PDA

Pogledaj cijelu verziju : Molim pomoć oko novog monitora/televizora



fLESH
10-11-2009, 13:58
Pozdrav, novi sam ovdje. Imam jednu zamolbu, pa da krenem. Naime, kupujem sada ps3. Za njega sam stavio novac sa strane. Ostalo mi je oko 2600 kuna za igre i monitor ili televizor. Imam neku malu staru televizijicu u sobi i nemože se ništa sa njom uraditi. Planirao sam si kupiti neku televiziju, ali nemam baš puno novaca. Zanima me, postoji li možda nekakav monitor koji bi mogao poslužiti kao televizija, ali da ga ne uključim u komp. Možda postoji neki jeftiniji i manji televizor, ili ima negdje polovnih televizora za kupiti. Računao sam da mogu potrošiti oko 1500/1600 kuna za televizor/monitor. Možda uzmem i neki crt, to mi je zasad najdraža ideja. Vi recite što mislite. Hvala unaprijed.

W3DR4N
10-11-2009, 14:00
Playstation 3 konzolu možeš priključiti na svaki moderni LCD monitor preko HDMI-DVI kabla. Full HD monitori obično imaju i HDMI priključak.

fLESH
10-11-2009, 14:04
Hvala ti puno na pomoći.
Zanima me još, ima li koji način da se monitor sam priključi na PS3, dakle bez kompjutera, da sam stoji. Valjda bi se moglo tako da ga se spoji u plejku, ali nisam siguran.

fLESH
13-11-2009, 19:02
Molim vas jeli iko zna jeli se moze ukljucit PS3 u ovaj monitor?
http://www.technomax.hr/Default.aspx?tabid=415

cham3leon
13-11-2009, 19:32
Rekao ti je sve, ako monitor ima HDMI automatski na to možeš spojit plejku. I ne treba ti komp za to. Uštekaš plejku u HDMI od monitora, upališ monitor, i to ti je to. Valjda.