PDA

Pogledaj cijelu verziju : Medal of Honor (2010.)



Stranica : [1] 2

W3DR4N
13-11-2009, 11:03
EA je najavio da Medal of Honor prebacuje u okruženje modernog ratovanja, jednako kao što je to napravio Infinity Ward s Call of Duty serijalom.
Navedena igra je već duboko u proizvodnji, te je možemo očekivati već u 3. mjesecu iduće godine.
http://www.mcvuk.com/news/36467/Medal-O ... e-incoming (http://www.mcvuk.com/news/36467/Medal-Of-Honor-Modern-Warfare-incoming)
Do Božića treba doći više detalja.

Komentari?

Deadwalker
13-11-2009, 11:05
Drago mi je. Stancati igre na tematiku WW2 fakat vise nema smisla. A i dobro dođe jos malo konkurencije CoD-u :)

Raz
13-11-2009, 11:40
Nimalo mi nije drago :-x
Eto, krenulo je... sad će umjesto WW2 počet forsat moderne ratove te će nam za koju godinu i oni na uši van izlazit.

MoH bi po meni trebao ostat u WW2 i iskoristit njegov potencijal u potpunosti te nas ubacit u čizme vojnika u front u kojem još nismo imali prilike zaigrat. Možda i napravit nešto intrigantnijeg te nam dat ulogu da igramo kao Axis... što god, potencijali su još uvijek ogromni samo što se mnogo developera "boje" napravit inovacije te nas stalno bacaju na sto puta viđene normandije, staljingrad, itd... i upravo nam je zato WW2 dojadio.

Ako ga pak u Vijetnam bace, neću se žalit... ne sjećam se kada sam zadnji puta odigrao noviju dobruSigru u tom settingu. (iako sumnjam, ipak je modern u naslovu)

Deadwalker
13-11-2009, 11:44
te nas ubacit u čizme vojnika u front u kojem još nismo imali prilike zaigrat.

A koji to??? :)
Meni WW2 fakat vec ida na bubreg jer mislim da sam vec vidio sve sto se moglo vidjeti u toj tematici. Jedino me jos veseli nadolazeci Saboteur koji bi po gameplay-u konacno mogao biti malo inovativan.

Arbiter of Change
13-11-2009, 11:46
Ako ga pak u Vijetnam bace, neću se žalit... ne sjećam se kada sam zadnji puta odigrao noviju dobruSigru u tom settingu. (iako sumnjam, ipak je modern u naslovu)
Vietcong, look it up. :)

Durin
13-11-2009, 11:53
Ni meni nije drago. MOH bi trebao ostati u WW2 settingu...kuda to ovaj gaming svijet ide? :(

Isto se tako govori da je WW2 setting 100 puta prožvakan. Ali se uvijek dogodi igra poput COH koja pokaže da nije tako.

Raz
13-11-2009, 11:54
te nas ubacit u čizme vojnika u front u kojem još nismo imali prilike zaigrat.

A koji to??? :)
Meni WW2 fakat vec ida na bubreg jer mislim da sam vec vidio sve sto se moglo vidjeti u toj tematici. Jedino me jos veseli nadolazeci Saboteur koji bi po gameplay-u konacno mogao biti malo inovativan.

A neznam ni sam, već sam zahrđao u povijesti pa se ne mogu sjetit ničeg korisnog XD.
Njemačka invazija na Poljsku, Japanska invazija na Kinu, možda ubacit i napad na Englesku, tu je još i Grčka, zatim da igramo u ulozi Francuske prije pada... ima brdo toga, siguran sam.


Vietcong, look it up. :)

Provjerit ću. ^^

A well, za WW2 će mi ostat Brothers in Arms koji je po meni vrh WW2 pucaljka.

Deadwalker
13-11-2009, 12:05
Iskreno, nakon "modernog ratovanja", nekako mi se bezveze vracati u proslost i na one famozne "thompsone". Gameplay u modernom ratovanju mi je daleko bolji i zanimljivijii, osim ako naravno drugi elementi ne dođu do izrazaja. Kao sto je radnja recimo u BiA-u.

Raz
13-11-2009, 12:10
Shvaćam ja to, ali vjerojatno bi nam se mišljenje moglo promijenit nakon što ćemo gledat jedne te iste bitke protiv zločestih terorista ponovo i ponovo kao što smo to isto gledali u WW2.
Što se tiče igre, vjerojatno ću je odigrat bez obzira na setting. Zadnji mi se MoH svidio svojim konceptom "padobranstva" tako da očekujem i od ovog nešto zabavnog.

Durin
13-11-2009, 12:44
Iskreno, nakon "modernog ratovanja", nekako mi se bezveze vracati u proslost i na one famozne "thompsone". Gameplay u modernom ratovanju mi je daleko bolji i zanimljivijii, osim ako naravno drugi elementi ne dođu do izrazaja. Kao sto je radnja recimo u BiA-u.

Po meni nema boljeg mitraljeza od Tommyguna.

flander
13-11-2009, 13:09
bezveze, sumnjam da bu ikakvu pažnju privuklo

josip_kraš
13-11-2009, 13:33
Neka neka.
Konačno da raskrste s WW2.

Neću se žalit što će sad počet forsat moderno ratovanje, bolje to nego da opet muče WW2 ili da prestanu s izdavanjem.
Tako je to, nekad su forsali WW2 danas forsaju moderno ratovanje, a sutra...svemirsko ratovanje... :D

Sonic_Moronic
13-11-2009, 13:45
te nas ubacit u čizme vojnika u front u kojem još nismo imali prilike zaigrat.

A koji to??? :)
Meni WW2 fakat vec ida na bubreg jer mislim da sam vec vidio sve sto se moglo vidjeti u toj tematici. Jedino me jos veseli nadolazeci Saboteur koji bi po gameplay-u konacno mogao biti malo inovativan.

Jesi vidio vraga, većina WW2 igara je "Ameri protiv Švaba" tipa, budućim generacijama neće biti jasno zašto se zove SVJETSKI rat. :D

cpt. Stone
13-11-2009, 14:06
Jebi se, Medaljo Časti. Dok ste dizali lovu na WW2 išlo je, kad su se gejmeri prebacili na Moderno Ratovanje i vi ste odlučili, a?

Lame :/. Ubirete komad CoD torte?

Devil Dog
13-11-2009, 16:04
Jebi se, Medaljo Časti. Dok ste dizali lovu na WW2 išlo je, kad su se gejmeri prebacili na Moderno Ratovanje i vi ste odlučili, a?

Lame :/. Ubirete komad CoD torte?


Agreed :thumbs2:

tigerija
13-11-2009, 19:43
Meni se ne svidja isto, šta sad sve bude isto na kraju... ovaj BF:BC2 mi izgleda po igrivosti skoro isto ko i MW2, i grafika. Osim šta BF ima vozila...

Mislim pucanje i ciljane mi izgleda ko da radi na istome principu.

Slično ko da uspoređujemo AION i WoW.

Onaj stari medal of honor mi je bio super.

A jbg oču pare... ko i večina ostalih. Al doro možda bude malo drugačije...

bezimeni
13-11-2009, 20:00
WW II je daleko zanimljiviji i ozbiljniji za obradu od nekakvog sadašnjeg ili budućeg ratovanja upravo zbog autentičnosti .Mogli su nastaviti obrađivati to razdoblje na xy načina .

GODSKILLER
14-11-2009, 00:18
mogli su staviti bitke iz naše povjesti,BITKA NA SUTJESCI,NERETVI to su bile prave krvave bitke,jedne od naj težih u drugom sv. ratu 20000 slabo opremljenih,gladnih protiv 120000..........onaj tko bi znao mogao bi na tu temu napraviti remek djelo fps ww2

Arbiter of Change
14-11-2009, 01:19
Stvar je u tome da su te bitke nepoznate velikoj većini (čitaj, 99%) svijeta tako da developeri nemaju bazu po kojoj će prodavati igru. Još će se stvarno dogoditi da će mlađe generacije misliti ovo što je Sonic rekao, to da se rat vodio samo između Amerike i Njemačke.

tigerija
14-11-2009, 02:33
Skažem se sa GODSKILLER-om, trebali bi obrađivat dublje WW2 igre. A ne MW radit...

Aral
14-11-2009, 09:44
To se nikad neće dogodit :rotfl:

S obzirom na povjest Medal of Honora, samih developera i na kraju Call of Dutya i Infinity Warda ovo je bilo za očekivat. Nemam neke posebne želje i predrasude prema ovom naslovu al ak ispadne dobro igrat ću ga :wink:

Sonic_Moronic
14-11-2009, 11:01
Stvar je u tome da su te bitke nepoznate velikoj većini (čitaj, 99%) svijeta tako da developeri nemaju bazu po kojoj će prodavati igru. Još će se stvarno dogoditi da će mlađe generacije misliti ovo što je Sonic rekao, to da se rat vodio samo između Amerike i Njemačke.

Znam da je meni bilo čudno neko vrijeme, herojski SAD protiv zlih Švaba u prvom planu, a ovo ostalo se neki seljaci biju u pozadini. :)

kikl0p
14-11-2009, 23:01
Kolko se sjecam MoH je stariji naslov od Cod-a tak da je prvo drugi krao prvog sad prvi krade drugog...

Tsaя
18-11-2009, 11:18
Oduvijek sam volio MOH, kao i COD, i uopće mi nije žao što prave novi MOH sličan MW2.
Samo da naprave zanimljiv MP, a i SP (pomogućnosti duži nego u MW2).
Jako mi je fora ovo sa perkovima u COD-u, al misim da neće ići kopirati COD, nego će vjerovatno napraviti nešt svoje.

