i ajmo reći tradicionalna stvar koja nebi trebala zabrinjavati nikoga.Ima ekstremnih slučajeva kad se napiju pa završu na hitnoj ili najgori mogući slučaj-umru ali šta ćeš kad neznaju pit te jee to vrlo rijetko.Ali inace sve u svemu kad neko popije malo da se zabavi nema ničeg lošeg u tome i to što pije s društvom 1 puta tjedno nemora značit da će bit alkoholičar kasnije,zapravno skoro pa niko ne postane alkoholičar.I moj otac i majka su pili u toj dobi a vjerovatno i vaši pa je sve normalno...Tako i ovo,pi dok možeš da nebude kasno(ako nećeš sad kad ćeš?)

Viper33
02-01-2010, 21:57
ma gle..ovi koj sad piju...bolje tijelo im je jace i lakse se oporave i kad su stariji...onda znaju posljedice i drze se granica il prestanu...nikom nece nestat jetra jer je od 13-19 godine sse napijao 1 tjedno...posle ima cijeli zivot da se oporavi..a ne u 25 krenut se opijat pa do 50 i onda u 50mislit na jetru...onda ti je kasno buraz :)

McPingvin_v2.0
02-01-2010, 23:10
ma ono, ja osobno ne podnosim dobro alkohol, i briga me ako ispadam kao neka čudakinja
Jedan od glavnih razloga zašto ne pijem alkohol je taj što sam i u trijeznom stanju previše brbljav i neugodan, bojim se da bi završio u traumatološkoj da se napijem :>

Deadwalker
02-01-2010, 23:15
Nebi. Od viska alkohola ti se jezik mota. Lose ako puno pricas, al odlicno za druge stvari... :D

wavefunct
02-01-2010, 23:36
meni alkohol ne mijenja osobnost. Samo glasnije pričam, ako uopće pričam.

angel eye
02-01-2010, 23:38
Jedan od glavnih razloga zašto ne pijem alkohol je taj što sam i u trijeznom stanju previše brbljav i neugodan, bojim se da bi završio u traumatološkoj da se napijem :>

Probaj, neće ti ništa bit. :D
Baš me zanima da li si brbljiv kad se napiješ. Tekile. Da. Hmm

McPingvin_v2.0
03-01-2010, 00:48
[quote="McPingvin_v2.0":11jmf1ui]Jedan od glavnih razloga zašto ne pijem alkohol je taj što sam i u trijeznom stanju previše brbljav i neugodan, bojim se da bi završio u traumatološkoj da se napijem :>

Probaj, neće ti ništa bit. :D
Baš me zanima da li si brbljiv kad se napiješ. Tekile. Da. Hmm[/quote:11jmf1ui]
To nikad nećeš sazati :)

angel eye
03-01-2010, 00:57
To nikad nećeš sazati :)

Sigurno, ali kada se to desi, sigurno ću znati ^^

McPingvin_v2.0
03-01-2010, 01:05
No čens :)

angel eye
03-01-2010, 01:08
No čens :)
Estas segura? I know everything...

croat1gamer
03-01-2010, 01:16
Oh joy, pricao sam sa par njih koji se sjecaju sto je bilo na novu.
Onda sam se sjetio da ne zelim saznati sve sto je bilo.

Kid A
03-01-2010, 01:19
Ja sam se par puta znao probuditi mamuran gdje mi je falilo dosta para iz novcanika.
Kasnije sam se znao buditi sa vise para nego sto sam imao kad sam izasao.
Sta god da sam radio u pijanom stanju ocigledno sam bio jako dobar u tome.

flander
03-01-2010, 01:21
blow jobs

McPingvin_v2.0
03-01-2010, 01:22
[quote="McPingvin_v2.0":uxzdf9k2]No čens :)
Estas segura? I know everything...[/quote:uxzdf9k2]
Esta segurO* ;)

I da, što to "sve znaš"? :P










*-> Hvala, str1ker
ne zanima nas :(

angel eye
03-01-2010, 01:26
hmmm, znači da ipak nešto skrivaš,,, :eyebrows:


gracias para O*

str1k3r
03-01-2010, 01:29
*-> Hvala, str1ker
ne zanima nas :(
Nemaš problema. Previše sapunica načujem :(

McPingvin_v2.0
03-01-2010, 01:31
hmmm, znači da ipak nešto skrivaš,,, :eyebrows:
Čovjek koji ništa ne skriva je gol, a meni je hladno.

angel eye
03-01-2010, 01:32
*-> Hvala, str1ker
ne zanima nas :(
Nemaš problema. Previše sapunica načujem :(

str1k3r- telenovela boy <3
Io tambien, muchos menos para ahora!

