PDA

Pogledaj cijelu verziju : Na kojoj tezini igrate?



Mirogamemasta
08-11-2009, 17:48
Igram uvijek na normal difficulty. To je zlatna sredina sto se tezine igre tice. Dovoljno je teska da ne prolazis kroz levele kao da si Chuck Noriss i da se malo namucis, ali ne previse.
Easy je za mene setnja kroz park u vecini igara.Kod takve tezine mozes si pokriti oci, te jednom rukom drzati sok dok drugom drzite sendvic i koristit tipkovnicu i mis sa nogama.
Hard je za hardcore igrace i za one koji imaju vremena i zivaca za takvu igru. Nekad mi se cini da je takva tezina vise mukotrpan rad nego igra.

Street Fighter IV je jedina igra kod koje sam bio primoran igrati na easiest. Kod normal sam stigao samo do 6. protivnika i nisam mogao dalje. Na easy sam stigao do Setha, ali ga vec u drugoj rundi kad pocne upotrebljavati jace poteze nisam mogao srediti. Nisam siguran da li je mozda jeftin joystick kriv posto sam trebao napraviti 10 krugova sa gljivom da bi uspio napraviti kombo.

Electromaster
08-11-2009, 18:01
Uglavnom na normal. Ako mi se igra jako svidi, pa ju odlučim preći opet, onda idem na hard.
U RTS igrama, koje obično imaju više kampanja, recimo tri, prvu prelazim na easy, drugu na normal, a treću na hard.

Systematic Reverse
08-11-2009, 18:21
Uglavnom na normal. Ako mi se igra jako svidi, pa ju odlučim preći opet, onda idem na hard.

same here!

Osim recimo PESa ili takvih igara, tu se odma ide na top player cim se pocinje master liga .p

D.O.M.I.
08-11-2009, 18:21
potpis

flander
08-11-2009, 18:47
Uglavnom na normal. Ako mi se igra jako svidi, pa ju odlučim preći opet, onda idem na hard.

također, ne želim krenut neku igru odma na hard pa da mi se desi da neš nemrem preć, a ja kakav jesam zna se desit da ako neš nemrem preć prestanem igrat tu igru po par tjedana i onda zaboravim na to uopće

tak da ono, krenem na normal,uživim se u igru, da skužim priću, da mi bude zanimljivije jel te ^^ onda kad opet zaigram onda hard ^^

Raz
08-11-2009, 18:53
Većinom na normal, no u zadnje sam vrijeme počeo odmah na hard stavljat zbog dva razloga:
1) Većina je novijih igara superlagana
2) Užitak je prelaska veći dok se namučite oko igre

Elraxery
08-11-2009, 19:05
Normal, jel ono zlatna sredina je uvijek najbolja :P

Unkn0wN
08-11-2009, 19:33
Ne igram često sp ali kada igram onda je normal ili hard.

vex
08-11-2009, 19:43
Obično na normal, izuzevši par iznimaka poput Torclighta, koja je prelaka pa ju igram na hard.

Grim
08-11-2009, 19:49
S obzirom da su sve novije igre prelagane, obični igram na hard. A što se tiće RPG-a, skoro uvijek igram na Hard pošto ih igram sadomazohistički. :D

Delirium
08-11-2009, 19:57
Uglavnom na normal. Ako mi se igra jako svidi, pa ju odlučim preći opet, onda idem na hard.

sign

Vedro
08-11-2009, 20:12
FPS-ove uvijek na najteže,ali zna se desiti da mi igra bude zamorna na hard pa smanjim malo,kao Stalker naprimjer.COD MW nisam mogao preći jedan dio pa sam morao smanjiti težinu,Far Cry mi je bio grijeh ne igrati na najteže,Crysis je bio prejednostavan i na Delta,RTS ne igram puno ali se uspjevam nositi na normal,jedino mi Starcraft zadaje glavobolje :P

GDra
08-11-2009, 20:26
Prvo na easy. Drugi put na hard.

Tegla Ajvara
08-11-2009, 20:57
vecinom u zadnje vrjeme na hard, ili neka teza razina ispod one najteze :D

Deadwalker
08-11-2009, 21:33
vec duze vrijeme sve na hardu. Tu i tamo, ako je igra bas po defaultu teska, igram na normalu.

tigerija
08-11-2009, 23:21
Ja uvijek na najteže jer igra mi je ko avantura ili film. I najčešče mi se neda igru igrat više puta. Zato tražim igre sa dobrom pričom i temom.

Ima i koje su zabavne da ih moš igat ali to je rijetkost. U biti takve se isplati i kupovat. To su npr Diablo ili Starcraft...

baldrick_
11-11-2009, 03:11
ja tebe tigerijo ništa ne razumem i to što pričaš nema smisla. objasni se.

a ja, na kojoj težini igram??? uvek medium, zašto, nisam siguran ... eto, borbe mi nisu tolko bitne u igri, pa čak ni kad igram pucačinu (tu je bitan filmski feeling koji imaju noviji fps-ovi), iz nekog razloga sam tako odlučio i više nikad nisam ni porazmislio o tome ... nisam ni prvi put. tako sam odlučio još o nekim bitnim stvarima u životu. možda imam šesto čulo. u svakom slučaju, igram na medium, ako ispadne da mi je mnogo teško, što se nikad ne dešava, vratim na easy. možda bi neke dosadne pucačine moglo da se poboljšaju kad bi se otežale ... ne znam ...