Peyo
18-11-2009, 12:39
Tak mi je svejedno u vezi novog MOH-a, jer će ga COD uvijek ownat :wink:

Sonic_Moronic
18-11-2009, 14:07
Oh lol.

Cthulhu
18-11-2009, 22:59
Šteta što i MOH prelazi u moderno okruženje, Airborne je bio odličan.

Blacky_123
19-11-2009, 11:39
MoH na moderan nacin, nooo
Pa Airborne po meni je bio predobar, svida mi se okruzenje i atmosfera, a sada ce oni to morat upropastit
Sve vise i vise mi se cini kako ce MoH biti jedna jako losa kopija CoD-a, steta :(

Deadwalker
02-12-2009, 21:26
http://www.imagesforme.com/upload/8b57dfa4.jpg

EA je danas službeno potvrdio da radi na novom Medal of Honoru, smjestenom u moderno doba. Radnja igre će biti smještena u Afganistan, a igrač će biti član specijalne postrojbe komandosa koja će obavljati zadatke iza neprijateljskih linija i razne druge operacije koje nitko drugi nije u stanju izvesti. Kako bi povećali doživljaj takvog načina igranja, EA od pocetka surađuje s vojnicima koji su bili u takvim misijama. Na singleplayeru radi EA Los Angeles, dok na mulitplayeru radi DICE. Za sada više detalja nije poznato, osim vrlo kratkog teasera kojeg možete vidjeti ovdje (http://www.gametrailers.com/video/medal-of-spike-tv/59597)

Detaljnije klik ovdje (http://www.gamespot.com/news/6241872.html?tag=latestheadlines;title;1)

Kadamon-sama
03-12-2009, 06:39
o jbt,ne samo da mi tf2 i mw2 oduzimaju puno vremena(citaj: sve kolokvije cu morat ponavljat) nego sad uz BF:BC2 cu jos morat i ovo igrat :shock:
jbiga patim na modern war igre :rambo:
bilo bi najbolje da sad odmah zamrznem godinu, u najboljem slucaju ce mi ovo i/ili BF:BC2 zamijenit mw2 :D

Aral
03-12-2009, 08:50
Opet Afganistan :? No dobro, šta je tu je, Ameri se vole furat na takve stvari. Bum vidli, možda stvarno iznenadi.

str1k3r
03-12-2009, 13:20
Medal of Honor je bio bog što se tiče war igara. Onda je jednostavno nestao, a njegovu slavu je pokupio COD, ako ovaj Medal of Honor bude imao igrivost prvih nastavaka CoD će biti prošlost.

Arbiter of Change
03-12-2009, 14:02
Baš. Kao da je doslovno nestao sa lica Zemlje i čudi me da je EA ovoliko čekao s pravljenjem kontre na MW.

Raz
03-12-2009, 14:14
Ja se nadam da će ostat na healthpackovima kao i svi MoH koje sam igrao, jer mi ovaj autoheal u većini igrara već na živce počeo ići. :)

Assasin`s
03-12-2009, 17:47
MW je bolji od WW2.WW2 je prožvakan 100 puta u svakoj WW igri ubijate glupe švabe.

Raz
03-12-2009, 17:49
MW je bolji od WW2.WW2 je prožvakan 100 puta u svakoj WW igri ubijate glupe švabe.
Bez brige, za 1-2 godine će "MW" bit prožvakan više nego WW2 :thumbs2:

Assasin`s
03-12-2009, 19:08
I onda če počet Future Warfare :( . Izgleda če kao Star Wars.

Sgt. Bull
03-12-2009, 19:19
I onda će počet Future Warfare :( . Izgleda će kao Star Wars.
Fix'd
Onda ćemo možda i dobiti kvalitetnu SW igru konačno (nakon kotora II).

tigerija
03-12-2009, 19:37
Propala igrica šta se mene tiče.

Ista sprdačina kao i modern warfare. Mislim u modern warfare je grafika ok ajde. Texture nisu realne uopšte. A šta se tiče realnosti rata, nije nit blizu. Zato mi se ne svidja. Ali 90% igrača traži brze hack and slash FPS igre kako bi ja to reko. Pa moraju i oni ne. Da zarade novac.

Ista stvar. Ljudi rade pirat igre i onda se puni pitaju zašto makivaju LAN.

Sgt. Bull
03-12-2009, 19:53
hack and slash FPS S :?

Inače, nema tog developera koji će vama ugodit. WW2 je isfuran, MW nije moderan, Vietnam vam se ne sviđa... Ako ništa treba ovo gledati sa pozitivnije strane, MW će sada dobiti konkurenta.

str1k3r
03-12-2009, 20:10
Ako ništa treba ovo gledati sa pozitivnije strane, MW će sada dobiti konkurenta.
Totalno podržavam ovo, konkurencija može ispasti samo dobro; za nas. Svi će se natjecati da njihov proizvod bude bolji od suparničkog.
Osobno bih volio da MOH pomete pod sa CoD-om koji je postao banana nakon drugog dijela. (osobno mišljenje, da nebi bilo...)

tigerija
03-12-2009, 21:46
Ja kažem za sebe,. Koliko znam MW je jedna od popularnijih igara. Ali mislim da je to među mlađom popuilacijom.

Sgt. Bull
03-12-2009, 22:08
Nisam baš primjetio da desetogodišnjaci svršavaju po MW-u ni po dvici. Upravo suprotno mnogo više se starijih gamera uključilo u igranje, posebno jedinice.

josip_kraš
06-12-2009, 18:54
Propala igra šta se mene tiče.

Ista sprdačina kao i modern warfare. Mislim u modern warfare je grafika ok ajde. Texture nisu realne uopšte. A šta se tiče realnosti rata, nije nit blizu. Zato mi se ne svidja. Ali 90% igrača traži brze hack and slash FPS igre kako bi ja to reko. Pa moraju i oni ne. Da zarade novac.

Ista stvar. Ljudi rade Ekipa za očevid igre i onda se puni pitaju zašto makivaju LAN.

Dobro i?

CoD niti ne pokušava biti realan i u tome nije bit.Isto kao što i HAWX nema što tražiti u zračnim simulacijama.Ako hoćeš ratnu simulaciju nećeš uzeti CoD i tome slične nego Armu ili OpFp.

By the way, ostalo je još povijesnog materijala za radit igre, ostao je još američki ponos-Vietnaa war (mislim njega mogu forsat još i više nego WW2), Korean war.Također nitko se još nije dotakao WW1.

W3DR4N
06-12-2009, 19:00
hack and slash first person shooter

To je nešto novo. Bacaju šurihene?

Kid A
06-12-2009, 19:01
:D

josip_kraš
06-12-2009, 19:03
hack and slash first person shooter

To je nešto novo. Bacaju šurihene?

Hehe, dobra.
Mislim da se kaže šurikene a ne šurihene.

W3DR4N
06-12-2009, 19:05
http://www.earth-alliance.org/Memento/Suzuka/03/B19.jpg

Aral
06-12-2009, 19:11
Medal of Honor je bio bog što se tiče war igara. Onda je jednostavno nestao, a njegovu slavu je pokupio COD, ako ovaj Medal of Honor bude imao igrivost prvih nastavaka CoD će biti prošlost.
Ne, nego je EA imao retardiranu politku pa je jedna skupina ljudi koja je pobjegla osnovala jedan zanimljiv razvojni studio...Infinity Ward. Oni su stvorili MoH franšizu, kad su otišli MoH je bio koma, tak da nema aposlutne teorije da išta bude bolje od CoD-a.

Naravno, nadam se najboljem za taj novi MoH i ne sumnjam da to neće biti kolko tolko kvalitetan naslov.

Nee Joe
06-12-2009, 20:08
te nas ubacit u čizme vojnika u front u kojem još nismo imali prilike zaigrat.

A koji to??? :)
Meni WW2 fakat vec ida na bubreg jer mislim da sam vec vidio sve sto se moglo vidjeti u toj tematici. Jedino me jos veseli nadolazeci Saboteur koji bi po gameplay-u konacno mogao biti malo inovativan.

Jesi vidio vraga, većina WW2 igara je "Ameri protiv Švaba" tipa, budućim generacijama neće biti jasno zašto se zove SVJETSKI rat. :D

:thumbs2: :thumbs2: ... Btw, iako ne bismo trebali zaboravljat na WW2, zašto se ne odluče neki developeri napraviti na tematiku WW1?? Mislim, sad će mnogi reći nešto tipa: Ma da, tam nije niš zanimljivo bilo, oružja su fakat loša a i onak niko ne zna niš o WW1..... Nisu bitna uvijek oružja, trebaju iskoristiti maštu uz povijesne činjenice... Inspiracija ima neiscrpno puno, samo ih treba dobro iskoristiti :D

josip_kraš
06-12-2009, 20:34
Upravo tako, ima još puno materijala osim drugog rata.Meni osobno da sljedeći CoD ili MoH bude imao WW1 tematiku bi bilo puno bolje od modernog ratovanja ili nedajbože WW2.
Uostalom tu je i Korejski rat, Vijetnamski koji su skoro pa netaknuti.

Assasin`s
31-01-2010, 20:17
Evo novi trailer
czDu97cMSIY

Grim
31-01-2010, 20:20
To je stari trailer... vrlo.

Ali kako god, po traileru puno ne mogu zaključiti, ne vidi se puno konkretnog gameplaya.

Ali mogu zaključiti da likovi izgledaju debilno.

bezimeni
31-01-2010, 20:36
Trailer je star ali je stvarno odličan. Ovako na prvu loptu rekao bih da će sažvakati i ispljunuti isfurani COD .Nadam se da će ponovno MOH zasjesti na tron arakadnih pucačina.