Pingu,,, XD

McPingvin_v2.0
03-01-2010, 01:36
Cervesa, muheres, carne?

Kid A
03-01-2010, 01:38
De prekinite :(

angel eye
03-01-2010, 01:39
Sry xarabas, neću više :(

Pingu:Empalizada!!

str1k3r
03-01-2010, 01:40
str1k3r- telenovela boy <3
Nah... budući da mi baka po cijele dane gleda samo sapunice, teško je nešto ne zapamtiti.^^

McPingvin_v2.0
03-01-2010, 01:44
Pingu:Empalizada!!
Što s ogradom?

Nego, jesam li to samo ja ili se i drugima prisere od slatkih stvari, tipa višnjevac?

angel eye
03-01-2010, 01:49
Što s ogradom?

Nije ograda :( rekla sam prostači!



Nego, jesam li to samo ja ili se i drugima prisere od slatkih stvari, tipa višnjevac?

Meni ne. Čini se da si jedini. Nebrini tvoja tajna je sigurna samnom :wink:

The Boz
03-01-2010, 07:22
Pored vas se osjećam ugroženo.

Nee Joe
03-01-2010, 10:36
Why, zelis reci da su peligroso? Mislim da svaki malo jaci filmoznalac zna iz kojeg je ovo filma: Peligroso es mi nombre medio.... :D

Raz
03-01-2010, 11:24
Ajde, polako se vratite na ontopic... imate msn za chit-chat.

croat1gamer
03-01-2010, 13:10
Da, nije vam ovo forum.hr

Mirko L
03-01-2010, 14:18
Sam proletio zadnjom stranicom, i nemam ništa drugo reć nego da ste jadni.

Aj sad tema.
Uglavnom, kužim kada se netko onako za prigode napije pa je veseliji...
Ali nekužim to glupo opijanje ko letva samo čina radi.

Ono, kako nekome može biti zabavno napit se kao svinja i onda se ne sjećat ničega ujutro...
To je što dosta ljudi rade na novu.

Evo, ja sam razgovaraao s ovom jednom ženskom (de mučite :) ) i pitao sam je što je radila.
Kaže da se ničega ni ne sjeća.
I to je provod?

Mislim, stvarno se pitam što je radila pijana, ako ovo radi trijezna:
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs274.snc1/10128_1046901308601_1707739124_93736_2498314_n.jpg

EDIT: Ne radi link slike i nekako je kriva slika ovo :S
Ispravim pa stavim.

EDIT 2: Ne znam zašto ne radi, ali dobro...može i ovako

Maloki
03-01-2010, 14:23
Zašto tebi smeta što se ljubila s drugom curom?

croat1gamer
03-01-2010, 14:30
Nije u duhu katolickih hriscana.

McPingvin_v2.0
03-01-2010, 15:12
Zašto tebi smeta što se ljubila s drugom curom?
ZAŠTO?!

Da_killah
03-01-2010, 15:24
Ono, kako nekome može biti zabavno napit se kao svinja i onda se ne sjećat ničega ujutro...
To je što dosta ljudi rade na novu.

probaj igrat meksiko.

i da, zašto ti ono smeta :shock:

Mirko L
03-01-2010, 15:27
Šta je meksiko?

Lord Ragnarok
03-01-2010, 15:33
ti nisi normalan

Mirko L
03-01-2010, 15:44
Znam :(

croat1gamer
03-01-2010, 16:15
+str1k3r - drogirajte se umjereno, kada se umjereno drogirate možete se drogirati koliko hoæete

Jopax
03-01-2010, 22:04
Za novu sam našao limit u pivi, litar ipo na prazan želudac i još malo raznih pića sa strane, malo povraćanja i mantanja ali sam dobar čitavu večer, znači sljedeći put smanjujem na litar :D

Paran0a
04-01-2010, 10:45
Sam proletio zadnjom stranicom, i nemam ništa drugo reć nego da ste jadni.

Pozdravi mi svoje frendove





Sam proletio zadnjom stranicom, i nemam ništa drugo reć nego da ste jadni.

Ono, kako nekome može biti zabavno napit se kao svinja i onda se ne sjećat ničega ujutro...
To je što dosta ljudi rade na novu.



