PDA

Pogledaj cijelu verziju : comodo firewall



VCOnaab
06-11-2009, 17:08
Skidam update za Aviru i stavi mi u pending files sve sto je skinuo za update od Avire i onda ja moram sve selektirat i stavit da je to "safe" jeli ikako moguce sve updejte od raznih programa da odmah budu "safe" da nemoram ja sada svako 5-6 sati od svakoga programa selektirati sve i staviti da je to "safe" jer stvarno zivcira.

cham3leon
06-11-2009, 17:59
Ne znam, ja samo klikam na allow kad mi počne izbacivat salvu notificationa, pa se nauči da je safe nakon te prve uporabe :D

VCOnaab
06-11-2009, 18:31
Ne znam, ja samo klikam na allow kad mi počne izbacivat salvu notificationa, pa se nauči da je safe nakon te prve uporabe :D
ma dobro drugo je kad ti da notification ali kad odes u Summary pa kliknes dole "waiting for your review" i vidis hrpa fajlova iz svakog programa koji je skinuo ili gdje si extraktirao fajl da je unsafe i onda moras kliknut gore "All" da obiljezis sve i onda "safe" da su sigurni fajlovi.npr stavio bi Aviru kao "trusted" da mi nista vise nesalje u "waiting for your review" ali avira mi je vec postavljena kao trusted tako da neznam u cemu je problem.