Grim
31-01-2010, 20:38
Sumnjam... Modern Warfare će teško zasjenit, za to bi trebao ispasti jako, jako dobar. A koliko vidim, čini mi se da će biti prosjek.

Deadwalker
31-01-2010, 20:42
Modern Warfare 2 je bio prosjecan(losa kopija jedinice). Ovo bi moglo cak biti dobro. Ako bude onak kak nam obecavaju

bezimeni
31-01-2010, 20:46
Modern Warfare 2 je najmanji problem zasjeniti .Ako naparave razliku među puškama , malo otežaju gađanje i naparave je dovoljno dugačkom biti će super.Jedan moh airborne sazvače i ispljune zadnji COD a o zadnjem BIA da i ne govorim.

Sgt. Bull
31-01-2010, 21:41
MoH:Airborne je takav ispljuvak od igre da je ne bi igrao opet ni da mi plate. Fuj.

Assasin`s
01-02-2010, 23:21
Istina ja nisam ni prvu misiju prešo kolko mi se gadila igra. :-x

CAK_CROchef
13-03-2010, 11:45
http://www.gametrailers.com/video/exclu ... l-of/63075 (http://www.gametrailers.com/video/exclusive-tier-medal-of/63075)


novi trailer

Grim
13-03-2010, 14:15
Izgleda dobro, iako mi oružja i ljudi nekako... čudno izgledaju. :)

Hidraulicar Kreso
13-03-2010, 14:40
Sviđa mi se, čini se da će imati epskih trenutaka što mi se sviđa, ali mi se također sve čini presvijetlo i bljedunjavo.

W3DR4N
13-03-2010, 14:50
Savršeno, jedva čekam. :pray:

Deadwalker
13-03-2010, 15:08
Lajkam.
Ovo bi moglo imati odlican SP^^

Tsaя
13-03-2010, 15:33
Super mi se čini ova igra. Jedva čekam da isprobam. Najbolje od svega je kaj ću moć furat helić i još neka vozila !!!

Tsaя
15-03-2010, 07:35
Medal of Honor First Look

KLIK (http://gdc.gamespot.com/story/6253401/medal-of-honor-first-look?tag=topslot;thumb;2)

Bit će ovo još jedan jebeni MoH. Svaki sam igrao i u svakom uživao, kao u CoD-u.

Aral
16-03-2010, 10:39
Evo novog trailera (http://pc.ign.com/dor/objects/37294/medal-of-honor-2010/videos/medalhonor_trl_Announcetrl3_31510.html).

Mogla bi bit zanimljiva igra.

Praetorian
16-03-2010, 10:42
Bice zakon, jer call of duty mi je vec preisforsiran serijal.

ScorpiuS
16-03-2010, 13:29
A šta će ovo bit nego kopija CoD-a?

Tsaя
16-03-2010, 13:50
Ja vas uopće nekužim. Sad čim se neka FPS igra oće prebacit u današnje doba, odmah je kopija CoD-a. Prije toga su sve igre bile WW2, šta su i one kopije CoD-a ??
Šta pričate gluposti. Svako ima pravo napraviti što želi, i to neznači da kopora nešto.
Ja jedva čekam ovu igru, i mislim da će u SP-u biti bolja od CoD-a, jer kolko vidim iz trailera, bit će više mogućnosti, grafika je isto lijepa, i samo da bude malo dugotrajnija.
NAdam se i dobrom MP-u.

Bartuc
16-03-2010, 14:34
Ono, scena s hvatanjem za ruku je drito iz CoD-a xD I Night Vision sa laserskim zrakama također :( Ali sve jedno, igram 100% pošto će vrlo vjerojatno biti na filmskoj razini prezentacije.

hansi
16-03-2010, 14:35
Samo se nadam da neće biti jadni kao ovi iz DICE-a pa tokom SP-a stavljati nekakva izrugivanja mw2.

Constantine
16-03-2010, 14:46
haha,to je najbolja recenica u igri :rotfl:

GODSKILLER
16-03-2010, 15:18
Ono, scena s hvatanjem za ruku je drito iz CoD-a xD I Night Vision sa laserskim zrakama također :( Ali sve jedno, igram 100% pošto će vrlo vjerojatno biti na filmskoj razini prezentacije.

Night vision sa laserom nije izmislia COD jer to postoji u stvarnosti,
A za ove koji govore o kopiranju,PRVO bijaše MOH na Playstationu a tek onda COD,s tim da taj MOH na PS 1 je bolji(singleplayer) nego većina sadašnjih igara.

Bartuc
16-03-2010, 16:08
Night vision sa laserom nije izmislia COD jer to postoji u stvarnosti.

Znam to, ali scena je indentična onoj iz CoD-a. Čak mi se čini da su i isto oružje koristili :D

Grim
16-03-2010, 20:37
Samo se nadam da neće biti jadni kao ovi iz DICE-a pa tokom SP-a stavljati nekakva izrugivanja mw2.
BC2 > MW2

Po svakom segmentu.

ScorpiuS
16-03-2010, 21:38
Indeed, imaju svako pravo ih izrugivat. Barem na PC-u.

Assasin`s
16-03-2010, 21:51
U svakoj temi,ako je riječ o modernom ratu spominje se MW2.

Constantine
16-03-2010, 21:54
Samo se nadam da neće biti jadni kao ovi iz DICE-a pa tokom SP-a stavljati nekakva izrugivanja mw2.
BC2 > MW2

Po svakom segmentu.
bilo koji malo kvalitetniji fps>>>>mw2.
a isto tako:
stalker>>>>fps :D

Deadwalker
16-03-2010, 22:19
bilo koji malo kvalitetniji fps>>>>mw2.
a isto tako:
stalker>>>>fps :D

a man has spoken 8)

ScorpiuS
16-03-2010, 22:54
U svakoj temi,ako je riječ o modernom ratu spominje se MW2.
To znači da je igra toliko dobra da je postala benchmark kvalitete ostalih pucačina. A i igra vrši totalni monopoly nad ostalima iz žanra.

Grim
19-03-2010, 12:27
Potvrđeno je da će izaći demo za Medal of Honor. Pošto se to u današnje vrijeme rijetko vidi, lijepa vijest. :)


Speaking to Gametrailers in a wide-ranging video interview, executive producer on the new Medal of Honor game, Greg Goodrich, has said that a demo for the title is indeed planned, citing the game’s Fall release date as an indicator of when we can expect the first public taster to arrive.

Goodrich said of the upcoming Medal of Honor demo:

“Specific plans as far as when the demo hits, obviously we’ll have something out there for people to try and play. The game is slated to release this Fall – we’re gonna’ hit it hard and show up this Fall, and I think our fans will appreciate it.”

Modern Times Interview HDS[klik]S (http://www.gametrailers.com/video/modern-times-medal-of/63279)

Tsaя
20-03-2010, 19:08
Hmm Dice radi Multiplayer za MoH. (http://www.shacknews.com/onearticle.x/61449)

Moglo bi ispast da MP od MoH-a bude nešto kao MP od BBC 2 jer se i u jednoj i u drugoj igri mogu vozit razna vozila.
Ja mislim da će ovo dobro ispast.

Roby the Freak
23-03-2010, 13:22
Ma meni su super svi CoD-ovi i MoH-i tako da jedva čekam, a ako ćemo još moć i vozit heliće, tenkove i tko zna šta još bit će ludara.

CAK_CROchef
04-05-2010, 18:02
sutra novi trailer

Medal of Honor A reminder that the new Medal of Honor trailer is debuting tomorrow (May 5th) to everyone who is registered at Medal of Honor.com!

Sgt. Bull
05-05-2010, 17:28
Release date:

Electronic Arts announced the game will ship on October 12 in North America and October 15 in Europe for Xbox 360, PlayStation 3, and PC.

Ementaler
05-05-2010, 17:48
Eto novi trailer je službeno dostupan samo "EA računovođama", ali naravno da je već na HCL-u :), odnosno na jubitou.

Bacite oko:

VIJEST:SMedal of Honor trailer (http://www.hcl.hr/vijesti-medal-of-honor-dobio-datum-izlaska-i-novi-trailer-4181-27.html)

Tsaя
05-05-2010, 17:49
Super trailer, odlična grafa, jedva čekam ovu igru. Pretpostavljam da će biti nešto slično kao BBC2.

ScorpiuS
05-05-2010, 18:26
Super trailer, odlična grafa, jedva čekam ovu igru. Pretpostavljam da će biti nešto slično kao BBC2.
Vjerovatno će biti malo arkadnija, pretpostavljam da će realizam ostaviti BC2-u i BF3-u.

Tsaя
05-05-2010, 18:35
Nezz, ako naprave nešto baš između MW2 i BBC2 ja ću biti najsretniji !!!

xtali
05-05-2010, 20:18
NOVI TRILER IZLAZI ZA 8 sati dobio sam njihov email sa porukom i linkom "You've been selected for an advanced screening of the new MOH trailer"

triler se zove LEAVE A MESSAGE

triler je pravi killer govori malo o prici i dogadanjima... nesto u stilu napadanja amerike...mislim da ce stvoriti dobru kolicinu hypa

btw ovo kazu na svojem blogu

The making of our “Leave A Message” trailer started with a simple concept and a very straightforward execution.

Everyone involved in creating the trailer was in complete agreement from the very beginning. We had three simple goals. We wanted to be authentic, we wanted to be respectful, and most of all, we wanted to give a special nod to Steven Spielberg, who created the Medal of Honor franchise over a decade ago.