Sto si ti radio za novu?


Evo, ja sam razgovaraao s ovom jednom ženskom (de mučite :) ) i pitao sam je što je radila.
Kaže da se ničega ni ne sjeća.
I to je provod?

A sto si ti radio na novu?

Mislim, stvarno se pitam što je radila pijana, ako ovo radi trijezna:
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs274.snc1/10128_1046901308601_1707739124_93736_2498314_n.jpg

:A

Mirko L
04-01-2010, 12:42
Ništa, ostao sam doma i umirao od dosade :)

Rang€r
04-01-2010, 20:11
nolajfer :D

ček ček, sad sam skužio da je antares mirko lololol

Karlo_from_Bjelovar
07-01-2010, 23:05
Za novu sam našao limit u pivi, litar ipo na prazan želudac i još malo raznih pića sa strane, malo povraćanja i mantanja ali sam dobar čitavu večer, znači sljedeći put smanjujem na litar :D
litra i pol :(

Chupacabra
07-01-2010, 23:10
Za novu sam našao limit u pivi, litar ipo na prazan želudac i još malo raznih pića sa strane, malo povraćanja i mantanja ali sam dobar čitavu večer, znači sljedeći put smanjujem na litar :D
litra i pol :(

Dvije litre slabići.

MasaKrisT
07-01-2010, 23:15
6 canadiana +2 piva=4 covjeka.gg.

Operil
07-01-2010, 23:17
Ajde dosta kurcenja,ja sam popia ovoliko ja sam popia onoliko.Nezna koji vise sere..

Da_killah
07-01-2010, 23:25
a i dosta ljudi na ovom forumu misli da se ljudi kurče oko toga.
o jerryu nećemo...

Lord Ragnarok
07-01-2010, 23:27
kad je pusio novine :pray: :pray: :pray:

inace 1/2 litre su zakurac. nema nis bolje od 3 litre crne pive (ona zirafa/top) i onda po necem zestokom :D

Niko Bellic
08-01-2010, 10:18
Ljudi koji se napiju od tri piva ili tri čaše vina, obično se i najbolje zabave. Žao mi bude ljudi koji moraju popiti litre i litre piva ili više od litru žestokog pića da bi se napili. Oni za izlazak (ako idu na fina mjesta) potroše gomilu love koja nažalost ne raste na grani...

croat1gamer
08-01-2010, 10:26
A i tada je najbolji omjer trijezan:pijan, tak da se zadrzi samokontrola ali i da je sve fajn. :)

Niko Bellic
08-01-2010, 10:39
+ Možeš se napit i otrijeznit dva puta u jednoj noći...

Korpse
08-01-2010, 21:20
Aristotel je govorio "ako piješ umjereno, možeš piti koliko god hoćeš!".

Wishmaster
09-01-2010, 23:54
Ljudi koji se napiju od tri piva ili tri čaše vina, obično se i najbolje zabave. Žao mi bude ljudi koji moraju popitiSlitre i litre piva ili više od litru žestokog pića da bi se napili.SOni za izlazak (ako idu na fina mjesta) potroše gomilu love koja nažalost ne raste na grani...
Takvih obično nema ili su 'lovci' ili 'ribiči'.

Niko Bellic
10-01-2010, 00:07
Jesi li siguran? Na svoje sam oči vidio lika kako je eksirao bocu tekile, pa pojeo žlicu soli, popio Pago od kuške, te zatim otišao na čevape...

...i više se nikad nije vratio iz šume.

MasaKrisT
10-01-2010, 00:36
Frend na novoj godini vec urokan, pije se tekila vristi meni je slovenac pokazao kako se tekila pije; slozi si lajnu na ruku, posmrce kroz ,nos potegne tekilu, i limun si iscjedi u oko:D dva dana mu nije bilo dobro:D

Kid A
10-01-2010, 00:38
Tako oni iz Jackassa piju.

