PDA

Pogledaj cijelu verziju : Crosshair



Feanor
12-11-2009, 11:35
Koristite li Crosshair u FPS-ovima? Evo ja u svim pucačinama u kojima ima pogled sa ''mušice nišana''(a u zadnje vrijeme sve imaju) igram bez crosshaira, evo recimo prošao sam sve Call of Duty-e bez crosshaira i sam gameplay se malo promijeni.
Recimo izleti ti terorist na pola metra i onda počmeš pucat ko idiot i samo ga raniš dok bi ga sa crosshairom ubio bez problema, nova igra kažem vam.

Raz
12-11-2009, 11:59
Kako kada, no volim isključit u nekim više taktičkim igrama poput Brothers in Arms.

Death By Sexy
12-11-2009, 12:12
Također volim isključit di se može

W3DR4N
12-11-2009, 12:15
Da, naravno da koristim.

Pomodno forsanje težine i realnosti mi ide na jetra.

Grim
12-11-2009, 12:15
Većinom mi smeta crosshair pa ga maknem ako se može.

flander
12-11-2009, 12:18
neobadiram na to,ako je u igri koristim ga,ako ne ne smeta

tigerija
12-11-2009, 13:04
Mičem ga... što teže to zabavnije i interesantnije.

Raz
12-11-2009, 13:22
Pomodno forsanje težine i realnosti mi ide na jetra.
Huh? Pa croshair nema nikakve veze sa realnošću te ne mjenja strukturu igre. Jedino težinu malo, no i to zavisi koliko je osoba izvježbana u igri.

mravojed20
12-11-2009, 13:28
Igram s njim. Užasno me iritira što današnje pucačine furaju taj aim down the sight način ciljanja gdje je 85% ekrana zblurano i zamućeno, pucačine u kojima tog nema su mi znatno draže, ugodnije za igrati, osjećaj ubijanja i pucanja mi je bolji.. HL2, Wolf,UT, itd, stara bagra dakle.

baldrick_
12-11-2009, 14:36
da, koristim crosshair ... zato što je sa crosshairom lakše ...

Arbiter of Change
12-11-2009, 14:38
Iskreno? Igram sa defaultom postavkom koju mi igra da.
Sjećam se da sam bolesno uživao u BiA jer nije crosshair bio ponuđen po defaultu. A i ono, nemam ništa protiv iron sighta.

W3DR4N
12-11-2009, 14:41
Čak štoviše, rula kad svaka gunčina ima svoj krošer, ko UT.

Feanor
12-11-2009, 14:45
Kod ut-a mi je to nekako jasno, ili recimo kod SW-Republic Commando-a kad ti je hud praktički u kacigi. Ali jednostavno jednu novu taktičku notu dodaje nedostatak crosshaira u recimo call of dutyu. Neces više rushat u prostorije di je i jedan tip(pogotovo ako recimo igraš na Veterain), jer nisi siguran da ga možeš pogodit prije nego li on tebe skine, znači u prostorije se poviri pa malo zapuca, pa se sakrije iza dovratka pa se opet poviri i tako.
Da nepričam koji je svrš bio u tv postaji, čučneš pa rešetaš po tipovima onako naslijepo, pa opet čučneš.Pa onda skineš jednog, dvojcu iron sightom, baciš granatu, oni izlete vani strejfaš po brisanom prostoru i pucaš po njima onako s boka kulerski i ne pogodiš nikog hehe, prezakon.

W3DR4N
12-11-2009, 14:48
Republic Commando ima brisače, molim lijepo. :)

Feanor
12-11-2009, 14:50
Gamorreanska krv se zna gadno zalijepit :D

bezimeni
12-11-2009, 17:48
Koristim ga reda radi ali gotovo uvijek nišanim preko nišana čak i iz pištolja.Današnji fps mi je nezamisliv bez toga.Ali hebeš i to ako nema neke osnovne balistike i fizike.Npr. zadnji cod...imaš osjećaj kao da pucaš iz zračnice dok pucaš iz puškomitraljeza .Nikakvo trzanje oružja , uvijek si super precizan jer meci su 101% precizni .Tam gdje nanišaniš tam i pogodiš...puška ne nosi nikam , metak nema putanju ma arkadnije ne može.Takvoj igri ni ne treba nišan ...dovoljan je križić na ekranu .

Nepreciznost mi je daleko zanimljivija .Treba se barem malo potruditi nešto i pogoditi. Odličan primjer su sva tri stalkera , zadnji OF , zadnji BIA , zadnja dva GRAV-a ,Arma II ...

Chupacabra
24-11-2009, 16:46
Evo uglavnom igram sa crossima, prije 3 mjeseca sam počeo igrat bez njih, osjećam se ko veća faca :)