The best way we knew how to do this, was to recreate the Omaha Beach landing with Jimmy Patterson. Except now, instead of arriving on the shores of occupied France in the hull of a Higgins boat, our Ranger would arrive in the Shahi-Kot Valley, in Afghanistan’s Paktia province, in the modern day equivalent, the CH-47 Chinook helicopter. Basically, Normandy in the desert.

Since the entire piece is taken directly from the opening of the first Ranger mission in our game, creating the first pass of our trailer was quick and easy. We simply slowed the animation down and removed a few scenes that didn’t fit within the message. The entire untouched scene at regular speed remains in the final product.

There is a wonderful gag in the middle of the scene where one of the Rangers actually begins to realize that things seem very familiar to him. When it finally dawns on him that he is basically reliving the D-Day landing from “Saving Private Ryan” he quickly notices that he is sitting closest to the loading ramp at the rear of the fuselage. He then taps one of his teammates on the shoulder and says, “Hey, I’ve seen this movie, you sit here!” and then trades places with the young Ranger.

The actual phone message Jim leaves for his family back home changed after we showed it to one of our military consultants. When he first heard the message, he offered up a dose of reality. He explained to us that when you are deployed and in harm’s way, you tell your loved ones whatever they need to hear to keep them from worrying. Even when you are moments away from stepping outside the wire to conduct a raid or begin a major offensive, you never disclose anything. You assure them that you are fine and that you will be fine, knowing it will help them sleep at night. We let this information settle in for a few hours and then we rewrote the dialog to what you hear now.

After the trailer was completed we showed it to a select group of individuals to get their reaction. We showed it to the wife of a Marine who had recently returned home. We showed it to our significant others and our families. We then showed it to senior officials within the U.S. Army. It was late one afternoon and our liaison, Lieutenant Colonel Greg Bishop, had brought a colleague of his from the U.S Army Public Affairs Office to meet with us, see our game and get a tour of our facility. We stopped by the theater and I surprised them with a private viewing of the trailer. At the end of the piece, the room was silent. He then stood, pointed at the screen and said very matter-of-factly, “That right there gentleman is the reason we are working with this team, and why the U.S. Army will continue to support Medal of Honor.”

Needless to say, it was a very rewarding day.

Tsaя
06-05-2010, 08:04
Lijepo i zanimljivo. Ova bi igra mogla nadmašit očekivanja. Ko zna šta oni nama spremaju.

Tsaя
14-05-2010, 08:17
Medal of Honor Impressions (http://pc.ign.com/articles/108/1089444p1.html)S:thumbs2:

Tsaя
17-05-2010, 18:04
Medal of Honor EA Showcase 2010 Video (http://www.gameshadow.com/gamepedia/12292b/medal_of_honor/trailers/ea_showcase_2010_video/)

-jedva čekam !!!

solo
15-06-2010, 09:08
Novi Medal of Honor multiplayer trailer!

vaz7r2r_Fik

Enjoy.

Tsaя
15-06-2010, 09:15
Napokon MP video !!! odličan je !!!
Izgleda bi kao nešto imeđu MW2 i BBC2.
Oće li se ovdije moći uništavati kao u BBC2 ?

Praetorian
15-06-2010, 09:33
Ja se nadam da hoće, jer nakon bbc2 jednostavno nema smisla igrat igru bez uništavanja okoline.

ScorpiuS
15-06-2010, 12:46
Vidio sam par eksplozija u video nakon kojih se nije vidilo nikakvo oštećenje zgrada :(
Možda će to ubaciti kasnije, ali mi se čini da trenutno toga nema.

Constantine
15-06-2010, 12:54
sudeci po zadnjem traileru,ovo ce biti cista kopija coda,a takvo sto mi se ne igra,mozda SP bude ok ali mp bude isfuran.

bezimeni
15-06-2010, 13:01
Istina...ali imam osjećaj da će SP biti rasturačina xy puta bolja nego zadnji konzolaški MW 2.

Grim
15-06-2010, 13:22
Izgleda kao mješavina BC2 i MW2, i izgleda predobro. Ovo se definitivno kupuje. :)

Grim
15-06-2010, 14:06
E3 2010: Multiplayer Gameplay HD (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-medal-of/101343)

Zvukovi oružja su užasno dobri. :)

Devil Dog
15-06-2010, 14:22
Konačno prava ratna atmosfera!

ScorpiuS
15-06-2010, 14:29
Dobiješ odličnu zvučnu atmsferu i kada staviš War Tapes u BC2.

solo
15-06-2010, 19:14
Konačno oruzja lice na nešto, a ne ko one igracke iz BF:BC2.. Fuj.

Aral
16-06-2010, 07:53
E3 2010: Squad Trailer (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-medal-of/101599)
E3 2010: PS3 Diwagal Camp Trailer (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-medal-of/101571)

Tsaя
16-06-2010, 09:11
Ova igra sa svakim trailerom izgleda sve bolje !!!

bezimeni
16-06-2010, 09:13
Ma sam da ne moram brzo tipkati po mišu kako bi izvukao nož i vlastitih prsa i njime pogodio onoga koji mi je taj nož i zabio i sve će biti u redu :D .

The Fury
16-06-2010, 09:19
Sve je to lijepo, ali dok ne zaigram BETU badava. Inaće BETA je 21.
Vidio sam da ima i vozila, što smatram nepotrebnim, jer su mape vjerojatno slične cod-u.

Tsaя
16-06-2010, 09:34
Kak se dobije tu betu.

The Fury
16-06-2010, 09:57
Nisam siguran, ali znam da možeš pristupiti beti ako preorderaš igru to je 100%.
The Beta is available when you pre-order Medal of Honor. Beta Redemption Keys are available at participating retailers as a reward for pre-ordering Medal of Honor. Once you have a Beta Redemption Key, just go to www.medalofhonor.com/beta (http://www.medalofhonor.com/beta)Sto redeem it for a code for the platform of your choice.

Za ostale ne znam, nadam se da će biti public beta.

Tsaя
16-06-2010, 11:15
Sigurno će biti ista stvar ko za BBC2.

Grim
16-06-2010, 14:35
Nadam se da ako se otkrije velika količina bugova u beti, da će pomaknuti izlazak igre dok ne poprave jer ćemo onda imati isti slučaj kao sa BC2.


E3 2010: Squad Trailer (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-medal-of/101599)
E3 2010: PS3 Diwagal Camp Trailer (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-medal-of/101571)
Tek sam sada primjetio da kod snipera za razliku od ostalih pucačine (MW, BC2) kada se cilja, ne koncentrira se samo na scope nego se vidi i okolo, to daje dobar view i to mi se jako sviđa.

Tsaя
16-06-2010, 18:27
Da, odlična je novost to sa snajperom.

Constantine
19-06-2010, 10:41
igrao sam betu jedno 10 minuta i odustao,bezveze je,pojednostavljeni arkadni bc2,dosadna igra,mozda SP bude dobar,pa ga odigram.

Tsaя
19-06-2010, 12:12
Kak si dobio betu ?

The Fury
19-06-2010, 12:38
Ako netko hoce da besplatno igra betu, znaci bez preordera neka napravi sljedece:

1. registriras se na gamespot.com
2. Posjetis http://au.gamespot.com/event/codes/commS... er-4-open/
3. Upises ime, prezime i ostale podatke i dobijes key za command and conquer 4 ( radi za moh )
4. Odes na www.medalofhonor.com/beta (http://www.medalofhonor.com/beta)
5. Upises kod koji si dobio od command and conquer
6. Dobijes generirani cd key za betu besplatno

Maloprije sam ja to napravio i dobio key , eto potrebna je samo registracija.

client download : http://www.fileplanet.com/213429/dow...er-Beta-Client
izvuceno sa : http://www.battlefieldhr.com/forums/...t=276&start

Chappi
19-06-2010, 14:35
igrao sam betu jedno 10 minuta i odustao,bezveze je,pojednostavljeni arkadni bc2,dosadna igra,mozda SP bude dobar,pa ga odigram.

E Constantine bi mi mogo poslat acc na pp..Pa da ja vidim nasto to lici?

Chappi
19-06-2010, 16:21
Igro sam malo...Puno gore od Bad Company 2,i puno bugova.Ali vrijedi probat.

Chappi
20-06-2010, 20:50
Evo jedan video sta sam apravio pa pogledajte...jos nije najbolja kvaliteta

IG3j0PHHLf4

ScorpiuS
20-06-2010, 23:59
Kako te pwnaju ljudi. :D

Chappi
21-06-2010, 00:03
Znam to je bilo nakon 10 min igre...Sad derem i uvjek sam u prva tri..A oces napravim jos jedan video ;)

bezimeni
21-06-2010, 07:15
http://max.tportal.hr/Medal-Of-Honor-20 ... _0__0.aspx (http://max.tportal.hr/Medal-Of-Honor-2010-RECENZIJA-Video_7462_0__0.aspx)

Grim
21-06-2010, 09:33
Nema više keyeva, ima tko key viška ili je voljan posuditi acc?

Pretty please? :)

The Fury
21-06-2010, 09:53
No soup for you !!!

Probaj ukucat svoj key od BC2 kad ideš na MoH betu, brijem da sam to vidio da pali.