MasaKrisT
10-01-2010, 00:41
nebi znao:)

Niko Bellic
10-01-2010, 00:45
Ma treba se ostavit alkohola. Kruh i mlijeko FTW! :thumbs2:

Kid A
10-01-2010, 01:03
nebi znao:)
TchhlVzG94w

Da_killah
10-01-2010, 03:42
Frend na novoj godini vec urokan, pije se tekila vristi meni je slovenac pokazao kako se tekila pije; slozi si lajnu na ruku, posmrce kroz ,nos potegne tekilu, i limun si iscjedi u oko:D dva dana mu nije bilo dobro:D

stara fora, i ja probao jednom, al 2 frenda se tako natječu ko će više... :shock:

MasaKrisT
10-01-2010, 12:44
Znam i lika koji rakiju na oko dere kad se napije, mene zanima koliko ce dugo taj jos vidjeti?

pehlinac
12-01-2010, 20:47
Zašto je općeoprihvaćeno redovito (dva ili više puta tjedno) opijanje među mladim ljudima?
Ja opcenito neznam nikog tko ide tri puta van, a kamoli da se tri puta napije, a ni osobe koje izlaze dva puta tjedno nisu bas cest slucaj.


Iz kojeg razloga se oni kada izađu apsolutno moraju naroljati ko letve?
Nitko se nemora apsolutno naroljat, odkud ti to, po gradu vidim puno vise trijeznih nego pijanih likova (i likica :))


Da li to zaustavlja njihov psihološki razvoj u odrasle i odgovorne osobe?
Ne, jer je 90% odraslih i odgovornih osoba isto tako rokalo po alkoholu u mladjim danima


Zašto to roditelji dopuštaju?
Nije da ne dopustaju, nego neznaju


Moja pitanja su: koji su njihovi motivi za pretjerivanje u alkoholu do maksimalne povrede svog dostojanstva (ležanje na mokrim travnjacima, u vlastitoj bljuvotini, ili pak buđenje u nečijem autu, na stražnjem sjedalu, bez gaćica)?
Jer su trenutci u kojima si pijan nesto najbolje na svijetu. Doduse jutro kasnije mrzis cijeli svijet, ali to je cijena uzivanja :D.
I otkad je lezanje na mokrim travnjacima povreda dostojanstva, wtf, sta nogometasi kad ih neko skrsi pa leze na mokrom travnjaku nemaju dostojanstva?? :?. A ovo budjenje bez gacica se desava jako rijetko, a i kad se desi, mozes bit siguran da nebi bilo tesko doc do toga i bez alkohola...


Ili pak šivanje razbijenih njuški u bolnici jer ih je neki jednako pijani kreten trknuo laktom u proguravanju do šanka.
Eh jebiga, i da si trijezan, moze naletit neki pijani kreten sa jednako pijanom ekipicom i zapocet fajt, tu nema pomoci nazalost, takvi debili su postojali i uvjek ce postojat :toilet:


Zašto ih roditelji ne pokušavaju usmjeriti nekim sankcijama i razgovorom?
Pa bi oni, da znaju sto im djecica rade kad idu vani :D.

GeraltofSmeg
12-01-2010, 20:51
Da li to zaustavlja njihov psihološki razvoj u odrasle i odgovorne osobe?
Ne, jer je 90% odraslih osoba isto tako rokalo po alkoholu u mladjim danima

:roll:

Chappi
12-01-2010, 21:06
Da li to zaustavlja njihov psihološki razvoj u odrasle i odgovorne osobe?
Ne, jer je 90% odraslih osoba isto tako rokalo po alkoholu u mladjim danima

:roll:
Sad ćeš reć da nije...Pehlinac je u pravu...

Wishmaster
12-01-2010, 21:08
Zašto je općeoprihvaćeno redovito (dva ili više puta tjedno) opijanje među mladim ljudima?
Ja opcenito neznam nikog tko ide tri puta van, a kamoli da se tri puta napije, a ni osobe koje izlaze dva puta tjedno nisu bas cest slucaj.
Istina, ubiju se jemput i onda celi tjedan krepavvaju i žale se kak im je teško...




Iz kojeg razloga se oni kada izađu apsolutno moraju naroljati ko letve?
Nitko se nemora apsolutno naroljat, odkud ti to, po gradu vidim puno vise trijeznih nego pijanih likova (i likica :))
Stvar je u tome da ih ima mnogo (ne više nego treznih) koji se tolko napiju da se ne sjećaju apsolutno ničeg dan posle.




Da li to zaustavlja njihov psihološki razvoj u odrasle i odgovorne osobe?
Ne, jer je 90% odraslih i odgovornih osoba isto tako rokalo po alkoholu u mladjim danima
Ovo kvotanje je kul a? :D




Zašto to roditelji dopuštaju?
Nije da ne dopustaju, nego neznaju
Većina zna...




