PDA

Pogledaj cijelu verziju : Windows 7



Chappi
05-11-2009, 16:06
Pozdrav instalirao sa frendu win 7 i mene zanima dali ja moram ikakve drivere stavit ili windows sam prepozna drivere i instalira ih sam.Jer smo instalirali windows i imalo je zvuka i rezolucija je bila perfektna...Odigrali smo Gta 4 skoro na max i nista ne trokira.Jer dok sam ja sebi prije instalirevao windows XP morao sam prvo stavid driveri od maticne da bi imalo zvuka i driveri za grafu da bi imalo opce kakvu sliku.

Ogg The Dogg
05-11-2009, 18:42
wini ti sami instaliraju drivere. ALI ako npr imas 5.1 zvucnike ili neku tv karticu il tak nest sto ima dodatni software za kontrolu(ja sam se ziv pozdero dok sam pokusavo natjerat 5.1 zvucnike da rade kak spadaju i na kraju popizdio i skinuo drivere s neta koji imaju svok CP) onda instaliraj sam.

Chappi
05-11-2009, 18:48
Fala,znaci instalirao sam...

cham3leon
05-11-2009, 20:02
Inače traži i od grafičke, ali ako ti je stavio odmah full rezu, valjda ne treba. To je uglavnom to. I naravno, ručno moraš stavit drivere za printer i ostale coprnije.

Čux
06-11-2009, 15:16
Za chipset i sve to skupa netrebaš niš, eventualno za zvučnu možda, a za grafičku auto updates odma skine čim se novi pojave.