Grim
21-06-2010, 09:58
Ne radi. :(

bibonzo
21-06-2010, 17:06
Ma banana je MOH mp, cisti COD plagijat. :thumbs1: Ja osobno mrzim COD mp tak da ovo sigurno necu uzet, single bi mogo bit dobar.

vjever_masni
21-06-2010, 19:47
mrzis jel nemas key. ha

ma cim sam vidio prvi video znao sam da ce cist kopirat cod mw / bbc2

i ono +5,+10 ko u codu, i kad ranis protivnika pa bude kod nisana onak, blah

Grim
06-07-2010, 10:42
Medal of Honor PS3/PC Beta Keys Available To All Now (http://www.tqcast.com/2010/07/05/medal-of-honor-ps3pc-beta-keys-open-to-all-now/)


For those who have yet to join the PS3 or PC Medal of Honor Beta, now is your chance! Medal Of Honor Keys for both PC and PS3 are now open to all users by going to fileplanet.com. It is simple, if you are not a member, simply choose ‘register for free’ and ignore the paid plans.

---

Upravo se idem regati, napokon ću isprobati igru. :)

Grim
06-07-2010, 13:49
Odigrao par partija, i sada slobodno mogu reći da je igra katastrofa, smeće neviđeno. Kao prvo, oružja u igri nemaju apsolutno nikakav recoil, te su oružja ista (AK-47 je isti kao AK-74u, a jedno je assault rifle, a drugo SMG), developeri ne znaju što je Assault rifle, a što je SMG, stavili su u istu kantu M4 i Ak-74u. Isto tako, balistika oružja je apsolutno nikakva. Zvukovi oružja su katastrofa, sve zvuči prigušeno, ali s velikim basom (ne znam što su htjeli s time postići), i ne može prepoznat koje je oružje kada se puca jer sva skoro isto zvuče. Nisam mogao vjerovati kada sam primjetio da kada se gleda i puca ADS da puška ima određen zvuk, a kada se puca normalno ima totalno drukčiji zvuk, što ih je puklo u glavu da takvo nešto naprave, ali zbilja.

Vozila, točnije Bradley (jedino prokleto vozilo) je izgledom skroz kopiran iz BC2, ali samo po tome. Upravljanje s njime je blago rečeno nemoguće, zvuk pucanja više zvuči kao lupanje žlicom u tavu, te ga se uništi sa 2 rakete. Atmosfera u igri je nikakva, sve izgleda jadno, zvuk je kao što sam rekao nikakav, za razliku of BC2 ovdje okoliš nije uništiv, tako da još jedan minus. Dizajn likova je užasno smiješan (cerio sam se na Talibane, a ameri, sa naočalima, FFS), a ragdoll je užasno zbugiran.

Igra je isto tako užasno zbugirana, toliko je zubgirana da čak ni chat ne radi, igrao sam oko 30 min i naletio sam na toliko količinu bugova, da ih nisam više mogao sve izbrojati. Bilo bi sve to uredu pošto je ovo beta, kada bih ja znao da će oni ovo srediti, ali s ozbirom što je DICE (koji radi na MOH MP-u) napravio sa Bad Company 2, sumnjam da će popraviti ikoji bug koji je sada u beti, tako da će svi ovi bugovi najvjerovatnije ostati. Iskreno, nikada još nisam vidio igru s tolikom količinom bugova.

FFS, plače mi se, a ja sam još mislio napraviti preorder na igru. :(

Deadwalker
06-07-2010, 14:07
:rotfl: :rotfl:
Di mi je sada bezimeni :D

Grim
06-07-2010, 14:19
Baš sam bio sretan kada sam dobio key, opet sam imao prevelika očekivanja za neku igru. Hejtam kada se to dogodi. :(

bezimeni
06-07-2010, 14:21
Zakaj ?

Čovjek priča o multiju za koji me zaboli .SP bi mogao biti odličan a po viđenim filmekima i biti će odličan .Samo ako će pucanje i puškice biti ko u zadnjem COD-u onda bi ga ja mogao popljuvati .

Grim
06-07-2010, 14:21
Pucanje i puškice nisu kao u zadnjem CoD-u, gore su. :(

Deadwalker
06-07-2010, 14:22
Kolko vidim, ovdje vise toga ne volje od samog multiplayera. A ne znam, valjda ce komuna primjetiti sve ove silne nedostatke :)

Sickmanno1
06-07-2010, 14:23
Pa brijem da ce se u SP koristiti ista oruzija kao i u MP, na sta Grim puno bitcha. No neznam, ja nisam probao ali se nadam kao i bezimeni da ce SP rulati...

bezimeni
06-07-2010, 14:24
Multi i SP rade dva potpuno odvojena tima i jedno sa drugim ne bi trebalo imati puno veze.Čak su i enđini različiti .

Grim
06-07-2010, 14:26
Oružja će vjerovatno biti ista kao i u MP-u, kao što je u svakoj MoH igri do sada, i općenito svakom FPS-u, a i po gameplay trailerima izgledaju isto.
Uglavnom, zaboravio sam i napomenuti kako su neke animacije užasne, kada sam prvi put nekoga ubio nožem, to je izgledalo gore nego u Sniper: Ghost Warrior. :(

Grim
06-07-2010, 19:29
Umro sam na dizajn oružja u igri. :))))))))))))
http://i46.tinypic.com/vshwux.jpg

Sickmanno1
06-07-2010, 19:35
daj lol

:rotfl:

suky94
06-07-2010, 21:09
Jel netko zna kako fixat stalno me izbacuje iz igre, nista ne stisnem samo me izbaci i ugasi igru.

i dok igram, igram ko da mi je ping +200 baca me u stranu kroz zidove prolazim trcim pa me vraca natrag itd, jel to opet neki bug ili je to samo meni????

hansi
06-07-2010, 21:15
All of the keys for the Medal of Honor Beta have been distributed.

However, you can still get access if you pre-order now at Direct2Drive or other participating retailers.

hoću bar isprobati igru, ima li ko account da mu netreba, da mi posudi na bar par sati da malo isprobam igru

suky94
06-07-2010, 21:24
Probaj ovdje http://www.facebook.com/home.php?#!/med ... zsk?ref=ts (http://www.facebook.com/home.php?#!/medalofhonor.czsk?ref=ts)

klikni na link u descriptionu i prati korake

1. pozovi prijatelje tak nes
2. Like
3. dobit ces key koji upises tamo na moh str

dayvee
12-07-2010, 20:23
Odigrao sam malo betu i čini mi se da će to bit još jedna osrednja igra od EA. :(
MOHAA je 2002. bila najbolja pucačina do tada, ali od onda je serijal doživio slabe kritke zbog baziranja EA na marketinšku mašineriju a ne na kvalitetu igre. Izlazili su nedorađeni nastavci puni grešaka i propusta.
Ono što sam vidio u beti liči mi na kopiju COD 4 ili 6 Modern Warfare, ali sa zakašnjenjem od par godina. Developeri su vidjeli da je WW2 tematika isfurana do maksimuma u prošlom desetljeću pa se i Medal of Honor prebacio na moderno doba.
Sve djeluje već viđeno u COD Modern Warfare-u. Tu je isto nekakvo napredovanje po levelima, otključavanje oružja, dodataka, i nagrade za uzastopna ubojstva, bodovi za asistencije i ispunjavanje ciljeva što je već patentirao od Call of Duty-a prije 3 godine. :thumbs1:
Grafika je ok, ali ništa puno bolja od COD 6-ice koja je bolje optimizirana.
Sve u svemu ne vjerujem da će ova igra ozbiljnije konkurirat COD-u i Activision-Blizzardu.
Tu je i poneki tenkić za provozat, kao u Battlefieldu.
Poneki igrač bi se mogao odlučiti zaigrat MOH 2010 čisto zbog promijene.
Jedna od rijetkih stvari koja je dobra je to što je ipak teže uočiti protivnika u slikovitom okolišu, pa je ritam malo sporiji i bliži realnoj borbi.

PS: Inaće, imate još beta keyeva na fieplanetu. Treba samo registrirati account i email. :rambo:

hansi
12-07-2010, 21:38
evo, registriram se i
Experience today's authentic warfare
in FilePlanet's Exclusive Beta Event


All of the keys for the Medal of Honor Beta have been distributed.

However, you can still get access if you pre-order now at Direct2Drive or other participating retailers.

FilePlanet subscribers always get access to the latest betas. What are you waiting for, become a FilePlanet subscriber today!

koji kok?

TutBlut
12-07-2010, 21:45
Pa jesi li probao ono sa facebookom? To je bilo i za BC2 betu, samo pozoveš 3 prijatelja, ja mislim i dolje ti se ispiše key. Sada gledam i piše da ima 2500 beta key-a za podijelit.

hansi
12-07-2010, 21:47
ono je na češki/slovački, ima li na eng ili tako nešto?

TutBlut
12-07-2010, 22:21
Mislim da nema, ali nije baš teško da skužiš šta trebaš.

1. klikneš na sviđa mi se/become fan
2. odeš na ovo http://apps.facebook.com/moh-betaklic/Si pozoveš 3 prijatelja
3. na toj stranici ti se dolje ispiše beta key

dayvee
12-07-2010, 22:45
Ja sam dobio danas key preko fileplaneta, ali već sam godinama tamo registriran i skidao sam kojekakve stvari. Valjda više ne djele novim korisnicima.

croat1gamer
14-07-2010, 11:38
Ev, skida se beta. :)
Kada cemo se skupiti da malo zaigramo?

Za one koji igraju vec: Kakve su kontrole, slicnije cod4 ili bf2 (ne bc2)?

la50
14-07-2010, 11:51
Ej a di se beta uopće može skinut?

croat1gamer
14-07-2010, 11:55
http://www.medalofhonor.com/en_GB/beta?destination=beta
Upises key (moras imati ea acc) i dobijes 3 opcije: fileplay, fileplanet i filefront, uzmes jedan i skines. :)

la50
14-07-2010, 12:03
Hvala,evo skidam :D.