Moja pitanja su: koji su njihovi motivi za pretjerivanje u alkoholu do maksimalne povrede svog dostojanstva (ležanje na mokrim travnjacima, u vlastitoj bljuvotini, ili pak buđenje u nečijem autu, na stražnjem sjedalu, bez gaćica)?
Jer su trenutci u kojima si pijan nesto najbolje na svijetu. Doduse jutro kasnije mrzis cijeli svijet, ali to je cijena uzivanja :D.
I otkad je lezanje na mokrim travnjacima povreda dostojanstva, wtf, sta nogometasi kad ih neko skrsi pa leze na mokrom travnjaku nemaju dostojanstva?? :?. A ovo budjenje bez gacica se desava jako rijetko, a i kad se desi, mozes bit siguran da nebi bilo tesko doc do toga i bez alkohola...
Mmmmda...




Ili pak šivanje razbijenih njuški u bolnici jer ih je neki jednako pijani kreten trknuo laktom u proguravanju do šanka.
Eh jebiga, i da si trijezan, moze naletit neki pijani kreten sa jednako pijanom ekipicom i zapocet fajt, tu nema pomoci nazalost, takvi debili su postojali i uvjek ce postojat
Jesjes... ovo kvotanje je really kul 8)




Zašto ih roditelji ne pokušavaju usmjeriti nekim sankcijama i razgovorom?
Pa bi oni, da znaju sto im djecica rade kad idu vani :D.
Nije ovo Amerika... alooo :)

Da_killah
12-01-2010, 21:36
Zašto je općeoprihvaćeno redovito (dva ili više puta tjedno) opijanje među mladim ljudima?
Ja opcenito neznam nikog tko ide tri puta van, a kamoli da se tri puta napije, a ni osobe koje izlaze dva puta tjedno nisu bas cest slucaj.
Istina, ubiju se jemput i onda celi tjedan krepavvaju i žale se kak im je teško...


ja ću samo prvo kvotat. mnogo ljudi ide dvaput, triput tjedno vani, pa taman i na 2 sata samo pivu popit, al iz vlastitog primjera znam da nije problem 2 noći zaredom se i napit ako treba. tri još nisam probao

pehlinac
12-01-2010, 21:48
Da, takvi komboi su najbolji, npr petak i subota :D, al sam onda u nedelju glup ko ku.ac, a to si bas nemogu priustit s obzirom na faks. Ova bolonja unistava drustveni zivot, u srednjoj su izlasci bili redoviti svaki tjedan, sad ako je jednom na mjesec sam zadovoljan :(

MasaKrisT
12-01-2010, 21:59
fax nije obavezan:)

GeraltofSmeg
12-01-2010, 22:02
Da li to zaustavlja njihov psihološki razvoj u odrasle i odgovorne osobe?
Ne, jer je 90% odraslih osoba isto tako rokalo po alkoholu u mladjim danima


Sad ćeš reć da nije...Pehlinac je u pravu...
Well, sudeci prema odraslim osobama, cini mi se da je vecinu nesto sprijecilo da stasaju u odgovorne osobe.

Feanor
12-01-2010, 22:12
Pošto imam profinjen ukus za pijaču hehe, ja i frend si planiramo uzet ovo. Litra je malo manje od 170kn u Konzumu, a za uzvrat dobiješ jedan od najboljih gineva ikad proizvedenih :D

http://www.ballerhouse.com/wp-content/uploads/2008/02/bombay.jpg

Pangalaktički Grgolj Blasteri here I come...

Lord Ragnarok
12-01-2010, 22:14
jebacki izgleda, samo sto nevolim bas gineve.
@rider hmm mogu rec da je moj stari meni prico da je isto on tak ispijao kao ja dok je bio mlad. ne odobrava on to, ali zna da nemoze sprijeciti osim na kranje apsurdne nacine
i da, mogu rec da je moj stari prilicno stasao i da ga nis nije u tome sprijecilo.

Feanor
12-01-2010, 22:18
Yup, a da nebi bilo da je zbog podloge, boja boce u kombinaciji sa tekućinom(hehe) unutra stvara jebačku boju boce, i definitivno mi ide na policu u sobi nakon što ju ispijemo.

