PDA

Pogledaj cijelu verziju : Digital Deluxe Edition



W3DR4N
06-11-2009, 11:32
EA je s novim hitom Dragon Age odlučio napraviti totalni kretenizam.
Preko online distribucije, izdali su običnu verziju, te tzv. Digital Deluxe Edition.
U pet dolara skupljem paketu, dobiju se četiri dodatna itema, digitalna glazba i kolekcija ekskluzivnih pozadina za desktop.

Volimo fizička kolektorska izdanja. Aluminijske kutije, glazbene cd-e, velike knjižurine s artovima i igračke, ali to isto činiti s digitalnim izdanjima je jednostavno - glupo.

EA-ov primjer će nagnati i druge izdavače na isti potez.

Sgt. Bull
07-11-2009, 00:27
Ne vidim zašto te to čudi ipak je to EA, oni su tu da pomjeraju granice. Na niže, jelte. Baš me zanima šta će naredno izmisliti da se domognu novca...

Constantine
07-11-2009, 02:34
Ne vidim zašto te to čudi ipak je to EA, oni su tu da pomjeraju granice. Na niže, jelte. Baš me zanima šta će naredno izmisliti da se domognu novca...
nije EA tako los naspram Activisiona,sad na njih gledam kao sto sam prije gledo na EA :)

Sgt. Bull
07-11-2009, 02:50
nije EA tako los naspram Activisiona,sad na njih gledam kao sto sam prije gledo na EA :)
Zaboravljaš jednu važnu stvar kod Activisiona. Blizzard. Siguran sam kako iza ove cijele situacije sa serverima stoji činjenica kako u Activision-Blizzard timu ovi drugi ne žele ispustiti ni centa više nego što moraju pa tako nas same stavljaju u pat poziciju. Ne treba spomenuti bezobrazluk o dodatnih 20% povećanja cijene što će vjerojatno postati trend, na našu žalost.