MasaKrisT
14-07-2010, 12:08
prasimo nocas?:D

la50
14-07-2010, 12:14
Ako mi ne bude štekalo đubre a da ne,moram vidjet kako će ova moja kanta vrtit ovo čudo.

croat1gamer
14-07-2010, 13:30
Oke, malo su cudne kontrole, nekakva nesveta mjesavina cod4 i bf2.
Zvukovi su prozor. Posebice sniperi.
Grafika je shiny.
O gameplayu nemrem reci dosta jer mi se kresa nakon 5min. :(

la50
14-07-2010, 13:41
Optimiziranost?Meni se skida ovo đubre 170 KB/sec pa čekam sad već cijelu vječnosti...

Xero
14-07-2010, 13:45
Meni se skida 310 KB/sec fileplanet FTW! Uglavno igrat ću danas pa se možda nađemo.

croat1gamer
14-07-2010, 13:56
Izbjegavajte +3 kill streak, igra napravi CTD kada se dobije 40 bodova uzastopce. Sad citam na njihovom forumu.

Grim
14-07-2010, 14:56
Oke, malo su cudne kontrole, nekakva nesveta mjesavina cod4 i bf2.
Zvukovi su prozor. Posebice sniperi.
Grafika je shiny.
O gameplayu nemrem reci dosta jer mi se kresa nakon 5min. :(
Čekaj da dobiješ M21, plakati ćeš.

Uglavnom, vjerujem da ćete svi odustati od igre, vrlo brzo. :(

Tsaя
14-07-2010, 14:58
I ja sam probao igru. totalno sam razočaran. Igra je loša kopija BBC2 i MW2.
Oružja jako loše izgledaju, zvuk oružja je bezveze, kontrole su u kurccu.
Igra je srednja žalost.

*Fila*
14-07-2010, 17:03
hvala na mišljenjima
igru ne kanim sad ni probati :)
znao sam da je smeće

Xero
14-07-2010, 17:06
Igra nije smeće ćisto je ok jedini problem je što kopira dosta toga , ali ovih dana je jako teško biti originalan.

croat1gamer
14-07-2010, 17:06
Znao si ti prozor.

MasaKrisT
14-07-2010, 17:30
uf,skidao pol dana na 58kbps i sad javi da je datoteka ostecena kad sam zavrsio,idem probat jos jednom:(

Tsaя
14-07-2010, 18:49
uf,skidao pol dana na 58kbps i sad javi da je datoteka ostecena kad sam zavrsio,idem probat jos jednom:(

Kolko se trudis da ju skines, a na kraju ces se razocarat!

Xero
14-07-2010, 19:18
A možda i neće!!

MasaKrisT
15-07-2010, 00:54
Skinuto,probao,zaboravio sam koliku kantu imam tu u pz,sutra cu se poigrat sa settingsima,da vidim jen se sta bolje da izvuc, ovako previse steka da dam normalan sud.Inace-cini se lose.

*Fila*
15-07-2010, 10:53
Znao si ti prozor.
vidio sam trailer i to mi je bilo dovoljno
sad sudeći po komentarima....
nema dobrog medal of honora od allied assaulta
ostali su svi loši

Aral
15-07-2010, 10:59
Mislim da će ovo bit jedan fini prelazak kampanje, i onda još jedan za jednom mjesec dana i to je to. Bar to više iščekujem nego novi CoD :)

Jaster111
15-07-2010, 11:22
te nas ubacit u čizme vojnika u front u kojem još nismo imali prilike zaigrat.

A koji to??? :)
Meni WW2 fakat vec ida na bubreg jer mislim da sam vec vidio sve sto se moglo vidjeti u toj tematici. Jedino me jos veseli nadolazeci Saboteur koji bi po gameplay-u konacno mogao biti malo inovativan.

Jesi vidio vraga, većina WW2 igara je "Ameri protiv Švaba" tipa, budućim generacijama neće biti jasno zašto se zove SVJETSKI rat. :D

To si Dobro Rekao

Deadwalker
16-07-2010, 13:23
Dobio kljuc danas. Isprobat cu pa prenijeti svoje dojmove :)

hansi
16-07-2010, 18:13
meni je igra cisto ok, zabavno napucavanje i igra za opustit mozak
kupovat necu, ali igra meni nije losa

W3DR4N
30-07-2010, 09:30
Probao sam Betu.

Vidi se da DICE uci na greskama i da je popravio mehaniku napucavanja iz osrednjeg BFBC2. Treba jos popraviti sitne bugove, balansirati oruzja i eto ti sasvim fine online zabave.

Ipak im je Modern Warfare 2 jos uvijek nedostizni ideal po pitanju kvalitete i poliranosti, no malo pomalo bi se mogli pribliziti.

Deadwalker
30-07-2010, 10:30
Nisam jako iskusan u online napucavanju, al zasto onda svi ostali pricaju da je ovo dosta lose naspram BC2?

Grim
30-07-2010, 11:24
Jer je, a Weky je... Weky. :)

Deadwalker
30-07-2010, 11:26
Znam da je, bez brige :)
Iako mi je opet cudno kako isti developer koji je radio BC2 moze tako ujebati stvar?
Mislim ono, valjda su nesto naucili u prethodnom naslovu i logika mi govori da bi ovaj trebao biti bolji. A ne mogu napraviti usporedbu posto nisam igrao BC2 multiplayer... :(

Grim
30-07-2010, 11:34
Zajebali su se zbog toga što su nastojali previše prebližiti BF MW-u, i onda su dobili ovu nakupinu izmeta. :)

Deadwalker
30-07-2010, 11:36
Aham.
Zato se Wedranu svida MoH.
Thx :D

Nee Joe
30-07-2010, 12:10
Uh, dobro da znam, ove pare što skupljam za neš novo sigurno ne trošim na ovaj lowlife game primjer.... svaka čast na popravljenim bugovima, al je to sve već viđeno... jedino mogu dat pohvalu za grafiku :/

W3DR4N
30-07-2010, 15:30
Znam da je, bez brige :)
Iako mi je opet cudno kako isti developer koji je radio BC2 moze tako ujebati stvar?
Mislim ono, valjda su nesto naucili u prethodnom naslovu i logika mi govori da bi ovaj trebao biti bolji. A ne mogu napraviti usporedbu posto nisam igrao BC2 multiplayer... :(

Problem je da Dice zna da je ključ uspjeha MW-a fantastičan sustav napredovanja i nadogradnji, no nisu sposobni taj sistem primjeniti.
Battlefield Bad Company 2 je izuzetno neprijatljska igra prema novim i casual igračima koji ne mogu provesti dane u igri, pa jači leveli imaju oklope, zoom na puštama, manji recoil i brutalno prejaka oružja naprema praćkama s početnih levela. Prvo moraš skupljati ostatke po mapi, i imati KD 0.2, da bi nakon nekoliko levela i novih oružja redovito imao KD 3-4. Izuzetno nekvalitetna igra i nekvalitetno bugovito napucanje.

MOH malo popravlja situaciju, no još uvijek previše smrdi na Battlefield.

Morph_OS
30-07-2010, 17:38
Moh mi i lici na bc2. Razlike koje sam primjetio-manja mapa,bolje eksplozije. Ostalo mi je sve isto.
Vjerojatno necu kupiti ... :roll:

The Fury
30-07-2010, 18:41
Probao sam Betu.

Vidi se da DICE uci na greskama i da je popravio mehaniku napucavanja iz osrednjeg BFBC2. Treba jos popraviti sitne bugove, balansirati oruzja i eto ti sasvim fine online zabave.

Ipak im je Modern Warfare 2 jos uvijek nedostizni ideal po pitanju kvalitete i poliranosti, no malo pomalo bi se mogli pribliziti.

MoH je bolji od BC2?
MW2 nedostižni ideal kvalitete i poliranosti?

Zabavne priče imaš.

Aral
30-07-2010, 19:29
Ne samo zabavne, nego i istinite.

The Fury
30-07-2010, 19:36
Ma da, apsolutno.... ne.

MoH je loša kopija MW2. Teško da će biti bolji od MW2, a kamoli od BC2.

Grim
30-07-2010, 20:15
Ne samo zabavne, nego i istinite.
Aral, ti trebaš shvatiti da svi govore o multiplayeru, ne singleplayeru. On je zanemariv i nepotreban. A i nisi ga igrao (MP jel). :)

Constantine
30-07-2010, 22:16
Znam da je, bez brige :)
Iako mi je opet cudno kako isti developer koji je radio BC2 moze tako ujebati stvar?
Mislim ono, valjda su nesto naucili u prethodnom naslovu i logika mi govori da bi ovaj trebao biti bolji. A ne mogu napraviti usporedbu posto nisam igrao BC2 multiplayer... :(

Problem je da Dice zna da je ključ uspjeha MW-a fantastičan sustav napredovanja i nadogradnji, no nisu sposobni taj sistem primjeniti.
Battlefield Bad Company 2 je izuzetno neprijatljska igra prema novim i casual igračima koji ne mogu provesti dane u igri, pa jači leveli imaju oklope, zoom na puštama, manji recoil i brutalno prejaka oružja naprema praćkama s početnih levela. Prvo moraš skupljati ostatke po mapi, i imati KD 0.2, da bi nakon nekoliko levela i novih oružja redovito imao KD 3-4. Izuzetno nekvalitetna igra i nekvalitetno bugovito napucanje.