Inače meni je gin najdraža ''žestica'', jednostavno volim gorka alkoholna pića tako da mi je drag , pelin i vlahovac itd. itd.
U kombinaciji s tonikom.... jaooo

http://www.arenaflowers.com/product_image/large/1241-bombay_sapphire_gin.jpg

Neven <R>
12-01-2010, 22:21
Ova bolonja unistava drustveni zivot, u srednjoj su izlasci bili redoviti svaki tjedan, sad ako je jednom na mjesec sam zadovoljan :(
Je'l ti studiraš u Hrvatskoj?

Niko Bellic
12-01-2010, 22:21
Gin & Juice = :pray:

pehlinac
12-01-2010, 22:22
Ova bolonja unistava drustveni zivot, u srednjoj su izlasci bili redoviti svaki tjedan, sad ako je jednom na mjesec sam zadovoljan :(
Je'l ti studiraš u Hrvatskoj?

Da

Da_killah
12-01-2010, 22:24
boca je stvarno jebačka, ali i ja mrzim gin, posebno s pivom (džinox), od tog sam se oba puta kad sam pio izrigao i neću tako skoro opet

Neven <R>
12-01-2010, 22:27
Ova bolonja unistava drustveni zivot, u srednjoj su izlasci bili redoviti svaki tjedan, sad ako je jednom na mjesec sam zadovoljan :(
Je'l ti studiraš u Hrvatskoj?

Da
Ne znam na kojem si faxu, ali za većinu ljudi koje ja znam, uključujući mene iskustvo je potpuno obrnuto.

pehlinac
12-01-2010, 22:33
Na tehnickom sam u rijeci, smjer racunarstvo, i svaki, ali bas svaki tjedan ili imamo neki kolokvij (ili dva :D ), ili neku zadacu, ili neke projekte (njih najvise mrzim) :-x .

Niko Bellic
12-01-2010, 22:34
Gin paše uz bilo koji sok. Multivitamin, od jabuke, od jagode, od kajsija... 8)

Ništa ne kužiš dok piješ, a onda kasnije kad primi ulala... :pray:

Lord Ragnarok
12-01-2010, 22:46
ginox?
zestica+pivo?
isuse, ja s pivom nebi nis mjeso, steta zestice :(

Da_killah
12-01-2010, 23:54
ovo je baš doslovno miješanje, ubaciš shot gina u dec i pol pive i odma popiješ na eks. osim džinoxa, to još zovu i beton, iz razumljivih razloga

rudeboy95
13-01-2010, 12:22
Vino+piva=Pivovija. Udara žestoko.
Piva+rakija=Beton. Dobilo ime po onome što ce vam bit mozak nakon sta par puta to popijete.
Nikakav gin, ovo su izmislili pankeri, a oni nemaju para za gin.
inače, dont drink and drive, smoke and fly.

Macolla
13-01-2010, 12:23
Zasto ista mjesati kad imamo sluzbeni Long Island?

Da_killah
13-01-2010, 13:01
Vino+piva=Pivovija. Udara žestoko.
Piva+rakija=Beton. Dobilo ime po onome što ce vam bit mozak nakon sta par puta to popijete.
Nikakav gin, ovo su izmislili pankeri, a oni nemaju para za gin.
inače, dont drink and drive, smoke and fly.

a čuješ, ja sam to pio s ginom, a imam i račun od te večeri u mobu, gin je 6kn, teško da će i rakija bit jeftinija :)
inače i pivo + pelin je (žuta) podmornica

edit, gin, travarica i rum su 6kn, tequila, medica i biska po 10, baš gledam s tog računa. je da je rupa od kafića pa mogu mislit kakva jekvaliteta svega toga :)

Niko Bellic
13-01-2010, 13:32
Meni je najluđe što sam pio u životu miks Coca-Cola + rakija pun kurac jaka u krigli od piva pola pola i da vidiš veselja... Ne sjećam se ničeg od te večeri, znam samo da sam se idući dan probudio u svom krevetu s osjećajem kao da me pregazio traktor...

Da_killah
13-01-2010, 14:16
niš ne ubije ko domaća rakija, ni absinth ni štroh ni niš slično :)

pehlinac
13-01-2010, 15:07
niš ne ubije ko domaća rakija, ni absinth ni štroh ni niš slično :)

E ovo je ziva istina, domaca rakijetina udara ko vlak :D . Najbolji je onaj miris, cim udahnes zavrti ti se. Inace najjace sto sam ja pio je stroh, 80% alkohol, inace se koristi za gornji sloj u koktelima da se zapali. Nakon 4 uzastopna eksa sam iso u grmic :rotfl:

Chappi
26-07-2010, 19:22
Šta ima?