ArcL!ght
11-11-2009, 08:37
Ako ima 3 settinga kao u glasovanju obično izaberem hard... sad igram DA:O na hard i fakin je teška... and I like it :D

Ako igra ima više difficulty settinga (npr. brojčano ko Serious Sam) izaberem ili najteži ili korak ispod najtežeg, neke igre uvijek igram na najtežem bez obzira kolko ih ima (npr. FPSovi). Zašto? Po meni normal nije zlatna težina igre jer municije u fpsovima onda ima na bacanje.

Ak je netko igro AVP1 na directors cut-u znat će o čemu pričam... najscary igra u mom životu ikad. Tolko se oslanjaš na vražji skener i muzzle flash u igri da druge rasvjete u praksi niti nemaš.

Aral
11-11-2009, 09:04
Za početak na normal, da se zguštam na easy a ako želim S&M onda na hard :D

Čux
11-11-2009, 09:08
Ovisi, ak sam 100% siguran da bum igru samo jedanput odvrtio, onda na hard najvjerojatnije odma mećem. Više puta sam se iznenadio da na najtežem opće nije bilo neš specijalno teško (crysis recimo)

Mirogamemasta
11-11-2009, 09:41
Je li itko probao Max Payna na tezoj razini? Nakon sto sam presao jednom, onda sam probao igrati na na tezoj razini i kad sam vidio koliko metaka i zdravlja moram potrositi na dva protivnika odustao sam.

lulix
11-11-2009, 10:33
većinu igri prvo na normal pa onda na hard da nebudu bačene pare, jer i ovak sve igre su kratke, jedino sam za Heroes of Might and Magiv V morao skiadt patch da mogu spustit na easy jer mi na normal bilo prejebeno teško kad dođem do onog nivoa sa Agraelom kad treba proć kroz zemlju vilenjaka, i na easy sam jedva prešo.

Durin
11-11-2009, 11:59
Normal, rjeđe easy ili hard.

Chupacabra
11-11-2009, 12:37
Nooooormal, kad igram po prvi put, a drugi put na hard.

baldrick_
11-11-2009, 13:56
većinu igri prvo na normal pa onda na hard da nebudu bačene pare, jer i ovak sve igre su kratke, jedino sam za Heroes of Might and Magiv V morao skiadt patch da mogu spustit na easy jer mi na normal bilo prejebeno teško kad dođem do onog nivoa sa Agraelom kad treba proć kroz zemlju vilenjaka, i na easy sam jedva prešo.
igraš pogrešan žanr ako ti je sve kratko ... uzmi deder sinko neki rpg, al ga odigraj pošteno, istraži svaki kutak i tako to ... pa dok odigraš sve što vredi ima da ti izraste brada.

amirix
11-11-2009, 18:45
igram normalno na hard

Chappi
11-11-2009, 20:34
Normal

Čux
11-11-2009, 21:09
Je li itko probao Max Payna na tezoj razini? Nakon sto sam presao jednom, onda sam probao igrati na na tezoj razini i kad sam vidio koliko metaka i zdravlja moram potrositi na dva protivnika odustao sam.

odigro sam ga jedno nekolkiko puta tak :D, mada još gore od toga je New York Minute, kad te još i vrijeme ganja, to nisam niti pokušavo jer mi je prebedasto

Teon
11-11-2009, 21:14
Uglavnom normal, no u zadnje vrijeme sam poceo mazohisticki prasit odma po najtezem mogucem u nadi da kad predjem otkljucam jos neki tezi Extreme.

Zadnje predjena igra na Hard mi je bio ovaj novi Wolfenstein ... no to je bilo dost lagano osim izbjegavanja konstantnog spammanja granata na mene.

Trenutno igram Mass Effect (mislim na normal) i Torchlight ... to sam definitivno pogrijesio kaj igram na normal sa prvim likom.

lulix
12-11-2009, 09:30
igraš pogrešan žanr ako ti je sve kratko ... uzmi deder sinko neki rpgSrekoh da sam igro HoMMV tak da vjerujem da ta igra bash i nije kratka, a što se tiče samih RPG-a prešo sam Fable: Lost Chapters 8-9 puta i nisam još dobio satisfaction (mogo bih opet instalirat sad kad sam već spomenuo) i naravno prešo sam fenomenalni Dark Messiah of Might and Magic 2x (2puta)... Naravno na normal, pa na hard.

baldrick_
12-11-2009, 14:34
kurac nije kratko u poređenju sa baldur's gate ... uzmi baldur's serijal, kreni od prvog dela, pa ekspanzija, pa drugi, pa ekspanzija za drugi ... pa da vidimo dal je kratko. i da znaš, pravo zadovoljstvo u pravim rpg-ovima kao što je bg se dobija jedino ako pređeš sve temeljno, istražiš sve lokacije, rešiš sve questove ... to je potpuno iskustvo.
fable je po rpg standardima kratka igra, dark messiah nije rpg, to što ima rpg elemenata ne znači da je rpg .. a šta znači je druga tema, mrzi me sad da kuckam, kasnije ...

Arbiter of Change
12-11-2009, 14:36
Ne moraš ni tako daleko unazad ići, dovoljno je prisjetiti se KotOR-a i NWN igara.
Ono, ako pričamo o RPG-ovima onda pričajmo o pravim stvarima, ne o akcijskim RPG-ovima (sa iznimkom Witchera koje se zakamuflirao među njima).

Inače, normal i hard u novije vrijeme jer se igre izgleda rade za djecu od 10 godina pa sve treba biti prelagano.

Forbs
12-11-2009, 18:49
Igram na normal..Drzim se zlatne sredine :D

baldrick_
12-11-2009, 20:45
Ne moraš ni tako daleko unazad ići, dovoljno je prisjetiti se KotOR-a i NWN igara.

pa da, al reko kad već preporučujem da preporučim najbolje.