MOH malo popravlja situaciju, no još uvijek previše smrdi na Battlefield.
ahahahhahahaha

haha
ono,moh je potencijalni najgori FPS godine,neuspjesna mjesavina između mw2 i bc2.
Sto se tice neprijateljstva bc2 prema casual igracima tu si upravu,no to ne znaci da ih nedostaje,naprotiv,mogu se vrlo lako prepoznat u igri.

xtali
02-08-2010, 08:29
evo ja volim battlefield "seriju" i kupujem ili igram skoro sve naslove od bf1942 osim onog shallow naslova vietnam...ali ovo je cisto sranje,da bi ja trebo kupovat igru koja mi se uopce nesvida da dobijem betu od bf3,govorim o ponudi koju je iznio EA (ako kupite limited edition MOH dobiti cete betu bf3-a)CISTI BULLSHIT...meni se uopce nesvida beta,pokusavali su izmiksati mw2 sa bfbc2 spermijima i po meni nije im uspjelo...

rade cu se guzit po webu za beta key nego kupit to..

a i sam bf3 je mali fail jer se prodaje za konzole...ajde jos mi samo fali da bude 30mx30m mape...da grafa bude smanjena ko panj da je slabe konzolice mogu nosit i da bude 8v8 da se konzolice nepregriju...ja trazim najmanje 24vs24 za pc i 500x800 najmanje prostora i avionceke da se powamo...i da nebude jebeni klon od bc2...jer sve mi se cini da ce to i biti...dice postaje IW sve vise...zele sve vise para...e pa ja im u inad necu dat...pa neka propadnu kao i IW...

The Fury
03-08-2010, 20:36
Željeli ste da MoH bude kao MW2, pa vam eto, čisti dokaz.
Jako dobro napravljen video.

http://www.gametrailers.com/video/linki ... 1?type=flv (http://www.gametrailers.com/video/linkin-park-medal-of/702441?type=flv)

Cookie monsta
04-08-2010, 13:05
jako dobro izgleda samo me zanima kako će biti na kraju za igrat i koliko zahtjevno!

bezimeni
02-10-2010, 10:39
KoJSTXazsKY

HyqP98bIXS4&feature=sub

Nije loše :thumbs2: .

W3DR4N
02-10-2010, 11:29
evo ja volim battlefield "seriju" i kupujem ili igram skoro sve naslove od bf1942 osim onog shallow naslova vietnam...ali ovo je cisto sranje,da bi ja trebo kupovat igru koja mi se uopce nesvida da dobijem betu od bf3,govorim o ponudi koju je iznio EA (ako kupite limited edition MOH dobiti cete betu bf3-a)CISTI BULLSHIT...meni se uopce nesvida beta,pokusavali su izmiksati mw2 sa bfbc2 spermijima i po meni nije im uspjelo...

rade cu se guzit po webu za beta key nego kupit to..

a i sam bf3 je mali fail jer se prodaje za konzole...ajde jos mi samo fali da bude 30mx30m mape...da grafa bude smanjena ko panj da je slabe konzolice mogu nosit i da bude 8v8 da se konzolice nepregriju...ja trazim najmanje 24vs24 za pc i 500x800 najmanje prostora i avionceke da se powamo...i da nebude jebeni klon od bc2...jer sve mi se cini da ce to i biti...dice postaje IW sve vise...zele sve vise para...e pa ja im u inad necu dat...pa neka propadnu kao i IW...

Naravno, kužiš da je Battlefield sad konzolaški serijal, i da je Bad Company izašao ekskluzivno za konzole. Battlefield 1943 isto tako, a od PC verzije ništa. Bad Company 2 je portan s Xboxa 360.
Tim više, Playstation će dobiti rani pristup beti neovisno o kupnji Medal of Honora, kao što je nedavno primjerice dobio i Assassins Creed: Brotherhood.

Gale47
02-10-2010, 21:23
Jel neko zna min. sistemske zahtjeve za HoH?

Hidraulicar Kreso
02-10-2010, 22:33
Minimum System Requirements
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Pentium 4 @ 3.0 GHz / AMD Athlon 64 3200+
Memory: 2 Gb
Hard Drive: 10 Gb free
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1900
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive
Recommended System Requirements
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+
Memory: 4 Gb
Hard Drive: 10 Gb free
Video Memory: 512 Mb
Video Card: nVidia GeForce 9800 GT / ATI Radeon HD 3870
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive

vjever_masni
03-10-2010, 02:41
govno, mene bi bilo sramota napravit tak sta, tolko ociti fake cod-a i bad company 2, koji ve i je fake coda, ufffff

DJ Not Nice
03-10-2010, 07:16
LoL, pa novi CoD (WaW, MW2) je govn* naspram MoH 2010..

GODSKILLER
03-10-2010, 21:50
sutra počinje beta,jestel skinuli,http://www.gamershell.com/news_103624.html..........nećuSbiti u blizini kompa njekoliko dana pa ne skidam

Haki
04-10-2010, 10:10
grafika je odlicna a tek zvuk aaaaaaaaa add Haki88 :)

Haki
04-10-2010, 12:35
evo stalno izbacuje connection interrupted,za manje od minute sa 1700 igraca na 1500 igraca online^^

Doggy
04-10-2010, 12:37
pa normalno kad je tek danas pocela beta... i ljepo ti pise dolje da imaju problema (a kad ih DICE nema)... bude bolje (nadaj se)

Haki
04-10-2010, 14:46
mogli su se barem bolje pripremiti

Haki
04-10-2010, 16:12
Naucite kako se umire u igri hahahaha


http://www.xfire.com/video/37c287/

Tegla Ajvara
04-10-2010, 18:19
grafika savrsena, znaci igra je odlična :D

tigerija
04-10-2010, 18:49
JOOOOOOOOJ, kak me živcira kad puške idu kroz zid...

MasaKrisT
04-10-2010, 19:28
Jel accevi iz closed bete jos vrijede,vjerojatno ne?skida se:)

Rang€r
04-10-2010, 19:35
onak na prvi pogled pomislim. cod s ljepšom grafikom. onda kad skužim kako ovaj loše cilja pa ništa neubije a ni njega s 1 rafalom u glavu i gg. razmišljam da probam.

tigerija
04-10-2010, 19:44
POdsječa me jako na Counter Strike, samo šta su velike mape... mogli su manje mape kao counter strike, i nebi bilo toliko slično modern warfare.

Grim
04-10-2010, 20:01
Je su popravili ikoji od mnogih problema iz prve bete?

MasaKrisT
04-10-2010, 21:32
Hm nema nijednog servera na listi,vama?

bibonzo
04-10-2010, 21:35
Meni ona prva closed beta je bila totalna frula sad sve radi kak treba, hitbox je odlican osim ako ne naletite bas na nekog tezeg lagera. Nije uopce lose kak sam prvo brijo, grafika je fakat do jaja. Ko voli COD i ovo cemu bit do jaja. Ali vec pegla ekipa sa hackovima, ovi kaj igraju bc2 znat ce kaj je teleport hack i ko za k udem u server i neko teleportira sve nakon svakog spama na neko brdo.

Nemres vjerovat u bc2 to nisam doziovio (navodno ga ima gro) a tu u beti odmah naletim. EA ima ozbiljnih problema s hackovima.

@MasaKrisT da vrijedi isti acc sam kaj je sve resetirano kaj se tice oruzja, logas se s istim mailom i passom

edit- da nema servera ni meni al ti onaj quick match radi dobro odma nade low ping good server

Dania
05-10-2010, 00:26
Skinula danas, malo protrčala da vidim enviroment...sutra ću nastavit. Meni našao servere, danas odmah. Hrpu. I što se tiče problema iz prve, puno je bolje..meni barem. Igra tko ovih dana? Javite gdje ste, da vas ne zaobiđem ;)

Doggy
05-10-2010, 10:00
popravili su servere (navodno), sad vise ne izbacuje sa servera, nego odma gasi igru, lol

Grim
05-10-2010, 11:03
Zaigrao malo drugu betu, i nisam primijetio niti jednu promjenu koju su napravili u odnosu na prvu.
Sve je još zbugano, oružja su zakurac, gori zvuk oružja u igrama još nisam čuo.

Nemam potrebe više komentirati, isti komad smeća kao prije.

Tsaя
05-10-2010, 11:13
Igro sam prvu betu i totalno se razočarao. jeli ova druga šta bolja?

MasaKrisT
05-10-2010, 11:24
Promjenjen je interface,ali to je samo sminka,malo sredjeni hitboxovi i zasada sam naletio na jedan lag server.

Xero
05-10-2010, 11:50
Kakvi vražiji bugovi? Ja sam igro prvu betu i nisam naišo ni na jedan bug osim, ako ne misliš na lag.

Rang€r
05-10-2010, 12:10
igrao malo. igra je retardirana što se tiče balansa i hitboxeva i kretanja i uglavnom mnogo toga što čini dobar fps dobrim.

Haki
05-10-2010, 12:43
meni je igra odlicna pa vi govorite sto hocete :)

Morph_OS
05-10-2010, 13:07
Igrao sam jucer nesto malo,no brzo sam odustao posto me izabacivalo svake 2 min..
Imate hrpu CRO servera (diabolic) koji nemaju laga.

tigerija
05-10-2010, 13:08
Koliko različitih ukusa xD.

Haki
05-10-2010, 13:48
koje explozije ^^

http://video.xfire.com/37cfe9-4.jpg (http://www.xfire.com/video/37cfe9/)

Aral
05-10-2010, 14:10
Mene samo zanima SP, ak tu uspije meni igra dobra.

croat1gamer
05-10-2010, 14:13
Cisto me interesira, jel popravljen onaj bug kada se skupi 40 bodova u kill streaku da se dogodi CTD?

bibonzo
05-10-2010, 14:20
Ma nista, brzo proslo odusevljenje sve neki tezi kampfest. Ova snow mapa je totalna banana ak si u napadu uopce nevidis di su ovi iz defa i jos povrh tog imas prolaz od 2m do objectiva a skvadra spama po tom nemres proc da si Isus. Hiitbox bas i nije najbajnji, nekoliko puta me ubili vec dok sam bio u zaklona ili tip cilja okrenut skroz na drugu stranu i nekak me roken. Mislim ono? Jadna kopija COD-a sa problemima od bc2. Od 4 mape kaj sam do sad vidio kroz 2 bete ona u prvoj u gradu jedina je dobro dizajnirana i igriva ove ostale ko da ih je radio neki amater, male bez maste sa 2 izbora puta max.

Inace jako dobro mi je islo al mi se ne svida, nije ovo za mene. Brzo postane zamorno. Single bi mogo bit dobar.

Deadwalker
05-10-2010, 14:50
Stavio betu na Steamu za download. Igrao sam zatvorenu, bas me zanima da li su sredili neke stvari :)

*Fila*
05-10-2010, 15:00
Zaigrao malo drugu betu, i nisam primijetio niti jednu promjenu koju su napravili u odnosu na prvu.
Sve je još zbugano, oružja su zakurac, gori zvuk oružja u igrama još nisam čuo.

Nemam potrebe više komentirati, isti komad smeća kao prije.

Deadwalker
05-10-2010, 15:14
To cu sam procijeniti :)

GODSKILLER
05-10-2010, 15:33
noćas mislio 5 minuta kad ono 5 sati,inače u početku lag do besvjesti,rušenje textura ali malo po malo sve je došlo na svoje,evo maloprije brat igrao,malo ide na živce kad si tek početnik a oni tamo već imaju poboljšana oružja,i ono stalna dozivanja zračnih napada ma zakhurac,ali poklonjenom se konju ne gleda u zube tako da me nije briga,inače me interesira samo SP tako da makar on bude na nivo od 10 sati na normalu

GODSKILLER
05-10-2010, 15:38
evo upravo mi radi,nema nikog na domaćim serverima.jel ima neko zainteresiran da skupljamo bodove ono da se međusobno ime RADE KONCAR

Rang€r
05-10-2010, 20:02
jebemu kurac sad se idem spojit na steam i kaže da mi nevalja konekcija a napokon imam normalan net a ne wireless smeće

MasaKrisT
05-10-2010, 20:13
stace ti steam,skini sa ea servera,skida full speedom i sve radi kako spada.

Morph_OS
06-10-2010, 08:53
Medal of Camping.

Deadwalker
06-10-2010, 10:02
Igrao betu jucer. Uglavnom, neke tehnicke stvari su sredili i igra mi se više ne ruši, a i čini mi se da je sučelje malo dorađeno (u prijevodu, korisno je). Osim toga, sjetili su se uvesti recoil kod oružja što se nekako i očekivalo. Nisam vidio do sada niti jedan bug tak da ne znam o čemu ti pričaš Grim. Osim toga, oružja su solidno odrađena i tu nemam neke velike zamjerke. Zabavna igra gdje dosta ljudi igra na famozno "kempanje", al ajde, ima lijeka protiv toga :)
Očigleda kopija MW2 sa nekim preinakama. Tko traži solidno multiplayer napucavanje, ovo ce posluziti svrsi

Rang€r
06-10-2010, 12:10
stace ti steam,skini sa ea servera,skida full speedom i sve radi kako spada.

preko steama mi pokreče igru. več sam ju skinuo.

nego sad sam malo bio igro, onaj mapa s helikopterom je takav jebeni camp fest da je to strašno, plače mi se od nje.

ona kunar base i nije tak loša, čist solidno da se ispucam dvaest minuta.

MasaKrisT
06-10-2010, 12:11
Neznam zasto nema mapa iz closed bete,bile su mi draze,valjda samo ove dvije(na dvije sam naisao) testiraju.Juce uzeo sat vremena napredovao 4 ranka kao prasinar i jedan kao snajperist.Danas jos malo otprasim.

Grim
06-10-2010, 14:21
Igrao betu jucer. Uglavnom, neke tehnicke stvari su sredili i igra mi se više ne ruši, a i čini mi se da je sučelje malo dorađeno (u prijevodu, korisno je). Osim toga, sjetili su se uvesti recoil kod oružja što se nekako i očekivalo. Nisam vidio do sada niti jedan bug tak da ne znam o čemu ti pričaš Grim. Osim toga, oružja su solidno odrađena i tu nemam neke velike zamjerke. Zabavna igra gdje dosta ljudi igra na famozno "kempanje", al ajde, ima lijeka protiv toga :)
Očigleda kopija MW2 sa nekim preinakama. Tko traži solidno multiplayer napucavanje, ovo ce posluziti svrsi
Na bugove mislim na stvari kao zbuganog server browsera (malo radi, malo ne radi), friends liste, ingame chata, nemogućnost pucanja kroz mreže, GL-a (ako pucaš sa GL-om, brzo prebaciš na glavno oružje i onda na GL, ne trebaš reloadat), isto tako kada umreš, i vidiš se na podu, imaš defaultno oružje te klase, a ne ono koje si imao toga trenutka, etc. Ne znam kako nisi naišao niti na jedan bug, ja sam ih naišao na tonu. Još tome bi trebalo pridodati probleme sa konekcijom na EA Servere (svako malo puca) i zbilja užasan hit reg sistem. O oružjima više nemam volje pisati.

Tko traži solidno multiplayer napucavanje, će se puno više zadovoljiti sa igrama poput MW i BC2, MoH će mu samo zadati patnje. :(

Deadwalker
06-10-2010, 15:14
Na bugove mislim na stvari kao zbuganog server browsera (malo radi, malo ne radi), friends liste, ingame chata, nemogućnost pucanja kroz mreže, GL-a (ako pucaš sa GL-om, brzo prebaciš na glavno oružje i onda na GL, ne trebaš reloadat), isto tako kada umreš, i vidiš se na podu, imaš defaultno oružje te klase, a ne ono koje si imao toga trenutka, etc.

osim ovog sa server browserom te frend lista, ovo ostalo su vise kozmeticke stvari, nego krucijalni bugovi
.

Još tome bi trebalo pridodati probleme sa konekcijom na EA Servere (svako malo puca)

ja s tim nisam imao nikakvih problema.


zbilja užasan hit reg sistem.
ovo me takoder nije nesto nerviralo.

Ne znam, nisam igrao pretjerano online multiplayer pucaljke, al ono, ja sam se jucer zabavio. :)

Doggy
06-10-2010, 18:20
ne kuzim kaj se bunite za "camp fest"... pa uzmite rifleman-a i imate smoke, nije uopce problem osvojiti sve baze...

@grim, sve kaj si nabrojil, ja ni jedno nisam dozivel... samo je prvi dan open bete bilo problema sa serverima...

Rang€r
06-10-2010, 20:54
ova igra je jebeno retardirana, od nje se zaželim fpsova, a ovo je tako jebeno loš fps. sve od jebeno retardiranog kretanja do jebeno retardiranoh UIa i pucanja i svega ostalog. jebeno retardirana igra koja nema veze s dobrim fpsovima il prethodnikom.

GODSKILLER
06-10-2010, 20:55
jel beta završila,javlja mi master server error

bibonzo
06-10-2010, 21:04
ne kuzim kaj se bunite za "camp fest"... pa uzmite rifleman-a i imate smoke, nije uopce problem osvojiti sve baze...


Smoke mozes bacit 1m ispred sebe doslovno, isto i za granate. :rotfl: Vise problema stvori nego kaj pomogne, sam rostiljas kad se zadimi uvijek nekto odapne.

Rang€r
07-10-2010, 09:13
onak kad baciš smoke koji ima promjer nekih 1 i po metar, to je isto ko da govoriš neprijatelj "e, alo, ajde pucaj vamo"

Kid A
09-10-2010, 02:15
Uspio uskociti u zadnjih sat-dva pre zatvaranja bete :/
Dobri su im ovi bugovi :D
http://img171.imageshack.us/img171/3230/logintologout.jpg

DJ Not Nice
09-10-2010, 07:00
Ahahaha, lijepo započeto jutro..sa osmehom!

<3

Deadwalker
09-10-2010, 11:38
...
:rotfl:

padobranac
09-10-2010, 12:24
jel beta završila,javlja mi master server error

Yep vrijeme za full igru :D :D

One koje zanima kompletna lista mapa i modova mozete vidjeti ovdje
Mape i modovi (http://www.diabolic-servers.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=121)

:bravo:

MasaKrisT
09-10-2010, 12:41
fak gotova beta ,a ja u pz:/ no dobro,nevjerujem da cu je kupit

Doggy
09-10-2010, 14:38
jel beta završila,javlja mi master server error

Yep vrijeme za full igru :D :D

One koje zanima kompletna lista mapa i modova mozete vidjeti ovdje
Mape i modovi (http://www.diabolic-servers.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=121)

:bravo:

jedan bravo za tebe, posto se treba regati... daj c/p listu

W1k1n6
11-10-2010, 08:27
Evo popis mapa i modova...

http://www.diabolic-servers.com/images/gamesinfo/moh-maplist.jpg

Aral
12-10-2010, 07:38
GT Hour-one (http://www.gametrailers.com/hour-one/medal-of-honor/)

Specijalna emisija koja traje nešto malo manje od sat vremena. Također, prikazat će prvi sat gameplaya, bez ikakvih filtera i modifikacija u igri. Zasad izgleda fakin dobro.